12 x LaSelva Bio Rajčatový protlak, 425g

12 x LaSelva Bio Rajčatový protlak, 425g

12 x LaSelva Bio Rajčatový protlak, 425g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x LaSelva Bio Rajčatový protlak, 425g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x LaSelva Bio Rajčatový protlak, 425g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 938 Kč
Naše cena: 625 Kč Ověřit dostupnost

100% rajčatový protlak z nejkvalitnějších italských rajčat pěstovaných v prosluněném Toskánsku bez jakýchkoliv přísad a konzervantů představují jedinečný zážitek čerstvé a svěží chuti rajčat kdykoliv během roku. Optimální základ polévek, gulášů, ajntopfů a omáček, ale i všude tam, kam Vás Vaše kulinářská fantazie nasměřuje. Složení: Rajčata* (100%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 94 kJ (22 kcal) na 100 g. Sacharidy: 3 g, (z toho cukr: 3 g), Tuky: 0.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.05 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 2.1 g, Bílkoviny: 1.3 g, Sůl: 0.05 g

3 důvody proč prodáváme 12 x LaSelva Bio Rajčatový protlak, 425g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x LaSelva Bio Rajčatový protlak, 425g

Karel Baloun, Pouzdřany:
12 x LaSelva Bio Rajčatový protlak, 425g si objednávám už dlouho. Ne každému bude asi po chuti, ale přesto na něj nedám dopustit. Cítím se díky němu skvěle. Rozhodně jej můžu všem přátelům doporučit. Navíc za takovou design, jakou jsem objevil tady, jsem jej na trhu ještě nenašel. Pokud nejste si jistí, tak si to určitě kupte také, protože za takovou cenu 12 x LaSelva Bio Rajčatový protlak, 425g jinde neobjednáte.

Karolína Šuchmanová, Mokrovraty:
Přála jsem si dát radost a pořídila si u vás 12 x LaSelva Bio Rajčatový protlak, 425g. Setkala jsem se s milým a vstřícným jednáním, profesionální komunikací a hlavně okamžitým dodáním zboží. Tento 12 x LaSelva Bio Rajčatový protlak, 425g mne přesvědčil hlavně proto, že hezky vypadá a navíc ho nemá každý. Udělala jsem výborně, perfektně mi sedí a jsem nejvíc spokojená. Určitě si u vás opět koupím jiný. Moc děkuji.

Petra Tázlarová, Veřovice:
Skvěle luxusní a parádní zboží, vysoká kvalita, jsem opravdu hodně uspokojená. Nakupuji u vás dlouho, a každý další nákup mě utvrzuje v tom, že objednávám nejlépe. Naposledy jsem si u vás pořídila 12 x LaSelva Bio Rajčatový protlak, 425g, a skutečně nevím, co na to mám říct. Snad jen to, že příště budu kupovat zase u vás, protože produkty, jaké nabízíte, se v takové barvě a za tak skvělou cenu objednává na internetu jen těžko.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 02. 2018.

Hodnocení 12 x LaSelva Bio Rajčatový protlak, 425g

hodnocení 5/5 od 45 hodnotících

Diskuze 12 x LaSelva Bio Rajčatový protlak, 425g

Simona M: Proboha. To raději přispěju na charitu

Laura P: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

David S: 12 x LaSelva Bio Rajčatový protlak, 425g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Julie P: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Natálie N: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x LaSelva Bio Rajčatový protlak, 425g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x LaSelva Bio Rajčatový protlak, 425g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt