12 x Felicia Bio Vřetena pohanková bez lepku, 250g

12 x Felicia Bio Vřetena pohanková bez lepku, 250g

12 x Felicia Bio Vřetena pohanková bez lepku, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Felicia Bio Vřetena pohanková bez lepku, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Felicia Bio Vřetena pohanková bez lepku, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1329 Kč
Naše cena: 886 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečná italská pohanková vřetena bezlepková z té nejkvalitnější pohanky svou lahodnou oříškovou chutí a obrovským přínosem lidskému zdraví díky vysokému obsahu zdraví prospěšných látek představují jedinečné zdravé potěšení nejen pro všechny celialiky a milovníky prvotřídních italských těstovin originálních chutí, ale do každé zdravé kuchyně jako jedinečná alternativa klasickým pšeničným těstovinám. Složení: Pohanka*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1485 kJ (350 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73.7 g, (z toho cukr: 0.5 g), Tuky: 1.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 3 g, Bílkoviny: 8.4 g, Sůl: 0.001 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Felicia Bio Vřetena pohanková bez lepku, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Felicia Bio Vřetena pohanková bez lepku, 250g

Anežka Sperátová, Dobrá Voda:
Hodně dobrá věc, nalákala mě na koupi rada mojí kolegyně v práci. Prý to mám vyzkoušet a budu se divit, co dokáže za zázraky. Objednala jsem si a opravdu to není špatné. Vybrala jsem si na shopu model, který se mi nejvíc líbil a nechala si ho zaslat na svou adresu. Nestálo to ani hodně peněz a objednala jsem to z pohodlí gauče. :-] Teď mám 12 x Felicia Bio Vřetena pohanková bez lepku, 250g u sebe a spokojenost, pohoda.

Kamila Fidrmucová, Ústup:
Vybírala jsem dárek k Vánocům pro svou maminku, která je v důchodu. Moc jsem si nevěděla s výběrem rady, ale vy jste mi perfektně pomohli. Poradili jste mi, jaký 12 x Felicia Bio Vřetena pohanková bez lepku, 250g vybrat s ohledem na maminčin věk, což mi moc pomohlo a hlavně jste mi dárek zaslali prakticky ihned. Ještě jednou moc děkuji, jste úžasní.

Jáchym Španěl, Rudíkov:
Celkem skvělí 12 x Felicia Bio Vřetena pohanková bez lepku, 250g, který je klasický unisex. Šikne se jak nám, drsným mužům, tak křehkým dívkám, které chtějí dostávat něhu a pozornost€dohled. Přesvědčil jsem se, že pořád ještě existují 12 x Felicia Bio Vřetena pohanková bez lepku, 250g, které beze zbytku využijí obě pohlaví. Šikovné balení, výborné vlastnosti a intenzivní účinky dělají z 12 x Felicia Bio Vřetena pohanková bez lepku, 250g rodinného pomocníka v každé situaci. Vyzkoušel jsem se o tom na svoji kůži.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 02. 2018.

Hodnocení 12 x Felicia Bio Vřetena pohanková bez lepku, 250g

hodnocení 5/5 od 53 hodnotících

Diskuze 12 x Felicia Bio Vřetena pohanková bez lepku, 250g

Aleš H: Přišlo to celkem rychle

Nikol H: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Václav Š: Jsem ráda, že to mám

Daniel Ž: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Sabina Ž: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Felicia Bio Vřetena pohanková bez lepku, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Felicia Bio Vřetena pohanková bez lepku, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt