12 x Hoyer Bio Mentolky pomerančové, 17g

12 x Hoyer Bio Mentolky pomerančové, 17g

12 x Hoyer Bio Mentolky pomerančové, 17g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Hoyer Bio Mentolky pomerančové, 17g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Hoyer Bio Mentolky pomerančové, 17g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 459 Kč
Naše cena: 306 Kč

Klasické mentolky pomerančové díky vysokému obsahu pomerančové silice dodávající osvěžující tropicko-ovocné aroma představují lahodné pocumlání kdykoliv během dne. Optimální do kapsy, kabelky či auta pro každodenní osvěžení Vašeho dechu kdykoliv je třeba. Složení: Cukr*, maltodextrin*, hydrogenovaný palmový tuk*, kyselina citrónová*, pomerančová silice*, máta*, přírodní aroma*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Hoyer Bio Mentolky pomerančové, 17g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Hoyer Bio Mentolky pomerančové, 17g

Michal Fuksa, Těchlovice:
v tomto obchodě určitě budu nadále kupovat, mají tu největší výběr za nízké ceny , výhody a slevy. obchod je přehledný a najdu si hned to, co hledám. v normálním eshopu větší 12 x Hoyer Bio Mentolky pomerančové, 17g moc neseženu, tu mají v těchto zboží velký výběr. Nosí se dobře, používám na běžné nošení. všem, co mají podobný problém, sehnat pohodlnou a přitom vyjímečnou 12 x Hoyer Bio Mentolky pomerančové, 17g, vřele doporučuji. určitě doporučím dál.

Sofie Exnarová, Výšovice:
Jednou jsme se s kolegyněmi v práci dohodly, že si v eshopu zakoupíme víc věcí najednou, z důvodu úspory. Já jsem si tehdy vyhlídla v nabídce právě tento 12 x Hoyer Bio Mentolky pomerančové, 17g, z důvodu, že mě upoutal na první pohled. Ovšem byla to opravdu dobrá volba. Hodně jsem od něj nevyžadovala, ale bylo to jinak. Skvělá kvalita, bleskové doručení, přijatelná cena, jedním slovem pecka!

Magdaléna Grešová, Vanov:
12 x Hoyer Bio Mentolky pomerančové, 17g u nás ve skladu jedna spolupracovnice vychvalovala tak, že jsem si nakonec řekla, že kdyby měla být jen polovina z toho pravda, chci to aspoň vyzkoušet. Jsem spíš opatrná, ale když jsem ji tak slyšela, přišlo mi hloupé zatracovat něco, s čím nemám samotná zkušenost. Navíc ta cena není tak závratná. Nelituji ani kačky, kterou jsem za 12 x Hoyer Bio Mentolky pomerančové, 17g zaplatila. S nadšenými příspěvky jsem se tak přidala ke spolupracovnici a od té doby si 12 x Hoyer Bio Mentolky pomerančové, 17g zakoupily další tři.

Sofie Švadlenková, Bezděkov nad Metují:
Vzhled je pro mě hlavní. Chodím na design a nemůžu si pořídit něco, co se mi nelíbí. Právě 12 x Hoyer Bio Mentolky pomerančové, 17g mě hodně zaujal. Jak se říká, první myšlenka, dobrá myšlenka! Svým designem i zpracováním se mi velmi líbí a jsem spokojena. A ta výhodná cena, to je takový bonus.

Andrea Puková, Bystré:
Jsem už postarší paní a v nových věcech se moc nevyznám. Ale můj vnuk mi ukázal 12 x Hoyer Bio Mentolky pomerančové, 17g a zeptal se mě, zda bych jej taky nepotřebovala. Přiznám se, že se mi celkem líbil a tak mi ho zakoupil} a dnes ráno dorazil. I tohle poděkování Vám za mě píše dcera, kladla jsem jí na srdce aby napsala, že Vám hodně krát děkuji. Přeji hodně zdraví a štěstíčka.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Hoyer Bio Mentolky pomerančové, 17g

hodnocení 5/5 od 9 hodnotících

Diskuze 12 x Hoyer Bio Mentolky pomerančové, 17g

Radim P: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Andrea M: nemá chybu

Eliška F: Proboha. To raději přispěju na charitu

Marek H: Jsem ráda, že to mám

Matouš B: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Hoyer Bio Mentolky pomerančové, 17g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Hoyer Bio Mentolky pomerančové, 17g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt