12 x Lebensbaum Bio Čaj Dobrá nálada, 20 pytlíků

12 x Lebensbaum Bio Čaj Dobrá nálada, 20 pytlíků

12 x Lebensbaum Bio Čaj Dobrá nálada, 20 pytlíků

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Lebensbaum Bio Čaj Dobrá nálada, 20 pytlíků. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Lebensbaum Bio Čaj Dobrá nálada, 20 pytlíků jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1182 Kč
Naše cena: 788 Kč

Originální bylinkovo-ovocná čajová směs pro vnitřní pohodu a dobrou náladu, naprosto jedinečného složení s příměsí jablka, kdoule, šípků, černého bezu a lístků medového keře, představuje výjimečné bylinkové potěšení pro navození příjemné nálady a duševní pohody, jež Vás nadchne svou harmonicky vyváženou bylinkovou chutí a snadno si najde své místo mezi bylinkovými čaji v každé zdravé kuchyni.Složení: Jablko*, medový keř*, ibišek*, kdoule*, šípky*, černý bez*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Lebensbaum Bio Čaj Dobrá nálada, 20 pytlíků

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Lebensbaum Bio Čaj Dobrá nálada, 20 pytlíků

Jonáš Bohata, Paskov:
I chlapy mají své sny. Já mám teda sen o klidných a rychlých nákupech na webu. Chtěl jsem jeden přesný 12 x Lebensbaum Bio Čaj Dobrá nálada, 20 pytlíků a ten jsem zde dohledal. Zakoupil a očekával, že dojde včas. Jaké pro mne bylo překvapení, že došel mnohem dříve. Spolehlivé doručení, rychlé reakce, výhodné jednání, vše v dokonalém pořádku. Tento obchod splnil mé představy o nakupování na webu a já jen musím doporučit. Produkt je top!

Jana Palenčárová, Sudějov:
Ve chvíli, kdy jsem 12 x Lebensbaum Bio Čaj Dobrá nálada, 20 pytlíků poprvé našla a u něj takhle prima cenovku, tak jsem se málem až lekla. Jenomže řekla jsem si, že ho vyzkouším. Dobrá volba, protože tahle věcička dokonale překonala moje požadavky. Čekala jsem totální blbost, ale byla to opravdu kvalitní skvělá věcička z kvalitního materiálu, kterou používám skoro pořád! Parádní a velice výhodná koupě, stejných jsem v poslední době moc neměla.

Hana Bětíková, Klopotovice:
Podlehla jsem reklamě,ale nepřehání.Jen se nesmíte nechat strhnout prvotní poblouzněním a pak týden hekat s namoženým břichem,ale začít pomaloučku na prvním stupni a po krátkých seriích,nebojte ,brzy uvidíte změny,ale pro začátečníka 1 min je opravdu vysilující,byla jsem ráda prvně 10 cviky. Více než břicho ale registruji pevnější hýždě a bolí mě nejvíce stehna a lýtka,přestože je i břicho hubenější.Nemám zrovna sílu v rukou,ale ani to není nijak problematické,asi je důležité na tom,jak si na to vlezete.Montáž 12 x Lebensbaum Bio Čaj Dobrá nálada, 20 pytlíků je za 20 minut, používá se bez problémů,vyndáte západku a šup pod postel.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 07. 2017.

Hodnocení 12 x Lebensbaum Bio Čaj Dobrá nálada, 20 pytlíků

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Lebensbaum Bio Čaj Dobrá nálada, 20 pytlíků

Radim P: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Marie B: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Natálie M: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Alžběta S: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Kristýna K: já jsem to prostě chtěla

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Lebensbaum Bio Čaj Dobrá nálada, 20 pytlíků. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Lebensbaum Bio Čaj Dobrá nálada, 20 pytlíků

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt