12 x LaSelva Bio Rajčatový protlak, 690g

12 x LaSelva Bio Rajčatový protlak, 690g

12 x LaSelva Bio Rajčatový protlak, 690g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x LaSelva Bio Rajčatový protlak, 690g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x LaSelva Bio Rajčatový protlak, 690g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1028 Kč
Naše cena: 685 Kč

100% rajčatový protlak z nejkvalitnějších italských rajčat pěstovaných v prosluněném Toskánsku bez jakýchkoliv přísad a konzervantů představují jedinečný zážitek čerstvé a svěží chuti rajčat kdykoliv během roku. Optimální základ polévek, gulášů, ajntopfů a omáček, ale i všude tam, kam Vás Vaše kulinářská fantazie nasměřuje. Složení: Rajčata* (100%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 94 kJ (22 kcal) na 100 g. Sacharidy: 3 g, (z toho cukr: 3 g), Tuky: 0.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.05 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 2.1 g, Bílkoviny: 1.3 g, Sůl: 0.05 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x LaSelva Bio Rajčatový protlak, 690g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x LaSelva Bio Rajčatový protlak, 690g

Josef Trapl, Jindřichovice:
Ověřená kvalita, super značka. 12 x LaSelva Bio Rajčatový protlak, 690g jsem už v minulosti užíval, a proto jsem si ho objednal opět a zase mě nezklamal. Hi-tech vzhled, výběr z mnoha materiálových variant, lehký a objemný tak akorát. Maká jak šroubek, takže za mě velká krása. Všichni v okolí mi ho chválí a {ptají|dotazují se, kde jsem ho koupil. S eshopem a doručením také jen výborná zkušenost.

Kamila Menclíková, Vrchovnice:
Po 12 x LaSelva Bio Rajčatový protlak, 690g jsme s manželem pokukovali už nějaký čas. Pořád jsme se ale nemohli rozhodnout. Nakonec jsme se rozhodli pro koupi a rozhodně nelitujeme. Přestože 12 x LaSelva Bio Rajčatový protlak, 690g máme jen krátce, už teď vím, že jsme udělali správně, více než dobře a jsme naprosto spokojeni.

Barbora Cielecká, Blatno:
12 x LaSelva Bio Rajčatový protlak, 690g podporuje mojí normální pohodlnost, protože nejsem povinna shánět tři věci, když mi v klidu stačí dvě. Stačí jediná návštěva eshopu nebo jeden chat do obchodu a mohu pohodlně a lehce pracovat. Dokonce i mojí kamarádku baví tento 12 x LaSelva Bio Rajčatový protlak, 690g přepracovávat, protože se s ním dělá lehce, rychle a tím pádem u běžné domácí činnosti stráví méně času.

Viktor Kerekanič, Cholenice:
Jako operátor výroby si potrpím na jednoduchost a 100% spolehlivost. A přesně tyto vlastnosti 12 x LaSelva Bio Rajčatový protlak, 690g podle mé dosavadní zkušenosti má. Objednal jsem si ho přes internet a za pár dní byl u mě doma. Od nákupu jsem jej použil mnohokrát a nikdy mou důvěru nezklamal. Opravdu vysoce oceňuji výbornou užitečnost a krásný účelný design. Skvělá kvalita zboží i servis, 100% doporučuji!

Nikolas Železník, Litichovice:
Při porovnání s stejnými produkty jako je 12 x LaSelva Bio Rajčatový protlak, 690g mi Vámi prodávaný vycházel na počáteční pohled nejlíp. Dlouho jsem proto neváhal a zakoupil. Zabalení, doba dodání i cena jsou v normě. Přidanou hodnotou je, že 12 x LaSelva Bio Rajčatový protlak, 690g je tzv. blbu vzdorný, tedy milý pro kupující a to bylo pro mne hezké překvapení. Váš eshop proto doporučuji všem.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 07. 2017.

Hodnocení 12 x LaSelva Bio Rajčatový protlak, 690g

hodnocení 5/5 od 49 hodnotících

Diskuze 12 x LaSelva Bio Rajčatový protlak, 690g

David H: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Daniela R: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Sebastian N: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Amálie F: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

František N: tak jsem to dostala aje to super

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x LaSelva Bio Rajčatový protlak, 690g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x LaSelva Bio Rajčatový protlak, 690g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt