12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná bez lepku, 250g

12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná bez lepku, 250g

12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná bez lepku, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná bez lepku, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná bez lepku, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1115 Kč
Naše cena: 743 Kč

Jedinečná rýžová vřetena celozrnná bez lepku původem z italského zemědělství díky své jemně delikátní rýžové chuti a obsahu všech důležitých látek z celého zrna představují jedinečné celozrnné potěšení nejen pro celialiky a milovníky rýžových těstovin, ale všechny kteří si rádi vychutnají tuto jedinečnou zdravou alternativu klasickým pšeničným těstovinám v každé zdravé kuchyni.Složení: Celozrnná rýže*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1501 kJ (355 kcal) na 100 g. Sacharidy: 72 g, (z toho cukr: 0.5 g), Tuky: 2.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 6.1 g, Bílkoviny: 7.3 g, Sůl: 0 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná bez lepku, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná bez lepku, 250g

Matouš Žákovec, Rasošky:
Klidně se přiznám, že jsem byl, co 12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná bez lepku, 250g měli na nesmysl. Pak jsem ale v práci slyšel kámoše, jak o něm hezky hovoří. Vyhledal jsem si weby a můj původně pevný postoj vzal za své. I kamarádka mi říkala, že bych neměl odsuzovat něco, co jsem sám neužíval. Takže jsem 12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná bez lepku, 250g objednal a hned čtvrtý den ho doručili. Používám ho sice teprve druhý týden, ale nemám mu co vytknout. Věřím, že mě neošidí ani v budoucnosti.

Kryštof Vršanský, Libiš:
12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná bez lepku, 250g jsem uviděl v minulosti u přítele na přednášce z biochemie. Okamžitě jsem si uvědomil, že má dobrý design. Proto jsem se s kolegou chvilku bavil. Nedal na něj dopustit, proto jsem učinil rozhodnutí, že ho taky vyzkouším. Vybral jsem si peníze, pořídil si ho a teď již můžu prohlásit, že si přítel nevymýšlel. Nadprůměrně kvalitní věc a já jsem vskutku rád, že jsem si ho objednal.

Marek Gruner, Dalovice:
12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná bez lepku, 250g, který vyhovoval mým přísným kritériím, jsem si zakoupil právě u této společnosti. Dlouhodobě spolu spolupracujeme a nemohu jim nic vytknout. Skvělá nabídka, popis 12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná bez lepku, 250g, často jiné alternativy, ceny jsou nepatrně dražší, oplátkou však mají špičkového dodavatele. A pouze nepatrnou chybičku jsem shledal v dopravě, a komunikaci. Ale celkově dávám palec nahoru. Bohužel takových společností je jak šafránu.

Tomáš Frieser, Tvorovice:
12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná bez lepku, 250g jsem si kupoval přes internet. Nikdy jsem takhle nic nepořizoval, a byl jsem proto velmi moc jako ostříž. Nemusel jsem ale čekat dlouho, jen jeden den, než mi zastavila před domem pošťačka a předala mi můj 12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná bez lepku, 250g. Ani s dopravou mě nevyšel dráž, než v vesnickém obchodě, navíc jsem jej získal klidně u tabletu. Skvělá služba.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 07. 2017.

Hodnocení 12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná bez lepku, 250g

hodnocení 5/5 od 53 hodnotících

Diskuze 12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná bez lepku, 250g

Nikola P: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Nikola P: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Martin K: 110 % spokojenost

Tereza B: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Václav K: Celkem jsem spokojený.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná bez lepku, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná bez lepku, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt