12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky, 690g

12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky, 690g

12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky, 690g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky, 690g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky, 690g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1130 Kč
Naše cena: 753 Kč Ověřit dostupnost

100% rajčatové kousky loupané z lahodných sluncem vyzrálých toskánských rajčat s nádechem středozemního moře představují jedinečnou volbu čerstvé rajčatové chuti kdykoliv během roku. Ideální na domácí výrobu pizzy a do zeleninových jídel, ale široké použití najdou v každé zdravé kuchyni.Složení: Rajčata* (100%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 114 kJ (27 kcal) na 100 g. Sacharidy: 4 g, (z toho cukr: 3.5 g), Tuky: 0.2 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 2.5 g, Bílkoviny: 1.1 g, Sůl: 0.05 g

3 důvody proč prodáváme 12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky, 690g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky, 690g

Václav Dzurec, Litohošť:
Naprosto perfektní 12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky, 690g, který je normální unisex. Šikne se jak nám, drsným chlapům, tak jemným ženám, které chtějí dostávat hebkost a pozornost€dohled. Přesvědčil jsem se, že pořád ještě existují 12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky, 690g, které konečně využijí obě pohlaví. Šikovné balení, výborné vlastnosti a perfektní účinky dělají z 12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky, 690g rodinného pomocníka v každé chvíli. Vyzkoušel jsem se o tom na vlastní kůži.

Radek Mintěl, Hodonín:
Na základě informací a mnoha názorů, jsem si 12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky, 690g objednal u této internetové společnosti. Líbil se mi web, jak přehledně, ale i komplexně měl vypracovanou nabídku. Nákup probíhal v pořádku až do způsobu zaplacení.

Anežka Vainerová, Mokrovousy:
Dlouho jsem se dívala na nejlevnější 12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky, 690g, nakonec jsem nejlevnější našla tady. Je zbytečné dívat se na levnější jinde.

Anna Hloušová, Otvice:
Já jsem na internet moc stará, není to oblast, ve které bych se vyznala. Popravdě tam umím pouze číst e-maily a hltat zprávy. Ale přítelkyně mi jednou objasnila, jakým způsobem lze na internetu nakupovat a pořídila mi tenhle 12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky, 690g. Přirozeně, nebyla jsem si úplně jistá, jestli mi k něčemu bude, jenomže když dorazil domů a stoprocentně fungoval, musela mi ukázat jak si produkt objednám bez pomoci. Od té doby si výrobek objednávám pravidelně, protože je to velice praktická věc a opravdu moc mi usnadňuje život.

Michal Šilhavý, Mažice:
Já jsem rád. Jedná se už u můj druhý typ 12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky, 690g a nemůžu se ho uspokojit. Asi jsem starej, ale když mi něco líbí se, objednávám to dokola a dále. Obávám se, že bych při pořízení něčeho podobného byl zklamaný. Tento 12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky, 690g mi vyhovuje svou zpracováním, hodnotou a kvalitou. Pozitivně hodnotím vzhled, který se však za dobu prodeje hodně změnil.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 11. 2017.

Hodnocení 12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky, 690g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky, 690g

Markéta M: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Jiří F: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Michael R: funkční výrobek

Alžběta W: nemá chybu

Martin : Přišlo to celkem rychle

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky, 690g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky, 690g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt