12 x Lebensbaum Bio Čaj Tygří síla, 20 pytlíků

12 x Lebensbaum Bio Čaj Tygří síla, 20 pytlíků

12 x Lebensbaum Bio Čaj Tygří síla, 20 pytlíků

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Lebensbaum Bio Čaj Tygří síla, 20 pytlíků. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Lebensbaum Bio Čaj Tygří síla, 20 pytlíků jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1299 Kč
Naše cena: 866 Kč

Originální bylinkovo-ovocná čajová směs na podpoření životní energie a tygří síly, naprosto jedinečného složení s příměsí klasického Rooibosu, jablka, máty peprné, pomerančové kůry, citrónové aloisie a trávy, představuje výjimečné bylinkovo-ovocné potěšení, ideální pro posilnění přirozených regeneračních funkcí organismu, jenž Vás též nadchne svou harmonicky vyváženou bylinkovou chutí a snadno si najde své místo mezi bylinkovými čaji v každé zdravé kuchyni.Složení: Rooibos*, citronová tráva*, aloisie citrónová*, máta peprná*, jablko*, pomerančová kůra*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Lebensbaum Bio Čaj Tygří síla, 20 pytlíků

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Lebensbaum Bio Čaj Tygří síla, 20 pytlíků

Nikola Kluzáková, Kváskovice:
Málokdy objednávám věci přes eshop. Mám ráda, když si zboží předem otestuji. Ale u 12 x Lebensbaum Bio Čaj Tygří síla, 20 pytlíků se vyplatilo objednání přes internet. Ušetřila jsem spoustu peněz a dosud nebyl s ničím zádrhel. Rychlé zaslání až do kanceláře. Jsem tedy maximálně ráda a jsem ráda, že mě můj děda přesvědčil o zakoupení. Teď mi ho rovnou půjčuje si, takže mu asi na vánoce koupím taky nový.

Matouš Holada, Bukovina:
Za tuto nízkou cenu naprosto dokonalý výrobek. Po konzultaci s prodavačem upravená doba doručení, v komunikaci žádný problém, naopak dokonce vstřícné jednání. Navíc ochota prodavače zjistit skutečný tvar výrobku a vyzkoušet funkčnost 12 x Lebensbaum Bio Čaj Tygří síla, 20 pytlíků ještě před zasláním. Obojí odpovídá testům. Hodně pohodlný a spolehlivý pomocník pro garáž i dílnu. {Kvalita|Stabilita|Provedení) přesahující levnou cenu.

Nikol Smažinková, Ježovy:
Nějaký čas jsem sháněla prostředek usnadňující život a starost o mé příbuzné. A přesně požadovaný je tento 12 x Lebensbaum Bio Čaj Tygří síla, 20 pytlíků. Ocenila jsem jeho funkce, které se dostavilyskoro okamžitě. Její použití je jednoduché a zvládne ho i starší osoba nebo totální amatér. Nepotřebovala jsem jakékoliv speciální pomůcky. Všechno šlo celkem hladce a okamžitě.

Hana Domanská, Nový Kramolín:
Ve chvíli, kdy jsem 12 x Lebensbaum Bio Čaj Tygří síla, 20 pytlíků poprvé našla a u něj takto akční cenu, tak jsem se skoro až lekla. Jenomže řekla jsem si, že zboží otestuji. Bylo to dobře, protože tato věcička fakt překonala moje představy. Čekala jsem absolutní šmejd, ale byla to opravdu kvalitní parádní věc z příjemného materiálu, kterou využívám skoro každý den! Skvělá a velmi levná koupě, stejných jsem v poslední době příliš mnoho neměla.

Sebastian Šuhájek, Zbytiny:
Dospěl jsem k poznání, že mnohé věci reklamu nepotřebují. Mezi ně patří i toto 12 x Lebensbaum Bio Čaj Tygří síla, 20 pytlíků, který je sám sobě inzerátem. Nepotřeboval jsem dalekosáhlé domlouvání, že si ho musím pořídit. Stačilo ho pouze zkusit a znal jsem, že je to ten pravý 12 x Lebensbaum Bio Čaj Tygří síla, 20 pytlíků pro mě. A nejen pro mě. Ohledem k jeho hezkým účinkům jsem byl nucen objednat druhé balení, protože o něj propukl velký zájem i u dalších členů rodiny. Na objemnější množství 12 x Lebensbaum Bio Čaj Tygří síla, 20 pytlíků jsem dokonce získal objemovou slevu.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Lebensbaum Bio Čaj Tygří síla, 20 pytlíků

hodnocení 5/5 od 35 hodnotících

Diskuze 12 x Lebensbaum Bio Čaj Tygří síla, 20 pytlíků

Šárka H: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Adam S: funkční výrobek

Ema S: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Josef : je to fajné

Nela L: Tento 12 x Lebensbaum Bio Čaj Tygří síla, 20 pytlíků jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Lebensbaum Bio Čaj Tygří síla, 20 pytlíků. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Lebensbaum Bio Čaj Tygří síla, 20 pytlíků

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt