12 x Lebensbaum Bio Čaj Dobrá nálada, 20 pytlíků

12 x Lebensbaum Bio Čaj Dobrá nálada, 20 pytlíků

12 x Lebensbaum Bio Čaj Dobrá nálada, 20 pytlíků

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Lebensbaum Bio Čaj Dobrá nálada, 20 pytlíků. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Lebensbaum Bio Čaj Dobrá nálada, 20 pytlíků jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1299 Kč
Naše cena: 866 Kč Ověřit dostupnost

Originální bylinkovo-ovocná čajová směs pro vnitřní pohodu a dobrou náladu, naprosto jedinečného složení s příměsí jablka, kdoule, šípků, černého bezu a lístků medového keře, představuje výjimečné bylinkové potěšení pro navození příjemné nálady a duševní pohody, jež Vás nadchne svou harmonicky vyváženou bylinkovou chutí a snadno si najde své místo mezi bylinkovými čaji v každé zdravé kuchyni.Složení: Jablko*, medový keř*, ibišek*, kdoule*, šípky*, černý bez*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Lebensbaum Bio Čaj Dobrá nálada, 20 pytlíků

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Lebensbaum Bio Čaj Dobrá nálada, 20 pytlíků

Eva Ulčová, Pacov:
Na tady tom 12 x Lebensbaum Bio Čaj Dobrá nálada, 20 pytlíků se mi líbí široká škála všelijakého ovládání, i když ovládání je trochu složité a musel mi poradit sousedův pubertální syn. Těžko říct, zda se to někdy naučím a jestli reálně všechny nastavení využiji. Budu šťastná, když se naučím základní věci a zbytek asi nepoužiji. Nicméně za takto výhodnou cenu, bych neočekávala tolik všemožných funkcí. Až budete potřebné hledat, bacha na to, některé jsou unikátně schované. Nicméně brožura je poměrně srozumitelný.

Filip Hrabec, Soběhrdy:
Výborná věcička, tenhle váš 12 x Lebensbaum Bio Čaj Dobrá nálada, 20 pytlíků, nevzpomínám už co mě to napadlo si ho koupit, ale byl to skvělý€dobrý nápad. Dobře vypadá, hezky se s ním pracuje, a funguje zcela tak, jak má, a jak jsem si to vždycky přál. Plánuji získat ještě dva tátovi k svátku, má podobný vkus jako já, a myslím, že mu udělá radost. Jsem fakt spokojený jako jsem po zakoupení už velmi dlouho nebyl.

Denisa Uchytilová, Slavonice:
Nějaký čas jsem váhala mezi tímto 12 x Lebensbaum Bio Čaj Dobrá nálada, 20 pytlíků a obdobným, skoro stejným. Nakonec jsem si na reakci emailu, kdy jsem si vyzkoušela, jestli je produkt skutečně na skladě a v jakém je stavu, zvolila tento výrobek a své volby rozhodně nelituji. Nejen, že paní na telefonu byla opravdu milá a ochotná, zboží dorazilo skutečně brzy a v neporušeném stavu. Všechno jak má být, můžu jenom než doporučit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 02. 2018.

Hodnocení 12 x Lebensbaum Bio Čaj Dobrá nálada, 20 pytlíků

hodnocení 5/5 od 31 hodnotících

Diskuze 12 x Lebensbaum Bio Čaj Dobrá nálada, 20 pytlíků

Jiří M: je to fajné

Radek F: tak jsem to dostala aje to super

Sára P: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Karolína P: já jsem to prostě chtěla

Anna M: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Lebensbaum Bio Čaj Dobrá nálada, 20 pytlíků. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Lebensbaum Bio Čaj Dobrá nálada, 20 pytlíků

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt