12 x Gesund&Leben Bio Chia semínka, 200g

12 x Gesund&Leben Bio Chia semínka, 200g

12 x Gesund&Leben Bio Chia semínka, 200g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Gesund&Leben Bio Chia semínka, 200g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Gesund&Leben Bio Chia semínka, 200g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1940 Kč
Naše cena: 1293 Kč

Jedinečná Chia semínka neboli semena šalvěje lékařské původem z Peru, kde ji po staletí pěstovali aztéčtí indiáni pro svůj vysoký obsah bílkovin, jsou přirozeně bohatá na minerální látky, obsahují vysoké množství nenasycených mastných kyselin, zejména Omega 3 kyselin, a představují ideální zdroj energie pro jakoukoliv denní chvilku. Složení: Chia semena*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2194 kJ (524 kcal) na 100 g. Sacharidy: 4.9 g, (z toho cukr: 0.8 g), Tuky: 31.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 3.8 g, mononenasycené mastné kyseliny: 26.3 g, polynenasycené mastné kyseliny: 5.9 g), Vláknina: 33.7 g, Bílkoviny: 21.2 g, Sůl: 10 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Gesund&Leben Bio Chia semínka, 200g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Gesund&Leben Bio Chia semínka, 200g

Kristián Holeka, Hořepník:
Stoprocentně tu chvíli znáte, nadchází nevšední událost a nemáte ponětí, čím potěšit ženu. Já jsem se radil s kolegy v práci, protože jsem byl totálně v koncích s nápady, a ti mi poradili, ať vsadím na 12 x Gesund&Leben Bio Chia semínka, 200g. Že se mi jejich nápad fakt líbil, proto jsem ho opravdu koupil. Co vám budu povídat, moje drahá byla úplně u vytržení, chválila mě, jak má perfektního chlapa a večer jsme si parádně užili.

Valerie Důrasová, Snědovice:
Tenhle 12 x Gesund&Leben Bio Chia semínka, 200g, to je opravdu maximálně suprová věc! Šetřila jsem si na něj několik měsíců, protože se mi vždycky ušetřené peníze nějakým způsobem vypařily, ale nedávno jsem si ho pořídila a je to stoprocentně úžasné. Ale hlavně oceňuji, že je krásný. Ne že by to byla jediná výhoda, ale pro mě je to rozhodující. Ale je to současně skvělá věcička, věřte mi :-)

Václav Malejovský, Ostašov:
Není mnoho takových výrobků jako právě 12 x Gesund&Leben Bio Chia semínka, 200g. Už po prvním otestování mi bylo jasné, že toto je skutečně to, co jsem dlouho hledal. V dnešní době rozhodně není nadbytek kvalitního zboží v této cenové kategorii. 12 x Gesund&Leben Bio Chia semínka, 200g dělá vše, co jsem chtěl, snad dokonce víc, předčil má poměrně vysoká očekávání. Proto ho spokojeně doporučím všem z vás, kteří o pořízení uvažujete. Speciálně je třeba zvýraznit vstřícnost ze strany obchodu.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 07. 2017.

Hodnocení 12 x Gesund&Leben Bio Chia semínka, 200g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Gesund&Leben Bio Chia semínka, 200g

Jaroslav D: 110 % spokojenost

Marie C: Ideální k osmnáctinám :)

Michaela W: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Viktorie M: já jsem to prostě chtěla

Pavel H: je to fajné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Gesund&Leben Bio Chia semínka, 200g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Gesund&Leben Bio Chia semínka, 200g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt