12 x LaSelva Bio Rajčatový protlak, 690g

12 x LaSelva Bio Rajčatový protlak, 690g

12 x LaSelva Bio Rajčatový protlak, 690g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x LaSelva Bio Rajčatový protlak, 690g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x LaSelva Bio Rajčatový protlak, 690g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1130 Kč
Naše cena: 753 Kč Ověřit dostupnost

100% rajčatový protlak z nejkvalitnějších italských rajčat pěstovaných v prosluněném Toskánsku bez jakýchkoliv přísad a konzervantů představují jedinečný zážitek čerstvé a svěží chuti rajčat kdykoliv během roku. Optimální základ polévek, gulášů, ajntopfů a omáček, ale i všude tam, kam Vás Vaše kulinářská fantazie nasměřuje. Složení: Rajčata* (100%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 94 kJ (22 kcal) na 100 g. Sacharidy: 3 g, (z toho cukr: 3 g), Tuky: 0.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.05 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 2.1 g, Bílkoviny: 1.3 g, Sůl: 0.05 g

3 důvody proč prodáváme 12 x LaSelva Bio Rajčatový protlak, 690g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x LaSelva Bio Rajčatový protlak, 690g

Viktor Frolík, Slavičín:
Musím Vám říct, že k 12 x LaSelva Bio Rajčatový protlak, 690g jsem byl zpočátku trochu nedůvěřivý. Tak úžasná cena, za jakou se prodává, mi byla poněkud překvapivá. Na doporučení švagra, který mi to vychválil a ujistil mě, že s jeho koupí nemůžu nic pokazit, jsem překonal mou vrozenou nedůvěřivost a zkusil si objednat. Když mi přišel domů, okamžitě jsem ho šel zkusit. Dnes musím uznat, že široce předčil mé očekávání! Určitě doporučuji, protože je to něco, co jsem už léta v domácnosti potřeboval!

Josef Mikšovský, Pohnání:
Že jedinečný vzhled nemůže jít ruku v ruce s špičkovým výkonem? Myslel jsem si to. Respektive do momentu, než jsem si pořídil 12 x LaSelva Bio Rajčatový protlak, 690g. Svou konkurenci nechává daleko za sebou nejen tím, co zvládne, ale současně díky tomu, jak vypadá. Může se tak stát jedinečným fashion doplňkem všech moderních mužů. Vaše okolí vás díky němu v žádném případě nepřehlédne. Já osobně už 12 x LaSelva Bio Rajčatový protlak, 690g používám každý den, je mou jedinečnou pomůckou.

Hana Kornutová, Hurtova Lhota:
12 x LaSelva Bio Rajčatový protlak, 690g pro nás v rodině znamená hlavně dobrou značku kvality. Rádi využíváme jeho bezvadných vlastností. Především ale já, která jsem si ho zakoupila původně jenom pro sebe k užívání na chatu. Jeden je ale málo, vyplatí se pořídit víc kusů, ty kačky stojí za to zainvestovat.

Filip Telecký, Chelčice:
Letos na narozeniny jsem si řekl, že když kupuji hodně dárků, že udělám radost i sobě, a něco si koupím. Jak jsem tak sledoval nabídky na internetu, padl mi do oka váš 12 x LaSelva Bio Rajčatový protlak, 690g. Tehdy jsem si pomyslel, že by se mi mohl hodit, a tak jsem si ho pořídil. Nečekal jsem nic moc, nemám s podobnými zbožím vhodné zkušenosti, ale co mi došlo, to předčilo i moje nejlepší očekávání. Opravdu jsem nečekal, že by mi mohlo dorazit něco tak skvělého! Příští narozeniny se na váš eshop podívám dříve, a počítám, že od vás zakoupím víc dárků než letos.

Sebastian Křepský, Jamolice:
Tenhle 12 x LaSelva Bio Rajčatový protlak, 690g jsem předtím spatřil na billboardu. Tehdy mě ale neoslovil, připadal mi až moc přechválený. Ale pak jsem hovořil s kamarády z fotbalu, kteří si to zakoupili. Nedali na něj dopustit, doporučovali mi ho, tak jsem ho taky objednal. Musím říct, že reklama na 12 x LaSelva Bio Rajčatový protlak, 690g vůbec nelhala. Materiály, bezproblémové doručení, dlouhá životnost, prostě jediným slovem spokojenost.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 02. 2018.

Hodnocení 12 x LaSelva Bio Rajčatový protlak, 690g

hodnocení 5/5 od 40 hodnotících

Diskuze 12 x LaSelva Bio Rajčatový protlak, 690g

Michal K: Celkem jsem spokojený.

Jonáš L: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Eliška S: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Veronika N: já jsem to prostě chtěla

Eva Š: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x LaSelva Bio Rajčatový protlak, 690g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x LaSelva Bio Rajčatový protlak, 690g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt