12 x Lebensbaum Bio Čaj Medvědí síla, 20 pytlíků

12 x Lebensbaum Bio Čaj Medvědí síla, 20 pytlíků

12 x Lebensbaum Bio Čaj Medvědí síla, 20 pytlíků

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Lebensbaum Bio Čaj Medvědí síla, 20 pytlíků. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Lebensbaum Bio Čaj Medvědí síla, 20 pytlíků jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1299 Kč
Naše cena: 866 Kč Ověřit dostupnost

Originální bylinkovo-ovocná čajová směs pro doplnění vnitřní energie a medvědí síly, naprosto jedinečného složení s příměsí jablka, ibišku, šípků, bezinek, červené řepy, černého bezu, borůvek a sladkých lístků ostružin, představuje výjimečné bylinkovo-ovocné potěšení plné vitamínů a antioxidantů, ideální pro posilnění přirozených regeneračních funkcí organismu, jenž Vás též nadchne svou harmonicky vyváženou bylinkovou chutí s nádechem lesních plodů, a snadno si najde své místo mezi bylinkovými čaji v každé zdravé kuchyni.Složení: Jablko*, šípky*, ibišek*, sladké listy ostružiny*, bezinky* (4%), červená řepa*, černý rybíz* (2%), borůvka* (2%), vanilka*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Lebensbaum Bio Čaj Medvědí síla, 20 pytlíků

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Lebensbaum Bio Čaj Medvědí síla, 20 pytlíků

Kamila Oujezdská, Skrýchov u Malšic:
12 x Lebensbaum Bio Čaj Medvědí síla, 20 pytlíků mame radi od dětství (drive jsme meli kopii z číny, pozdeji jsme presli prirozene na pravý, ktere překvapivě - jak dítě objevilo - se v některých pripadech daji i s 12 x Lebensbaum Bio Čaj Medvědí síla, 20 pytlíků kombinovat :)), ditko si s nim hraje tvorive. Toto je darek a jsem si jista, ze bude obdržen s radostí.

Kamila Vandasová, Víska:
12 x Lebensbaum Bio Čaj Medvědí síla, 20 pytlíků jsem si prvně pořídila na jaře. Po objednání jsem si koupí nebyla jista, ale škoda ani vrácení zboží vůbec nenásledovalo. Tahle krabička je totiž zcela boží! Už od prvního dne jsem si ji zamilovala a používám jí vlastně stále. Před týdnem mi přišel další kus pro maminku a ta je z ní taky uspokojená. Jistě hodlám objednávat další.

Daniela Šlížková, Sentice:
Nejsem příznivec objednávání 12 x Lebensbaum Bio Čaj Medvědí síla, 20 pytlíků přes internet, protože moje dřívější nákupy o vánočních svátcích dopadly nejen špatnou náladou, ale rovněž vyhozením velkého množství peněz. Jsem z toho důvodu v tomto směru opravdu zdrženlivá. Raději si položky prohlížím dvakrát, než 12 x Lebensbaum Bio Čaj Medvědí síla, 20 pytlíků koupím v elektronickém obchodě. Ale s tímto online prodejcem jsem navýsost spokojená a můžu vřele doporučit. Než jsem učinila objednávku, zatelefonovala jsem na uvedené číslo, kde mi bylo bez výmluv objasněno, co bych měla od tohoto 12 x Lebensbaum Bio Čaj Medvědí síla, 20 pytlíků čekat a jaké jsou jejich výhody, nevýhody. Což mi stoprocentně odsouhlasíte, že v normálním obchodě se setkáte jen s výhodami. Zásilku jsem měla ve schránce do pár dní, jak mi bylo garantováno.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 02. 2018.

Hodnocení 12 x Lebensbaum Bio Čaj Medvědí síla, 20 pytlíků

hodnocení 5/5 od 34 hodnotících

Diskuze 12 x Lebensbaum Bio Čaj Medvědí síla, 20 pytlíků

Michal P: tak jsem to dostala aje to super

Nikol Š: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Václav T: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Ema P: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Daniel S: 110 % spokojenost

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Lebensbaum Bio Čaj Medvědí síla, 20 pytlíků. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Lebensbaum Bio Čaj Medvědí síla, 20 pytlíků

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt