12 x Lebensbaum Bio Čaj Kopřiva a citrón, 20 pytlíků

12 x Lebensbaum Bio Čaj Kopřiva a citrón, 20 pytlíků

12 x Lebensbaum Bio Čaj Kopřiva a citrón, 20 pytlíků

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Lebensbaum Bio Čaj Kopřiva a citrón, 20 pytlíků. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Lebensbaum Bio Čaj Kopřiva a citrón, 20 pytlíků jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1079 Kč
Naše cena: 719 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečný bylinkový čaj s kopřivou a citrónovou trávou a myrtou, prvotřídní kvality a výjimečné bylinkové chuti, díky příměsi lékořice, velice aromatický, představuje lahodné bylinkové potěšení se silným citrónovým nádechem. Ideální nejen pro čajové gurmány, ale do každé zdravé kuchyně pro chvíle pohody nad šálkem prvotřídního bylinkového čaje.Složení: Kopřiva* (75%), citronová tráva*, lékořice*, citrónová myrta*, citronová kůra*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Lebensbaum Bio Čaj Kopřiva a citrón, 20 pytlíků

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Lebensbaum Bio Čaj Kopřiva a citrón, 20 pytlíků

Tomáš Bruna, Tábor:
Já jsem internetovým prodejcům, recenzím a všem takovým věcem odjakživa odolával. Ne že bych si zboží nemohl dovolit, avšak nevěřil jsem. Logicky vás nejspíše nešokuje, že jsem si 12 x Lebensbaum Bio Čaj Kopřiva a citrón, 20 pytlíků nekoupil sám, ale pořídila mi ho přítelkyně k narozeninám. Po té, co jsem si ho dostatečně otestoval, tvrdím, pletl jsem se. Produkt je bezkonkurenční pomocník a je mi líto jenom jediné, a sice, že jsem si výrobek nepořídil již předtím.

Roman György, Lochenice:
12 x Lebensbaum Bio Čaj Kopřiva a citrón, 20 pytlíků si v obchodě našla manželka a tak jsem se rozhodl zakoupit ho k našemu výročí. S výběrem kde a jak to pořídit mi musela pomoci sestra a nakonec i objednala. Společně jsme jej pak vybalily a otestovali, zda je v pořádku. Oběma se nám moc líbil a přítelkyně bude mít jistě radost. Kamarádka povídala, že si objedná taky. Děkujeme.

Karel Kratochvíl, Podbřežice:
Chtěl jsem překvapit manželku hezkým dárkem. Obrátil jsem se na vás s prosbou o pomoc při výběru. Velmi si vážím vstřícného a solidního jednání, 12 x Lebensbaum Bio Čaj Kopřiva a citrón, 20 pytlíků  mi přišel již před týdnem a vše bylo přesně tak, jak jsem očekával. Babička má obrovskou radost a já s ní, děkuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 11. 2017.

Hodnocení 12 x Lebensbaum Bio Čaj Kopřiva a citrón, 20 pytlíků

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Lebensbaum Bio Čaj Kopřiva a citrón, 20 pytlíků

Aneta K: Je to dostatečné?

Pavel K: Jsem ráda, že to mám

Jiří K: 110 % spokojenost

Klára Ž: Proboha. To raději přispěju na charitu

Daniela S: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Lebensbaum Bio Čaj Kopřiva a citrón, 20 pytlíků. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Lebensbaum Bio Čaj Kopřiva a citrón, 20 pytlíků

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt