12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky solené, 690g

12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky solené, 690g

12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky solené, 690g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky solené, 690g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky solené, 690g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1130 Kč
Naše cena: 753 Kč

Rajčatové kousky loupané jemně solené z lahodných sluncem vyzrálých toskánských rajčat s nádechem středozemního moře představují jedinečnou volbu čerstvé rajčatové chuti kdykoliv během roku. Ideální na domácí výrobu pizzy a do zeleninových jídel, ale široké použití najdou v každé zdravé kuchyni.Složení: Rajčata* (99,3%), mořská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 113 kJ (27 kcal) na 100 g. Sacharidy: 4 g, (z toho cukr: 3.5 g), Tuky: 0.2 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 2.5 g, Bílkoviny: 1.1 g, Sůl: 0.69 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky solené, 690g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky solené, 690g

Dominik Končický, Citov:
Tento 12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky solené, 690g jsem nakupoval poprvé. Upřímně jsem nevěděl, co od něho můžu očekávat a byl jsem mile překvapený. Navíc zboží nekoresponduje ceně, cena byla malá, ale výrobek je úžasný! Takže můžu pouze doporučit. Když přidám bonusy co se týká okamžitosti dodání a zabalení výrobku, tak jsem skutečně zcela spokojen a šťasten, že i dobré obchody se u nás v kraji najdou. Doporučuji!

Marek Lares, Buková:
12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky solené, 690g bych vytkl nepraktický design. Kvalitou se může rovnat dražším konkurentům. Vyzkoušel jsem hodně těchto kusů a tento by se dostal tak na druhé místo z šesti. Dal bych okolo osmdesáti procent. Užívám jej jej tedy jen krátce, tak nemůžu ještě dobře napsat, ale věřím, že budu uspokojený. Nadchlo mě na první vyzkoušení jak 12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky solené, 690g vypadá. Tímto se můžu chlubit všude okolo.

Matyáš Lněníček, Kladruby nad Labem:
S touto 12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky solené, 690g jsem zcela spokojen. Zpočátku jsem ho obdržel na vyzkoušení, ale nikdy bych ho už nevrátil. Beze zbytku naplnil mé očekávání. Užitečný pomocník v super kvalitě. I když jsem jako muž na domácí činnosti poněkud nešika, nemusel jsem mít obavy s 12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky solené, 690g dělat. Ovládá se více než jednoduše, má malou spotřebu energie a jeho chod je hodně klidný. Vřele ho všem doporučuji.

Julie Bezecná, Drážov:
Podlehla jsem reklamě,ale nepřehání.Jen se nesmíte nechat strhnout prvotní poblouzněním a pak den hekat s namoženým břichem,ale začít pomaloučku na prvním stupni a po malých seriích,nebojte ,brzy uvidíte výsledky,ale pro začátečníka 2 min je opravdu nemožné,byla jsem ráda prvně 10 cviky. Více než břicho ale registruji pevnější hýždě a bolí mě hodně stehna a lýtka,přestože je i břicho štíhlejší.Nemám zrovna sílu v rukou,ale ani to není nijak překážející,asi záleží na tom,jak si na to udesnete.Montáž 12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky solené, 690g je za 15 minut, používá se bez problémů,vyndáte kolík a šup pod postel.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 09. 2017.

Hodnocení 12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky solené, 690g

hodnocení 5/5 od 37 hodnotících

Diskuze 12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky solené, 690g

Aneta T: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Veronika N: nemá chybu

Denisa S: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Tomáš B: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Šárka P: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky solené, 690g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky solené, 690g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt