12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky, 690g

12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky, 690g

12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky, 690g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky, 690g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky, 690g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1028 Kč
Naše cena: 685 Kč

100% rajčatové kousky loupané z lahodných sluncem vyzrálých toskánských rajčat s nádechem středozemního moře představují jedinečnou volbu čerstvé rajčatové chuti kdykoliv během roku. Ideální na domácí výrobu pizzy a do zeleninových jídel, ale široké použití najdou v každé zdravé kuchyni.Složení: Rajčata* (100%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 114 kJ (27 kcal) na 100 g. Sacharidy: 4 g, (z toho cukr: 3.5 g), Tuky: 0.2 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 2.5 g, Bílkoviny: 1.1 g, Sůl: 0.05 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky, 690g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky, 690g

Marie Matěásková, Jeníkov:
Pořizovala jsem tento 12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky, 690g prvně. A i když jsem měla určité chmury, zjistila jsem, že byly zcela zbytečné. Rychlost doručení, hezká komunikace a profesionální přístup je bonusem a já jsem ráda. Vše mi vyhovuje a vím, že jsem tady neobjednávala naposled. Můžu jen a jen všem doporučit.

Eliška Malkusová, Pláně:
Neustálé stresy, ztráta energie a spousta starostí. I já jsem na tom nebyla jinak. Každému, koho trápí podobné potíže, bych takto ráda sdělila, že vše má řešení. Nemusíte si stále dělat starosti. Váš život změní 12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky, 690g. Pomůže vám jednoduchým způsobem znovu obnovit kontrolu nad životem. Jestliže se chcete jednoduše cítit plní síly, nezapomeňte, že vše držíte pouze ve vlastních rukou. S objednáním produktu bych už neváhala, ušetřila bych si starosti.

Linda Shonová, Osičky:
Netuším, jak často si dopřávají tyhle produkty ženy, ale já jsem prostě musela. 12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky, 690g se mi opravdu líbil a měla jsem za to, že by mi přišel vhod. A vážně jsem přemýšlela správně. Teď jsem s ním spokojená. Vynikající kvalita, nadprůměrné zpracování, prostě jedním slovem bomba a kdo něco takového shání, tomu můžu bez okolků daný 12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky, 690g doporučit.

Denis Mac, Horní Kounice:
S touto 12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky, 690g jsem zcela spokojen. Nejprve jsem ho dostal na vyzkoušení, ale za žádnou cenu bych ho už nedal z ruky. Úplně naplnil mé očekávání. Šikovný pomocník v super kvalitě. I když jsem jako muž na domácí činnosti poněkud méně zručný, nemusel jsem mít obavy s 12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky, 690g dělat. Ovládá se více než jednoduše, má malou spotřebu energie a jeho chod je hodně tichý. Vřele ho všem doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 07. 2017.

Hodnocení 12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky, 690g

hodnocení 5/5 od 43 hodnotících

Diskuze 12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky, 690g

Adam K: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Viktorie V: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Barbora K: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Jana P: Je to dostatečné?

Daniel K: 110 % spokojenost

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky, 690g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky, 690g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt