12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky, 425g

12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky, 425g

12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky, 425g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky, 425g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky, 425g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 924 Kč
Naše cena: 616 Kč Ověřit dostupnost

100% rajčatové kousky loupané z lahodných sluncem vyzrálých toskánských rajčat s nádechem středozemního moře představují jedinečnou volbu čerstvé rajčatové chuti kdykoliv během roku. Ideální na domácí výrobu pizzy a do zeleninových jídel, ale široké použití najdou v každé zdravé kuchyni.Složení: Rajčata* (100%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 114 kJ (27 kcal) na 100 g. Sacharidy: 4 g, (z toho cukr: 3.5 g), Tuky: 0.2 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 2.5 g, Bílkoviny: 1.1 g, Sůl: 0.05 g

3 důvody proč prodáváme 12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky, 425g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky, 425g

Kateřina Rajfová, Skalsko:
Nejsem blázen do objednávání 12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky, 425g na webu, z důvodů, že moje minulé objednávky během Vánoc dopadly nejen špatnou náladou, ale současně útratou spousty peněz. Jsem z toho důvodu v tomto směru nadmíru zdrženlivá. Vždy si položky prohlížím 2 krát, než 12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky, 425g koupím v elektronickém obchodě. Ale s tímto online prodejcem jsem opravdu spokojená a můžu vřele doporučit. Než jsem odeslala objednávku, zavolala jsem na uvedené číslo, kde mi bylo jasně vysvětleno, co bych měla od tohoto 12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky, 425g očekávat a jaké jsou jejich pozitiva, mínusy. Což mi jistě potvrdíte, že v kamenném obchodě se setkáte jen s klady. Zboží jsem obdržela k datu, jak mi bylo slíbeno.

Anna Klocková, Petroupim:
S tímto nákupem jsem nejvíce spokojená. 12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky, 425g jsem si vybrala za účelem běhání a za tuto cenu si myslím, že jsem si lépe vybrat nemohla. 12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky, 425g jen a jen doporučuji, jednoznačně nebudete litovat!

Andrea Kopišťová, Ludvíkovice:
12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky, 425g mi fakt pomohl vyřešit problém, který mou rodinu již několik let rmoutil. Jeho prostřednictvím mám více chuti do života a mám mnohem lepší náladu. To samozřejmě oceňují hlavně přátelé. Čas strávený spolu se nám díky 12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky, 425g daří prožívat skutečně plnými doušky. Až prostřednictvím zboží jsem si začala život užívat a jsem moc šťastná. 12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky, 425g je ta nejlepší investice pro vaši pohodu.

Denisa Jirásková, Křivoklát:
12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky, 425g, který jsem od Vás dostala po pár dnech od zakoupení, se mi hodně líbí a chci o něm hovořit jen v pozitivních variantách. Používám jej již více než týden a jsem zcela ráda, zatím se mi nepodařilo objevit jedinou vadu. Již na letmý pohled je jasné, že se jedná o hodně trvanlivý výrobek. Prostě SUPER, mockrát děkuji. Budu jej zcela všem {rodině s klidným svědomím doporučovat.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 02. 2018.

Hodnocení 12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky, 425g

hodnocení 5/5 od 63 hodnotících

Diskuze 12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky, 425g

Michal P: Přišlo to celkem rychle

Emma N: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Sabina H: děda je z dárku je nadšený

Kryštof W: tak jsem to dostala aje to super

Petr T: 110 % spokojenost

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky, 425g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky, 425g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt