12 x Gesund&Leben Bio Čaj z listů Moringa, 50g

12 x Gesund&Leben Bio Čaj z listů Moringa, 50g

12 x Gesund&Leben Bio Čaj z listů Moringa, 50g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Gesund&Leben Bio Čaj z listů Moringa, 50g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Gesund&Leben Bio Čaj z listů Moringa, 50g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 3882 Kč
Naše cena: 2588 Kč Ověřit dostupnost

Unikátní sušené listy na přípravu čaje ze zázračného afrického stromu Moringa oleifera přirozeně bohaté na vysoká množství vitamínů, minerálů, proteinů a nenasycených mastných kyselin (Omega 3, 6, 9) představují optimální produkt každé zdravé výživy nejen pro nadšence, ale všechny kteří rádi vyzkouší unikátní alternativu klasickým zdravým čajům. Složení: Moringa oleifera-nakrájené listy*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1280 kJ (307 kcal) na 100 g. Sacharidy: 19.4 g, (z toho cukr: 5.1 g), Tuky: 8.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 2.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 3.9 g, polynenasycené mastné kyseliny: 1.9 g), Vláknina: 30.8 g, Bílkoviny: 19.4 g, Sůl: 0.1 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Gesund&Leben Bio Čaj z listů Moringa, 50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Gesund&Leben Bio Čaj z listů Moringa, 50g

Tomáš Nechvíle, Radostín nad Oslavou:
S touto 12 x Gesund&Leben Bio Čaj z listů Moringa, 50g jsem zcela spokojen. Nejprve jsem ho dostal na otestování, ale nikdy bych ho už nevrátil. Beze zbytku naplnil mé očekávání. Užitečný pomocník v super kvalitě. I když jsem jako muž na uklízecí záležitosti poněkud nešika, nemusel jsem mít strach s 12 x Gesund&Leben Bio Čaj z listů Moringa, 50g dělat. Ovládá se více než snadno, má minimální spotřebu energie a jeho provoz je hodně tichý. Klidně ho komukoliv poradím.

Josef Švejdar, Kuřimské Jestřabí:
Ve své práci hledám vypadat opravdu dobře, protože se denně potkávám se s zákazníky. Mým cílem je získat první dojem ihned na prvním setkání. Nejen v tomhle ohledu mi 12 x Gesund&Leben Bio Čaj z listů Moringa, 50g hodně pomohl. Cítím se mnohem víc sebejistě a také tak vystupuji. Díky němu jsem udělal výšlap tím dobrým směrem. Vše se mi daří a on má na tom nemalý kus. Jsem šťastný jako už dlouho ne.

Daniela Ďorďová, Horní Maršov:
Před měsícem jsem si u vás zakoupila 12 x Gesund&Leben Bio Čaj z listů Moringa, 50g a hodně mě nadchnul, že jsem objednávku velmi obratem zopakovala. Je opravdu velmi pěkný a hlavně užitečný. I přítel si jej pochvaluje, a to je velmi přísný. Chci ocenit také bleskové doručení i příjemnou pozornost v podobě slevy na příští objednávku. Moc si vážím profesionálního přístupu i pomoci při sestavení. I když tam byl plánek, s přítelem jsme se v tom trochu ztratili. Vaši pomoc jsme tedy velice uvítali.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 04. 2018.

Hodnocení 12 x Gesund&Leben Bio Čaj z listů Moringa, 50g

hodnocení 5/5 od 22 hodnotících

Diskuze 12 x Gesund&Leben Bio Čaj z listů Moringa, 50g

Adam K: Celkem jsem spokojený.

Johana H: Proboha. To raději přispěju na charitu

Eliška V: dobré

Matouš V: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Miroslav Z: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Gesund&Leben Bio Čaj z listů Moringa, 50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Gesund&Leben Bio Čaj z listů Moringa, 50g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt