12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky, 425g

12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky, 425g

12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky, 425g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky, 425g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky, 425g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 924 Kč
Naše cena: 616 Kč

100% rajčatové kousky loupané z lahodných sluncem vyzrálých toskánských rajčat s nádechem středozemního moře představují jedinečnou volbu čerstvé rajčatové chuti kdykoliv během roku. Ideální na domácí výrobu pizzy a do zeleninových jídel, ale široké použití najdou v každé zdravé kuchyni.Složení: Rajčata* (100%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 114 kJ (27 kcal) na 100 g. Sacharidy: 4 g, (z toho cukr: 3.5 g), Tuky: 0.2 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 2.5 g, Bílkoviny: 1.1 g, Sůl: 0.05 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky, 425g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky, 425g

Jonáš Pastrňák, Pěnčín:
Zaručeně tu situaci znáte, má přijít jubileum a nemáte ponětí, co dát partnerce. Já jsem se bavil s kamarády v hospůdce, protože jsem byl naprosto bez nápadů, a přátelé mi poradili, ať vsadím na 12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky, 425g. Že se mi ten nápad velmi zamlouval, proto jsem ho ještě v ten den koupil. Co vám budu psát, žena byla absolutně šťastná, pěla ódy, jak má bezchybného chlapa a večer jsme si parádně užili.

Vít Hausmann, Vysoká Pec:
Objednáním 12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky, 425g jsem si nebyl docela jist, ale nakonec mohu být rád. Nepovažuji se za náročného kupujícího, přesto chci kvalitu a za levnou cenu pořádný výkon. Tento eshop a jeho produkty mě hezky překvapily. Kvalita je rovnoměrná ceně, výkon dle návodu a recenzí. Udělalo mi radost i vzhledové provedení, které je efektivní a vkusné. Určitě v nejbližší době objednám další produkty.

Klára Vystrčilová, Nezvěstice:
Přála jsem nějakým způsobem udělat dojem. Prostě jsem chtěla vhodnou změnu. Když jsem na 12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky, 425g jedinečnou náhodou našla, první co mě ihned napadlo bylo - to by mohlo být nakonec ono. A moje intuice mě pomohla. Od té doby jsem sama se sebou fakticky spokojená a cítím, že změnu poznalo i mé okolí.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 09. 2017.

Hodnocení 12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky, 425g

hodnocení 5/5 od 21 hodnotících

Diskuze 12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky, 425g

Ondřej H: Jsem ráda, že to mám

Veronika : děda je z dárku je nadšený

Samuel Z: Celkem jsem spokojený.

Matěj L: Přišlo to celkem rychle

Jakub L: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky, 425g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky, 425g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt