12 x Lebensbaum Bio Čaj Darjeeling Ambootia, 20 pytlíků

12 x Lebensbaum Bio Čaj Darjeeling Ambootia, 20 pytlíků

12 x Lebensbaum Bio Čaj Darjeeling Ambootia, 20 pytlíků

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Lebensbaum Bio Čaj Darjeeling Ambootia, 20 pytlíků. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Lebensbaum Bio Čaj Darjeeling Ambootia, 20 pytlíků jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1307 Kč
Naše cena: 871 Kč

Klasický indický černý čaj Darjeeling, jedinečně květnaté chuti a prvotřídní, biodynamické kvality, pěstovaný ve vyhlášené čajové oblasti Ambootia na úpatí Himalájí, představuje lahodné čajové potěšení, klasické chuti a aroma, pěstované v souladu s přírodou a lidmi. Vhodný nejen pro čajové gurmány, ale do každé zdravé kuchyně pro chvíle pohody nad lahodným šálkem čaje, či s citrónem na snídani pro celou rodinu.Složení: Indický černý čaj Darjeeling*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Lebensbaum Bio Čaj Darjeeling Ambootia, 20 pytlíků

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Lebensbaum Bio Čaj Darjeeling Ambootia, 20 pytlíků

Adam Podlaha, Velatice:
Vyzkoušeli jste toho již mnoho a bezvýsledně? Žádný 12 x Lebensbaum Bio Čaj Darjeeling Ambootia, 20 pytlíků bohužel vašim požadavkům nikdy zcela neodpovídal. Nemusíte ovšem rozhodně dělat kompromis. Vím, jak na to. Vyzkoušejte tak jako já 12 x Lebensbaum Bio Čaj Darjeeling Ambootia, 20 pytlíků. Jedině produkt bez kompromisů splnil všechna moje očekávání a já jsem z něj absolutně nadšený. Ve chvíli, kdy přestane fungovat, okamžitě si koupím ještě jeden.

Aneta Matochová, Hojkov:
Dlouho jsem přemýšlela o tom, který model by pro mě mohl být nejlepší. Objednala jsem jich celou řadu. Až nyní, když jsem narazila na 12 x Lebensbaum Bio Čaj Darjeeling Ambootia, 20 pytlíků jsem však byla jistá, že je to nej volba. Zalíbil se mi na první vyzkoušení a dále už hledat nechci. Svými funkcemi mi 12 x Lebensbaum Bio Čaj Darjeeling Ambootia, 20 pytlíků plně vyhovuje, zvládne cokoliv, co od něho chci. Jenom mi ho někdy zkonfiskuje můj partner.

Ondřej Kőnig, Kutrovice:
Dospěl jsem k názoru, že některé věci reklamu nemusí mít. Mezi ně patří i tento 12 x Lebensbaum Bio Čaj Darjeeling Ambootia, 20 pytlíků, který je zcela sobě inzerátem. Nepotřeboval jsem velké domlouvání, že si ho musím pořídit. Stačilo ho pouze zkusit a věděl jsem, že je to ten pravý 12 x Lebensbaum Bio Čaj Darjeeling Ambootia, 20 pytlíků pro mě. A nejen pro mou osobu. Ohledem k jejích hezkým způsobům jsem byl nucen pořídit druhé zařízení, protože o ni povstal velký zájem i u ostatních členů rodiny. Na objemnější množství 12 x Lebensbaum Bio Čaj Darjeeling Ambootia, 20 pytlíků jsem dokonce získal množstevní slevu.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Lebensbaum Bio Čaj Darjeeling Ambootia, 20 pytlíků

hodnocení 5/5 od 17 hodnotících

Diskuze 12 x Lebensbaum Bio Čaj Darjeeling Ambootia, 20 pytlíků

Michaela : Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Tomáš H: Celkem jsem spokojený.

Nikol M: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Vanesa M: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Marek V: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Lebensbaum Bio Čaj Darjeeling Ambootia, 20 pytlíků. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Lebensbaum Bio Čaj Darjeeling Ambootia, 20 pytlíků

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt