12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky solené, 690g

12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky solené, 690g

12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky solené, 690g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky solené, 690g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky solené, 690g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1130 Kč
Naše cena: 753 Kč Ověřit dostupnost

Rajčatové kousky loupané jemně solené z lahodných sluncem vyzrálých toskánských rajčat s nádechem středozemního moře představují jedinečnou volbu čerstvé rajčatové chuti kdykoliv během roku. Ideální na domácí výrobu pizzy a do zeleninových jídel, ale široké použití najdou v každé zdravé kuchyni.Složení: Rajčata* (99,3%), mořská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 113 kJ (27 kcal) na 100 g. Sacharidy: 4 g, (z toho cukr: 3.5 g), Tuky: 0.2 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 2.5 g, Bílkoviny: 1.1 g, Sůl: 0.69 g

3 důvody proč prodáváme 12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky solené, 690g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky solené, 690g

Vojtěch Purm, Nové Sedlice:
12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky solené, 690g, zakoupený ve Vašem eshopu je jeden z nejvýkonnějších, které jsem měl možnost otestovat a porovnával jsem s minimálně šesti podobnými. Nejdříve jsem chtěl zakoupit podobný, ale když jsem si prošel všechna pro a proti zvolil jsem se koupit u Vás. I když uběhl již nějaký čas, jsem stále spokojen a vím, že koupit ve Vašem e-shopu byla výborná volba. Děkuji rovněž za příjemné a ochotné jednání.

Vanesa Wimerová, Spešov:
Člověk musí číst složení (jako na všem) a nebýt pohodlný se ptát a pak dříve nebo později dostane co chcepoptává}. Dostali by ode mne plný počet hvězdiček, kdyby nehrozilo, že si člověk omylem pořídí 12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky solené, 690g z části z něčeho co dýchalo a mělo tetu a tatínka.

Simona Diringerová, Horní Vilémovice:
Včera jsem si vzpomněla, že vám musím napsat a vyjádřit velkou spokojenost. Objednala jsem u vás poměrně drahý 12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky solené, 690g a musím říci, že mě hezky překvapilo jednání a také kvalita. Vše jste mi dokonale vysvětlili a nevadilo vám odpovídat na mé nekončící otázky. Toho si hodně wvelmi vážím a jistě vás doporučím přátelům.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 04. 2018.

Hodnocení 12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky solené, 690g

hodnocení 5/5 od 12 hodnotících

Diskuze 12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky solené, 690g

Dominika F: dobré

Petra P: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Tereza J: děda je z dárku je nadšený

Jonáš P: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Roman H: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky solené, 690g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x LaSelva Bio Rajčatové kousky solené, 690g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt