12 x Gesund&Leben Bio Psyllium indické, 150g

12 x Gesund&Leben Bio Psyllium indické, 150g

12 x Gesund&Leben Bio Psyllium indické, 150g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Gesund&Leben Bio Psyllium indické, 150g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Gesund&Leben Bio Psyllium indické, 150g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 2666 Kč
Naše cena: 1777 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné slupky jitrocele indického neboli Psyllium mají jako balastní látka (vláknina) mimořádnou vlastnost uvolňovat přírodní gelovou hmotu a nesmírný význam zejména pro lidské trávení, čistí střeva a zbavuje jeho sliznici od škodlivin, neboť při průchodu střevem váže na sebe vše, co na sliznici ulpívá a má tišící účinky na stěny žaludku a střev a představuje tak dnes již poměrně známý a celkovému zdraví velice prospěšný doplněk stravy. K přimíchání do tekutin, 10g rozmíchat ve sklenici vody a vypít.Složení: Slupky semen jitrocele indického*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 799 kJ (191 kcal) na 100 g. Sacharidy: 3.7 g, (z toho cukr: 3.7 g), Tuky: 0.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.14 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 84 g, Bílkoviny: 2 g, Sůl: 0.26 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Gesund&Leben Bio Psyllium indické, 150g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Gesund&Leben Bio Psyllium indické, 150g

Klára Klemmová, Žumberk:
Já jsem na internetové obchody moc stará, není to věc, ve které bych se vyznala. V podstatě tam umím jenom posílat e-maily a hltat informace v magazínech. Ale dcera mi před měsícem objasnila, jakým způsobem se dá přes internet nakupovat a objednala mi tento 12 x Gesund&Leben Bio Psyllium indické, 150g. Jistě, neměla jsem jistotu, zda mi k něčemu bude, nicméně když ho pošta doručila a stoprocentně fungoval, musela mi ukázat jak si ho pořídím sama. Od toho dne si výrobek kupuji často, protože je to vskutku praktická věc a opravdu moc se mi hodí.

Ema Duníková, Hulice:
12 x Gesund&Leben Bio Psyllium indické, 150g se mně líbil, měl dobré recenze, prošel testem jehož výsledky byly na stránkách obchodu zveřejněny a byl za přijatelnou cenu. S produktem jsem spokojená a doporučila bych ho příteli

Tereza Šmrhová, Železná:
Po přečtení několika komentářů jsem čekala, že po použití 12 x Gesund&Leben Bio Psyllium indické, 150g budu mít "šok" a budu vypadat jak tygřice, tento stav se ale (bohužel) nedostavil jako např. po obdobných. Na druhou stranu když si ho vezmu, tak vydržím častěji a jsem tak nějak víc v pohodě v lepší náladě, víc se zasměju..zatím jsem brala jeden kroužek, jak je psáno, ale možná vyzkouším dvě, jaký to bude mít efekt, možná mě to nakopne víc. Pro každého, kdo začíná, určitě super.

Linda Jorová, Mičovice:
Jako žena samoživitelka nemám peněz nazbyt, ale 12 x Gesund&Leben Bio Psyllium indické, 150g se mi hodně líbí a tak jsem se rozhodla jej objednat už kvůli tomu, že podobné modely jsou dražší a nezdály se mi tak hezké. A tuším, že jsem vybrala dobře. Emailem jsem si ověřila jeho stav skladem a děkuji moc za velmi kvalitní výrobek i za hezké obchodování.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 02. 2018.

Hodnocení 12 x Gesund&Leben Bio Psyllium indické, 150g

hodnocení 5/5 od 38 hodnotících

Diskuze 12 x Gesund&Leben Bio Psyllium indické, 150g

František B: 110 % spokojenost

Nikola L: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Lukáš V: je to fajné

Tereza B: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Jan M: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Gesund&Leben Bio Psyllium indické, 150g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Gesund&Leben Bio Psyllium indické, 150g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt