12 x Lebensbaum Bio Čaj Sladké snění, 20 pytlíků

12 x Lebensbaum Bio Čaj Sladké snění, 20 pytlíků

12 x Lebensbaum Bio Čaj Sladké snění, 20 pytlíků

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Lebensbaum Bio Čaj Sladké snění, 20 pytlíků. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Lebensbaum Bio Čaj Sladké snění, 20 pytlíků jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1299 Kč
Naše cena: 866 Kč

Originální bylinková čajová směs na sladké snění a odpočinek, s pečlivě vybraným fenyklem, anýzem, kmínem, meduňkou, mátou a levandulí, představuje výjimečné bylinkové potěšení na příjemné a rychlé večerní usínání či odpolední odpočinek, jenž Vás nadchne svou harmonicky vyváženou bylinkovou chutí a snadno si najde své místo mezi bylinkovými čaji v každé zdravé kuchyni.Složení: Anýz*, fenykl*, kmín*, meduňka*, máta peprná*, levandule**Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Lebensbaum Bio Čaj Sladké snění, 20 pytlíků

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Lebensbaum Bio Čaj Sladké snění, 20 pytlíků

Nikolas Zaňák, Roštín:
Po zkušenostech se domácím nářadím už nakupuji pouze 12 x Lebensbaum Bio Čaj Sladké snění, 20 pytlíků. Dobře drží, rukojeť je jemná. S 12 x Lebensbaum Bio Čaj Sladké snění, 20 pytlíků se dostanete zcela všude. Koupil jsem ji na domácí práce, 3x použita na dřevo. Funguje skvěle

Veronika Veithová, Potvorov:
Už jsem postraší, a s technikou si dost nerozumím, takže jsem při objednávání vašeho 12 x Lebensbaum Bio Čaj Sladké snění, 20 pytlíků hodně ocenila hlavně to, jak snadné je objednat si ho a nechat si ho dovézt až do kanceláře. Pošťák mi pak všechno potřebné pověděl, takže po zlých zkušenostech z jiných služeb jsem zcela ráda jak s provedením výrobku, tak i s tím, že pomáháte vstříc i věkově méně nadaným lidem. Za to bych vám chci popřát, a taky pochválit 12 x Lebensbaum Bio Čaj Sladké snění, 20 pytlíků, který mi byl zaslán, je tedy dobrý.

Adéla Farná, Chotěbuz:
Bomba PRODUKT, od kterého jsem příliš nechtěl. Ale nakonec mě velice přesvědčil. PRODUKT, který vydrží opravdu hodně. Objednávám si je příležitostně, podle nálady. Za tak výhodnou cenu, dodání, chci v tomto případě, pouze obchod poradit. Manžel mě pochválil a ještě jsem obdržela slevový kupón pro další nákup.

Ondřej Osten, Odřepsy:
Doporučuji! Já osobně jsem z 12 x Lebensbaum Bio Čaj Sladké snění, 20 pytlíků šťastný a chválím všude, kde to jen jde. V dnešní době, kdy se na kvalitu moc nehledí a kvantita převažuje nad zpracováním, je opravdovou výjimkou. Jsem postarší generace a pamatuji si na časy, kdy výrobky vydrželi roky. A právě tento kousek splňuje, užívám ho už dlouho a jistě nadále budu. Příjemný byl přístup obchodu, který mi ochotně zodpověděl mé otázky.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Lebensbaum Bio Čaj Sladké snění, 20 pytlíků

hodnocení 5/5 od 25 hodnotících

Diskuze 12 x Lebensbaum Bio Čaj Sladké snění, 20 pytlíků

Sára J: já jsem to prostě chtěla

Jana H: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Oliver H: 12 x Lebensbaum Bio Čaj Sladké snění, 20 pytlíků je dobrý, ale chtělo yb to větší

Emma V: Ideální k osmnáctinám :)

Hana M: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Lebensbaum Bio Čaj Sladké snění, 20 pytlíků. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Lebensbaum Bio Čaj Sladké snění, 20 pytlíků

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt