12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná barevná, 500g

12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná barevná, 500g

12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná barevná, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná barevná, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná barevná, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1625 Kč
Naše cena: 1083 Kč

Jedinečná rýžová vřetena barevná celozrnná bez lepku původem z italského zemědělství ve směsi s čerstvými rajčaty a špenátem do barev italské trikolóry díky své jemně delikátní celozrnné rýžové chuti a obsahu všech důležitých látek z celého zrna představují jedinečné barevné potěšení nejen pro celialiky, Vaše nejmenší strávníky a milovníky rýžových těstovin, ale všechny kteří si rádi vychutnají tuto jedinečnou zdravou alternativu klasickým pšeničným těstovinám v každé zdravé kuchyni.Složení: Rýže*, rajčata* (2%), špenát* (2%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1496 kJ (353 kcal) na 100 g. Sacharidy: 76.7 g, (z toho cukr: 0.4 g), Tuky: 1.3 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 1.8 g, Bílkoviny: 7.4 g, Sůl: 0.001 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná barevná, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná barevná, 500g

Jiří Vaindl, Úsilné:
S 12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná barevná, 500g jsem doposud moc dobrou zkušenost neměl. Ale až 12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná barevná, 500g mě přinutil naprosto změnit stanovisko. Protože je úplně fantastický. Nenechte se nasměrovat špatným směrem a opravdu ho v brzké době vyzkoušejte, oslní vás podobně jako mě. Je úsporný, komfortně se s ním manipuluje a k tomu i dobře vypadá. 12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná barevná, 500g skvěle zapadne do vašeho života.

Ondřej Soukup, Bratrušov:
Činnost této 12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná barevná, 500g je plně srovnatelná s nabízenými zahraničními výrobky za dvojnásobnou cenu, kolikrát i vyšší. Ale v továrně jsou borci, to vím už dávno. Prostě je totálně blbuvzdorná.

Johana Boledovičová, Vráto:
12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná barevná, 500g je vážně skvělý. Doma mě museli přemlouvat, ale pak co jsem zahlédla podobný produkt u mojí kamarádky a ta mi vysvětlila, jak to funguje, věděla jsem, že potřebuji mít doma něco podobného. Je až k neuvěření, kolik je podobných využití a co to všechno umí. Jsem opravdu nadšená. Nemůže se to mému starému modelu rovnat. Kdybych měla sepsat všechny výhody, byla bych tady hodně dlouho, takže musí postačit mé doporučení.

Markéta Mokrišová, Vodranty:
12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná barevná, 500g podporuje mojí přirozenou pohodlnost, protože nejsem nucena hledat tři věci, když mi v pohodě stačí jedna. Stačí jediná návštěva eshopu nebo jeden email do obchodu a mohu pohodlně a lehce pracovat. Dokonce i mojí kamarádku baví tento 12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná barevná, 500g přepracovávat, protože se s ním dělá snadno, rychle a tím pádem u běžné domácí činnosti stráví minimum času.

Amálie Jůzlová, Všehrdy:
Objednala jsem si 12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná barevná, 500g a byla jsem velice překvapená. Oslovil mne především kvůli tomu, že nejen dobře vypadá, ale také skvěle vypadá. Mám ráda pěkné a super věci, které vynikají vysokou odolností a vydrží. Velice mě potěšila radost také prakticky bleskurychlá rychlost doručení, protože jsem na doručení 12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná barevná, 500g opravdu spěchala.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 07. 2017.

Hodnocení 12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná barevná, 500g

hodnocení 5/5 od 45 hodnotících

Diskuze 12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná barevná, 500g

Anežka B: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Hana V: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Daniela V: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Valerie K: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Štěpán : Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná barevná, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná barevná, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt