12 x LaSelva Bio Rajčatový protlak, 690g

12 x LaSelva Bio Rajčatový protlak, 690g

12 x LaSelva Bio Rajčatový protlak, 690g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x LaSelva Bio Rajčatový protlak, 690g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x LaSelva Bio Rajčatový protlak, 690g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1130 Kč
Naše cena: 753 Kč Ověřit dostupnost

100% rajčatový protlak z nejkvalitnějších italských rajčat pěstovaných v prosluněném Toskánsku bez jakýchkoliv přísad a konzervantů představují jedinečný zážitek čerstvé a svěží chuti rajčat kdykoliv během roku. Optimální základ polévek, gulášů, ajntopfů a omáček, ale i všude tam, kam Vás Vaše kulinářská fantazie nasměřuje. Složení: Rajčata* (100%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 94 kJ (22 kcal) na 100 g. Sacharidy: 3 g, (z toho cukr: 3 g), Tuky: 0.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.05 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 2.1 g, Bílkoviny: 1.3 g, Sůl: 0.05 g

3 důvody proč prodáváme 12 x LaSelva Bio Rajčatový protlak, 690g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x LaSelva Bio Rajčatový protlak, 690g

Viktor Frolík, Slavičín:
Musím teda říct, že k 12 x LaSelva Bio Rajčatový protlak, 690g jsem byl zpočátku trochu nedůvěřivý. Tak perfektní cena, za jakou se prodává, mi byla poněkud překvapivá. Na doporučení bráchy, otce, manželky, souseda, který mi to vychválil a ujistil mě, že s jeho koupí nemůžu nic zkazit, jsem překonal mou vrozenou nedůvěřivost a zkusil si objednat. Když mi přišel domů, ihned jsem ho šel zkusit. Dnes musím uznat, že široce předčil mé očekávání! 100% doporučuji, protože je to něco, co jsem už léta v domácnosti potřeboval!

Josef Mikšovský, Pohnání:
Že jedinečný design nemůže jít ruku v ruce s nadprůměrným výkonem? I já jsem si to myslel. Respektive do dne, než jsem si objednal 12 x LaSelva Bio Rajčatový protlak, 690g. Konkurenty nechává daleko za sebou nejen s ohledem na to, co dokáže, ale současně díky tomu, jaký má vzhled. Může se tak stát skvělým fashion doplňkem každého stylového muže. Vaše okolí vás s ním stoprocentně nepřehlédne. Já osobně už 12 x LaSelva Bio Rajčatový protlak, 690g používám denně, stal se mou nepostradatelnou pomůckou.

Hana Kornutová, Hurtova Lhota:
12 x LaSelva Bio Rajčatový protlak, 690g pro nás v rodině znamená hlavně nejlepší značku kvality. Rádi užíváme jeho bezvadných vlastností. Především ale já, která jsem si ho objednala původně jenom pro sebe k užívání na chatu. Jeden je ale málo, vyplatí se pořídit víc kusů, ty kačky stojí za to zainvestovat.

Filip Telecký, Chelčice:
Letos na narozeniny jsem si řekl, že když pořizuji hodně dárků, že udělám radost i sobě, a něco si pořídím. Jak jsem tak prohlížel nabídky na eshopech, oslovil mně váš 12 x LaSelva Bio Rajčatový protlak, 690g. Tehdy jsem si pomyslel, že by se mi mohl hodit, a tak jsem si ho objednal. Nečekal jsem nic moc, nemám s podobnými zbožím dostatečné zkušenosti, ale co mi přišlo, to předčilo i moje nejlepší očekávání. Opravdu jsem nečekal, že by mi mohlo dorazit něco tak dobrého! Příští Vánoce se na váš eshop podívám hned, a počítám, že od vás objednám víc dárků než letos.

Sebastian Křepský, Jamolice:
Daný 12 x LaSelva Bio Rajčatový protlak, 690g jsem nejdřív viděl v reklamě. V tom momentě mě vůbec nezaujal, jevil se jako až moc přeceňovaný. Avšak následně jsem hovořil s kamarády z fotbalu, kteří si výrovek objednali. Chválili ho, doporučovali mi ho, tak jsem ho musel vyzkoušet taky. Teď tvrdím, že reklama na 12 x LaSelva Bio Rajčatový protlak, 690g tvrdila pravdu. Zpracování, rychlost doručení, dlouhá životnost, zkrátka jediným slovem boží.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 11. 2017.

Hodnocení 12 x LaSelva Bio Rajčatový protlak, 690g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x LaSelva Bio Rajčatový protlak, 690g

Amálie R: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Ema H: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Amálie B: nemá chybu

Michaela G: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Sára B: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x LaSelva Bio Rajčatový protlak, 690g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x LaSelva Bio Rajčatový protlak, 690g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt