12 x Lebensbaum Bio Čaj Sladké snění, 20 pytlíků

12 x Lebensbaum Bio Čaj Sladké snění, 20 pytlíků

12 x Lebensbaum Bio Čaj Sladké snění, 20 pytlíků

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Lebensbaum Bio Čaj Sladké snění, 20 pytlíků. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Lebensbaum Bio Čaj Sladké snění, 20 pytlíků jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1182 Kč
Naše cena: 788 Kč

Originální bylinková čajová směs na sladké snění a odpočinek, s pečlivě vybraným fenyklem, anýzem, kmínem, meduňkou, mátou a levandulí, představuje výjimečné bylinkové potěšení na příjemné a rychlé večerní usínání či odpolední odpočinek, jenž Vás nadchne svou harmonicky vyváženou bylinkovou chutí a snadno si najde své místo mezi bylinkovými čaji v každé zdravé kuchyni.Složení: Anýz*, fenykl*, kmín*, meduňka*, máta peprná*, levandule**Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Lebensbaum Bio Čaj Sladké snění, 20 pytlíků

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Lebensbaum Bio Čaj Sladké snění, 20 pytlíků

Václav Seibt, Tmaň:
Ve porovnání s jinou značkou,která je stále někde v reklamách,má 12 x Lebensbaum Bio Čaj Sladké snění, 20 pytlíků lepší hodnocení a je o osm set korun výhodnější... zatím z mé strany spokojenost.

Nikolas Menclík, Měčín:
Nejdřív jsem koukal na jiným typem, nakonec zvítězil z hodně důvodů tento 12 x Lebensbaum Bio Čaj Sladké snění, 20 pytlíků. Je pěkně skladovatelný. Po technické stránce úplně dokonalý. Moje milenka hodnotí jednoduchý design a příjemnou vůni. Vypadá to, že si tuto skvělou věcičku budou doma neustále brát.

Richard Třískala, Křižovatka:
Velmi mě zaujal tento nový 12 x Lebensbaum Bio Čaj Sladké snění, 20 pytlíků, který byl dodán na trh. Hledal jsem moře drobností. Příjemně mě zaskočil svou nenáročností na údržbu, velkou výkonností a malou cenou. I žena si ho chválí, jelikož jí výkon výrazně ulehčila práci a máme tak mnohem více času na sebe a na naše příbuzné. Stal se z něj dobrý rodinný pomocník, bez něhož si už den nedovedeme představit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 07. 2017.

Hodnocení 12 x Lebensbaum Bio Čaj Sladké snění, 20 pytlíků

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Lebensbaum Bio Čaj Sladké snění, 20 pytlíků

Julie A: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Alžběta G: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Ondřej B: 12 x Lebensbaum Bio Čaj Sladké snění, 20 pytlíků je dobrý, ale chtělo yb to větší

David : 110 % spokojenost

Sára P: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Lebensbaum Bio Čaj Sladké snění, 20 pytlíků. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Lebensbaum Bio Čaj Sladké snění, 20 pytlíků

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt