12 x Lebensbaum Bio Čaj Darjeeling Ambootia, 20 pytlíků

12 x Lebensbaum Bio Čaj Darjeeling Ambootia, 20 pytlíků

12 x Lebensbaum Bio Čaj Darjeeling Ambootia, 20 pytlíků

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Lebensbaum Bio Čaj Darjeeling Ambootia, 20 pytlíků. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Lebensbaum Bio Čaj Darjeeling Ambootia, 20 pytlíků jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1307 Kč
Naše cena: 871 Kč Ověřit dostupnost

Klasický indický černý čaj Darjeeling, jedinečně květnaté chuti a prvotřídní, biodynamické kvality, pěstovaný ve vyhlášené čajové oblasti Ambootia na úpatí Himalájí, představuje lahodné čajové potěšení, klasické chuti a aroma, pěstované v souladu s přírodou a lidmi. Vhodný nejen pro čajové gurmány, ale do každé zdravé kuchyně pro chvíle pohody nad lahodným šálkem čaje, či s citrónem na snídani pro celou rodinu.Složení: Indický černý čaj Darjeeling*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Lebensbaum Bio Čaj Darjeeling Ambootia, 20 pytlíků

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Lebensbaum Bio Čaj Darjeeling Ambootia, 20 pytlíků

Simona Šnajdaufová, Želetava:
Dobře skladný. Lehce ovladatelný a snadno lze s ním manipulovat.Jeho váha dodává dobrou a snadnou stabilitu. Zakoupila jsem si tento výrobek k vystoupení na firemních akcích a oslavách. Jsem zatím hodně spokojená a věřím,že bude vše i nadále v pořádku. klidně doporučuji pro všechny,kteří rádi zpívají a chybí jim rada,protože prostřednictvím mluveného základu je možné plnit si své přání....

Rozálie Prosserová, Horní Heřmanice:
12 x Lebensbaum Bio Čaj Darjeeling Ambootia, 20 pytlíků, který jsem od Vás obdržela po čtyřech dnech od objednání, se mi hodně líbí a chci o něm psát jen v pozitivních variantách. Používám jej už více než týden a jsem naprosto ráda, zatím se mi nepoštěstilo objevit jedinou chybičku. Už na letmý pohled je viditelné, že se jedná o hodně trvanlivý výrobek. Prostě BOMBA, mockrát děkuji. Budu jej jistě všem {známým s čistým svědomím doporučovat.

Rozálie Fiktusová, Voznice:
12 x Lebensbaum Bio Čaj Darjeeling Ambootia, 20 pytlíků je vážně perfektní. Doma mě museli ukecat, ale poté co jsem zahlédla podobný typ u mojí mamky a ta mi řekla, jak to funguje, věděla jsem, že potřebuji mít v bytě něco podobného. Je až k uzoufání, kolik existuje možných využití a co to všechno dokáže. Jsem dokonce spokojená. Nemůže se to mému starému modelu rovnat. Kdybych měla sepsat všechny výhody, byla bych tady hodně dlouho, takže musí postačit mé doporučení.

Kristián Candrák, Samšina:
Zakoupili jsme si Rohové provedení 12 x Lebensbaum Bio Čaj Darjeeling Ambootia, 20 pytlíků. Sestavení zabere hodně času a jsou potřeba tak dvou lidi. Složení je hodně těžký oříšek, který jsme stavěli cca 2 hodiny. Chybělo některé šroubků a doplňkových věcí. Návod je jen zbytečný kus papíru. Pořádně si rozmyslete kam 12 x Lebensbaum Bio Čaj Darjeeling Ambootia, 20 pytlíků chcete, protože přesunout jí tak, aby se nerozpadla je loterie. K sestavení je potřeba mít hodně šikovné nářadí, ale výsledek stojí za to. Je velké, vzhledově krásná a vejde se do ní vše co potřebujete.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 11. 2017.

Hodnocení 12 x Lebensbaum Bio Čaj Darjeeling Ambootia, 20 pytlíků

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Lebensbaum Bio Čaj Darjeeling Ambootia, 20 pytlíků

Ema H: dobré

Karel V: 12 x Lebensbaum Bio Čaj Darjeeling Ambootia, 20 pytlíků je dobrý, ale chtělo yb to větší

Matěj F: Jsem ráda, že to mám

Matouš M: Přišlo to celkem rychle

Marie P: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Lebensbaum Bio Čaj Darjeeling Ambootia, 20 pytlíků. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Lebensbaum Bio Čaj Darjeeling Ambootia, 20 pytlíků

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt