12 x Lebensbaum Bio Čaj Assam, 20 pytlíků

12 x Lebensbaum Bio Čaj Assam, 20 pytlíků

12 x Lebensbaum Bio Čaj Assam, 20 pytlíků

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Lebensbaum Bio Čaj Assam, 20 pytlíků. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Lebensbaum Bio Čaj Assam, 20 pytlíků jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1079 Kč
Naše cena: 719 Kč Ověřit dostupnost

Klasický indický černý čaj odrůdy Assam, v pytlících, prvotřídní kvality a silné, obzvlášť vydatné čajové chuti, představuje klasický černý čaj nejen pro opravdové čajové gurmány, ale pro každodenní použití v každé zdravé kuchyně na přípravu klasického černého čaje, třeba s citrónem.Složení: Černý indický čaj Assam*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Lebensbaum Bio Čaj Assam, 20 pytlíků

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Lebensbaum Bio Čaj Assam, 20 pytlíků

Kristýna Bráborcová, Zlámanec:
12 x Lebensbaum Bio Čaj Assam, 20 pytlíků jsem zakoupila na tomto e-shopu. A jaká je má zkušenost? Já i mnoho jiných uživatelů hodnotíme jako plus nízkou spotřebu, dobré vybavení, nehlučný chod. Co však nebylo k nalezení, byl manuál na použití v češtině, a specifické prvky není možné repasovat. Suma sumárum celkově hodnotím na jedničku.

Veronika Krauseová, Horská Kvilda:
Dobře skladný. Jednoduše ovladatelný a běžně lze s ním pohybovat.Jeho váha dodává dobrou a snadnou stabilitu. Objednala jsem si tento výrobek k představení na rodinných akcích a oslavách. Jsem doteď hodně spokojená a tuším,že bude vše i nadále v pořádku. Vřele doporučuji pro všechny,kteří rádi zpívají a chybí jim doprovod,protože prostřednictvím hudebního základu je možné plnit si své přání....

Štěpán Matyščák, Prysk:
Co mě vedlo k tomu, abych koupil 12 x Lebensbaum Bio Čaj Assam, 20 pytlíků? Jednoduše ta skromně výhodná cena. A taky recenze od kamarádů, kteří jsou už nějakou dobu maximálně spokojeni. Musím říct, že mi nezbývá než se přidat. Často jsem k zaváděným věcem skeptický, ale tady musím nechat svůj skepticismus bokem. Zbývá totiž jen chválit a doporučovat dál.

Matouš Micka, Hodslavice:
S tímto produktem jsem maximálně spokojen. Koupen pro staršího syna s snahou lehkého každodenního užívání. Ve prospěch 12 x Lebensbaum Bio Čaj Assam, 20 pytlíků hraje také velikost i jeho nevelká hmotnost. Na designu mi nezáleželo, ale i tak vypadá dost pěkně a soudobě. Vhodný nejen pro laiky. Má všechny nutné nastavení a poměr ceny a výkonu je více než přijatelný.

Magdaléna Heroková, Heřmanova Huť:
Tento 12 x Lebensbaum Bio Čaj Assam, 20 pytlíků určitě doporučuji. Po přečtení testů a popisku jsem si objednala hned čtyři kusy a jsem s nimi naprosto spokojená. Vzhled i velikost odpovídá obrázkům a s kontaktováním prodejce kvůli dodání taky nebyl žádný zádrhel. Používám je střídavě a pořád vypadají tři jako nové. Určitě jim zůstanu oddaná i dále a objednám další, bude-li potřeba. Což si nemyslím, protože zatím fungují 100%.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 02. 2018.

Hodnocení 12 x Lebensbaum Bio Čaj Assam, 20 pytlíků

hodnocení 5/5 od 40 hodnotících

Diskuze 12 x Lebensbaum Bio Čaj Assam, 20 pytlíků

Roman V: tak jsem to dostala aje to super

Julie J: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Samuel B: Přišlo to celkem rychle

Rozálie Z: dobré

Matěj T: je to fajné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Lebensbaum Bio Čaj Assam, 20 pytlíků. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Lebensbaum Bio Čaj Assam, 20 pytlíků

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt