12 x Holle Bio Ovocná šťáva Hruška, Jablko a Borůvka, 90g

12 x Holle Bio Ovocná šťáva Hruška, Jablko a Borůvka, 90g

12 x Holle Bio Ovocná šťáva Hruška, Jablko a Borůvka, 90g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Holle Bio Ovocná šťáva Hruška, Jablko a Borůvka, 90g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Holle Bio Ovocná šťáva Hruška, Jablko a Borůvka, 90g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 525 Kč
Naše cena: 350 Kč

Ovocná šťáva jablečno- hruškovo- borůvková z pečlivě vybraných čerstvých plodů a příměsí ovsa, bez jakýchkoliv přidaných látek a konzervantů zajišťuje plnohodnotný přísun vitaminů a dalších potřebných látek nejen pro Vaše nejmenší a nejen na cestu. Vhodné PRO DĚTI OD UKONČENÉHO 6. MĚSÍCE VĚKU.Složení: Hruška* (50%), jablko* (36%), borůvka* (10%), oves* (2,5%). *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 278 kJ (66 kcal) na 100 g. Sacharidy: 13.2 g, (z toho cukr: 10.2 g), Tuky: 0.4 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.07 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0.77 g, Sůl: 0.004 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Holle Bio Ovocná šťáva Hruška, Jablko a Borůvka, 90g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Holle Bio Ovocná šťáva Hruška, Jablko a Borůvka, 90g

Emma Ondrejkovičová, Těškov:
Opravdu luxusní věc, nečekala bych zrovna dnes, že se mi při mém štěstí€stavu podaří tak skvělý nákup. Za nízkou cenu si koupit 12 x Holle Bio Ovocná šťáva Hruška, Jablko a Borůvka, 90g, který je již na první pocit spolehlivý, správně fungující, a taky hezky vypadá, to se nepodaří každý den. Udělalo mi neočekávanou radost, že se mi něco takového podařilo objednat za tak levnou cenu a s možností levného zaslání až do kanceláře, ale výsledek mě potěšil mnohem víc. Až budu zítra něco hledat, budu objednávat zase u vás.

Antonín Kraina, Straky:
Po zakoupení prvního kusu této značky, jsem byl celkem překvapen. Na pár chvil jsem se od této značky odpoutal, ale díky tohoto 12 x Holle Bio Ovocná šťáva Hruška, Jablko a Borůvka, 90g jsem se k němu vrátil a chci říct, že jsem mile překvapen. Čepici dolů, dostali se hodně dopředu. Nemám snad co vytknout. Cena byla krapet vyšší, ale u takhle výborného výrobku mi to nevadí. Za dokonalý produkt si rád zaplatím.

Vanesa Esserová, Traplice:
12 x Holle Bio Ovocná šťáva Hruška, Jablko a Borůvka, 90g splňuje všechny vlastnosti reklamované v návodu. Ovládání jednoduché, vysoká citlivost na sebemenší změnu v ovzduší, velmi tichý provoz ve dne neruší a vzduch v místnosti stále příjemný, jako po vyvětrání. Mohu všem zájemcům doporučit,

Kristián Schindler, Všemina:
Vybíral jsem z mnoha variant, ale nakonec vyhrál 12 x Holle Bio Ovocná šťáva Hruška, Jablko a Borůvka, 90g. Dal jsem hlavně na pozitivní recenze jiných recenzentů, ty jsou pro mě směrodatné a vím, že se na ně můžu spolehnout. Neobjednal bych nevyzkoušené výrobky. Ale když jsem si přečetl všechny kladné recenze, nebylo o čem přemýšlet. Doručeno a mohu se přidat k těm, kteří mají jen kladné recenze. Rozhodně budu 12 x Holle Bio Ovocná šťáva Hruška, Jablko a Borůvka, 90g doporučovat dál, jelikož dobré věci si to zaslouží.

David Sedliský, Břežany I:
Již párkrát jsem se spálil, proto jsem se o vašem obchodu nejdřív informoval a obrátil se na vás na podkladu doporučení. Udělal jsem nejlíp, vše bylo přesně takové, jak jsem očekával. Jsem s 12 x Holle Bio Ovocná šťáva Hruška, Jablko a Borůvka, 90g hodně spokojený, funguje přesně tak, jak jsem potřeboval. Měl jsem ještě několik dotazů, na které mi vaši prodejci odpověděli, takže nákup proběhl hodně korektně a ještě znova děkuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Holle Bio Ovocná šťáva Hruška, Jablko a Borůvka, 90g

hodnocení 5/5 od 37 hodnotících

Diskuze 12 x Holle Bio Ovocná šťáva Hruška, Jablko a Borůvka, 90g

Viktor M: Celkem jsem spokojený.

Alena V: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Barbora P: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Markéta R: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Štěpán M: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Holle Bio Ovocná šťáva Hruška, Jablko a Borůvka, 90g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Holle Bio Ovocná šťáva Hruška, Jablko a Borůvka, 90g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt