12 x Lebensbaum Bio Čaj Assam, 20 pytlíků

12 x Lebensbaum Bio Čaj Assam, 20 pytlíků

12 x Lebensbaum Bio Čaj Assam, 20 pytlíků

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Lebensbaum Bio Čaj Assam, 20 pytlíků. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Lebensbaum Bio Čaj Assam, 20 pytlíků jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 981 Kč
Naše cena: 654 Kč

Klasický indický černý čaj odrůdy Assam, v pytlících, prvotřídní kvality a silné, obzvlášť vydatné čajové chuti, představuje klasický černý čaj nejen pro opravdové čajové gurmány, ale pro každodenní použití v každé zdravé kuchyně na přípravu klasického černého čaje, třeba s citrónem.Složení: Černý indický čaj Assam*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Lebensbaum Bio Čaj Assam, 20 pytlíků

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Lebensbaum Bio Čaj Assam, 20 pytlíků

Klára Juriková, Rohozec:
Jasnou náhodou se mi objevila do rukou informace o 12 x Lebensbaum Bio Čaj Assam, 20 pytlíků. Přemýšlela jsem, zda si jej mám objednat, přece jen jsem jej okamžitě nepotřebovala. Ale zvědavost vyhrála a říkala jsem si, že když mi nebude hodit se, bude se třeba hodit našim vnoučatům. Po několika týdnech, kdy jsem 12 x Lebensbaum Bio Čaj Assam, 20 pytlíků testovala jsem si jej hodně oblíbila, že si jej jistě nechám. opravdu doporučuji.

Karel Černohlávek, Komorní Lhotka:
Přes net neobjednávám moc často, protože mi vadí to, že si zboží nemohu otestovat a někdy jsou i předlouhé doručovací lhůty. Ovšem v tomto eshopu jsem udělal změnu a vrátilo se mi to. 12 x Lebensbaum Bio Čaj Assam, 20 pytlíků je úplně takový, jaký jsem potřeboval, splňuje moje očekávání, navíc za levnou cenu a dodání skoro okamžité. Ještě jednou děkuji. Určitě se na vás opět v brzké době obrátím.

Nikola Rohovská, Jinačovice:
Když už tady 12 x Lebensbaum Bio Čaj Assam, 20 pytlíků recenzujete, já se nemůžu nepřidat. Objednala jsem si ho nejdříve shodou okolností. Chtěla jsem si objednat něco jiného, ale nebylo k mání, proto jsem hledala alternativu. A poměrně náhodou jsem vypátrala toto zboží. No a od té doby si nekupuji nic jiného. Tohle je zkrátka top kvalita za dobrou cenu, rychlá doprava a velmi příjemný přístup prodejce. Co chtít víc?

Eva Špreňarová, Přestavlky:
Zcela bezkonkurenční 12 x Lebensbaum Bio Čaj Assam, 20 pytlíků, díky kterému jsem pořád spokojená a krásná. Používám ho dvakrát denně a připadám si mnohem skvěle a silnější. Jediné vrásky, které teď mám, jsou od starostí. Jednoduše bych řekla používání 12 x Lebensbaum Bio Čaj Assam, 20 pytlíků kterékoliv kámošce, která se chce být královnou pro svého prince. S 12 x Lebensbaum Bio Čaj Assam, 20 pytlíků je to snadné.

Kristýna Chvalinová, Radíkovice:
Jako každá manželka miluji hezké věci, které jsou něčím výjimečné. Nakupování je pro mě radost. Ovšem někdy potkám špatné obchody, hodně mi vadí i dlouhá doba dodání (4 dni i více). Vy jste mě krásně překvapili, jelikož všechno proběhlo hladce a okamžitě bez zbytečných zdržení. I když jste 12 x Lebensbaum Bio Čaj Assam, 20 pytlíků neměli na skladě, nečekala jsem více jak 3 dni a jako pozornost jsem obdržela malý dárek. Skvělý shopík.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 07. 2017.

Hodnocení 12 x Lebensbaum Bio Čaj Assam, 20 pytlíků

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Lebensbaum Bio Čaj Assam, 20 pytlíků

Jaroslav P: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Michael K: je to fajné

Oliver V: funkční výrobek

Valerie : Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Šárka : Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Lebensbaum Bio Čaj Assam, 20 pytlíků. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Lebensbaum Bio Čaj Assam, 20 pytlíků

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt