12 x Gesund&Leben Bio Psyllium indické, 150g

12 x Gesund&Leben Bio Psyllium indické, 150g

12 x Gesund&Leben Bio Psyllium indické, 150g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Gesund&Leben Bio Psyllium indické, 150g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Gesund&Leben Bio Psyllium indické, 150g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 2423 Kč
Naše cena: 1615 Kč

Jedinečné slupky jitrocele indického neboli Psyllium mají jako balastní látka (vláknina) mimořádnou vlastnost uvolňovat přírodní gelovou hmotu a nesmírný význam zejména pro lidské trávení, čistí střeva a zbavuje jeho sliznici od škodlivin, neboť při průchodu střevem váže na sebe vše, co na sliznici ulpívá a má tišící účinky na stěny žaludku a střev a představuje tak dnes již poměrně známý a celkovému zdraví velice prospěšný doplněk stravy. K přimíchání do tekutin, 10g rozmíchat ve sklenici vody a vypít.Složení: Slupky semen jitrocele indického*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 799 kJ (191 kcal) na 100 g. Sacharidy: 3.7 g, (z toho cukr: 3.7 g), Tuky: 0.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.14 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 84 g, Bílkoviny: 2 g, Sůl: 0.26 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Gesund&Leben Bio Psyllium indické, 150g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Gesund&Leben Bio Psyllium indické, 150g

Josef Levinský, Kokořín:
Na tenhle výrobek jsem narazil náhodně a oslovil mne jak cenou, tak napsanými vlastnostmi. Do čtyř dnů po objednání jsem ho měl v garáži a od té chvíle ho skutečně nedám z ruky. Je to fajn 12 x Gesund&Leben Bio Psyllium indické, 150g, který dělá stoprocentně svůj účel. Oceňuji především jeho dostupnost a kvalitu vyhotovení. V tomto e-shopu nekupují prvně, takže za mě dobrá volba.

Nikolas Smrek, Čimelice:
Potřeboval jsem pořídit 12 x Gesund&Leben Bio Psyllium indické, 150g v co nejvyšší kvalitě a za přijatelnou cenu. Navíc jsem na to velmi pospíchal. Naštěstí jste mi vyšli opravdu vstříc, poradili, a balíček poslali okamžitě. ZásilkuDárek} před pár dny přišel a vše bylo v naprostém pořádku. Vážím si vstřícné komunikace a skvělému přístupu k zákazníkovi.

Petra Pernerová, Krhová:
Vzhled je pro mě primární. Studuji design a nemůžu si koupit něco, co se mi nelíbí. Právě 12 x Gesund&Leben Bio Psyllium indické, 150g mě velmi zaujal. Jak se říká, první myšlenka, správná myšlenka! Svým designem i provedením se mi opravdu líbí a jsem spokojena. A ta levná cena, to je příjemný bonus.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 07. 2017.

Hodnocení 12 x Gesund&Leben Bio Psyllium indické, 150g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Gesund&Leben Bio Psyllium indické, 150g

Valerie : Tento 12 x Gesund&Leben Bio Psyllium indické, 150g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Lucie V: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Natálie K: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Nikola D: dobré

Gabriela P: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Gesund&Leben Bio Psyllium indické, 150g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Gesund&Leben Bio Psyllium indické, 150g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt