12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná barevná, 500g

12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná barevná, 500g

12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná barevná, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná barevná, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná barevná, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1787 Kč
Naše cena: 1191 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečná rýžová vřetena barevná celozrnná bez lepku původem z italského zemědělství ve směsi s čerstvými rajčaty a špenátem do barev italské trikolóry díky své jemně delikátní celozrnné rýžové chuti a obsahu všech důležitých látek z celého zrna představují jedinečné barevné potěšení nejen pro celialiky, Vaše nejmenší strávníky a milovníky rýžových těstovin, ale všechny kteří si rádi vychutnají tuto jedinečnou zdravou alternativu klasickým pšeničným těstovinám v každé zdravé kuchyni.Složení: Rýže*, rajčata* (2%), špenát* (2%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1496 kJ (353 kcal) na 100 g. Sacharidy: 76.7 g, (z toho cukr: 0.4 g), Tuky: 1.3 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 1.8 g, Bílkoviny: 7.4 g, Sůl: 0.001 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná barevná, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná barevná, 500g

Jiří Balázs, Rozdrojovice:
K mému pracovnímu jubileu jsem hledal něco, čím bych si udělal pěkný den a trochu, jak se říká, si ocukroval život. Kamarádi mi doporučili 12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná barevná, 500g, mnozí s ním mají osobité zkušenost. Jelikož se mi na první pohled líbil a je cenově dostupný, po krátkém přemýšlení jsem si jej zakoupil. Chci říci, že se mi neuvěřitelně líbí a jako dárek je nebeský. Mám z něj velkou radost.

Šárka Chabičovská, Chýnice:
Zcela bezkonkurenční 12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná barevná, 500g, díky kterému jsem pořád spokojená a krásná. Používám ho dvakrát týdně a připadám si mnohem skvěle a silnější. Ojedinělé vrásky, které nyní mám, jsou od smíchu. Jednoduše bych doporučila používání 12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná barevná, 500g každé kamarádce, která se chce být princeznou pro svého prince. S 12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná barevná, 500g je to snadné.

Nikolas Kreč, Příčina:
Musel jsem nějaký čas přesvědčovat přítelkyni, že je pro nás výhodný a že budeme oba rádi. Když jsem slíbil, že pokud jí nebude líbit se, tak 12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná barevná, 500g vrátím, podlehla. Když jsem předevčírem přišel domů z práce už ho užívala a byla více než překvapená. Nic se vracet nebude a za nás oba hodně děkuji.

Filip Maralík, Koleč:
Tato 12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná barevná, 500g jsem si objednal, protože je za méně jak poloviční cenu než podobné kousky na jiných obchodech. Tato nemá lehký design, ale jde o bytelné vyhotovení.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 11. 2017.

Hodnocení 12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná barevná, 500g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná barevná, 500g

Ema M: já jsem to prostě chtěla

Kristýna B: Je to dostatečné?

Barbora Z: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Daniel L: 110 % spokojenost

Jaroslav Č: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná barevná, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná barevná, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt