12 x Felicia Bio Vřetena kukuřičná bez lepku, 500g

12 x Felicia Bio Vřetena kukuřičná bez lepku, 500g

12 x Felicia Bio Vřetena kukuřičná bez lepku, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Felicia Bio Vřetena kukuřičná bez lepku, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Felicia Bio Vřetena kukuřičná bez lepku, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1437 Kč
Naše cena: 958 Kč

Jedinečná italská vřetena ze směsi kukuřičné a rýžové mouky jsou díky svému složení vhodná pro bezlepkovou stravu a díky své klasické jemné chuti s nádechem kukuřice a rýže představují jedinečné a zdravé potěšení nejen pro všechny milovníky bezlepkových těstovin, ale do každé zdravé kuchyně jako klasická alternativa pšeničným těstovinám prvotřídní kvality a chuti.Složení: Kukuřice*, rýže*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1482 kJ (349 kcal) na 100 g. Sacharidy: 76.7 g, (z toho cukr: 0.2 g), Tuky: 1.2 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 2.2 g, Bílkoviny: 6.8 g, Sůl: 0.001 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Felicia Bio Vřetena kukuřičná bez lepku, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Felicia Bio Vřetena kukuřičná bez lepku, 500g

Marek Brettschneider, Lovčičky:
Opravdu perfektní kontaktní 12 x Felicia Bio Vřetena kukuřičná bez lepku, 500g s intuitivním ovládáním které zvládne lehce každý. A zážitky jsou téměř pokaždé podle přání. Jedině co mi ještě chybí, tak v nákupním režimu možnost nastavení a ukázání vlhkosti

Linda Václavíčková, Louka u Litvínova:
Spokojenost nakupujícího by pokaždé měla být na prvním místě. To už povídal nejen Tomáš Baťa a přesto jde ale o fantasii. Ovšem pouze 12 x Felicia Bio Vřetena kukuřičná bez lepku, 500g to splňuje, podobně tak, jako tento obchod, protože jsem nadmíru spokojena. Za nízkou cenu jsem koupila to, co jsem očekávala. Svou hodnotou určitě předčí stejné výrobky, tím jsem přesvědčená. Mám radost, že jsem nenaletěla špatnému výrobci.

Rozálie Danihelová, Grymov:
Pokaždé mě to stálo spoustu peněz. Potom jsem našla, že existuje i jeho verze do práce. Řekla jsem si, že už jsem do toho investovala hodně, že si 12 x Felicia Bio Vřetena kukuřičná bez lepku, 500g prostě musím koupit. A udělala jsem hernajz dobře. Peníze se mi už mnohonásobně vrátily zpátky. Pracuje skvěle bez jakéhokoliv zádrhelu.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 07. 2017.

Hodnocení 12 x Felicia Bio Vřetena kukuřičná bez lepku, 500g

hodnocení 5/5 od 52 hodnotících

Diskuze 12 x Felicia Bio Vřetena kukuřičná bez lepku, 500g

Eliška K: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Rozálie C: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Daniela O: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Tomáš K: funkční výrobek

Alena P: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Felicia Bio Vřetena kukuřičná bez lepku, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Felicia Bio Vřetena kukuřičná bez lepku, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt