12 x LaSelva Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g

12 x LaSelva Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g

12 x LaSelva Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x LaSelva Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x LaSelva Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 834 Kč
Naše cena: 556 Kč Ověřit dostupnost

Klasické italské špagety vyrobené z čerstvé pramenité vody a nejkvalitnější krupice z tvrdé pšenice, představující zdravější nešlechtěnou alternativu klasickým komerčním odrůdám původem ze Středomoří, kde je tradičně užívána na přípravu nejkvalitnějších italských těstovin, znamenají klasickou zdravou volbu kvalitního italského těstovinového potěšení do každé zdravé kuchyně. Složení: Krupice z tvrdé pšenice*, voda. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1489 kJ (351 kcal) na 100 g. Sacharidy: 72 g, (z toho cukr: 4.3 g), Tuky: 1.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 2.6 g, Bílkoviny: 11 g, Sůl: 0.003 g

3 důvody proč prodáváme 12 x LaSelva Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x LaSelva Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g

Aneta Fröhlichová, Hoštka:
Jako starší žena se dnes příliš nevyznám v tom, co je výhodné. Často dám na zkušenosti kohokoliv zkušenějšího a na ohlasy, které si model získal u jiných uživatelů. V tomto případě jsem také dala na doporučení jiných a vyplatilo se. 12 x LaSelva Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g používám už tři týdnů a za ten čas jsem neobjevila nic, co by mě v budoucnu od zakoupení odradilo. Musím také zmínit hodně příjemné jednání ze strany prodejce.

Tereza Stiborková, Černíkovice:
Prostě jsem chtěla ve svém životě realizovat velkou změnu. 12 x LaSelva Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g se k této příležitosti ukázal jako naprosto ideální. A skutečně, s ním je každý můj den nyní výrazně lepší než před nákupem. I vás čas od času přepadne pocit, že byste měli udělat krok do neznáma? Ale nemáte k velké volbě většinou dost chuti. Díky 12 x LaSelva Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g budou podobné pocity ihned minulostí. Dojdete závěru, že na velkou změnu je zapotřebí někdy velmi málo.

Julie Vořechová, Zděchov:
12 x LaSelva Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g JSEM NAŠLA JENOM V NABÍDCE TÉTO FIRMY, KVALITA SPLŇUJE MOJE OČEKÁVÁNÍ A JSEM 100% SPOKOJENA. DOPORUČUJI TENTO OBCHOD I OSTATNÍM ZNAMYM.

Jaroslav Štancl, Dobkovice:
Tenhle 12 x LaSelva Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g jsem nakupoval poprvé. Upřímně jsem netušil, co od toho můžu čekat a byl jsem hezky překvapený. Navíc zboží neodpovídá ceně, cena byla malá, ale výrobek je perfektní! Takže mohu pouze doporučit. Když přidám výhody co se týká okamžitosti dodání a zabalení balíčku, tak jsem opravdu naprosto uspokojen a šťasten, že i slušné obchody se u nás v kraji najdou. Doporučuji!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 04. 2018.

Hodnocení 12 x LaSelva Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x LaSelva Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g

Barbora Š: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

František L: Celkem jsem spokojený.

Nikolas S: tak jsem to dostala aje to super

Gabriela M: Proboha. To raději přispěju na charitu

Michael B: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x LaSelva Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x LaSelva Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt