12 x Lebensbaum Bio Čaj Assam, 20 pytlíků

12 x Lebensbaum Bio Čaj Assam, 20 pytlíků

12 x Lebensbaum Bio Čaj Assam, 20 pytlíků

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Lebensbaum Bio Čaj Assam, 20 pytlíků. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Lebensbaum Bio Čaj Assam, 20 pytlíků jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1079 Kč
Naše cena: 719 Kč

Klasický indický černý čaj odrůdy Assam, v pytlících, prvotřídní kvality a silné, obzvlášť vydatné čajové chuti, představuje klasický černý čaj nejen pro opravdové čajové gurmány, ale pro každodenní použití v každé zdravé kuchyně na přípravu klasického černého čaje, třeba s citrónem.Složení: Černý indický čaj Assam*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Lebensbaum Bio Čaj Assam, 20 pytlíků

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Lebensbaum Bio Čaj Assam, 20 pytlíků

Barbora Poludová, Petříkov:
Jednoho dne jsme se s kamarádkami ve škole dohodly, že si u internetového prodejce zakoupíme víc zboží na jeden nákup, abychom ušetřily. Já jsem si tehdy vybrala z nabídky právě tenhle 12 x Lebensbaum Bio Čaj Assam, 20 pytlíků, jelikož mě upoutal na první pohled. Ale byla to opravdu skvělá volba. Moc jsem od něj nečekala, ale byla jsem překvapená. Nejvyšší kvalita, rychlé doručení, dobrá cenovka, jedním slovem špica!

Daniela Rubáčová, Troubsko:
Pro své prarodiče chci to {nejlepší|. Při výběru tohoto 12 x Lebensbaum Bio Čaj Assam, 20 pytlíků jsem byla obzvlášť opatrná a kladla jsem důraz především na materiál a bezpečnost. Výsledek mne hezky překvapil. Zboží sice nebylo skladem, ale díky skvělým prodejcům jsem se dozvěděla, že mohu zakoupit za výhodnější cenu podobný, který poslouží stejným způsobem. Nakonec jsem navíc ušetřila a spokojenost je perfektní!

Denisa Vostálová, Milešín:
Tento 12 x Lebensbaum Bio Čaj Assam, 20 pytlíků je popravdě perfektní! Nikdy bych si nemyslela, že si takto takového koupím, ale určitě těch kaček, které jsem za to dala, nelituji. Je to skvělá věc, a jsem hrozně ráda, že jsem si to koupila. Bez přehánění, kudy chodím, tudy chválím, protože je to hrozně kvalitní a dobrá věc. Za sebe ji mohu jen doporučit.

Petra Minxová, Sány:
Tento 12 x Lebensbaum Bio Čaj Assam, 20 pytlíků je totálně TOP. V minulosti jsem jej pořizovala u konkurence a velmi často jsem se setkala s tím, že po krátké době přestal prodávat. Jedině u vás jsem dostala hdně delší jistotu, perfektní manuál a také možnost zdarma konzultace. Jsem absolutně spokojená a hodně si vážím takto vstřícného přístupu.

Petr Seichter, Jáchymov:
Všechno bylo naprosto v pořádku. 12 x Lebensbaum Bio Čaj Assam, 20 pytlíků jsem získal za jednu z nejlevnějších cen. Dorazilo v naprosto bezchybném stavu, navíc rychlost dodání byla opravdu překvapivá a já se nestačil divit, že už u mě zvoní dopravce. Jsem velmi spokojen a chci tento model doporučit opravdu každému. Navíc v e-shopu profesionální jednání a rychlá komunikace je dalším pozitivním poznatkem. Skvělé a děkuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Lebensbaum Bio Čaj Assam, 20 pytlíků

hodnocení 5/5 od 11 hodnotících

Diskuze 12 x Lebensbaum Bio Čaj Assam, 20 pytlíků

Matyáš L: funkční výrobek

Jaroslav B: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Samuel Z: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Natálie P: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Šimon : Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Lebensbaum Bio Čaj Assam, 20 pytlíků. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Lebensbaum Bio Čaj Assam, 20 pytlíků

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt