12 x Gesund&Leben Bio Čaj z listů Moringa, 50g

12 x Gesund&Leben Bio Čaj z listů Moringa, 50g

12 x Gesund&Leben Bio Čaj z listů Moringa, 50g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Gesund&Leben Bio Čaj z listů Moringa, 50g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Gesund&Leben Bio Čaj z listů Moringa, 50g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 3882 Kč
Naše cena: 2588 Kč

Unikátní sušené listy na přípravu čaje ze zázračného afrického stromu Moringa oleifera přirozeně bohaté na vysoká množství vitamínů, minerálů, proteinů a nenasycených mastných kyselin (Omega 3, 6, 9) představují optimální produkt každé zdravé výživy nejen pro nadšence, ale všechny kteří rádi vyzkouší unikátní alternativu klasickým zdravým čajům. Složení: Moringa oleifera-nakrájené listy*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1280 kJ (307 kcal) na 100 g. Sacharidy: 19.4 g, (z toho cukr: 5.1 g), Tuky: 8.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 2.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 3.9 g, polynenasycené mastné kyseliny: 1.9 g), Vláknina: 30.8 g, Bílkoviny: 19.4 g, Sůl: 0.1 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Gesund&Leben Bio Čaj z listů Moringa, 50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Gesund&Leben Bio Čaj z listů Moringa, 50g

Eliška Fabriková, Žimutice:
Nějaký čas jsem váhala mezi touto 12 x Gesund&Leben Bio Čaj z listů Moringa, 50g a obdobným, podobným. Nakonec jsem si na reakci telefonátu, kdy jsem si vyzkoušela, jestli je produkt opravdu v obchodě a v jakém je stavu, vybrala tento výrobek a své volby rozhodně nelituji. Nejen, že paní na telefonu byla skutečně příjemná a vstřícná, zboží dorazilo skutečně brzy a v originálním stavu. Všechno jak má být, nemůžu jenom než doporučit.

Adéla Venosová, Soběšovice:
S 12 x Gesund&Leben Bio Čaj z listů Moringa, 50g jsem velmi spokojena. Do puntíku splnil má očekávání a stejně tak odpovídal popisu z internetového obchodu. Již dle ilustračních obrázků jsem měla přehled o tom, co si nechávám zaslat a zklamaná jsem tak nebyla. Od té doby, co ho můžu používat, se můj život vskutku výrazně zjednodušil. Všem můžu bez debat doporučit jeho objednávku. Zbavíte se díky němu množství problémů.

Adéla Desenská, Kralice na Hané:
12 x Gesund&Leben Bio Čaj z listů Moringa, 50g mi poradila sestra jako účinný prostředek, který skvěle užívá a navíc šetří a pomáhá. Nevěřila bych, že je dokonce báječná věc na trhu velmi lehce dostupná. Nepotřebovala jsem nic složitě hledat. Stačilo podívat na internetové stránky prodejce a ochotní zaměstnanci mi pomohli, objednali a odeslali vše přesně dle mého přání. Dokonce i doma si všimli, jak jsem skvělá a rychlá.

Antonín Baladrán, Česká Kubice:
Komukoliv bych radil, aby se drželi záznamů v popisu 12 x Gesund&Leben Bio Čaj z listů Moringa, 50g. Myslím, že případná nechvalná hodnocení mohou v více případech vycházet z špatného užívání. Tuhle zkušenost měl náš strýc, který nás od nákupu odrazoval. Jsem velmi rád, že jsem na jeho rady nedal a  12 x Gesund&Leben Bio Čaj z listů Moringa, 50g objednal. Používám ho už devátý měsíc a celkem mu nemohu nic vytknout.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Gesund&Leben Bio Čaj z listů Moringa, 50g

hodnocení 5/5 od 33 hodnotících

Diskuze 12 x Gesund&Leben Bio Čaj z listů Moringa, 50g

Sofie E: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Kamila : děda je z dárku je nadšený

Petra K: nemá chybu

Viktorie K: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Markéta S: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Gesund&Leben Bio Čaj z listů Moringa, 50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Gesund&Leben Bio Čaj z listů Moringa, 50g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt