12 x LaSelva Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g

12 x LaSelva Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g

12 x LaSelva Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x LaSelva Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x LaSelva Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 834 Kč
Naše cena: 556 Kč

Klasické italské špagety vyrobené z čerstvé pramenité vody a nejkvalitnější krupice z tvrdé pšenice, představující zdravější nešlechtěnou alternativu klasickým komerčním odrůdám původem ze Středomoří, kde je tradičně užívána na přípravu nejkvalitnějších italských těstovin, znamenají klasickou zdravou volbu kvalitního italského těstovinového potěšení do každé zdravé kuchyně. Složení: Krupice z tvrdé pšenice*, voda. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1489 kJ (351 kcal) na 100 g. Sacharidy: 72 g, (z toho cukr: 4.3 g), Tuky: 1.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 2.6 g, Bílkoviny: 11 g, Sůl: 0.003 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x LaSelva Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x LaSelva Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g

Samuel Orosz, Dražíč:
Hodnotím jakožto domácí uživatel (porovnání). Celkově se jedná o příjemný 12 x LaSelva Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g s řadou dobrých funkcí, který má vše,co běžný uživatel potřebuje. Velmi kvituji jeho rychlost a možností přizpůsobit si nastavení svým potřebám.

Sofie Mahdalová, Trutnov:
Zcela bezkonkurenční 12 x LaSelva Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g, díky kterému jsem stále spokojená a mladistvá. Používám ho čtyřikrát měsíčně a cítím se velmi skvěle a silnější. Jediné vrásky, které nyní mám, jsou od starostí. Jednoduše bych řekla používání 12 x LaSelva Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g každé kámošce, která se chce být princeznou pro svého žabáka. S 12 x LaSelva Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g je to jednoduché.

Barbora Fejtová, Bochov:
Měsíce hledám vyhovující produkt, který se mnou zvládne držet tempo v každé situaci a nikdy mě nezradí. Teď ho již mám. Stále jsem nemohla najít. Až do momentu, než jsem konečně vypátrala 12 x LaSelva Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g. Takže konečně nemusím činit jakékoliv kompromisy, umí přesně to, co potřebuji.

Tobiáš Mlček, Jivno:
Pro objednávku výrobku typu 12 x LaSelva Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g jsem se rozmýšlel delší čas. Snažím se vždy nákupy přes internet dobře promyslet. Už jsme se s přítelkyní dvakrát spálili a nakoupili u nedůvěryhodného prodejce. Tady mě ale mile překvapily velice přehledné eshopové stránky, vše bylo jasně vysvětleno, cena rozumná. A funkčnost 12 x LaSelva Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g mě mile překvapila. Myslím, že jsem vybral dobře.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 09. 2017.

Hodnocení 12 x LaSelva Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g

hodnocení 5/5 od 24 hodnotících

Diskuze 12 x LaSelva Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g

Denisa M: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Kristýna D: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Valerie H: dobré

Šárka P: Proboha. To raději přispěju na charitu

Matouš B: je to fajné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x LaSelva Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x LaSelva Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt