12 x LaSelva Bio Rajčatový protlak, 690g

12 x LaSelva Bio Rajčatový protlak, 690g

12 x LaSelva Bio Rajčatový protlak, 690g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x LaSelva Bio Rajčatový protlak, 690g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x LaSelva Bio Rajčatový protlak, 690g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1130 Kč
Naše cena: 753 Kč

100% rajčatový protlak z nejkvalitnějších italských rajčat pěstovaných v prosluněném Toskánsku bez jakýchkoliv přísad a konzervantů představují jedinečný zážitek čerstvé a svěží chuti rajčat kdykoliv během roku. Optimální základ polévek, gulášů, ajntopfů a omáček, ale i všude tam, kam Vás Vaše kulinářská fantazie nasměřuje. Složení: Rajčata* (100%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 94 kJ (22 kcal) na 100 g. Sacharidy: 3 g, (z toho cukr: 3 g), Tuky: 0.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.05 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 2.1 g, Bílkoviny: 1.3 g, Sůl: 0.05 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x LaSelva Bio Rajčatový protlak, 690g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x LaSelva Bio Rajčatový protlak, 690g

Denisa Bažilová, Nečín:
Zcela bezkonkurenční 12 x LaSelva Bio Rajčatový protlak, 690g, díky kterému jsem stále svěží a mladistvá. Používám ho dvakrát měsíčně a připadám si mnohem lépe a odpočinutěji. Ojedinělé vrásky, které teď mám, jsou od starostí. Rozhodně bych doporučila používání 12 x LaSelva Bio Rajčatový protlak, 690g kterékoliv kamarádce, která se chce být princeznou pro svého krále. S 12 x LaSelva Bio Rajčatový protlak, 690g je to snadné.

Michal Netík, Malotice:
Přes internet nehledám moc často, protože mi chybí to, že si zboží nemohu vyzkoušet a někdy jsou i předlouhé doručovací lhůty. Ovšem v tomto eshopu jsem udělal změnu a vyplatilo se mi to. 12 x LaSelva Bio Rajčatový protlak, 690g je úplně takový, jaký jsem hledal, splňuje mé očekávání, navíc za levnou cenu a dodání téměř bleskové. Ještě jednou děkuji. Jistě se na vás opět v blízké době obrátím.

Antonín Schuppler, Volyně:
12 x LaSelva Bio Rajčatový protlak, 690g jsem si vybral na základě dobré kombinace slibované zpracování a výhodné ceny. Webové stránky jsou dobře zpracované, vytvářejí ve mně důvěru a to považuji za důležité pro zákazníka hodně důležitý. Komukoliv,kteří už dlouhou dobu zvažují, že by 12 x LaSelva Bio Rajčatový protlak, 690g zakoupily, bych poradil, ať s objednáním neváhají. Evidentně je nás, spokojených kupujících, dost, a případné drobnosti, které 12 x LaSelva Bio Rajčatový protlak, 690g někdy lidé vytýkají, považuji ze drobné. Tedy mně to radost z objednávky rozhodně nezkazilo.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 09. 2017.

Hodnocení 12 x LaSelva Bio Rajčatový protlak, 690g

hodnocení 5/5 od 23 hodnotících

Diskuze 12 x LaSelva Bio Rajčatový protlak, 690g

Marie S: dobré

Tomáš G: 12 x LaSelva Bio Rajčatový protlak, 690g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Rozálie Z: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Nikola B: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Jaroslav V: Přišlo to celkem rychle

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x LaSelva Bio Rajčatový protlak, 690g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x LaSelva Bio Rajčatový protlak, 690g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt