12 x LaSelva Bio Rajčatový protlak, 425g

12 x LaSelva Bio Rajčatový protlak, 425g

12 x LaSelva Bio Rajčatový protlak, 425g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x LaSelva Bio Rajčatový protlak, 425g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x LaSelva Bio Rajčatový protlak, 425g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 854 Kč
Naše cena: 569 Kč

100% rajčatový protlak z nejkvalitnějších italských rajčat pěstovaných v prosluněném Toskánsku bez jakýchkoliv přísad a konzervantů představují jedinečný zážitek čerstvé a svěží chuti rajčat kdykoliv během roku. Optimální základ polévek, gulášů, ajntopfů a omáček, ale i všude tam, kam Vás Vaše kulinářská fantazie nasměřuje. Složení: Rajčata* (100%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 94 kJ (22 kcal) na 100 g. Sacharidy: 3 g, (z toho cukr: 3 g), Tuky: 0.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.05 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 2.1 g, Bílkoviny: 1.3 g, Sůl: 0.05 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x LaSelva Bio Rajčatový protlak, 425g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x LaSelva Bio Rajčatový protlak, 425g

Vojtěch Letovanec, Paběnice:
lehce se přiznám, že jsem byl, co 12 x LaSelva Bio Rajčatový protlak, 425g považovali na nesmysl. Pak jsem ale v dílně slyšel kolegy, jak o něm nadšeně hovoří. Pročetl jsem si webové stránky a můj původně pevný postoj vzal za své. I manželka mi říkala, že bych neměl odsuzovat cokoliv, co jsem sám nevyzkoušel. Takže jsem 12 x LaSelva Bio Rajčatový protlak, 425g koupil a hned druhý den ho dodali. Používám ho sice teprve čtvrtý den, ale nemám mu co vytknout. Myslím si, že mě neošidí ani v budoucnosti.

Aleš Pelcl, Březová-Oleško:
Objednat 12 x LaSelva Bio Rajčatový protlak, 425g je dobrá volba. Používám ho už několik měsíců a vidím jen samá výhody, prostě jsem doslova ohromen. Nad pořízením jsem se rozhodoval celkem dlouho, stále jsem se nemohl nadchnout, ale nakonec mě kladné ohlasy ostatních přesvědčily a jsem spokojen. Má další volba bude stejná. Vždy je lepší vybrat jistotu. Obzvlášť v dnešním času.

Julie Jáňová, Tmaň:
Do ložnice jsme s manželem vybírali vhodný 12 x LaSelva Bio Rajčatový protlak, 425g, který by splnil veškerá naše očekávání. Jsme oba nesmírně nároční, když něco kupujeme napůl, chceme bezchybnou kvalitu. Manžel nejdříve nevěřil, že jsem vybrala dobrý eshop, on vždy vidí všechno příliš černě. Nakonec mě ještě pochválil, že jsem opravdu zvolila odborníky na špičkové úrovni. Ještě jednou děkujeme.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 07. 2017.

Hodnocení 12 x LaSelva Bio Rajčatový protlak, 425g

hodnocení 5/5 od 44 hodnotících

Diskuze 12 x LaSelva Bio Rajčatový protlak, 425g

Alena S: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Tobiáš R: tak jsem to dostala aje to super

Johana M: děda je z dárku je nadšený

Rozálie H: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Linda T: nemá chybu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x LaSelva Bio Rajčatový protlak, 425g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x LaSelva Bio Rajčatový protlak, 425g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt