12 x Felicia Bio Vřetena pohanková bez lepku, 250g

12 x Felicia Bio Vřetena pohanková bez lepku, 250g

12 x Felicia Bio Vřetena pohanková bez lepku, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Felicia Bio Vřetena pohanková bez lepku, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Felicia Bio Vřetena pohanková bez lepku, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1329 Kč
Naše cena: 886 Kč

Jedinečná italská pohanková vřetena bezlepková z té nejkvalitnější pohanky svou lahodnou oříškovou chutí a obrovským přínosem lidskému zdraví díky vysokému obsahu zdraví prospěšných látek představují jedinečné zdravé potěšení nejen pro všechny celialiky a milovníky prvotřídních italských těstovin originálních chutí, ale do každé zdravé kuchyně jako jedinečná alternativa klasickým pšeničným těstovinám. Složení: Pohanka*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1485 kJ (350 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73.7 g, (z toho cukr: 0.5 g), Tuky: 1.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 3 g, Bílkoviny: 8.4 g, Sůl: 0.001 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Felicia Bio Vřetena pohanková bez lepku, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Felicia Bio Vřetena pohanková bez lepku, 250g

Martin Meister, Bousín:
Objednáním 12 x Felicia Bio Vřetena pohanková bez lepku, 250g jsem si nebyl upřímně jist, ale nakonec jsem spokojen. Nepovažuji se za náročného kupujícího, přesto chci kvalitu a za levnou cenu pořádný schopnosti. Tento e-shop a jeho produkty mě mile překvapily. Kvalita odpovídá ceně, výkon dle návodu a očekávání. Udělalo mi radost i designové zpracování, které je účelní a hezké. Určitě v blízké době pořídím další kusy.

Karel Hommer, Panské Dubenky:
Naprosto perfektní 12 x Felicia Bio Vřetena pohanková bez lepku, 250g, rok jsem neudělal tak dobrý nákup. Vydrží fakt docela dost, nerozbije se, a vypadá docela skvěle. Určitě mi ulehčil hodně nervů, a jsem rád, že se mi ho podařilo pořídit. Hledal jsem jej totiž na internetu hodně předlouho, ale za dobrou cenu dlouho marně, až jsem narazil na váš eshop. Hodně mě oslovil návod u 12 x Felicia Bio Vřetena pohanková bez lepku, 250g, proto jsem se rozhodl si jej zakoupit. To, co mi dorazilo, mě přesvědčilo, že mám co dělat se zkušenou a velmi veleváženou obchodem.

Anna Bucháčková, Zaječí:
Vyzkoušela jsem už osm podobných produktů a ani jedním jsem nebyla spokojena tak jako s 12 x Felicia Bio Vřetena pohanková bez lepku, 250g. Vřele doporučuji! Při výčtu pozitivních vlastností jsem po zakoupení doufala alespoň v to, že výrobek bude umět polovinu z vyjmenovaných vlastností. K mému velkému potěšení vše přišlo pevně zabalené, se vším všudy a hlavně zcela funkční! Jsem nadšená. Nepřišla jsem na jednu vadu, za mě jasná volba.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Felicia Bio Vřetena pohanková bez lepku, 250g

hodnocení 5/5 od 31 hodnotících

Diskuze 12 x Felicia Bio Vřetena pohanková bez lepku, 250g

František F: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Alena B: Je to dostatečné?

Kristýna D: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Dominika K: Ideální k osmnáctinám :)

Antonín R: 12 x Felicia Bio Vřetena pohanková bez lepku, 250g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Felicia Bio Vřetena pohanková bez lepku, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Felicia Bio Vřetena pohanková bez lepku, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt