12 x Lebensbaum Bio Čaj Kopřiva a citrón, 20 pytlíků

12 x Lebensbaum Bio Čaj Kopřiva a citrón, 20 pytlíků

12 x Lebensbaum Bio Čaj Kopřiva a citrón, 20 pytlíků

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Lebensbaum Bio Čaj Kopřiva a citrón, 20 pytlíků. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Lebensbaum Bio Čaj Kopřiva a citrón, 20 pytlíků jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1079 Kč
Naše cena: 719 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečný bylinkový čaj s kopřivou a citrónovou trávou a myrtou, prvotřídní kvality a výjimečné bylinkové chuti, díky příměsi lékořice, velice aromatický, představuje lahodné bylinkové potěšení se silným citrónovým nádechem. Ideální nejen pro čajové gurmány, ale do každé zdravé kuchyně pro chvíle pohody nad šálkem prvotřídního bylinkového čaje.Složení: Kopřiva* (75%), citronová tráva*, lékořice*, citrónová myrta*, citronová kůra*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Lebensbaum Bio Čaj Kopřiva a citrón, 20 pytlíků

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Lebensbaum Bio Čaj Kopřiva a citrón, 20 pytlíků

Tomáš Bruna, Tábor:
Já jsem internetu, reklamám a všem takovým záležitostem v minulosti odolával. Ne že bych si to nemohl dovolit, avšak neměl jsem důvěru. Logicky vás asi nepřekvapí, že jsem si 12 x Lebensbaum Bio Čaj Kopřiva a citrón, 20 pytlíků nekoupil z vlastní vůle, ale objednala mi ho manželka jako dárek. Po tom, co jsem si ho párkrát vyzkoušel, tvrdím, mýlil jsem se. Produkt je velmi dobrý nástroj a je mi líto jenom jedna věc, a sice, že jsem si ho neobjednal již předtím.

Roman György, Lochenice:
12 x Lebensbaum Bio Čaj Kopřiva a citrón, 20 pytlíků si někde vyhlédla manželka a tak jsem se rozhodl koupit ho k našemu svátku. S výběrem kde a jak to vybrat mi musela pomoci maminka a nakonec i zakoupila. Spolu jsme jej pak vybalily a zkontrolovali, zda je v dobrém stavu. Oběma se nám hodně líbil a žena bude mít jistě radost. Sestra říkala, že si objedná taky. Děkujeme.

Karel Kratochvíl, Podbřežice:
Chtěl jsem potěšit babičku dobrým dárkem. Obrátil jsem se na vás s prosbou o pomoc při výběru. Velmi si vážím vstřícného a příjemného jednání, 12 x Lebensbaum Bio Čaj Kopřiva a citrón, 20 pytlíků  mi přišel dneska a vše bylo přesně tak, jak jsem si přál. Manželka má velkou radost a já s ní, děkuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 02. 2018.

Hodnocení 12 x Lebensbaum Bio Čaj Kopřiva a citrón, 20 pytlíků

hodnocení 5/5 od 41 hodnotících

Diskuze 12 x Lebensbaum Bio Čaj Kopřiva a citrón, 20 pytlíků

Pavel Š: tak jsem to dostala aje to super

Nikolas K: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Sofie J: Proboha. To raději přispěju na charitu

Ondřej K: Jsem ráda, že to mám

Natálie L: Ideální k osmnáctinám :)

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Lebensbaum Bio Čaj Kopřiva a citrón, 20 pytlíků. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Lebensbaum Bio Čaj Kopřiva a citrón, 20 pytlíků

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt