12 x Felicia Bio Vřetena kukuřičná bez lepku, 500g

12 x Felicia Bio Vřetena kukuřičná bez lepku, 500g

12 x Felicia Bio Vřetena kukuřičná bez lepku, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Felicia Bio Vřetena kukuřičná bez lepku, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Felicia Bio Vřetena kukuřičná bez lepku, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1580 Kč
Naše cena: 1053 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečná italská vřetena ze směsi kukuřičné a rýžové mouky jsou díky svému složení vhodná pro bezlepkovou stravu a díky své klasické jemné chuti s nádechem kukuřice a rýže představují jedinečné a zdravé potěšení nejen pro všechny milovníky bezlepkových těstovin, ale do každé zdravé kuchyně jako klasická alternativa pšeničným těstovinám prvotřídní kvality a chuti.Složení: Kukuřice*, rýže*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1482 kJ (349 kcal) na 100 g. Sacharidy: 76.7 g, (z toho cukr: 0.2 g), Tuky: 1.2 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 2.2 g, Bílkoviny: 6.8 g, Sůl: 0.001 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Felicia Bio Vřetena kukuřičná bez lepku, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Felicia Bio Vřetena kukuřičná bez lepku, 500g

Dominika Kohlíčková, Březejc:
12 x Felicia Bio Vřetena kukuřičná bez lepku, 500g u nás v kanceláři jedna kamarádka vychvalovala tak, že jsem si tedy řekla, že kdyby měla být jen polovina z toho pravda, chci to teda zkusit. Jsem více nedůvěřivá, ale když jsem ji tak vnímala, přišlo mi hloupé odmítat něco, s čím nemám sama zkušenost. Docela ta investice není tak nerozumná. Nelituji ani kačky, kterou jsem za 12 x Felicia Bio Vřetena kukuřičná bez lepku, 500g utratila. S pozitivními komentáři jsem se tak přidala ke spolupracovnici a od té doby si 12 x Felicia Bio Vřetena kukuřičná bez lepku, 500g zakoupily další tři.

Vít Fošenbauer, Rybná nad Zdobnicí:
Jsem spokojen bez výhrad, cena odpovídá kvalitě. Přesný popis 12 x Felicia Bio Vřetena kukuřičná bez lepku, 500g a rychlé doručení. Produkt jsem zakoupil na doporučení bratra a funguje na jedničku. Je stoprocentně spolehlivý. Nepoužívám ho často, ale i po delší nečinnosti spolehlivě naběhne a nedělá rámus. Kamarádka oceňuje designové zpracování a lehké používání. Doporučuji.

Ondřej Tomec, Křenek:
Byla to perfektní nabídka. Stejné věci prozkoumávám na netu a v reklamách už dlouho, ale takhle levnou cenu jsem u 12 x Felicia Bio Vřetena kukuřičná bez lepku, 500g fakt nikde nezahlédl. Vím, že je výrobek hodně bytelný, takže by byl skoro hřích nechat si ho za těchto príma podmínek ztratit. Neváhal jsem ani hodinu a udělal jsem vhodně. Už dávno mi nic neudělalo velkou spokojenost.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 11. 2017.

Hodnocení 12 x Felicia Bio Vřetena kukuřičná bez lepku, 500g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Felicia Bio Vřetena kukuřičná bez lepku, 500g

Tereza S: děda je z dárku je nadšený

Linda K: já jsem to prostě chtěla

Anna P: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Dominika S: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Zdeněk Z: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Felicia Bio Vřetena kukuřičná bez lepku, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Felicia Bio Vřetena kukuřičná bez lepku, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt