12 x Lebensbaum Bio Čaj English Breakfast, 20 pytlíků

12 x Lebensbaum Bio Čaj English Breakfast, 20 pytlíků

12 x Lebensbaum Bio Čaj English Breakfast, 20 pytlíků

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Lebensbaum Bio Čaj English Breakfast, 20 pytlíků. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Lebensbaum Bio Čaj English Breakfast, 20 pytlíků jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1079 Kč
Naše cena: 719 Kč

Klasická anglická čajová směs English Breakfast, kdysi primárně určena ke konzumaci během tradiční britské snídaně, tvořena z pečlivě vybraných lístků různých druhů černého čaje, představuje klasické čajové potěšení, silné, vyvážené chuti s výjimečným aroma, charakteristické pro tento druh oblíbené černé čajové směsí nejen na snídani. Složení: Anglický snídaňový černý čaj*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Lebensbaum Bio Čaj English Breakfast, 20 pytlíků

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Lebensbaum Bio Čaj English Breakfast, 20 pytlíků

Natálie Solovská, Osice:
12 x Lebensbaum Bio Čaj English Breakfast, 20 pytlíků JSEM NAŠLA JENOM V NABÍDCE TÉTO FIRMY, PROVEDENI SPLŇUJE MOJE OČEKÁVÁNÍ A JSEM 100% SPOKOJENA. DOPORUČUJI TENTO OBCHOD I OSTATNÍM KAMARADKAM.

Veronika Murínová, Vyklantice:
Už delší dobu jsme společně s přítelem museli řešit pár problémů. 12 x Lebensbaum Bio Čaj English Breakfast, 20 pytlíků si pořídila kolegyně z práce, kterou shodou náhod před nějakou dobou trápily podobné potíže. Popravdě jsem ničemu nedávala šanci, ale s přítelem jsme se rozhodli, že za vyzkoušení to stojí. Proto jsme si 12 x Lebensbaum Bio Čaj English Breakfast, 20 pytlíků koupili. Neříkám, že že dokázal vyřešit všechny problémy, ale spoustu věcí nám ulehčil. Dnes bych si nechtěla vůbec představit bez něj být.

Veronika Dachová, Nemyslovice:
Podívejte, tohle je zboží, které si dělá reklamu samo. Asi není třeba ho představovat, kdo vyzkoušel, ví, o čem mluvím a kdo ještě ne, ten by to měl ihned napravit! ;-) Ale kdyby se pořád našel někdo, kdo se s 12 x Lebensbaum Bio Čaj English Breakfast, 20 pytlíků nepotkal, tak poradím, ať se nebojí a pořídí si na zkoušku. Všichni si to vychvalují, funguje to a já nevidím důvod, proč nedoporučit i přátelům.

Radek Štuchal, Třešť:
Všechno proběhlo naprosto v pořádku. 12 x Lebensbaum Bio Čaj English Breakfast, 20 pytlíků jsem získal za jednu z nejlevnějších cen. Přišlo v zcela skvělém stavu, navíc rychlost dodání byla opravdu překvapivá a já se nestačil koukat, že už u mě zvoní dopravce. Jsem hodně spokojen a můžu tento model doporučit snad asi každému. Navíc v e-shopu vstřícné jednání a milá komunikace je dalším plusovým poznatkem. Skvělé a děkuji.

Vít Lipčák, Předslavice:
K mému pracovnímu jubileu jsem chtěl něco, čím bych si udělal radost a trochu, jak se povídá, si ocukroval život. Kolegové mi doporučili 12 x Lebensbaum Bio Čaj English Breakfast, 20 pytlíků, mnozí s ním mají osobité zkušenost. Jelikož se mi na první pohled líbil a je cenově levný, po chvilkovém přemýšlení jsem si jej objednal. Chci napsat, že se mi neuvěřitelně líbí a jako dárek je nebeský. Mám z něj obrovskou radost.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Lebensbaum Bio Čaj English Breakfast, 20 pytlíků

hodnocení 5/5 od 9 hodnotících

Diskuze 12 x Lebensbaum Bio Čaj English Breakfast, 20 pytlíků

Antonín H: funkční výrobek

Gabriela R: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Lucie M: Ideální k osmnáctinám :)

Kryštof S: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Jaroslav M: Celkem jsem spokojený.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Lebensbaum Bio Čaj English Breakfast, 20 pytlíků. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Lebensbaum Bio Čaj English Breakfast, 20 pytlíků

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt