12 x Lebensbaum Bio Čaj Dobrá nálada, 20 pytlíků

12 x Lebensbaum Bio Čaj Dobrá nálada, 20 pytlíků

12 x Lebensbaum Bio Čaj Dobrá nálada, 20 pytlíků

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Lebensbaum Bio Čaj Dobrá nálada, 20 pytlíků. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Lebensbaum Bio Čaj Dobrá nálada, 20 pytlíků jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1299 Kč
Naše cena: 866 Kč

Originální bylinkovo-ovocná čajová směs pro vnitřní pohodu a dobrou náladu, naprosto jedinečného složení s příměsí jablka, kdoule, šípků, černého bezu a lístků medového keře, představuje výjimečné bylinkové potěšení pro navození příjemné nálady a duševní pohody, jež Vás nadchne svou harmonicky vyváženou bylinkovou chutí a snadno si najde své místo mezi bylinkovými čaji v každé zdravé kuchyni.Složení: Jablko*, medový keř*, ibišek*, kdoule*, šípky*, černý bez*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Lebensbaum Bio Čaj Dobrá nálada, 20 pytlíků

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Lebensbaum Bio Čaj Dobrá nálada, 20 pytlíků

Aneta Hončíková, Zvole:
12 x Lebensbaum Bio Čaj Dobrá nálada, 20 pytlíků jsem si prvně koupila na podzim. Po zakoupení jsem si objednáním nebyla jista, ale reklamace ani vrácení zboží nakonec nebylo. Tahle krabička je totiž naprosto skvělá! Už od prvního dne jsem si ji zamilovala a používám jí skoro stále. Před týdnem mi přišel jeden kus pro dceru a ta je z ní taky nadšená. Určitě hodlám kupovat další.

Denis Bouřil, Loštice:
Za mě 12 x Lebensbaum Bio Čaj Dobrá nálada, 20 pytlíků doporučuji a pravděpodobně se budu do tadytoho obchodu vracet. Děkuji.

Karolína Miltnerová, Košťany:
S 12 x Lebensbaum Bio Čaj Dobrá nálada, 20 pytlíků jsem moc spokojená, perfektně sedí, jsou ulítle šité, nikde netáhnout, jsou velmi krásné. Všichni mi je chválí, takže dělají radost nejen mně, ale i okolí :)

Vít Pindór, Proseč:
Jsem spokojen bez výjimky, cena je rovnoměrná kvalitě. Dokonalý popis 12 x Lebensbaum Bio Čaj Dobrá nálada, 20 pytlíků a rychlé doručení. Produkt jsem objednal na doporučení sestry a funguje na jedničku. Je zcela spolehlivý. Nepoužívám ho každodenně, ale i po delší nečinnosti spolehlivě funguje a nedělá hluk. Kamarádka oceňuje designové zpracování a lehké ovládání. Doporučuji.

Viktor Kuc, Úžice:
Celkem skvělí 12 x Lebensbaum Bio Čaj Dobrá nálada, 20 pytlíků, který je klasický unisex. Hodí se jak nám, drsným chlapům, tak křehkým ženám, které chtějí dostávat hebkost a pozornost€dohled. Přesvědčil jsem se, že pořád ještě existují 12 x Lebensbaum Bio Čaj Dobrá nálada, 20 pytlíků, které beze zbytku využijí obě pohlaví. Praktické balení, výborné vlastnosti a intenzivní účinky dělají z 12 x Lebensbaum Bio Čaj Dobrá nálada, 20 pytlíků univerzálního pomocníka v každé situaci. Přesvědčil jsem se o tom na svoji kůži.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Lebensbaum Bio Čaj Dobrá nálada, 20 pytlíků

hodnocení 5/5 od 29 hodnotících

Diskuze 12 x Lebensbaum Bio Čaj Dobrá nálada, 20 pytlíků

Marek L: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Josef M: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Aneta P: děda je z dárku je nadšený

Kamila J: já jsem to prostě chtěla

Alžběta C: Je to dostatečné?

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Lebensbaum Bio Čaj Dobrá nálada, 20 pytlíků. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Lebensbaum Bio Čaj Dobrá nálada, 20 pytlíků

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt