12 x Gesund&Leben Bio Čaj z listů Moringa, 50g

12 x Gesund&Leben Bio Čaj z listů Moringa, 50g

12 x Gesund&Leben Bio Čaj z listů Moringa, 50g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Gesund&Leben Bio Čaj z listů Moringa, 50g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Gesund&Leben Bio Čaj z listů Moringa, 50g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 3530 Kč
Naše cena: 2353 Kč

Unikátní sušené listy na přípravu čaje ze zázračného afrického stromu Moringa oleifera přirozeně bohaté na vysoká množství vitamínů, minerálů, proteinů a nenasycených mastných kyselin (Omega 3, 6, 9) představují optimální produkt každé zdravé výživy nejen pro nadšence, ale všechny kteří rádi vyzkouší unikátní alternativu klasickým zdravým čajům. Složení: Moringa oleifera-nakrájené listy*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1280 kJ (307 kcal) na 100 g. Sacharidy: 19.4 g, (z toho cukr: 5.1 g), Tuky: 8.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 2.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 3.9 g, polynenasycené mastné kyseliny: 1.9 g), Vláknina: 30.8 g, Bílkoviny: 19.4 g, Sůl: 0.1 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Gesund&Leben Bio Čaj z listů Moringa, 50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Gesund&Leben Bio Čaj z listů Moringa, 50g

Eliška Hamalová, Ploskovice:
Tento 12 x Gesund&Leben Bio Čaj z listů Moringa, 50g jsem vybírala klukovi a očekávala jsem tu nejvyšší kvalitu za nejlevnější cenu. Prohlédla jsem několik obchodů a až u vás jsem objevila přesně to, co jsem hledala. Po měsíci zkoušení jsme dostatečně rádi, že jsme u vás objednali další 12 x Gesund&Leben Bio Čaj z listů Moringa, 50g. Synovi se moc líbí a já jsem ráda, že jsem na obchod narazila. Doporučím vás také svým známým. Děkuji.

Aneta Riegerová, Niva:
12 x Gesund&Leben Bio Čaj z listů Moringa, 50g mohu vřele poradit všem svým kamarádům a známým. I já jsem se přesvědčila, že celkem dobře vypadá, ale je i velmi skvěle cenově dostupný a není třeba žádné zvláštní přípravky k tomu, abych ho mohla používat. Snadná příprava a bezchybná chuť nadchla nejen mě, ale i souseda a prarodiče. Plné spektrum chutí odpovídá každému z přátel. Dokonce jsem byla pochválená za svou šikovnost.

Vít Dobíhal, Tupesy:
Chci vás pochválit, protože tak profesionální přístup se jen tak nevidí. 12 x Gesund&Leben Bio Čaj z listů Moringa, 50g, který jsem u vás objednal, předčil má očekávání a především rychlost doručení, prakticky obden a bez platby poštovného. Úžasné zákaznické jednání.

Ondřej Nouzák, Kovač:
Žena mě pověřila nákupem 12 x Gesund&Leben Bio Čaj z listů Moringa, 50g. I když jsem nedůvěřoval doporučení€radu jejích přítelkyň0, nakonec jsem byl hezky překvapen. Milá vůně, výborná chuť, jednoduchá příprava. 12 x Gesund&Leben Bio Čaj z listů Moringa, 50g jsem dal svým přátelům a sklidil zasloužený potlesk. Jistě najde své hezké místo v naší domácnosti.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 07. 2017.

Hodnocení 12 x Gesund&Leben Bio Čaj z listů Moringa, 50g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Gesund&Leben Bio Čaj z listů Moringa, 50g

Karolína D: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Adéla H: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Oliver L: tak jsem to dostala aje to super

Vojtěch K: Jsem ráda, že to mám

Štěpán P: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Gesund&Leben Bio Čaj z listů Moringa, 50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Gesund&Leben Bio Čaj z listů Moringa, 50g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt