12 x Holle Bio Ovocná šťáva Hruška, Jablko a Borůvka, 90g

12 x Holle Bio Ovocná šťáva Hruška, Jablko a Borůvka, 90g

12 x Holle Bio Ovocná šťáva Hruška, Jablko a Borůvka, 90g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Holle Bio Ovocná šťáva Hruška, Jablko a Borůvka, 90g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Holle Bio Ovocná šťáva Hruška, Jablko a Borůvka, 90g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 525 Kč
Naše cena: 350 Kč Ověřit dostupnost

Ovocná šťáva jablečno- hruškovo- borůvková z pečlivě vybraných čerstvých plodů a příměsí ovsa, bez jakýchkoliv přidaných látek a konzervantů zajišťuje plnohodnotný přísun vitaminů a dalších potřebných látek nejen pro Vaše nejmenší a nejen na cestu. Vhodné PRO DĚTI OD UKONČENÉHO 6. MĚSÍCE VĚKU.Složení: Hruška* (50%), jablko* (36%), borůvka* (10%), oves* (2,5%). *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 278 kJ (66 kcal) na 100 g. Sacharidy: 13.2 g, (z toho cukr: 10.2 g), Tuky: 0.4 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.07 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0.77 g, Sůl: 0.004 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Holle Bio Ovocná šťáva Hruška, Jablko a Borůvka, 90g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Holle Bio Ovocná šťáva Hruška, Jablko a Borůvka, 90g

Sabina Bauerová, Rožnov pod Radhoštěm:
Otestovala jsem už sedm stejných produktů a se žádným jsem nebyla uspokojena tak jako s 12 x Holle Bio Ovocná šťáva Hruška, Jablko a Borůvka, 90g. Vřele doporučuji! Při množství pozitivních funkcí jsem po zakoupení doufala alespoň v to, že výrobek bude umět třetinu z vyjmenovaných vlastností. K mému převelikému potěšení vše dorazilo pevně zabalené, se vším všudy a hlavně plně funkční! Jsem spokojená. Nenašla jsem na jedinou vadu, za mě jednoznačná výhra.

Oliver Snítil, Bošín:
Hledal jsem dárky pro přátele a vybrané 12 x Holle Bio Ovocná šťáva Hruška, Jablko a Borůvka, 90gY jste měli skladem, což mne mile\hodně překvapilo oproti konkurenci. Navíc za úžasné ceny. Hned jsem je objednal a druhý den mi je doručovatelka přinesla do práce. Vše bylo naprosto perfektní.

Kristýna Janoschová, Starý Šachov:
Nějaký čas jsem váhala mezi touto 12 x Holle Bio Ovocná šťáva Hruška, Jablko a Borůvka, 90g a obdobným, skoro stejným. Nakonec jsem si na reakci telefonátu, kdy jsem si ověřila, jestli je výrobek opravdu v obchodě a v jakém je stavu, zvolila tento výrobek a své volby rozhodně nelituji. Nejen, že paní na emailu byla skutečně příjemná a ochotná, zboží došlo opravdu brzy a v originálním stavu. Všechno jak má být, můžu jenom než doporučit.

Jakub Krejčí, Česká Třebová:
Dostal jsem 12 x Holle Bio Ovocná šťáva Hruška, Jablko a Borůvka, 90g jako dárek, proto jsem spokojený. Ono se říká, že darovanému koni na zuby nečum, ale tady ani na nic koukat nejde. Lehký jednoduchý povrch, žádná chybovost. Zkrátka dokonalý výrobek, který mi udělal ochotně radost a doporučuji přátelům, kteří přemýšlejí nebo se rozhodují mezi několika modely. Zvolte určitě tento.

Kateřina Bébrová, Libina:
Když jsem si ho kupovala, objednávala jsem na jistotu. Všechny moje kamarádky, které 12 x Holle Bio Ovocná šťáva Hruška, Jablko a Borůvka, 90g již mají, byly absolutně rády. Ani jedna z nich neměla žádné negativní zkušenosti, ba právě výborné. A protože už jsem něco podobného chtěla hodně dlouho, nebyl důvod proč déle to dokládat. Všechna moje očekávání byla na úplně vyslyšena. Přísahám, že neznám nic báječnějšího, co by bylo momentálně na trhu k {dostání|zakoupeníobjednání.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 04. 2018.

Hodnocení 12 x Holle Bio Ovocná šťáva Hruška, Jablko a Borůvka, 90g

hodnocení 5/5 od 11 hodnotících

Diskuze 12 x Holle Bio Ovocná šťáva Hruška, Jablko a Borůvka, 90g

Filip P: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Sára G: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Vanesa V: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Michaela M: Tento 12 x Holle Bio Ovocná šťáva Hruška, Jablko a Borůvka, 90g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Simona C: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Holle Bio Ovocná šťáva Hruška, Jablko a Borůvka, 90g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Holle Bio Ovocná šťáva Hruška, Jablko a Borůvka, 90g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt