12 x Lebensbaum Bio Čaj Tygří síla, 20 pytlíků

12 x Lebensbaum Bio Čaj Tygří síla, 20 pytlíků

12 x Lebensbaum Bio Čaj Tygří síla, 20 pytlíků

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Lebensbaum Bio Čaj Tygří síla, 20 pytlíků. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Lebensbaum Bio Čaj Tygří síla, 20 pytlíků jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1299 Kč
Naše cena: 866 Kč Ověřit dostupnost

Originální bylinkovo-ovocná čajová směs na podpoření životní energie a tygří síly, naprosto jedinečného složení s příměsí klasického Rooibosu, jablka, máty peprné, pomerančové kůry, citrónové aloisie a trávy, představuje výjimečné bylinkovo-ovocné potěšení, ideální pro posilnění přirozených regeneračních funkcí organismu, jenž Vás též nadchne svou harmonicky vyváženou bylinkovou chutí a snadno si najde své místo mezi bylinkovými čaji v každé zdravé kuchyni.Složení: Rooibos*, citronová tráva*, aloisie citrónová*, máta peprná*, jablko*, pomerančová kůra*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Lebensbaum Bio Čaj Tygří síla, 20 pytlíků

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Lebensbaum Bio Čaj Tygří síla, 20 pytlíků

Alžběta Butalová, Lhota u Lysic:
12 x Lebensbaum Bio Čaj Tygří síla, 20 pytlíků podporuje mojí vrozenou pohodlnost, protože nejsem povinna shánět tři věci, když mi v pohodě stačí dvě. Stačí jedna návštěva eshopu nebo jeden chat do e-shopu a mohu pohodlně a lehce pracovat. Tké i mojí kolegyni v práci baví tento 12 x Lebensbaum Bio Čaj Tygří síla, 20 pytlíků přepracovávat, protože se s ním dělá snadno, rychle a tím pádem u běžné domácí činnosti stráví minimum času.

Jiří Mrvečka, Čáslavsko:
Já jsem uspokojený. Jedná se už u můj třetí výrobek 12 x Lebensbaum Bio Čaj Tygří síla, 20 pytlíků a nemůžu se ho vynachválit. Asi jsem bačkora, ale když mi něco líbí se, objednávám to dále a dále. Mám strach, že bych při pořízení něčeho jiného byl nespokojený. Tento 12 x Lebensbaum Bio Čaj Tygří síla, 20 pytlíků mi vyhovuje svou velikostí, hodnotou a kvalitou. Kladně hodnotím vzhled, který se však za dobu prodeje dost proměnil.

Michaela Paseková, Hradiště (vojenský újezd):
Připravovala jsem se na dovolenou a 12 x Lebensbaum Bio Čaj Tygří síla, 20 pytlíků nemohl chybět v kufru. Praktický, kompaktní, pohodlný. Zvládne i větší zátěž, delší dopravu a složitější vzdušné podmínky. Na jeho provedení se mohu spolehnout. Nikdy nevypadne a je zárukou dobrého návratu i z té nejdelší výpravy.

Gabriela Ondičová, Pařezov:
Chtěla jsem už nějaký čas pomoct. Ale skutečně účinně. Přece jen jsem se doma starala o rozsáhlou rodinu a síly už mi docházely. Nechtěla jsem skončit jako naštvaná, unavená bába, která bude dalším pouze na obtíž. Když jsem dověděla se, že existuje 12 x Lebensbaum Bio Čaj Tygří síla, 20 pytlíků, který mi skutečně může pomoci, nemeškala jsem. Nyní chci bez obav říct, že jsem to opět já. Stíhám v pohodě všechno co chci a navíc mi zbývá čas i síla na to, co dělá veselou také mě.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 11. 2017.

Hodnocení 12 x Lebensbaum Bio Čaj Tygří síla, 20 pytlíků

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Lebensbaum Bio Čaj Tygří síla, 20 pytlíků

Josef K: tak jsem to dostala aje to super

Klára T: Proboha. To raději přispěju na charitu

Magdaléna K: děda je z dárku je nadšený

Alena E: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Karolína S: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Lebensbaum Bio Čaj Tygří síla, 20 pytlíků. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Lebensbaum Bio Čaj Tygří síla, 20 pytlíků

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt