12 x LaSelva Bio Rajčatový protlak, 425g

12 x LaSelva Bio Rajčatový protlak, 425g

12 x LaSelva Bio Rajčatový protlak, 425g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x LaSelva Bio Rajčatový protlak, 425g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x LaSelva Bio Rajčatový protlak, 425g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 938 Kč
Naše cena: 625 Kč

100% rajčatový protlak z nejkvalitnějších italských rajčat pěstovaných v prosluněném Toskánsku bez jakýchkoliv přísad a konzervantů představují jedinečný zážitek čerstvé a svěží chuti rajčat kdykoliv během roku. Optimální základ polévek, gulášů, ajntopfů a omáček, ale i všude tam, kam Vás Vaše kulinářská fantazie nasměřuje. Složení: Rajčata* (100%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 94 kJ (22 kcal) na 100 g. Sacharidy: 3 g, (z toho cukr: 3 g), Tuky: 0.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.05 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 2.1 g, Bílkoviny: 1.3 g, Sůl: 0.05 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x LaSelva Bio Rajčatový protlak, 425g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x LaSelva Bio Rajčatový protlak, 425g

Patrik Droběna, Stošíkovice na Louce:
12 x LaSelva Bio Rajčatový protlak, 425g, který odpovídal mým náročným kritériím, jsem si objednal právě u této společnosti. Dlouhodobě spolu spolupracujeme a nemám si na co stěžovat. Bohatá nabídka, informace o 12 x LaSelva Bio Rajčatový protlak, 425g, někdy jiné modely, cenovky jsou o trochu vyšší, oplátkou však mají nejlepšího dodavatele. Snad jen malou chybu jsem našel doručení, a zákaznické podpoře. Jinak suma sumárum na eshop nedám dopustit. Škoda, že takových eshopů není mnoho.

Michael Kybal, Dalešice:
Parádní zboží, z mojí strany panuje zcela spokojenost jak s vaším přístupem, tak i s 12 x LaSelva Bio Rajčatový protlak, 425gem, který jsem si objednal. Hodněkrát se mi stalo, že mi byl balíček, nebo balíček dodán znehodnocený, ale ten váš byl doručen úplně v pořádku, korektně, v nejvyšší kvalitě, a za cenu, kterou bych jinde těžko našel. Jsem rád, že můžu prohlásit, že jsem s nákupem u vás velmi spokojený, a jsem si jist, že až budu nakupovat za měsíc, určitě se k vám vrátím.

Petra Laštovková, Klenová:
Když jsem objevila inzerát na 12 x LaSelva Bio Rajčatový protlak, 425g dlouho jsem nečekala a ihned zakoupila. Dodání bylo v blízké době a já jsem začala okamžitě užívat. Je to přesně, co jsem potřebovala a jsem velmi klidná. Jsem doporučila přítelkyním, hodně se jim líbil a budou jej taky objednávat. Mockrát děkuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 09. 2017.

Hodnocení 12 x LaSelva Bio Rajčatový protlak, 425g

hodnocení 5/5 od 38 hodnotících

Diskuze 12 x LaSelva Bio Rajčatový protlak, 425g

Vojtěch H: 12 x LaSelva Bio Rajčatový protlak, 425g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Sofie K: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Šimon K: Jsem ráda, že to mám

Linda V: já jsem to prostě chtěla

Vanesa H: Ideální k osmnáctinám :)

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x LaSelva Bio Rajčatový protlak, 425g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x LaSelva Bio Rajčatový protlak, 425g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt