12 x Felicia Bio Vřetena pohanková bez lepku, 250g

12 x Felicia Bio Vřetena pohanková bez lepku, 250g

12 x Felicia Bio Vřetena pohanková bez lepku, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Felicia Bio Vřetena pohanková bez lepku, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Felicia Bio Vřetena pohanková bez lepku, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1329 Kč
Naše cena: 886 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečná italská pohanková vřetena bezlepková z té nejkvalitnější pohanky svou lahodnou oříškovou chutí a obrovským přínosem lidskému zdraví díky vysokému obsahu zdraví prospěšných látek představují jedinečné zdravé potěšení nejen pro všechny celialiky a milovníky prvotřídních italských těstovin originálních chutí, ale do každé zdravé kuchyně jako jedinečná alternativa klasickým pšeničným těstovinám. Složení: Pohanka*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1485 kJ (350 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73.7 g, (z toho cukr: 0.5 g), Tuky: 1.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 3 g, Bílkoviny: 8.4 g, Sůl: 0.001 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Felicia Bio Vřetena pohanková bez lepku, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Felicia Bio Vřetena pohanková bez lepku, 250g

Laura Sypalová, Velké Pavlovice:
12 x Felicia Bio Vřetena pohanková bez lepku, 250g splňuje všechny vlastnosti napsané v reklamě. Používání jednoduché, vysoká citlivost na jakoukoliv změnu v ovzduší, velmi klidný provoz u televize neruší a vzduch v ve sklepě stále čerstvý, jako po vyvětrání. Mohu ze zkušenosti zájemcům doporučit,

Eliška Viltová, Hoštice:
Tuto PROPDUCT jsem si zakoupila, protože ji chtěla moje vnučka. Jinak bych tuto 12 x Felicia Bio Vřetena pohanková bez lepku, 250g nikdy nezakoupila, protože mi připadá šíleně předražená, nemá ani dobrý vzhled, dobrý vzhled, nic. Kvalitou tak za tři stovky. Ale lidi zhlouplé reklamou si to vyžádají a my rodinní příslušníci, známí chceme udělat radost.

Rozálie Molerová, Blatno:
design je pro mě hlavní. Studuji design a nemůžu si pořídit něco, co se mi nelíbí. Právě 12 x Felicia Bio Vřetena pohanková bez lepku, 250g mě velmi zaujal. Jak se říká, první touha, dobrá myšlenka! Svým designem i zpracováním se mi opravdu líbí a jsem spokojena. A ta levná cena, to je příjemný dáreček.

Kateřina Cirkovská, Kašnice:
Dobrá a užitečná věc. Měla jsem určitou strach, aby se nákup vyplatil. Brzy mě 12 x Felicia Bio Vřetena pohanková bez lepku, 250g přesvědčil - patří k dobrým a spolehlivým věcem, pracuje a plní to, co od něho chci. Budoucím nakupujícím poradím, ať objednají víc naráz – finančně se to vyplatí. Samozřejmě doporučím rodině. Jen tak dál!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 04. 2018.

Hodnocení 12 x Felicia Bio Vřetena pohanková bez lepku, 250g

hodnocení 5/5 od 16 hodnotících

Diskuze 12 x Felicia Bio Vřetena pohanková bez lepku, 250g

Veronika K: dobré

Magdaléna D: Ideální k osmnáctinám :)

Nela H: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Karel B: funkční výrobek

Gabriela K: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Felicia Bio Vřetena pohanková bez lepku, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Felicia Bio Vřetena pohanková bez lepku, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt