12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky solené, 690g

12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky solené, 690g

12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky solené, 690g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky solené, 690g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky solené, 690g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1130 Kč
Naše cena: 753 Kč Ověřit dostupnost

Rajčatové kousky loupané jemně solené z lahodných sluncem vyzrálých toskánských rajčat s nádechem středozemního moře představují jedinečnou volbu čerstvé rajčatové chuti kdykoliv během roku. Ideální na domácí výrobu pizzy a do zeleninových jídel, ale široké použití najdou v každé zdravé kuchyni.Složení: Rajčata* (99,3%), mořská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 113 kJ (27 kcal) na 100 g. Sacharidy: 4 g, (z toho cukr: 3.5 g), Tuky: 0.2 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 2.5 g, Bílkoviny: 1.1 g, Sůl: 0.69 g

3 důvody proč prodáváme 12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky solené, 690g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky solené, 690g

Šimon Šlemr, Želechovice nad Dřevnicí:
Obdržel jsem ho od kamarádky. Já sám bych si dříve nikdy nepomyslel, že by mi chtěl pomoci. Moje osobnost bylo lepší než já, i když jsem v vevnitř sebe vlastně trpěl. Bojoval jsem sám se sebou a hrál si na borce. Jsem manželce vděčný, protože díky jí jsem 12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky solené, 690g otestoval a poznal, že funguje a není důvod mu nedůvěřovat. Už jsem ho doporučil i kolegovi z práce, který se mi svěřil se stejným problémem.

Nikola Markusíková, Kopřivnice:
12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky solené, 690g mi koupil otec k svátku. Byla jsem celkem zaskočená. Takové překvapení si běžně nedáváme. "Vyzkoušej to a uvidíš," řekl mi, když shlédl, jak se tvářím. S počáteční nedůvěrou, ale přece jen jsem 12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky solené, 690g otestovala. Dneska už se tomu spolu smějeme. S překvapením mě teda víc než potěšil.

Michael Kölbl, Abertamy:
Hledal jsem eshop, ve kterém mi vyjdou co nejvíc vstříc, protože mé požadavky byly poměrně specifické. Obrátil jsem se nakonec na vás a koupil přesně takový 12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky solené, 690g, který jsem sháněl. Děkuji za ochotu a trpělivost, jsem hodně složitý nakupující. Konečně jsem si objednal přesně to, co jsem potřeboval a jsem skutečně hodně spokojený. Tento prodejce doporučuji všemi deseti.

Kryštof Kovárnický, Dolní Kounice:
K mému životnímu jubileu jsem hledal něco, čím bych si udělal radost a trochu, jak se říká, si osladil život. Kamarádi mi poradili 12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky solené, 690g, mnozí s ním mají osobité zkušenost. Protože se mi na letmý pohled zamlouval a je cenově příjemný, po krátkém váhání jsem si ho objednal. Musím říci, že se mi neuvěřitelně líbí a jako dárek je perfektní. Mám z něj velkou radost.

František Oplíštil, Bačkovice:
Naprosto perfektní 12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky solené, 690g, který je normální unisex. Hodí se jak nám, hrubým chlapům, tak jemným dívkám, které potřebují cítit něhu a pozornost€dohled. Zjistil jsem se, že stále ještě existují 12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky solené, 690g, které beze zbytku využijí obě pohlaví. Šikovné balení, skvělé vlastnosti a intenzivní účinky dělají z 12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky solené, 690g univerzálního pomocníka v každé situaci. Přesvědčil jsem se o tom na vlastní kůži.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 02. 2018.

Hodnocení 12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky solené, 690g

hodnocení 5/5 od 31 hodnotících

Diskuze 12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky solené, 690g

Andrea V: děda je z dárku je nadšený

Vanesa B: já jsem to prostě chtěla

Sára T: Je to dostatečné?

Ondřej K: 110 % spokojenost

Hana T: dobré

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky solené, 690g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky solené, 690g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt