12 x Lebensbaum Bio Čaj Darjeeling Ambootia, 20 pytlíků

12 x Lebensbaum Bio Čaj Darjeeling Ambootia, 20 pytlíků

12 x Lebensbaum Bio Čaj Darjeeling Ambootia, 20 pytlíků

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Lebensbaum Bio Čaj Darjeeling Ambootia, 20 pytlíků. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Lebensbaum Bio Čaj Darjeeling Ambootia, 20 pytlíků jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1188 Kč
Naše cena: 792 Kč

Klasický indický černý čaj Darjeeling, jedinečně květnaté chuti a prvotřídní, biodynamické kvality, pěstovaný ve vyhlášené čajové oblasti Ambootia na úpatí Himalájí, představuje lahodné čajové potěšení, klasické chuti a aroma, pěstované v souladu s přírodou a lidmi. Vhodný nejen pro čajové gurmány, ale do každé zdravé kuchyně pro chvíle pohody nad lahodným šálkem čaje, či s citrónem na snídani pro celou rodinu.Složení: Indický černý čaj Darjeeling*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Lebensbaum Bio Čaj Darjeeling Ambootia, 20 pytlíků

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Lebensbaum Bio Čaj Darjeeling Ambootia, 20 pytlíků

Sofie Sixtová, Církvice:
Normálně nakupuji přes web a nutně jsem chtěla ke svému využití 12 x Lebensbaum Bio Čaj Darjeeling Ambootia, 20 pytlíků. Po srovnání cenových nabídek mi Vaše připadla nejlepší a proto jsem 12 x Lebensbaum Bio Čaj Darjeeling Ambootia, 20 pytlíků ihned zakoupila. Doba @dodání|doručení} byla normální a také druh platby mi vyhovoval. Splnil mé očekávání a když zůstanete na rovnoměrné úrovni, tak jste dostali další jasnou zákaznici.

Sofie Küfnerová, Libědice:
12 x Lebensbaum Bio Čaj Darjeeling Ambootia, 20 pytlíků je díky měkkému materiálu a modernímu vzhledu perfektní jak pro víkend, tak pro den ubíjejícícmu nás pracovními nutnostmí. Kamarádky mi ho závidí, protože díky němu jsem viditelná a vynikne přesně to, co zvýšit má. Oceňuji na něm i to, že je jednoduše sehnatelný a když potřebuji nový, není těžké ho sehant. Doručení běžně proběhne do druhého dne a jsem o něm informována pomocí emailu předem.

Daniela Hrnková, Předín:
Upozornila mě na něj reklama na webu. Důsledně jsem se podívala do diskuze pod článkem. Očekávala jsem, že jako opakovaně budou připomínky spíše negativní, jak už to tak u hodně diskuzí bývá. Byla jsem šokovaná, že to bylo zcela jinak. To už ve mně vzrůstalo pokušení ho otestovat. Nevydržela jsem se 12 x Lebensbaum Bio Čaj Darjeeling Ambootia, 20 pytlíků a jsem za to moc ráda. I já se v diskuzi mohla podělit o můj kladný komentář.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 07. 2017.

Hodnocení 12 x Lebensbaum Bio Čaj Darjeeling Ambootia, 20 pytlíků

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze 12 x Lebensbaum Bio Čaj Darjeeling Ambootia, 20 pytlíků

Veronika P: Tento 12 x Lebensbaum Bio Čaj Darjeeling Ambootia, 20 pytlíků jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Tomáš K: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Sofie B: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Marie : já jsem to prostě chtěla

Nikola K: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Lebensbaum Bio Čaj Darjeeling Ambootia, 20 pytlíků. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Lebensbaum Bio Čaj Darjeeling Ambootia, 20 pytlíků

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt