12 x Lebensbaum Bio Čaj Assam, 20 pytlíků

12 x Lebensbaum Bio Čaj Assam, 20 pytlíků

12 x Lebensbaum Bio Čaj Assam, 20 pytlíků

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Lebensbaum Bio Čaj Assam, 20 pytlíků. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Lebensbaum Bio Čaj Assam, 20 pytlíků jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1079 Kč
Naše cena: 719 Kč Ověřit dostupnost

Klasický indický černý čaj odrůdy Assam, v pytlících, prvotřídní kvality a silné, obzvlášť vydatné čajové chuti, představuje klasický černý čaj nejen pro opravdové čajové gurmány, ale pro každodenní použití v každé zdravé kuchyně na přípravu klasického černého čaje, třeba s citrónem.Složení: Černý indický čaj Assam*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Lebensbaum Bio Čaj Assam, 20 pytlíků

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Lebensbaum Bio Čaj Assam, 20 pytlíků

Kristýna Bráborcová, Zlámanec:
12 x Lebensbaum Bio Čaj Assam, 20 pytlíků jsem zakoupila na těchto stránkách. A jaké jsou mé zkušenosti? Já i většina uživatelů hodnotíme kladně zanedbatelnou energetickou náročnost, slušné příslušenství, nehlučný chod. Co ovšem nebylo k nalezení, byl návod na používání v rodném jazyce, a určité prvky není možné repasovat. Obecně celkově hodnotím na výbornou.

Veronika Krauseová, Horská Kvilda:
Lehce skladný. Lehce ovladatelný a běžně lze s ním manipulovat.Jeho váha dodává dobrou a snadnou stabilitu. Koupila jsem si tento produkt k vystoupení na rodinných akcích a oslavách. Jsem doteď hodně spokojená a tuším,že bude vše i nadále v pořádku. klidně doporučuji pro všechny,kteří rádi zpívají a chybí jim doprovod,protože díky mluveného základu je možné plnit si své sny....

Štěpán Matyščák, Prysk:
Co mě přivedlo k tomu, abych koupil 12 x Lebensbaum Bio Čaj Assam, 20 pytlíků? Jednoduše ta překvapivě levná cena. A taky recenze od známých, kteří jsou už delší dobu zcela spokojeni. Musím říct, že mi nezbývá než se přidat. Občas jsem k zaváděným věcem skeptický, ale zde musím nechat svůj opatrnost stranou. Zbývá totiž jen chválit a doporučovat všude okolo.

Matouš Micka, Hodslavice:
S tímto produktem jsem úplně spokojen. Koupen pro staršího syna s úmysle jednoduchého každodenního používání. Ve prospěch 12 x Lebensbaum Bio Čaj Assam, 20 pytlíků hraje také objem i jeho nevelká váha. Na designu mi nezáleželo, ale i tak vypadá docela dobře a moderně. Vhodný nejen pro laiky. Má všechny nutné nastavení a poměr ceny a užitku je více než přijatelný.

Magdaléna Heroková, Heřmanova Huť:
Tento 12 x Lebensbaum Bio Čaj Assam, 20 pytlíků samozřejmě doporučuji. Po přečtení recenzí a popisku jsem si zakoupila hned tři kusy a jsem s nimi zcela spokojená. Vzhled i objem odpovídá obrázkům a s kontaktováním eshopu kvůli dodání taky nebyl jakýkoliv problém. Používám je střídavě a pořád vypadají dva jako nové. Jistě jim zůstanu věrná i nadále a objednám další, bude-li potřeba. Což nepředpokládám, protože zatím pracují 100%.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 11. 2017.

Hodnocení 12 x Lebensbaum Bio Čaj Assam, 20 pytlíků

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Lebensbaum Bio Čaj Assam, 20 pytlíků

Zuzana K: Tento 12 x Lebensbaum Bio Čaj Assam, 20 pytlíků jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Patrik B: 12 x Lebensbaum Bio Čaj Assam, 20 pytlíků je dobrý, ale chtělo yb to větší

Antonín P: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Sabina H: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Kristýna B: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Lebensbaum Bio Čaj Assam, 20 pytlíků. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Lebensbaum Bio Čaj Assam, 20 pytlíků

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt