12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky solené, 690g

12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky solené, 690g

12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky solené, 690g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky solené, 690g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky solené, 690g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1028 Kč
Naše cena: 685 Kč

Rajčatové kousky loupané jemně solené z lahodných sluncem vyzrálých toskánských rajčat s nádechem středozemního moře představují jedinečnou volbu čerstvé rajčatové chuti kdykoliv během roku. Ideální na domácí výrobu pizzy a do zeleninových jídel, ale široké použití najdou v každé zdravé kuchyni.Složení: Rajčata* (99,3%), mořská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 113 kJ (27 kcal) na 100 g. Sacharidy: 4 g, (z toho cukr: 3.5 g), Tuky: 0.2 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 2.5 g, Bílkoviny: 1.1 g, Sůl: 0.69 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky solené, 690g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky solené, 690g

Magdaléna Gurová, Bečice:
Chtěla jsem si udělat radost a koupila si u vás 12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky solené, 690g. Potkala jsem se s milým a vstřícným jednáním, perfektní komunikací a hlavně okamžitým doručením produktu. Tento 12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky solené, 690g mne oslovil především proto, že krásně vypadá a navíc ho nevalstní každý. Udělala jsem dobře, ideálně mi sedí a jsem maximálně spokojená. jistě si u vás opět pořídím další. Moc děkuji.

Patrik Jodas, Nový Bydžov:
Z důvodu, že jsem zákazník, který si zakládá na vlastnostech, více než na slevových akcích, koupil jsem si 12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky solené, 690g právě zde. Než jsem to ale uskutečnil, kontaktoval jsem firmu, abych si byl jistý v tom, že mi bude 12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky solené, 690g dodaný ve špičkové kvalitě a obratem. Bohužel jsem následně získal informace, že přestože u zboží stojí 12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky solené, 690g dostupný, realita byla jiná. Navzdory tomu jsme se domluvili k spokojenosti pro mě i prodejce a obchod se uskutečnil bez problémů.

Laura Šmolková, Bdeněves:
Dlouho jsem nemohla najít skoro podobný 12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky solené, 690g, který by mě uspokojil. Jsem celkem přísná a chci pokaždé to nejlepší za nízkou cenu. Pak jsem narazila na váš e-shop, který je velice jednoduchý a nabídka k tomu je pestrá. Našla jsem téměř to, co jsem chtěla za nejlevnější cenu. Ačkoliv jste to neměli skladem, oceňuji velmi korektní komunikaci a nakonec jsem se {zboží|produktu dočkala i rychle. Takže za mě perfektní krámek.

Sebastian Surmai, Zbůch:
12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky solené, 690g si pořizuji už dlouho. Ne každému bude asi po chuti, ale stejně na něj nedám dopustit. Cítím se díky němu perfektně. Rozhodně jej můžu všem kolem doporučit. Navíc za takovou hodnotu, jakou jsem našel tady, jsem jej na trhu ještě neviděl. Pokud nejste si jistí, tak si to určitě objednejte taky, protože za takovou cenu 12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky solené, 690g jinde neobjednáte.

Šimon Lochner, Neurazy:
Dospěl jsem k poznání, že mnohé věci reklamu nemusí mít. Mezi takové patří i tento 12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky solené, 690g, který je sám sobě reklamou. Nepotřeboval jsem dalekosáhlé přesvědčování, že si ho mám koupit. Stačilo ho jenom zkusit a věděl jsem, že je to ten pravý 12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky solené, 690g pro mě. A nejen pro mě. Ohledem k jeho hezkým účinkům jsem byl nucen pořídit další zařízení, protože o ni propukl velký zájem i u ostatních členů přátel. Na objemnější množství 12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky solené, 690g jsem dokonce dostal objemovou slevu.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 07. 2017.

Hodnocení 12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky solené, 690g

hodnocení 5/5 od 48 hodnotících

Diskuze 12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky solené, 690g

Matouš R: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Anna V: nemá chybu

Adéla F: já jsem to prostě chtěla

Tomáš R: 12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky solené, 690g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Šimon V: Celkem jsem spokojený.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky solené, 690g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky solené, 690g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt