12 x Lebensbaum Bio Čaj Medvědí síla, 20 pytlíků

12 x Lebensbaum Bio Čaj Medvědí síla, 20 pytlíků

12 x Lebensbaum Bio Čaj Medvědí síla, 20 pytlíků

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Lebensbaum Bio Čaj Medvědí síla, 20 pytlíků. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Lebensbaum Bio Čaj Medvědí síla, 20 pytlíků jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1299 Kč
Naše cena: 866 Kč

Originální bylinkovo-ovocná čajová směs pro doplnění vnitřní energie a medvědí síly, naprosto jedinečného složení s příměsí jablka, ibišku, šípků, bezinek, červené řepy, černého bezu, borůvek a sladkých lístků ostružin, představuje výjimečné bylinkovo-ovocné potěšení plné vitamínů a antioxidantů, ideální pro posilnění přirozených regeneračních funkcí organismu, jenž Vás též nadchne svou harmonicky vyváženou bylinkovou chutí s nádechem lesních plodů, a snadno si najde své místo mezi bylinkovými čaji v každé zdravé kuchyni.Složení: Jablko*, šípky*, ibišek*, sladké listy ostružiny*, bezinky* (4%), červená řepa*, černý rybíz* (2%), borůvka* (2%), vanilka*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Lebensbaum Bio Čaj Medvědí síla, 20 pytlíků

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Lebensbaum Bio Čaj Medvědí síla, 20 pytlíků

Alena Gajdošíková, Štěpánkovice:
12 x Lebensbaum Bio Čaj Medvědí síla, 20 pytlíků pro nás v rodině znamená hlavně dobrou značku kvality. Rádi užíváme jeho bezvadných vlastností. Především ale já, která jsem si ho objednala původně jenom pro sebe k užívání na chatu. Jeden je ale málo, hodí se pořídit víc kusů, ty peníze stojí za to zainvestovat.

Laura Finstrlová, Skuhrov nad Bělou:
Nechci si postěžovat, balíček dorazilo v naprostém pořádku. I když byla udána sedmi denní dodací lhůta, přišel mi výrobek už druhý den, pěkně zabalený a bez vad. Okamžitě jsme ho chtěli doma otestovat a funguje úžasně. Ani jsem nevěděla, že s tím budu tolik spokojená, ale jsem ráda, že jsem nečekala a 12 x Lebensbaum Bio Čaj Medvědí síla, 20 pytlíků zakoupila. Této koupě zcela jasně nelituji.

Dominik Sáblík, Ochoz:
Perfektní 12 x Lebensbaum Bio Čaj Medvědí síla, 20 pytlíků, který vyřeší i to nejzapeklitější problémy domácnosti. Bál jsem se, jestli si vyberu dobrý druh tohoto 12 x Lebensbaum Bio Čaj Medvědí síla, 20 pytlíků. S výběrem vhodné varianty mi ale hodně ochotně pomohli prodavači webového eshopu. Takže jsem netápal a koupil jsem ten správný model. Vybrané zboží bylo navíc i prakticky zabaleno, takže během cesty nedošlo k škodě. 12 x Lebensbaum Bio Čaj Medvědí síla, 20 pytlíků působí přesně tak, jak má. A k mé celkové spokojenosti.

Johana Vihanová, Kosmonosy:
Podobně jako každá žena, která je zároveň partnerkou i matkou, také já řeším vitalita rodinných příslušníků. Jakým způsobem se postarat o to, aby nikomu nechybělo to důležité a současně vyhovět rozmanitým chutím manžela i dětí? Jde o těžký a zodpovědný úkol. Jeho splnění je ale jednodušší, než se vám jeví. A vyřešil to za mě 12 x Lebensbaum Bio Čaj Medvědí síla, 20 pytlíků. Díky němu mám garantováno, že o mé blízké je dokonale postaráno.

Sofie Pošvářová, Vrbová Lhota:
12 x Lebensbaum Bio Čaj Medvědí síla, 20 pytlíků mi fakt pomohl vyřešit nešvar, který mou rodinu již dlouho rmoutil. Jeho prostřednictvím jsem vitálnější a mám výrazně pozitivnější mysl. Tuto skutečnost logicky oceňují především přátelé. Volný čas se nám pomocí 12 x Lebensbaum Bio Čaj Medvědí síla, 20 pytlíků daří užívat si opravdu bez kompromisů. Až s vyzkoušením věcičky mám chuť něco dělat a jsem opravdu šťastná. 12 x Lebensbaum Bio Čaj Medvědí síla, 20 pytlíků je nejvýhodnější investice do vaší pohody.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Lebensbaum Bio Čaj Medvědí síla, 20 pytlíků

hodnocení 5/5 od 32 hodnotících

Diskuze 12 x Lebensbaum Bio Čaj Medvědí síla, 20 pytlíků

Karolína L: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Alžběta T: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Vojtěch T: Přišlo to celkem rychle

Sára E: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Lukáš F: tak jsem to dostala aje to super

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Lebensbaum Bio Čaj Medvědí síla, 20 pytlíků. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Lebensbaum Bio Čaj Medvědí síla, 20 pytlíků

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt