12 x Lebensbaum Bio Čaj Sladké snění, 20 pytlíků

12 x Lebensbaum Bio Čaj Sladké snění, 20 pytlíků

12 x Lebensbaum Bio Čaj Sladké snění, 20 pytlíků

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Lebensbaum Bio Čaj Sladké snění, 20 pytlíků. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Lebensbaum Bio Čaj Sladké snění, 20 pytlíků jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1299 Kč
Naše cena: 866 Kč Ověřit dostupnost

Originální bylinková čajová směs na sladké snění a odpočinek, s pečlivě vybraným fenyklem, anýzem, kmínem, meduňkou, mátou a levandulí, představuje výjimečné bylinkové potěšení na příjemné a rychlé večerní usínání či odpolední odpočinek, jenž Vás nadchne svou harmonicky vyváženou bylinkovou chutí a snadno si najde své místo mezi bylinkovými čaji v každé zdravé kuchyni.Složení: Anýz*, fenykl*, kmín*, meduňka*, máta peprná*, levandule**Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Lebensbaum Bio Čaj Sladké snění, 20 pytlíků

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Lebensbaum Bio Čaj Sladké snění, 20 pytlíků

Radim Žákovec, Domoraz:
Hodně jsem se těšil, až mi pošťačka přinese z eshopu 12 x Lebensbaum Bio Čaj Sladké snění, 20 pytlíků. Byl jsem mile překvapen, když jsem rozbalil balík a měl jsem 12 x Lebensbaum Bio Čaj Sladké snění, 20 pytlíků doma.

Veronika Imlaufová, Starý Vestec:
12 x Lebensbaum Bio Čaj Sladké snění, 20 pytlíků mi poradila kamarádka jako účinný prostředek, který skvěle chutná a navíc šetří a pomáhá. Nevěřila bych, že je dokonce senzační věc na trhu hodně lehce dostupná. Nepotřebovala jsem nic složitě shánět. Stačilo podívat na internetové stránky výrobce a schopní zaměstnanci mi poradili, objednali a odeslali všechno přesně podle mého přání. Takže i v práci si všimli, jak jsem skvělá a rychlá.

Karel Binek, Lubník:
Parádní kvalita! Mě překvapil, velmi lehce jsem se s ním naučil zacházet. Manželka mi nejdřív po tom, co se dozvěděla, že jsem to koupil v eshopu, nechtěla věřit cenu nákupu. „To je nějaký levný, ne? Není to až moc málo za takovou věc? Vždyť je to 12 x Lebensbaum Bio Čaj Sladké snění, 20 pytlíků!“ Její obavy se okamžitě rozplynuly. Máme ho už víc než tři měsíce, nákupem jsme ušetřili spoustu peněz a opravdu nelitujeme!

Andrea Filounková, Mochtín:
12 x Lebensbaum Bio Čaj Sladké snění, 20 pytlíků jsem obdržela k narozeninám od tchýně. Takže jsem byla víc než nedůvěřivá, protože manželova matka dříve občas naletěla podivuhodným ne zrovna poctivým obchodníkům. Řekla jsem si, že za zkoušku vlastně nic nedám, když už je to doma. A názor jsem změnila hodně rychle. Nyní jsem za ten dárek moc ráda. A navíc to vylepšilo i moje vztahy s tchýní.

Štěpán Vávra, Velké Svatoňovice:
Dobrý obchod. Oceňuji především to, že 12 x Lebensbaum Bio Čaj Sladké snění, 20 pytlíků vypadá už na pohled kvalitně a je za nejlevnější cenu. Pro denní potřebu je naprosto dostačující, skoro je ho až škoda, jelikož má i další funkce, které se ale čas od času mohou hodit i normálním lidem. Používáním se neničí, po dlouhou dobu vypadá jako právě rozbalený. Odolává pádům a dalšímu nepěknému používání. Za mě jasně jednoznačná volba.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 02. 2018.

Hodnocení 12 x Lebensbaum Bio Čaj Sladké snění, 20 pytlíků

hodnocení 5/5 od 39 hodnotících

Diskuze 12 x Lebensbaum Bio Čaj Sladké snění, 20 pytlíků

Johana S: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Jiří P: Jsem ráda, že to mám

Zuzana A: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Patrik H: Přišlo to celkem rychle

Tobiáš P: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Lebensbaum Bio Čaj Sladké snění, 20 pytlíků. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Lebensbaum Bio Čaj Sladké snění, 20 pytlíků

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt