12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná barevná, 500g

12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná barevná, 500g

12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná barevná, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná barevná, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná barevná, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1787 Kč
Naše cena: 1191 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečná rýžová vřetena barevná celozrnná bez lepku původem z italského zemědělství ve směsi s čerstvými rajčaty a špenátem do barev italské trikolóry díky své jemně delikátní celozrnné rýžové chuti a obsahu všech důležitých látek z celého zrna představují jedinečné barevné potěšení nejen pro celialiky, Vaše nejmenší strávníky a milovníky rýžových těstovin, ale všechny kteří si rádi vychutnají tuto jedinečnou zdravou alternativu klasickým pšeničným těstovinám v každé zdravé kuchyni.Složení: Rýže*, rajčata* (2%), špenát* (2%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1496 kJ (353 kcal) na 100 g. Sacharidy: 76.7 g, (z toho cukr: 0.4 g), Tuky: 1.3 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 1.8 g, Bílkoviny: 7.4 g, Sůl: 0.001 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná barevná, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná barevná, 500g

Jiří Balázs, Rozdrojovice:
K mému pracovnímu jubileu jsem hledal něco, čím bych si udělal radost a trochu, jak se povídá, si osladil život. Kolegové mi doporučili 12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná barevná, 500g, mnozí s ním mají vlastní zkušenost. Protože se mi na první pohled líbil a je cenově dostupný, po chvilkovém váhání jsem si jej zakoupil. Musím napsat, že se mi velmi líbí a jako dárek je nebeský. Mám z něj obrovskou radost.

Šárka Chabičovská, Chýnice:
Naprosto bezkonkurenční 12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná barevná, 500g, díky kterému jsem stále spokojená a krásná. Používám ho třikrát měsíčně a cítím se velmi lépe a odpočinutěji. Ojedinělé vrásky, které nyní mám, jsou od starostí. Rozhodně bych doporučila používání 12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná barevná, 500g každé kamarádce, která se chce být královnou pro svého prince. S 12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná barevná, 500g je to lehké.

Nikolas Kreč, Příčina:
Musel jsem chvíli přesvědčovat přítelkyni, že je pro nás výhodný a že budeme oba spokojeni. Když jsem jí řekl, že když jí nebude vyhovovat, tak 12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná barevná, 500g vrátím, souhlasila. Když jsem předevčírem přišel domů z práce už ho zkoušela a byla více než překvapená. Nic se vracet nebude a za nás oba hodně děkuji.

Filip Maralík, Koleč:
Tento 12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná barevná, 500g jsem si zvolil, protože je za méně jak čtvrtinovou cenu než stejné kousky na jiných obchodech. Tento nemá lehký design, ale jde o bytelné provedení.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 02. 2018.

Hodnocení 12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná barevná, 500g

hodnocení 5/5 od 44 hodnotících

Diskuze 12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná barevná, 500g

Rozálie Z: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Jonáš T: je to fajné

Tereza M: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Jiří K: funkční výrobek

Daniela H: dobré

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná barevná, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná barevná, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt