12 x Gesund&Leben Bio Psyllium indické, 150g

12 x Gesund&Leben Bio Psyllium indické, 150g

12 x Gesund&Leben Bio Psyllium indické, 150g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Gesund&Leben Bio Psyllium indické, 150g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Gesund&Leben Bio Psyllium indické, 150g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 2666 Kč
Naše cena: 1777 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné slupky jitrocele indického neboli Psyllium mají jako balastní látka (vláknina) mimořádnou vlastnost uvolňovat přírodní gelovou hmotu a nesmírný význam zejména pro lidské trávení, čistí střeva a zbavuje jeho sliznici od škodlivin, neboť při průchodu střevem váže na sebe vše, co na sliznici ulpívá a má tišící účinky na stěny žaludku a střev a představuje tak dnes již poměrně známý a celkovému zdraví velice prospěšný doplněk stravy. K přimíchání do tekutin, 10g rozmíchat ve sklenici vody a vypít.Složení: Slupky semen jitrocele indického*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 799 kJ (191 kcal) na 100 g. Sacharidy: 3.7 g, (z toho cukr: 3.7 g), Tuky: 0.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.14 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 84 g, Bílkoviny: 2 g, Sůl: 0.26 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Gesund&Leben Bio Psyllium indické, 150g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Gesund&Leben Bio Psyllium indické, 150g

Klára Klemmová, Žumberk:
Já jsem na internetové obchody moc stará, není to prostředí, ve kterém bych se vyznala. Vlastně tam umím pouze pracovat s maily a hltat informace v magazínech. Ale přítelkyně mi jednou vysvětlila, jakým způsobem lze přes internet objednávat a pořídila mi tenhle 12 x Gesund&Leben Bio Psyllium indické, 150g. Jistě, nebyla jsem přesvědčená o tom, zda mi k něčemu bude, ale když v pořádku přišel a pěkně fungoval, musela mi demonstrovat jak si ho objednám svépomocí. Od té doby si ho pořizuji často, protože je to vskutku praktická věcička a skutečně moc mi usnadňuje život.

Ema Duníková, Hulice:
12 x Gesund&Leben Bio Psyllium indické, 150g se mně líbil, měl neopakovatelné recenze, prošel testem jehož výsledky byly na stránkách krámu zveřejněny a byl za rozumnou cenu. S produktem jsem uspokojená a doporučila bych ho mamince

Tereza Šmrhová, Železná:
Po přečtení některých zkušeností jsem čekala, že po konzumaci 12 x Gesund&Leben Bio Psyllium indické, 150g budu mít "šok" a budu vypadat jak medvědice, tento stav se ale (bohužel) nedostavil jako např. po jiných. Na druhou stranu když si ho vezmu, tak vydržím častěji a jsem tak nějak víc v v klidu v lepší náladě, víc se rozeběhnu..zatím jsem brala jeden kroužek, jak je psáno, ale možná vyzkouším dvě, jaký to bude mít efekt, možná mě to rozveselí víc. Pro někoho, kdo zkouší, určitě super.

Linda Jorová, Mičovice:
Jako matka samoživitelka nemám peněz zbytečně moc, ale 12 x Gesund&Leben Bio Psyllium indické, 150g se mi moc líbí a tak jsem se rozhodla jej zakoupit už kvůli tomu, že stejné výrobky jsou cenově vyšší a vypadaly se mi tak dobré. A tuším, že jsem vybrala dobře. Telefonicky jsem si potvrdila jeho dostupnost a děkuji moc za hodně stabilní zboží i za milé jednání.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 11. 2017.

Hodnocení 12 x Gesund&Leben Bio Psyllium indické, 150g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Gesund&Leben Bio Psyllium indické, 150g

Laura G: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Daniela O: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Karel S: Celkem jsem spokojený.

Magdaléna K: já jsem to prostě chtěla

Miroslav Š: Přišlo to celkem rychle

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Gesund&Leben Bio Psyllium indické, 150g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Gesund&Leben Bio Psyllium indické, 150g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt