12 x Lebensbaum Bio Čaj Dobrá nálada, 20 pytlíků

12 x Lebensbaum Bio Čaj Dobrá nálada, 20 pytlíků

12 x Lebensbaum Bio Čaj Dobrá nálada, 20 pytlíků

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Lebensbaum Bio Čaj Dobrá nálada, 20 pytlíků. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Lebensbaum Bio Čaj Dobrá nálada, 20 pytlíků jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1299 Kč
Naše cena: 866 Kč Ověřit dostupnost

Originální bylinkovo-ovocná čajová směs pro vnitřní pohodu a dobrou náladu, naprosto jedinečného složení s příměsí jablka, kdoule, šípků, černého bezu a lístků medového keře, představuje výjimečné bylinkové potěšení pro navození příjemné nálady a duševní pohody, jež Vás nadchne svou harmonicky vyváženou bylinkovou chutí a snadno si najde své místo mezi bylinkovými čaji v každé zdravé kuchyni.Složení: Jablko*, medový keř*, ibišek*, kdoule*, šípky*, černý bez*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Lebensbaum Bio Čaj Dobrá nálada, 20 pytlíků

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Lebensbaum Bio Čaj Dobrá nálada, 20 pytlíků

Eva Ulčová, Pacov:
Na tady tom 12 x Lebensbaum Bio Čaj Dobrá nálada, 20 pytlíků se mi líbí široká škála všelijakého nastavení, i když nastavení je trochu těžší a musel mi poradit můj dospívající syn. Těžko říct, zda se to někdy naučím a jestli reálně všechny funkce využiji. Budu ráda, když se naučím základní věci a zbytek asi nevyužiji. Nicméně za takto nízkou cenu, bych nečekala tolik různých funkcí. Až budete užitečné hledat, bacha na to, některé jsou unikátně schované. Nicméně brožura je celkem čitelný.

Filip Hrabec, Soběhrdy:
Výborná zbožíčko, tenhle váš 12 x Lebensbaum Bio Čaj Dobrá nálada, 20 pytlíků, nevím už co mě to napadlo si ho koupit, ale byl to perfektní nápad. Dobře vypadá, krásně se s ním dělá, a funguje zcela tak, jak má, a jak jsem si to vždy chtěl. Plánuji objednat ještě dva dědovi k svátku, má stejný vkus jako já, a myslím, že mu udělá radost. Jsem fakt rád jako jsem po doručení už přes dlouho nebyl.

Denisa Uchytilová, Slavonice:
Dlouho jsem váhala mezi tímto 12 x Lebensbaum Bio Čaj Dobrá nálada, 20 pytlíků a jiným, skoro stejným. Nakonec jsem si na základě rozhovoru, kdy jsem si ověřila, jestli je výrobek opravdu na skladě a v jakém je stavu, vybrala tento produkt a své volby určitě nelituji. Nejen, že paní na telefonu byla skutečně příjemná a vstřícná, zboží dorazilo opravdu brzy a v originálním obalu. Všechno jak má být, nemůžu jenom než doporučit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 11. 2017.

Hodnocení 12 x Lebensbaum Bio Čaj Dobrá nálada, 20 pytlíků

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Lebensbaum Bio Čaj Dobrá nálada, 20 pytlíků

Johana Č: Je to dostatečné?

Veronika P: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Adéla S: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Nikolas M: Celkem jsem spokojený.

Matouš P: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Lebensbaum Bio Čaj Dobrá nálada, 20 pytlíků. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Lebensbaum Bio Čaj Dobrá nálada, 20 pytlíků

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt