12 x Gesund&Leben Bio Chia semínka, 200g

12 x Gesund&Leben Bio Chia semínka, 200g

12 x Gesund&Leben Bio Chia semínka, 200g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Gesund&Leben Bio Chia semínka, 200g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Gesund&Leben Bio Chia semínka, 200g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 2133 Kč
Naše cena: 1422 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečná Chia semínka neboli semena šalvěje lékařské původem z Peru, kde ji po staletí pěstovali aztéčtí indiáni pro svůj vysoký obsah bílkovin, jsou přirozeně bohatá na minerální látky, obsahují vysoké množství nenasycených mastných kyselin, zejména Omega 3 kyselin, a představují ideální zdroj energie pro jakoukoliv denní chvilku. Složení: Chia semena*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2194 kJ (524 kcal) na 100 g. Sacharidy: 4.9 g, (z toho cukr: 0.8 g), Tuky: 31.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 3.8 g, mononenasycené mastné kyseliny: 26.3 g, polynenasycené mastné kyseliny: 5.9 g), Vláknina: 33.7 g, Bílkoviny: 21.2 g, Sůl: 10 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Gesund&Leben Bio Chia semínka, 200g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Gesund&Leben Bio Chia semínka, 200g

Daniela Žantová, Dlouhá Stráň:
design je pro mě primární. Chodím na design a nemůžu si pořídit cokoliv, co se mi nelíbí. Právě 12 x Gesund&Leben Bio Chia semínka, 200g mě velmi zaujal. Jak se říká, první myšlenka, správná myšlenka! Svým vzhledem i zpracováním se mi velmi líbí a jsem spokojena. A ta levná cena, to je takový dáreček.

Viktor Haluška, Čechy:
12 x Gesund&Leben Bio Chia semínka, 200g, objednaný ve Vašem obchodě je jeden z nejhezčích, které jsem měl čas vyzkoušet a porovnával jsem s nejméně čtyřmi podobnými. Původně jsem chtěl zakoupit podobný, ale když jsem si prošel všechna pozitiva a proti rozhodl jsem se koupit u Vás. Přestože uběhl již nějaký čas, jsem stále spokojen a vím, že objednat ve Vašem e-shopu byla úžasná volba. Děkuji rovněž za příjemné a ochotné jednání.

Eva Telecká, Kovanec:
Do návštěvníhoi pokoje jsme s milencem vybírali vhodný 12 x Gesund&Leben Bio Chia semínka, 200g, který by splnil všechna naše očekávání. Jsme oba velice nároční, když něco kupujeme napůl, chceme nejvyšší kvalitu. Milenec nejdříve nevěřil, že jsem vybrala nejlepší obchod, on vždy vidí všechno příliš černě. Nakonec mě ještě pochválil, že jsem opravdu vybrala odborníky na profesionální úrovni. Ještě jednou děkujeme.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 02. 2018.

Hodnocení 12 x Gesund&Leben Bio Chia semínka, 200g

hodnocení 5/5 od 25 hodnotících

Diskuze 12 x Gesund&Leben Bio Chia semínka, 200g

Tomáš J: je to fajné

Nikolas S: 12 x Gesund&Leben Bio Chia semínka, 200g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Jana V: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Petr V: Jsem ráda, že to mám

Aneta B: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Gesund&Leben Bio Chia semínka, 200g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Gesund&Leben Bio Chia semínka, 200g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt