12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná bez lepku, 250g

12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná bez lepku, 250g

12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná bez lepku, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná bez lepku, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná bez lepku, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1226 Kč
Naše cena: 817 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečná rýžová vřetena celozrnná bez lepku původem z italského zemědělství díky své jemně delikátní rýžové chuti a obsahu všech důležitých látek z celého zrna představují jedinečné celozrnné potěšení nejen pro celialiky a milovníky rýžových těstovin, ale všechny kteří si rádi vychutnají tuto jedinečnou zdravou alternativu klasickým pšeničným těstovinám v každé zdravé kuchyni.Složení: Celozrnná rýže*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1501 kJ (355 kcal) na 100 g. Sacharidy: 72 g, (z toho cukr: 0.5 g), Tuky: 2.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 6.1 g, Bílkoviny: 7.3 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná bez lepku, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná bez lepku, 250g

Eliška Hráčková, Stožec:
Naprosto pohodlné a parádní zboží, vysoká kvalita, jsem opravdu moc uspokojená. Nakupuji u vás dlouho, a každý další objednávka mě utvrzuje v tom, že dělám výhodně. Naposledy jsem si u vás pořídila 12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná bez lepku, 250g, a téměř nevím, co na to mám říct. Snad jen to, že příště budu nakupovat zase u vás, protože zboží, jaké prodáváte, se v takové barvě a za tak výhodnou cenu objednává na internetu jen těžko.

Josef Harviš, Jedousov:
Přes internet nehledám moc často, jelikož mi vadí to, že si zboží nemohu vyzkoušet a někdy jsou i dlouhé dodací lhůty. Ovšem v tomto případě jsem udělal změnu a vrátilo se mi to. 12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná bez lepku, 250g je přesně takový, jaký jsem sháněl, splňuje mé očekávání, navíc za skvělou cenu a dodání skoro bleskové. Ještě znovu děkuji. Určitě se na vás zase v brzké době obrátím.

Valerie Vyčichlová, Dětkovice:
Jako maminka samoživitelka nemám peněz zbytečně moc, ale 12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná bez lepku, 250g se mi hodně hodí a tak jsem se rozhodla jej pořídit už kvůli tomu, že stejné výrobky jsou cenově vyšší a nezdály se mi tak kvalitní. A myslím, že jsem udělala správně. Telefonicky jsem si ověřila jeho dostupnost a děkuji moc za hodně dobrý zboží i za hezké jednání.

Kamila Vančatová, Heřmanov:
V eshopu jsem si zakoupila 12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná bez lepku, 250g, který v normálním obchodě není za méně než několik korun. Navzdory tomu, že jsem byla upozorněna mým přítelem, že dražší položky není příliš chytré pořizovat u online prodejců, chtěla jsem učinit muži radost (sobě taktéž), a tak jsem si jej zakoupila. Velká spokojenost jak s cenou, tak s dobou dodání. Určitě doporučuji tento eshop.

Oliver Matúš, Libočany:
12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná bez lepku, 250g jsem si objednal převážně z důvodu, že byl levný. Nemám teď moc peněz, naopak se musím pečlivě ubezpečit, kolik co stojí, tudíž cena byla pro mě klíčová. Neočekával jsem moc velkou kvalitu, ale výrobce mě skutečně překvapil. Kvalitní, funkční věc. Za nízkou cenu perfektní vlastnosti, jak se říká. Kolegovi, který mě o něm informoval, jsem pak za odměnu dopřál láhev rumu, protože mi svým tipem udělal opravdu neuvěřitelnou radost.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 04. 2018.

Hodnocení 12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná bez lepku, 250g

hodnocení 5/5 od 10 hodnotících

Diskuze 12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná bez lepku, 250g

Zuzana D: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Adam P: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Magdaléna B: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Kristýna K: Tento 12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná bez lepku, 250g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Matouš H: 110 % spokojenost

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná bez lepku, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná bez lepku, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt