12 x Gesund&Leben Bio Chia semínka, 200g

12 x Gesund&Leben Bio Chia semínka, 200g

12 x Gesund&Leben Bio Chia semínka, 200g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Gesund&Leben Bio Chia semínka, 200g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Gesund&Leben Bio Chia semínka, 200g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 2133 Kč
Naše cena: 1422 Kč

Jedinečná Chia semínka neboli semena šalvěje lékařské původem z Peru, kde ji po staletí pěstovali aztéčtí indiáni pro svůj vysoký obsah bílkovin, jsou přirozeně bohatá na minerální látky, obsahují vysoké množství nenasycených mastných kyselin, zejména Omega 3 kyselin, a představují ideální zdroj energie pro jakoukoliv denní chvilku. Složení: Chia semena*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2194 kJ (524 kcal) na 100 g. Sacharidy: 4.9 g, (z toho cukr: 0.8 g), Tuky: 31.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 3.8 g, mononenasycené mastné kyseliny: 26.3 g, polynenasycené mastné kyseliny: 5.9 g), Vláknina: 33.7 g, Bílkoviny: 21.2 g, Sůl: 10 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Gesund&Leben Bio Chia semínka, 200g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Gesund&Leben Bio Chia semínka, 200g

Lukáš Klecker, Svéradice:
Tento 12 x Gesund&Leben Bio Chia semínka, 200g jsem si vybral po nalezení různých recenzí.Vzhledem k tomu že mám aut více,mám možnost srovnávat i ostatní prodejce ale tento se mi zatím jeví jako velmi dobrý.Sice ho mám krátkou dobu a tak na nějakou víceletou recenzi je ještě čas ale pořád se jeví jako slušný výrobek.

Radim Tetur, Proseč pod Ještědem:
12 x Gesund&Leben Bio Chia semínka, 200g, který nabízíte, jsem hledal jako náhradu za podobný, který mne nepomohl. Zpočátku jsem byl dost opatrný, přece jen, jak se říká internet snese všechno a hodnota se mi zdála být nízká. Můj názor jsem poupravil po obdržení balíčku. Soudobý design, lehce čitelný a srozumitelný návod k použití a především model plně hodící se k tomu, k čemu je určen. Působivé, každému doporučuji.

Hana Jermanová, Olšany:
12 x Gesund&Leben Bio Chia semínka, 200g překvapil, mám ho odtud zakoupený od června a chci ho pochválit. Skvěle pracuje, nadchl mě i souseda, který na to zpočátku hleděl tak trochu s strachem. Argumenty ho udolaly a nakonec musel přiznat, že se pletl. Rádi ho nyní používáme oba dva. Luxusní výrobek za ještě luxusnější cenu. V téhle cenové hladině nemá dle mého názoru žádného konkurenta.

Barbora Zmatlíková, Čimelice:
U této společnosti nakupuji relativně často. Nemám problém jak s cenou za produkt, tak s kvalitou zpracování. Vzhledem k tomu, že v ČR není široká nabídka po těchto 12 x Gesund&Leben Bio Chia semínka, 200g, jinou firmu již nehledám. Jejich negativem je jen pomalejší doprava a ostatní vedlejší výdaje jakož jsou: obalové materiály, cena za dopravu. Bohužel pokud vyžadujete mít první jakost levně, nezbude vám, než si počkat.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Gesund&Leben Bio Chia semínka, 200g

hodnocení 5/5 od 10 hodnotících

Diskuze 12 x Gesund&Leben Bio Chia semínka, 200g

Anežka F: já jsem to prostě chtěla

Radim K: funkční výrobek

Josef Z: Celkem jsem spokojený.

Petra P: děda je z dárku je nadšený

Nikolas M: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Gesund&Leben Bio Chia semínka, 200g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Gesund&Leben Bio Chia semínka, 200g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt