12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná bez lepku, 250g

12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná bez lepku, 250g

12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná bez lepku, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná bez lepku, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná bez lepku, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1226 Kč
Naše cena: 817 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečná rýžová vřetena celozrnná bez lepku původem z italského zemědělství díky své jemně delikátní rýžové chuti a obsahu všech důležitých látek z celého zrna představují jedinečné celozrnné potěšení nejen pro celialiky a milovníky rýžových těstovin, ale všechny kteří si rádi vychutnají tuto jedinečnou zdravou alternativu klasickým pšeničným těstovinám v každé zdravé kuchyni.Složení: Celozrnná rýže*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1501 kJ (355 kcal) na 100 g. Sacharidy: 72 g, (z toho cukr: 0.5 g), Tuky: 2.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 6.1 g, Bílkoviny: 7.3 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná bez lepku, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná bez lepku, 250g

Dominika Práglová, Chomle:
Vybrat si ten správný produkt může být příliš těžké. Na trhu existuje neuvěřitelná nabídka rozdílných variant. Já jsem se přiklonila 12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná bez lepku, 250g a svého rozhodnutí vážně nelituji. Několik měsíců používání mi můj úsudek jen potvrdilo a vím, že bych v žádném případě neměnila. 12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná bez lepku, 250g jsem proto odprezentovala i všem kamarádům. A s potěšením bych o něm touto cestou řekla i nerozhodným lidem.

Kryštof Hanzelka, Cvrčovice:
Hodnotím jakožto příležitostný uživatel (porovnání). Celkově se jedná o hezký 12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná bez lepku, 250g s řadou zajímavých funkcí, který má vše,co běžný uživatel hledá. Velmi oceňuji jeho odolnost a možností přizpůsobit si ovládání svým potřebám.

Ema Palicová, Přelíc:
Koupila jsem především kvůli morčatům a jejich chlupům (a samozřejmě vlastní lenosti) Je třeba mít teda pootevřené dvířka, jinak vám 12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná bez lepku, 250g vytopí kuchyň:) Když se podíváte kolik chlupů je z jedné cyklu a co všechno jste si na prknech nechávali vsáknout do země, asi se podivíte.

Natálie Vavrdová, Cekov:
Někdy objednávám něco přes eshop. Mám ráda, když si produkty předem osahám. Avšak u 12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná bez lepku, 250g se vyplatilo objednání přes web. Ušetřila jsem hodně peněz a dosud nebyl s ničím nesnáz. Rychlé zaslání až do kanceláře. Jsem tedy maximálně klidná a jsem ráda, že mě můj manžel přesvědčil o objednání. Teď mi ho rovnou krade, takže mu asi na vánoce koupím taky podobný.

Viktorie Ossendorfová, Kohoutov:
12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná bez lepku, 250g jsem sháněla šest měsíců, v mnoha eshopech byl vyprodaný, nebo předražený. Na radu přátel jsem si vybrala právě tento a jsem velmi spokojená. Kvalitně plní všechny svoje práce a má velmi hezký design. Rovněž cena mi imponuje, a proto můžu doporučit i dalším.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 11. 2017.

Hodnocení 12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná bez lepku, 250g

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze 12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná bez lepku, 250g

Nikolas Z: Celkem jsem spokojený.

Kamila K: děda je z dárku je nadšený

Marie K: Je to dostatečné?

Tomáš L: 12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná bez lepku, 250g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Veronika M: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná bez lepku, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná bez lepku, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt