12 x Holle Bio Ovocná šťáva Hruška, Jablko a Borůvka, 90g

12 x Holle Bio Ovocná šťáva Hruška, Jablko a Borůvka, 90g

12 x Holle Bio Ovocná šťáva Hruška, Jablko a Borůvka, 90g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Holle Bio Ovocná šťáva Hruška, Jablko a Borůvka, 90g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Holle Bio Ovocná šťáva Hruška, Jablko a Borůvka, 90g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 477 Kč
Naše cena: 318 Kč

Ovocná šťáva jablečno- hruškovo- borůvková z pečlivě vybraných čerstvých plodů a příměsí ovsa, bez jakýchkoliv přidaných látek a konzervantů zajišťuje plnohodnotný přísun vitaminů a dalších potřebných látek nejen pro Vaše nejmenší a nejen na cestu. Vhodné PRO DĚTI OD UKONČENÉHO 6. MĚSÍCE VĚKU.Složení: Hruška* (50%), jablko* (36%), borůvka* (10%), oves* (2,5%). *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 278 kJ (66 kcal) na 100 g. Sacharidy: 13.2 g, (z toho cukr: 10.2 g), Tuky: 0.4 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.07 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0.77 g, Sůl: 0.004 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Holle Bio Ovocná šťáva Hruška, Jablko a Borůvka, 90g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Holle Bio Ovocná šťáva Hruška, Jablko a Borůvka, 90g

Štěpán Ermis, Morašice:
Stále super product, bude to si znít zvláštně, ale vlastnil jsem už i lehčí, který mi ukradli a vrátil jsem se zpět, protože i co se týče kvality, dle mě nejvyvedenější, který byl dosud uveden na trh. Sečteno podtrženo neříkám, že je to {nejvýhodnější|nejlepší{ koupě , co se týče barvy..velikosti 12 x Holle Bio Ovocná šťáva Hruška, Jablko a Borůvka, 90g, ale vše zatím stále denně funguje.

František Švepeš, Bystřec:
Asi před čtvrt měsícem jsem koupil výrobek od konkurence, který mě hodně zklamal. Téměř jsem si v tom času řekl, že nic stejného už si pořizovat nebudu. Ale manželka mi k vánocům objednala 12 x Holle Bio Ovocná šťáva Hruška, Jablko a Borůvka, 90g. Prý si ho chválí řada jejích přátel. Přemlouvala mě, ať ho taky vyzkouším. Po pravdě jsem se po mnoha recenzích a zkušenostech dalších uživatelů nikam nehledal. Pomyslel jsem si, že dám 12 x Holle Bio Ovocná šťáva Hruška, Jablko a Borůvka, 90g šanci a uvidím sám. Byl jsem celkem potěšený. A když čtu hodnocení ostatních zákazníků, vidím jasně, že je nás hodně.

Nikol Pičmanová, Bystřice pod Hostýnem:
Dlouho jsem se dívala na nejlevnější 12 x Holle Bio Ovocná šťáva Hruška, Jablko a Borůvka, 90g, nakonec jsem nejlevnější našla na tomto eshopu. Je zbytečné dívat se na levnější jinde.

Václav Bohaboj, Oldřichov:
Tak předně, 12 x Holle Bio Ovocná šťáva Hruška, Jablko a Borůvka, 90g je ve všech směrech perfektní. Chvíli jsem měl obavy, že budu muset koukat jinde, když jsem se dozvěděl, že už není na skladě, avšak za tři dny už bylo možné si jej objednat. Teď už chápu, jak je možné, že byl vyprodaný. Lepší nákup jsem totiž neudělal. Při studiu na výšce mi nezbývá moc chechtáků na běžné nákupy, takže v mém úsudku hrála obrovskou roli cena, na opačnou stranu 12 x Holle Bio Ovocná šťáva Hruška, Jablko a Borůvka, 90g, který mi dorazil kurýrem, mě nejvíc překvapil, ať už co do kvality, nebo užitečnosti.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 07. 2017.

Hodnocení 12 x Holle Bio Ovocná šťáva Hruška, Jablko a Borůvka, 90g

hodnocení 5/5 od 41 hodnotících

Diskuze 12 x Holle Bio Ovocná šťáva Hruška, Jablko a Borůvka, 90g

Hana L: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Klára R: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Filip : je to fajné

Viktorie I: děda je z dárku je nadšený

Petr H: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Holle Bio Ovocná šťáva Hruška, Jablko a Borůvka, 90g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Holle Bio Ovocná šťáva Hruška, Jablko a Borůvka, 90g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt