12 x Lebensbaum Bio Čaj Sladké snění, 20 pytlíků

12 x Lebensbaum Bio Čaj Sladké snění, 20 pytlíků

12 x Lebensbaum Bio Čaj Sladké snění, 20 pytlíků

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Lebensbaum Bio Čaj Sladké snění, 20 pytlíků. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Lebensbaum Bio Čaj Sladké snění, 20 pytlíků jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1299 Kč
Naše cena: 866 Kč Ověřit dostupnost

Originální bylinková čajová směs na sladké snění a odpočinek, s pečlivě vybraným fenyklem, anýzem, kmínem, meduňkou, mátou a levandulí, představuje výjimečné bylinkové potěšení na příjemné a rychlé večerní usínání či odpolední odpočinek, jenž Vás nadchne svou harmonicky vyváženou bylinkovou chutí a snadno si najde své místo mezi bylinkovými čaji v každé zdravé kuchyni.Složení: Anýz*, fenykl*, kmín*, meduňka*, máta peprná*, levandule**Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Lebensbaum Bio Čaj Sladké snění, 20 pytlíků

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Lebensbaum Bio Čaj Sladké snění, 20 pytlíků

Radim Žákovec, Domoraz:
Hodně jsem se těšil, až mi pošťák donese z obchodu 12 x Lebensbaum Bio Čaj Sladké snění, 20 pytlíků. Byl jsem hezky překvapen, když jsem rozbalil zásilku a měl jsem 12 x Lebensbaum Bio Čaj Sladké snění, 20 pytlíků doma.

Veronika Imlaufová, Starý Vestec:
12 x Lebensbaum Bio Čaj Sladké snění, 20 pytlíků mi poradila kamarádka jako účinný prostředek, který skvěle užívá a navíc posiluje a pomáhá. Nevěřila bych, že je dokonce báječná věc na trhu hodně lehce dostupná. Nepotřebovala jsem cokoliv těžko shánět. Stačilo se obrátit na webové stránky prodejce a schopní zaměstnanci mi poradili, objednali a odeslali vše přesně dle mého přání. Takže i v práci si všimli, jak jsem skvělá a přesná.

Karel Binek, Lubník:
Parádní kvalita! Mě překvapil, velmi dobře jsem se s ním naučil zacházet. Manželka mi nejdřív po tom, co se dozvěděla, že jsem to koupil na síti, nechtěla uvěřit cenu nákupu. „To je nějaký levný, ne? Není to až moc málo za takovou věc? Vždyť je to 12 x Lebensbaum Bio Čaj Sladké snění, 20 pytlíků!“ Její obavy se okamžitě rozplynuly. Máme ho už víc než čtyři měsíce, nákupem jsme ušetřili spoustu peněz a opravdu nelitujeme!

Andrea Filounková, Mochtín:
12 x Lebensbaum Bio Čaj Sladké snění, 20 pytlíků jsem obdržela k narozeninám od tchýně. Takže jsem byla víc než opatrná, protože choťova matka dříve občas naletěla nejrůznějším ne zrovna poctivým obchodníkům. Pomyslela jsem si, že za zkoušku vlastně nic nedám, když už je to ve skříni. A názor jsem změnila velmi rychle. Nyní jsem za to překvapení moc ráda. A bonusem to vylepšilo i komunikace s tchýní.

Štěpán Vávra, Velké Svatoňovice:
Spolehlivý obchod. Vážím si především to, že 12 x Lebensbaum Bio Čaj Sladké snění, 20 pytlíků vypadá už na dotek kvalitně a je za rozumnou cenu. Pro běžnou použití je naprosto dostačující, skoro je ho až škoda, jelikož má i další nastavení, které se ale čas od času můžou přijít vhod i normálním lidem. Opotřebováním se neopotřebovává, po dlouhou dobu vypadá jako nový. Odolává nárazům a dalšímu nehezkému používání. Za mě určitě přímá volba.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 11. 2017.

Hodnocení 12 x Lebensbaum Bio Čaj Sladké snění, 20 pytlíků

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Lebensbaum Bio Čaj Sladké snění, 20 pytlíků

Tomáš H: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Zdeněk A: je to fajné

Zdeněk B: 12 x Lebensbaum Bio Čaj Sladké snění, 20 pytlíků je dobrý, ale chtělo yb to větší

Roman M: Přišlo to celkem rychle

František K: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Lebensbaum Bio Čaj Sladké snění, 20 pytlíků. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Lebensbaum Bio Čaj Sladké snění, 20 pytlíků

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt