12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná bez lepku, 250g

12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná bez lepku, 250g

12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná bez lepku, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná bez lepku, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná bez lepku, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1226 Kč
Naše cena: 817 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečná rýžová vřetena celozrnná bez lepku původem z italského zemědělství díky své jemně delikátní rýžové chuti a obsahu všech důležitých látek z celého zrna představují jedinečné celozrnné potěšení nejen pro celialiky a milovníky rýžových těstovin, ale všechny kteří si rádi vychutnají tuto jedinečnou zdravou alternativu klasickým pšeničným těstovinám v každé zdravé kuchyni.Složení: Celozrnná rýže*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1501 kJ (355 kcal) na 100 g. Sacharidy: 72 g, (z toho cukr: 0.5 g), Tuky: 2.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 6.1 g, Bílkoviny: 7.3 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná bez lepku, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná bez lepku, 250g

Dominika Práglová, Chomle:
Vybrat si ten vhodný výrobek bývá moc těžké. K mání je totiž velká nabídka různých alternativ. Já jsem se rozhodla 12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná bez lepku, 250g a svého rozhodnutí stoprocentně nelituji. Několik měsíců používání mi mou volbu jen utvrdilo a vím, že bych v žádném případě neměnila. 12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná bez lepku, 250g jsem následně ukázala také těm nejbližším. A s potěšením bych o něm touto cestou řekla i nerozhodným lidem.

Kryštof Hanzelka, Cvrčovice:
Hodnotím jakožto domácí uživatel (porovnání). Celkově se jedná o příjemný 12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná bez lepku, 250g s řadou zajímavých vychytávek, který má vše,co běžný uživatel potřebuje. Velmi oceňuji jeho odolnost a možností přizpůsobit si ovládání svým potřebám.

Ema Palicová, Přelíc:
Koupila jsem především kvůli králikům a jejich chlupům (a samozřejmě synovy lenosti) Je třeba mít teda pootevřené dvířka, jinak vám 12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná bez lepku, 250g vytopí obývák:) Když se podíváte kolik vody je z jedné várky a co všechno jste si na podlaze nechávali vsáknout do země, asi se podivíte.

Natálie Vavrdová, Cekov:
Občasně kupuji zboží přes eshop. Mám ráda, když si zboží předem otestuji. Ale u 12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná bez lepku, 250g se vyplatilo objednání přes internet. Ušetřila jsem spoustu peněz a zatím nebyl s ničím zádrhel. Bleskové doručení až do kanceláře. Jsem tedy maximálně ráda a jsem ráda, že mě můj děda přesvědčil o zakoupení. Teď mi ho dokonce zabavuje, takže mu asi na vánoce objednám taky podobný.

Viktorie Ossendorfová, Kohoutov:
12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná bez lepku, 250g jsem sháněla několik měsíců, v mnoha obchodech byl nedostupný, nebo předražený. Na doporučení kolegyň jsem si zvolila právě tento a jsem hodně nadšená. Spolehlivě splňuje všechny svoje práce a má hodně pěkný vzhled. Také cena mi vyhovuje, a proto mohu doporučit i dalším.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 02. 2018.

Hodnocení 12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná bez lepku, 250g

hodnocení 5/5 od 46 hodnotících

Diskuze 12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná bez lepku, 250g

Rozálie K: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Martin T: je to fajné

Ondřej B: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Martin Š: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Marie B: Je to dostatečné?

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná bez lepku, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Felicia Bio Vřetena rýžová celozrnná bez lepku, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt