12 x Lebensbaum Bio Čaj Tygří síla, 20 pytlíků

12 x Lebensbaum Bio Čaj Tygří síla, 20 pytlíků

12 x Lebensbaum Bio Čaj Tygří síla, 20 pytlíků

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Lebensbaum Bio Čaj Tygří síla, 20 pytlíků. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Lebensbaum Bio Čaj Tygří síla, 20 pytlíků jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1299 Kč
Naše cena: 866 Kč Ověřit dostupnost

Originální bylinkovo-ovocná čajová směs na podpoření životní energie a tygří síly, naprosto jedinečného složení s příměsí klasického Rooibosu, jablka, máty peprné, pomerančové kůry, citrónové aloisie a trávy, představuje výjimečné bylinkovo-ovocné potěšení, ideální pro posilnění přirozených regeneračních funkcí organismu, jenž Vás též nadchne svou harmonicky vyváženou bylinkovou chutí a snadno si najde své místo mezi bylinkovými čaji v každé zdravé kuchyni.Složení: Rooibos*, citronová tráva*, aloisie citrónová*, máta peprná*, jablko*, pomerančová kůra*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Lebensbaum Bio Čaj Tygří síla, 20 pytlíků

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Lebensbaum Bio Čaj Tygří síla, 20 pytlíků

Alžběta Butalová, Lhota u Lysic:
12 x Lebensbaum Bio Čaj Tygří síla, 20 pytlíků podporuje mojí normální pohodlnost, protože nejsem povinna hledat čtyři věci, když mi v klidu stačí jedna. Stačí jediná návštěva obchodu nebo jeden chat do obchodu a mohu pohodlně a lehce vydělávat. Tké i mojí kamarádku baví tento 12 x Lebensbaum Bio Čaj Tygří síla, 20 pytlíků používat, protože se s ním pracuje lehce, rychle a tím pádem u normální domácí činnosti stráví méně času.

Jiří Mrvečka, Čáslavsko:
Já jsem spokojený. Jedná se už u můj třetí typ 12 x Lebensbaum Bio Čaj Tygří síla, 20 pytlíků a nemůžu se ho uspokojit. Asi jsem bačkora, ale když mi něco líbí se, pořizuji to dále a dokola. Bojím se, že bych při koupi něčeho obdobného byl zklamaný. Tento 12 x Lebensbaum Bio Čaj Tygří síla, 20 pytlíků mi vyhovuje svou velikostí, fungováním a designem. Pozitivně hodnotím design, který se však za dobu vývoje dost proměnil.

Michaela Paseková, Hradiště (vojenský újezd):
Chystala jsem se na víkend a 12 x Lebensbaum Bio Čaj Tygří síla, 20 pytlíků nemohl chybět mezi vybavením. Praktický, kompaktní, pohodlný. Vydrží i větší zátěž, delší transport a složitější klimatické podmínky. Na jeho provedení se mohu spolehnout. Nikdy nezklame a je zárukou šťastného cesty zpět i z té nejdelší výpravy.

Gabriela Ondičová, Pařezov:
Potřebovala jsem už nějaký čas pomoct. Ale skutečně efektivně. Přece jen jsem se doma starala o velkou rodinu a síly už mi docházely. Nechtěla jsem skončit jako naštvaná, utahaná ženská, která bude ostatním pouze na obtíž. Když jsem zjistila, že existuje 12 x Lebensbaum Bio Čaj Tygří síla, 20 pytlíků, který mi skutečně může pomoci, nemeškala jsem. Teď můžu bez strachu napsat, že jsem to opět já. Zvládám v klidu všechno co chci a navíc mi přebývá čas i síla na to, co dělá milou také mě.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 02. 2018.

Hodnocení 12 x Lebensbaum Bio Čaj Tygří síla, 20 pytlíků

hodnocení 5/5 od 23 hodnotících

Diskuze 12 x Lebensbaum Bio Čaj Tygří síla, 20 pytlíků

Dominika K: Je to dostatečné?

Tomáš C: 110 % spokojenost

Karolína B: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Barbora H: Tento 12 x Lebensbaum Bio Čaj Tygří síla, 20 pytlíků jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Gabriela J: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Lebensbaum Bio Čaj Tygří síla, 20 pytlíků. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Lebensbaum Bio Čaj Tygří síla, 20 pytlíků

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt