12 x Felicia Bio Vřetena celozrnná bez lepku, 500g

12 x Felicia Bio Vřetena celozrnná bez lepku, 500g

12 x Felicia Bio Vřetena celozrnná bez lepku, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Felicia Bio Vřetena celozrnná bez lepku, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Felicia Bio Vřetena celozrnná bez lepku, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1787 Kč
Naše cena: 1191 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečná italská bezlepková vřetena z celých mletých zrn kukuřice, rýže, pohanky a quinoai svou plně celozrnnou chutí s jedinečným aroma a vysokým obsahem zdraví prospěšných látek představují unikátní zdravou těstovinovou pochoutku nejen pro celialiky a všechny milovníky těstovinových specialit, ale jako zdravá těstovinová příloha do každé zdravé kuchyně lahodně potěší všechny Vaše strávníky.Složení: Kukuřice* (75%), rýže* (10%), pohanka* (10%), quinoa* (5%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1514 kJ (357 kcal) na 100 g. Sacharidy: 75.7 g, (z toho cukr: 0.65 g), Tuky: 2 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 3.4 g, Bílkoviny: 7.4 g, Sůl: 0.002 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Felicia Bio Vřetena celozrnná bez lepku, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Felicia Bio Vřetena celozrnná bez lepku, 500g

Tomáš Štirba, Jankov:
Potřeboval jsem pořídit 12 x Felicia Bio Vřetena celozrnná bez lepku, 500g v co nejvyšší kvalitě a za přijatelnou cenu. Navíc jsem na to hodně pospíchal. Naštěstí jste mi vyšli opravdu vstříc, poradili, a balíček zaslali okamžitě. BalíčekDárek} před pár dny přišel a vše bylo v naprostém pořádku. Vážím si vstřícné komunikace a skvělému přístupu k zákazníkovi.

Kryštof Kuric, Hodov:
Z důvodu, že jsem spotřebitel, který lpí na kvalitě, více než na cenovce, pořídil jsem si 12 x Felicia Bio Vřetena celozrnná bez lepku, 500g na tomto webu. Než jsem to ovšem udělal, kontaktoval jsem společnost, abych měl garanci, že mi bude 12 x Felicia Bio Vřetena celozrnná bez lepku, 500g odeslán ve vysoké kvalitě a včas. Nicméně jsem zde zjistil, že přestože je v popisku 12 x Felicia Bio Vřetena celozrnná bez lepku, 500g k dispozici, nebylo tak. Nicméně jsme se domluvili k spokojenosti pro obě strany a obchod se uskutečnil bez problémů.

František Klasa, Korouhev:
Když jsem porovnával 12 x Felicia Bio Vřetena celozrnná bez lepku, 500g, zprvu jsem si nebyl jistý kvalitou. Nakonec jsme vybrali s manželkou tento 12 x Felicia Bio Vřetena celozrnná bez lepku, 500g a rozhodně jsme udělali výborně. Je kvalitní, pevný a úplně vyhovuje našim potřebám. Jsme vážně spokojení a určitě si jej opět objednáme. Protože jsme již v odpočinku, nechali jsme si poradit od profesionálních prodejců. již dávno jsme se nesetkali s takovým příjemným přístupem.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 11. 2017.

Hodnocení 12 x Felicia Bio Vřetena celozrnná bez lepku, 500g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Felicia Bio Vřetena celozrnná bez lepku, 500g

Veronika B: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Michaela N: nemá chybu

Pavel P: 110 % spokojenost

Lukáš Č: Celkem jsem spokojený.

Jaroslav A: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Felicia Bio Vřetena celozrnná bez lepku, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Felicia Bio Vřetena celozrnná bez lepku, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt