12 x Felicia Bio Vřetena kukuřičná bez lepku, 500g

12 x Felicia Bio Vřetena kukuřičná bez lepku, 500g

12 x Felicia Bio Vřetena kukuřičná bez lepku, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Felicia Bio Vřetena kukuřičná bez lepku, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Felicia Bio Vřetena kukuřičná bez lepku, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1580 Kč
Naše cena: 1053 Kč

Jedinečná italská vřetena ze směsi kukuřičné a rýžové mouky jsou díky svému složení vhodná pro bezlepkovou stravu a díky své klasické jemné chuti s nádechem kukuřice a rýže představují jedinečné a zdravé potěšení nejen pro všechny milovníky bezlepkových těstovin, ale do každé zdravé kuchyně jako klasická alternativa pšeničným těstovinám prvotřídní kvality a chuti.Složení: Kukuřice*, rýže*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1482 kJ (349 kcal) na 100 g. Sacharidy: 76.7 g, (z toho cukr: 0.2 g), Tuky: 1.2 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 2.2 g, Bílkoviny: 6.8 g, Sůl: 0.001 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Felicia Bio Vřetena kukuřičná bez lepku, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Felicia Bio Vřetena kukuřičná bez lepku, 500g

Oliver Glogar, Oznice:
Nepřál jsem si koupit zajíce v pytli, proto jsem se předem plně informoval nejen o vašem shopu, ale také o 12 x Felicia Bio Vřetena kukuřičná bez lepku, 500g, který jsem potřeboval pořídit. Zjistil jsem skvělé reference a obdržel jsem |skvělých|perfektních|bezchybných} služeb. Musím vám tedy dát velkou pochvalu a poděkovat

Anežka Hunková, Okrouhlá Radouň:
Přála jsem si udělat radost a koupila si u vás 12 x Felicia Bio Vřetena kukuřičná bez lepku, 500g. Setkala jsem se s příjemným a vstřícným jednáním, perfektní komunikací a hlavně okamžitým doručením zboží. Tento 12 x Felicia Bio Vřetena kukuřičná bez lepku, 500g mne přesvědčil především proto, že hezky vypadá a navíc ho nemá každý. Nakoupila jsem dobře, ideálně mi sedí a jsem maximálně spokojená. Určitě si u vás opět koupím další. Moc děkuji.

Radek Dobrocký, Tupesy:
Na radu kolegů v dílně jsem minulý měsíc zakoupil 12 x Felicia Bio Vřetena kukuřičná bez lepku, 500g, protože už delší dobu něco takového sháním. Prohledal jsem pár webových nabídek a rozhodl jsem 12 x Felicia Bio Vřetena kukuřičná bez lepku, 500g koupit právě u Vás. A myslím, že volba byla dobrá. Splnil mé předpoklady, je na vzhled krásný, funguje a myslím, že bude i v budoucnu funkční. Kamarádi měli pravdu a já jsem dalším radostným kupujícím. S klidným vědomím jej budu doporučovat našim příbuzným a přátelům.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Felicia Bio Vřetena kukuřičná bez lepku, 500g

hodnocení 5/5 od 32 hodnotících

Diskuze 12 x Felicia Bio Vřetena kukuřičná bez lepku, 500g

David V: Jsem ráda, že to mám

Oliver K: je to fajné

Matouš P: funkční výrobek

Šimon K: 12 x Felicia Bio Vřetena kukuřičná bez lepku, 500g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Amálie : Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Felicia Bio Vřetena kukuřičná bez lepku, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Felicia Bio Vřetena kukuřičná bez lepku, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt