12 x Lebensbaum Bio Čaj Medvědí síla, 20 pytlíků

12 x Lebensbaum Bio Čaj Medvědí síla, 20 pytlíků

12 x Lebensbaum Bio Čaj Medvědí síla, 20 pytlíků

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Lebensbaum Bio Čaj Medvědí síla, 20 pytlíků. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Lebensbaum Bio Čaj Medvědí síla, 20 pytlíků jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1182 Kč
Naše cena: 788 Kč

Originální bylinkovo-ovocná čajová směs pro doplnění vnitřní energie a medvědí síly, naprosto jedinečného složení s příměsí jablka, ibišku, šípků, bezinek, červené řepy, černého bezu, borůvek a sladkých lístků ostružin, představuje výjimečné bylinkovo-ovocné potěšení plné vitamínů a antioxidantů, ideální pro posilnění přirozených regeneračních funkcí organismu, jenž Vás též nadchne svou harmonicky vyváženou bylinkovou chutí s nádechem lesních plodů, a snadno si najde své místo mezi bylinkovými čaji v každé zdravé kuchyni.Složení: Jablko*, šípky*, ibišek*, sladké listy ostružiny*, bezinky* (4%), červená řepa*, černý rybíz* (2%), borůvka* (2%), vanilka*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Lebensbaum Bio Čaj Medvědí síla, 20 pytlíků

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Lebensbaum Bio Čaj Medvědí síla, 20 pytlíků

Matěj Polidar, Veselí nad Moravou:
12 x Lebensbaum Bio Čaj Medvědí síla, 20 pytlíků a znovu 12 x Lebensbaum Bio Čaj Medvědí síla, 20 pytlíků. Báječný výrobek, který mi hodně zpříjemnil život. Žádná pracná příprava, žádné dlouhé hledání. Na eshopu jsem ho proplatil předem a měl jsem trochu obavy. Ale druhý den přišla zpráva od kurýra a datumem a přesnou hodinou dodání. Vše proběhlo, jak mělo, takže jsem svou objednávku v pořádku dostal a mohl začít užívat. Opravdu maximální spokojenost.

Viktorie Mašinová, Ronov nad Doubravou:
Když jsem si ho pořizovala, kupovala jsem na jistotu. Všechny moje kolegyně, které 12 x Lebensbaum Bio Čaj Medvědí síla, 20 pytlíků již mají, byly totálně spokojené. Ani jedna z nich neměla jakékoliv špatné zkušenosti, ba zcela výborné. A protože už jsem něco takového potřebovala velmi často, nebyl důvod proč dál čekat. Všechna moje přání byla na úplně naplněna. Opravdu neznám nic lepšího, co by bylo momentálně na trhu k {dostání|zakoupeníobjednání.

Eliška Sítařová, Nabočany:
Někdy objednávám něco přes eshop. Mám ráda, když si produkty předem osahám. Ale u 12 x Lebensbaum Bio Čaj Medvědí síla, 20 pytlíků se vyplatilo zakoupení přes internet. Ušetřila jsem hodně peněz a zatím nebyl s ničím problém. Bleskové doručení až do domu. Jsem tedy hodně ráda a jsem ráda, že mě můj děda přesvědčil o zakoupení. Teď mi ho dokonce půjčuje si, takže mu asi na vánoce koupím taky podobný.

Ema Labudová, Vepříkov:
Opravdu krásná věc, nečekala bych nikdy, že se mi při mém rozpoložení podaří tak levný nákup. Za nízkou cenu si koupit 12 x Lebensbaum Bio Čaj Medvědí síla, 20 pytlíků, který je již na letmý dotek spolehlivý, dobře fungující, a taky dobře vypadá, to se nepodaří každý den. Udělalo mi neočekávanou radost, že se mi něco takového podařilo získat za tak dobrou cenu a s možností levného zaslání až do kanceláře, ale výsledek mě potěšil ještě víc. Až budu pozítří něco shánět, budu objednávat zase u vás.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 07. 2017.

Hodnocení 12 x Lebensbaum Bio Čaj Medvědí síla, 20 pytlíků

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Lebensbaum Bio Čaj Medvědí síla, 20 pytlíků

Dominika S: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Petra C: Proboha. To raději přispěju na charitu

Aneta K: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Karolína V: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Nikol P: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Lebensbaum Bio Čaj Medvědí síla, 20 pytlíků. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Lebensbaum Bio Čaj Medvědí síla, 20 pytlíků

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt