12 x Lebensbaum Bio Čaj Kopřiva a citrón, 20 pytlíků

12 x Lebensbaum Bio Čaj Kopřiva a citrón, 20 pytlíků

12 x Lebensbaum Bio Čaj Kopřiva a citrón, 20 pytlíků

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Lebensbaum Bio Čaj Kopřiva a citrón, 20 pytlíků. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Lebensbaum Bio Čaj Kopřiva a citrón, 20 pytlíků jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1079 Kč
Naše cena: 719 Kč

Jedinečný bylinkový čaj s kopřivou a citrónovou trávou a myrtou, prvotřídní kvality a výjimečné bylinkové chuti, díky příměsi lékořice, velice aromatický, představuje lahodné bylinkové potěšení se silným citrónovým nádechem. Ideální nejen pro čajové gurmány, ale do každé zdravé kuchyně pro chvíle pohody nad šálkem prvotřídního bylinkového čaje.Složení: Kopřiva* (75%), citronová tráva*, lékořice*, citrónová myrta*, citronová kůra*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Lebensbaum Bio Čaj Kopřiva a citrón, 20 pytlíků

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Lebensbaum Bio Čaj Kopřiva a citrón, 20 pytlíků

David Popílek, Boršov nad Vltavou:
Hledal jsem eshop, ve kterém mi vyjdou maximálně vstříc, protože mé požadavky byly poměrně specifické. Obrátil jsem se nakonec na vás a koupil přesně takový 12 x Lebensbaum Bio Čaj Kopřiva a citrón, 20 pytlíků, jaký jsem sháněl. Děkuji za snahu a pomoc, jsem hodně složitý zákazník. Nakonec jsem si objednal přesně to, co jsem hledal a jsem opravdu hodně spokojený. Tento e-shop doporučuji všemi deseti.

Matěj Měkuta, Kralovice:
Jistě tu situaci znáte, přijde výročí svatby a netušíte, čím potěšit manželku. Já jsem se radil s chlapy v hospodě, protože jsem byl naprosto v koncích s nápady, a přátelé mi doporučili, ať zkusím 12 x Lebensbaum Bio Čaj Kopřiva a citrón, 20 pytlíků. Že se mi ten tip docela zamlouval, proto jsem ho opravdu objednal. Co vám budu povídat, moje nejdražší byla úplně nadšená, pořád říkala, jak má ideálního muže a ten den jsme si skutečně užili.

Sabina Bertlová, Větřní:
Já jsem na nákup přes internet příliš stará, není to prostředí, ve kterém bych byla jako ryba ve vodě. V podstatě tam umím jenom psát e-maily a číst zprávy. Ale vnučka mi před měsícem vysvětlila, jakým způsobem je možné přes internet objednávat a zakoupila mi tento 12 x Lebensbaum Bio Čaj Kopřiva a citrón, 20 pytlíků. Jistě, neměla jsem jistotu, jestli se mi bude hodit, jenomže když dorazil domů a pěkně fungoval, musela mi prozradit jakým způsobem si výrobek objednám bez pomoci. Od té doby si věc kupuji pravidelně, protože je to vskutku praktická věcička a skutečně moc mi pomáhá.

Julie Vodrážková, Poříčany:
Hodně skvělá věc, nalákala mě na koupi rada mojí staré známé. Prý to mám vyzkoušet a budu se divit, co dokáže za zázraky. Zakoupila jsem si a opravdu to není špatné. Vybrala jsem si v eshopu model, který se mi nejvíc líbil a nechala si ho zaslat na svou adresu. Nestálo to ani hodně peněz a objednala jsem to z pohodlí gauče. :-] Teď mám 12 x Lebensbaum Bio Čaj Kopřiva a citrón, 20 pytlíků u sebe a spokojenost, klídek.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Lebensbaum Bio Čaj Kopřiva a citrón, 20 pytlíků

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Lebensbaum Bio Čaj Kopřiva a citrón, 20 pytlíků

Jakub H: Přišlo to celkem rychle

Lucie : Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Pavel M: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Filip H: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Pavel H: tak jsem to dostala aje to super

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Lebensbaum Bio Čaj Kopřiva a citrón, 20 pytlíků. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Lebensbaum Bio Čaj Kopřiva a citrón, 20 pytlíků

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt