12 x Lebensbaum Bio Čaj Darjeeling Ambootia, 20 pytlíků

12 x Lebensbaum Bio Čaj Darjeeling Ambootia, 20 pytlíků

12 x Lebensbaum Bio Čaj Darjeeling Ambootia, 20 pytlíků

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Lebensbaum Bio Čaj Darjeeling Ambootia, 20 pytlíků. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Lebensbaum Bio Čaj Darjeeling Ambootia, 20 pytlíků jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1307 Kč
Naše cena: 871 Kč Ověřit dostupnost

Klasický indický černý čaj Darjeeling, jedinečně květnaté chuti a prvotřídní, biodynamické kvality, pěstovaný ve vyhlášené čajové oblasti Ambootia na úpatí Himalájí, představuje lahodné čajové potěšení, klasické chuti a aroma, pěstované v souladu s přírodou a lidmi. Vhodný nejen pro čajové gurmány, ale do každé zdravé kuchyně pro chvíle pohody nad lahodným šálkem čaje, či s citrónem na snídani pro celou rodinu.Složení: Indický černý čaj Darjeeling*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Lebensbaum Bio Čaj Darjeeling Ambootia, 20 pytlíků

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Lebensbaum Bio Čaj Darjeeling Ambootia, 20 pytlíků

Simona Šnajdaufová, Želetava:
Dobře skladný. Jednoduše použivatelný a snadno lze s ním pohybovat.Jeho váha dodává dobrou a snadnou stabilitu. Koupila jsem si tento model k představení na rodinných akcích a oslavách. Jsem doteď velmi spokojená a tuším,že bude vše i budoucnu v pořádku. klidně doporučuji pro lidi,kteří rádi mluví a chybí jim konzultace,protože díky hudebního podkladu je možné plnit si moje sny....

Rozálie Prosserová, Horní Heřmanice:
12 x Lebensbaum Bio Čaj Darjeeling Ambootia, 20 pytlíků, který jsem od Vás dostala po čtyřech dnech od objednání, se mi velmi líbí a chci o něm mluvit pouze v superlativech. Užívám jej již více než měsíc a jsem naprosto ráda, zatím se mi nepoštěstilo objevit jedinou vadu. Již na první pohled je viditelné, že se jedná o velmi trvanlivý zboží. Prostě BOMBA, mockrát děkuji. Budu jej zcela všem {známým s klidným svědomím doporučovat.

Rozálie Fiktusová, Voznice:
12 x Lebensbaum Bio Čaj Darjeeling Ambootia, 20 pytlíků je opravdu skvělý. Doma mě museli přemlouvat, ale poté co jsem zahlédla stejný produkt u mojí kámošky a ta mi řekla, jak vše funguje, věděla jsem, že musím mít v bytě něco podobného. Je až k uzoufání, kolik je podobných využití a co to všechno umí. Jsem jasně nadšená. Nemůže se to mojim ošoupanému typu rovnat. Kdybych měla říci všechny výhody, byla bych tady hodně dlouho, takže musí postačit mé doporučení.

Kristián Candrák, Samšina:
Zakoupili jsme si Rohové provedení 12 x Lebensbaum Bio Čaj Darjeeling Ambootia, 20 pytlíků. Sestavení zabere dosti času a jsou potřeba tak čtyř lidi. Složení je opravdu těžký oříšek, který jsme stavěli cca 2 hodiny. Chybělo spousty šroubků a doplňkových věcí. Manuál je jen zbytečný cár papíru. Pořádně si promyslete kam 12 x Lebensbaum Bio Čaj Darjeeling Ambootia, 20 pytlíků chcete, protože přesunout jí tak, aby se nerozpadla je těžké na fištrón. K sestavení je potřeba mít opravdu šikovné pomůcky, ale výsledek stojí za to. Je velké, vzhledově nejlepší a vejde se do ní vše co potřebujete.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 02. 2018.

Hodnocení 12 x Lebensbaum Bio Čaj Darjeeling Ambootia, 20 pytlíků

hodnocení 5/5 od 27 hodnotících

Diskuze 12 x Lebensbaum Bio Čaj Darjeeling Ambootia, 20 pytlíků

Tobiáš B: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Richard D: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Šárka S: děda je z dárku je nadšený

Nikol F: nemá chybu

Andrea V: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Lebensbaum Bio Čaj Darjeeling Ambootia, 20 pytlíků. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Lebensbaum Bio Čaj Darjeeling Ambootia, 20 pytlíků

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt