12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky, 425g

12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky, 425g

12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky, 425g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky, 425g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky, 425g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 840 Kč
Naše cena: 560 Kč

100% rajčatové kousky loupané z lahodných sluncem vyzrálých toskánských rajčat s nádechem středozemního moře představují jedinečnou volbu čerstvé rajčatové chuti kdykoliv během roku. Ideální na domácí výrobu pizzy a do zeleninových jídel, ale široké použití najdou v každé zdravé kuchyni.Složení: Rajčata* (100%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 114 kJ (27 kcal) na 100 g. Sacharidy: 4 g, (z toho cukr: 3.5 g), Tuky: 0.2 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 2.5 g, Bílkoviny: 1.1 g, Sůl: 0.05 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky, 425g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky, 425g

Adéla Tomancová, Vlkov:
Tento 12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky, 425g u této firmy bych se zaručeně nebála znovu objednat. Cením si možnosti definování vlastních poznatků a taktéž zakoupení dalších variant. Materiál, cena, manuál naprosto v pořádku, pouze mě mírně nevyhovovala domluva s prodejem. Produkt, který měl dorazit za týden, se opozdil. A prodejce mě odkázal na zásilkovou službu s tvrzením, že oni ho zaslali v pořádku, včas. Docela škoda.

David Mižigar, Vražné:
Je pouze málo věcí, ze kterých má člověk opravdu radost a 12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky, 425g je jednou z nich. Používám každodenně a nemám co vytknout. Vypadá docela kvalitně, takže nemám obavu, že bych musel zase objednávat další. Myslím, že jde celkem o kvalitní věc.

Petr Marholt, Skřivany:
Asi před půl měsícem jsem objednal výrobek od konkurence, který mě velice zklamal. Téměř jsem si v té době řekl, že nic stejného už si kupovat nebudu. Ale manželka mi k vánocům objednala 12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky, 425g. Prý si ho pochvaluje řada jejích známých. Přemlouvala mě, ať ho taky užívám. Po pravdě jsem se po nějakých recenzích a zkušenostech dalších uživatelů vůbec nehledal. Řekl jsem si, že dám 12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky, 425g šanci a uvidím sám. Byl jsem celkem potěšený. A když čtu recenze ostatních zákazníků, vidím jednoduše, že je nás víc.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 07. 2017.

Hodnocení 12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky, 425g

hodnocení 5/5 od 48 hodnotících

Diskuze 12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky, 425g

Richard F: Přišlo to celkem rychle

Štěpán B: 110 % spokojenost

Sabina K: Je to dostatečné?

Kamila V: já jsem to prostě chtěla

Jáchym B: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky, 425g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky, 425g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt