12 x Felicia Bio Vřetena celozrnná bez lepku, 500g

12 x Felicia Bio Vřetena celozrnná bez lepku, 500g

12 x Felicia Bio Vřetena celozrnná bez lepku, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Felicia Bio Vřetena celozrnná bez lepku, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Felicia Bio Vřetena celozrnná bez lepku, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1787 Kč
Naše cena: 1191 Kč

Jedinečná italská bezlepková vřetena z celých mletých zrn kukuřice, rýže, pohanky a quinoai svou plně celozrnnou chutí s jedinečným aroma a vysokým obsahem zdraví prospěšných látek představují unikátní zdravou těstovinovou pochoutku nejen pro celialiky a všechny milovníky těstovinových specialit, ale jako zdravá těstovinová příloha do každé zdravé kuchyně lahodně potěší všechny Vaše strávníky.Složení: Kukuřice* (75%), rýže* (10%), pohanka* (10%), quinoa* (5%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1514 kJ (357 kcal) na 100 g. Sacharidy: 75.7 g, (z toho cukr: 0.65 g), Tuky: 2 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 3.4 g, Bílkoviny: 7.4 g, Sůl: 0.002 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Felicia Bio Vřetena celozrnná bez lepku, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Felicia Bio Vřetena celozrnná bez lepku, 500g

Kryštof Vincenci, ZLÍN:
Když jsem váš 12 x Felicia Bio Vřetena celozrnná bez lepku, 500g poprvé přinesl domů, docela jsem se bál, co mi na to přítel řekne. Má ve zvyku mi neustále dokola opakovat, že zbůhdarma utrácím za hlouposti, místo abych schovával peníze na důležitější zboží. Měl jsem strach, že tentokrát to skončí podobně. Ale díky bohu jsem se pletl. Sotva 12 x Felicia Bio Vřetena celozrnná bez lepku, 500g uviděla, řekl mi, ať jí ho ukážu, že ho otestujw. Co myslíte, jak to dopadlo? Už mi ho nevrátil, a já si musel objednat další, na druhou stranu, teď jsme velmi spokojení oba.

Marie Pitařová, Grygov:
Od doby, kdy jsem 12 x Felicia Bio Vřetena celozrnná bez lepku, 500g zakoupila, jsem se nemohla vydržet, až dodají. Líbila se mi komunikace s obchodem, kdy mě doručování informovali o místu objednávky. Člověk ihned vidí, že si ho jako zákazníka váží. K tomu jsem zaplatila dopředu, takže informace o přijetí platby pro mě bylo moc uklidňující. Teď už mám 12 x Felicia Bio Vřetena celozrnná bez lepku, 500g skoro rok a nemůžu si ho vynachválit.

Aleš Perry, Dobkovice:
Jen co jsem ho zahlédl, okamžitě jsem si byl přesvědčený, že 12 x Felicia Bio Vřetena celozrnná bez lepku, 500g musím mít. Měli jich tolik na výběr, že mi nějaký čas trvalo, než jsem se pro jeden rozhodl. To byla unikátní malinká a vlastně příjemná komplikace. Potom už jen stačilo si ho objednat a vybrat jestli si ho chci vyzvednout na některé z obchdů, nebo si ho nechám dovést až domů. Za mě chválím bezvadný servis a parádní komunikace, to se dneska cení!

Kamila Šinovská, Kamenný Újezd:
Dostala jsem 12 x Felicia Bio Vřetena celozrnná bez lepku, 500g jako dárek a byla jsem moc hezky překvapena. Jsem opravdu spokojená a šťastná, že mi syn daroval pěkný dárek.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Felicia Bio Vřetena celozrnná bez lepku, 500g

hodnocení 5/5 od 26 hodnotících

Diskuze 12 x Felicia Bio Vřetena celozrnná bez lepku, 500g

Tomáš : Doufám, že to vydrží několik let :-D

Anna K: já jsem to prostě chtěla

Nela F: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Barbora R: Proboha. To raději přispěju na charitu

Vít D: je to fajné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Felicia Bio Vřetena celozrnná bez lepku, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Felicia Bio Vřetena celozrnná bez lepku, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt