12 x Holle Bio 100% Šťáva Jablko, Banán a Hruška, 90g

12 x Holle Bio 100% Šťáva Jablko, Banán a Hruška, 90g

12 x Holle Bio 100% Šťáva Jablko, Banán a Hruška, 90g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Holle Bio 100% Šťáva Jablko, Banán a Hruška, 90g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Holle Bio 100% Šťáva Jablko, Banán a Hruška, 90g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 525 Kč
Naše cena: 350 Kč Ověřit dostupnost

100% ovocná šťáva jablečno- hruškovo- banánová z pečlivě vybraných čerstvých plodů, bez jakýchkoliv přidaných látek a konzervantů zajišťuje plnohodnotný přísun vitaminů a dalších potřebných látek nejen pro Vaše nejmenší a nejen na cestu. Vhodné PRO DĚTI OD UKONČENÉHO 6. MĚSÍCE VĚKU.Složení: Jablko* (60%), banán* (20%), hruška* (20%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 274 kJ (65 kcal) na 100 g. Sacharidy: 14.3 g, (z toho cukr: 12.7 g), Tuky: 0.13 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.04 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0.54 g, Sůl: 0.003 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Holle Bio 100% Šťáva Jablko, Banán a Hruška, 90g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Holle Bio 100% Šťáva Jablko, Banán a Hruška, 90g

Viktor Buryánek, Chotěbudice:
12 x Holle Bio 100% Šťáva Jablko, Banán a Hruška, 90g jsem objednal jako náhradu, protože podobný, celkem nekvalitní kousek se rychle rozbil. Překvapilo mě, jak je v porovnání mnohem více precizně vypracovaný a to už na první pohled. Nehledě na unikátní design a funkci. Jako esteticky založený člověk si dávám záležet také na tom, aby se mi věc, kterou kupuji, líbila. A jsem v extázi! Nevěřím, že jsem se tak dlouho s pořízením rozmýšlel. Snad jen cena by mohla být o krapet levnější, ale chápu, že za preciznost se jednoduše platí.

Viktorie Ďurechová, Zlatá:
Od toho času, co jsem s mimčem, objednávám často přes web, je to pohodlnější, než se s miminem tahat po obchodech, nebo si objednávat hlídání. Využívám k tomu {často|vždy váš e-shop, kde vždycky najdu produkty, které hledám. Narazila jsem tam i na tento 12 x Holle Bio 100% Šťáva Jablko, Banán a Hruška, 90g, a to mě jen přesvědčilo v tom, že nakupovat u vás je psrávná volba. Nemůžeme si jej s manželem vynachválit.

Denisa Horvatová, Bystřec:
Nervové vypětí, únava a spousta trápení. Také já jsem na tom nebyla jinak. Každému, koho trápí něco podobného, bych takto ráda vzkázala, že existuje klíč. Nemusíte si pořád ničit život. Je tu totiž 12 x Holle Bio 100% Šťáva Jablko, Banán a Hruška, 90g. Pomůže vám jednoduchým způsobem znovu získat ztracenou rovnováhu. Jestliže se chcete jednoduše cítit skvěle, nezapomeňte, že to držíte pouze ve svých rukou. S objednávkou produktu bych příště neváhala, ušetřila bych si starosti.

Lucie Vitoslavská, Vémyslice:
Já jsem na nákup online moc stará, není to prostředí, ve kterém bych se orientovala. Vlastně umím na internetu jenom číst e-maily a číst informace v magazínech. Ale vnučka mi jednou ukázala, jakým způsobem se dá přes internet objednávat a zakoupila mi tento 12 x Holle Bio 100% Šťáva Jablko, Banán a Hruška, 90g. To víte, netušila jsem, zda mi k něčemu bude, nicméně když ho pošta doručila a velmi dobře fungoval, musela mi prozradit jakým způsobem si výrobek pořídím bez pomoci. Od té chvíle si výrobek pořizuji s železnou pravidelností, protože je to velmi prvotřídní věc a skutečně velmi se mi hodí.

Denis Bělohlávek, Jizbice:
Dospěl jsem k názoru, že mnohé věci reklamu nemusí mít. Mezi takové patří i tato 12 x Holle Bio 100% Šťáva Jablko, Banán a Hruška, 90g, který je zcela sobě inzerátem. Nepotřeboval jsem dalekosáhlé domlouvání, že si ho musím koupit. Stačilo ho jenom otestovat a věděl jsem, že je to ten pravý 12 x Holle Bio 100% Šťáva Jablko, Banán a Hruška, 90g pro mě. A nejen pro mou osobu. Vzhledem k jeho příjemným způsobům jsem byl nucen pořídit druhé zařízení, protože o ni povstal nebývalý zájem i u dalších členů přátel. Na objemnější objem 12 x Holle Bio 100% Šťáva Jablko, Banán a Hruška, 90g jsem dokonce dostal množstevní slevu.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 04. 2018.

Hodnocení 12 x Holle Bio 100% Šťáva Jablko, Banán a Hruška, 90g

hodnocení 5/5 od 11 hodnotících

Diskuze 12 x Holle Bio 100% Šťáva Jablko, Banán a Hruška, 90g

Denisa K: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Šárka R: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Marie M: Je to dostatečné?

Markéta J: Proboha. To raději přispěju na charitu

Radim K: tak jsem to dostala aje to super

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Holle Bio 100% Šťáva Jablko, Banán a Hruška, 90g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Holle Bio 100% Šťáva Jablko, Banán a Hruška, 90g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt