12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná bez lepku, 250g

12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná bez lepku, 250g

12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná bez lepku, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná bez lepku, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná bez lepku, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1226 Kč
Naše cena: 817 Kč

Jedinečná rýžová vřetena celozrnná bez lepku původem z italského zemědělství díky své jemně delikátní rýžové chuti a obsahu všech důležitých látek z celého zrna představují jedinečné celozrnné potěšení nejen pro celialiky a milovníky rýžových těstovin, ale všechny kteří si rádi vychutnají tuto jedinečnou zdravou alternativu klasickým pšeničným těstovinám v každé zdravé kuchyni.Složení: Celozrnná rýže*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1501 kJ (355 kcal) na 100 g. Sacharidy: 72 g, (z toho cukr: 0.5 g), Tuky: 2.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 6.1 g, Bílkoviny: 7.3 g, Sůl: 0 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná bez lepku, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná bez lepku, 250g

Oliver Ščepka, Pernink:
12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná bez lepku, 250g jsem si pořizoval přes internet. Nikdy jsem podobně nic nepořizoval, a byl jsem tudíž hodně jako ostříž. Nemusel jsem ale čekat dlouho, jen jeden den, než mi přijelo před domem kurýr a předala mi můj 12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná bez lepku, 250g. Ani s dopravou mě nevyšel dráž, než v klasickém krámě, navíc jsem jej pořídil klidně u noťasu. Perfektní služba.

Lucie Maňasková, Dětřichov nad Bystřicí:
12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná bez lepku, 250g mohu jasně doporučit všem svým přátelům a rodině. I já jsem se přesvědčila, že nejen skvěle vypadá, ale je i velmi skvěle cenově dostupný a není potřeba žádné zvláštní prostředky k tomu, abych ho chtěla ovládat. Lehká příprava a bezvadná chuť nadchla nejenom mě, ale i manžela a děti. Plné spektrum chutí vyhovuje každému z přátel. Dokonce jsem byla pochválená za svou šikovnost.

Magdaléna Peclová, Omice:
Vždycky mě to stálo hodně peněz. Pak jsem našla, že existuje i jeho verze na ven. Řekla jsem si, že už jsem do toho investovala hodně, že si 12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná bez lepku, 250g jednoduše zkusím pořídit. A udělala jsem sakra dobře. Peníze se mi už mnohonásobně vrátily nazpět. Funguje perfektně bez jakéhokoliv zádrhelu.

Laura Martykánová, Droužetice:
Předtím jsem ho otestovala 12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná bez lepku, 250g, byla jsem přesvědčená v tom, že už mě nic nemůže překvapit. Byla jsem velmi opatrná ke všem jiným produktům tohoto modelu, Neměla jsem s nimi dobré zážitky. To nebyl tenhle výrobek. Otestovala jsem si, že jedině tento model nabízí reálně jedinečné účinky. Přitom první výsledky na sebe nenechaly nějaký čas počkat. Jsem bez nadšení nadšená a doporučuji.

Nikol Fingrová, Ošelín:
Když už zde 12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná bez lepku, 250g recenzujete, já se musím ozvat. Objednala jsem si ho původně shodou náhod. Toužila jsem si zakoupit jiné zboží, ale nebylo dostupné, tak jsem hledala něco podobného. A relativně náhodou jsem vypátrala toto zboží. No a od toho momentu si nepořizuji nic jiného. Tohle je jednoduše prvotřídní kvalita za přijatelnou cenu, pohodová doprava a vskutku příjemný přístup prodejce. Co chtít víc?

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná bez lepku, 250g

hodnocení 5/5 od 40 hodnotících

Diskuze 12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná bez lepku, 250g

Jana G: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Anežka K: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Johana K: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Nikol J: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Miroslav A: tak jsem to dostala aje to super

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná bez lepku, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná bez lepku, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt