12 x Lebensbaum Bio Čaj Tygří síla, 20 pytlíků

12 x Lebensbaum Bio Čaj Tygří síla, 20 pytlíků

12 x Lebensbaum Bio Čaj Tygří síla, 20 pytlíků

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Lebensbaum Bio Čaj Tygří síla, 20 pytlíků. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Lebensbaum Bio Čaj Tygří síla, 20 pytlíků jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1182 Kč
Naše cena: 788 Kč

Originální bylinkovo-ovocná čajová směs na podpoření životní energie a tygří síly, naprosto jedinečného složení s příměsí klasického Rooibosu, jablka, máty peprné, pomerančové kůry, citrónové aloisie a trávy, představuje výjimečné bylinkovo-ovocné potěšení, ideální pro posilnění přirozených regeneračních funkcí organismu, jenž Vás též nadchne svou harmonicky vyváženou bylinkovou chutí a snadno si najde své místo mezi bylinkovými čaji v každé zdravé kuchyni.Složení: Rooibos*, citronová tráva*, aloisie citrónová*, máta peprná*, jablko*, pomerančová kůra*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Lebensbaum Bio Čaj Tygří síla, 20 pytlíků

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Lebensbaum Bio Čaj Tygří síla, 20 pytlíků

Jakub Puš, Velká Polom:
Testovaná kvalita, super značka. 12 x Lebensbaum Bio Čaj Tygří síla, 20 pytlíků jsem již v minulosti vlastnil, a tak jsem si ho koupil opět a zase mě nezklamal. Hi-tech vzhled, výběr z mnoha barevných variant, lehký a objemný tak akorát. Funguje jak šroubek, takže za mě velká spokojenost. Všichni v okolí mi ho pochvalují a {ptají|dotazují se, kde jsem ho koupil. S e-shopem a dodáním také jen perfektní zkušenost.

Matouš Koubek, Těchonín:
Vašeho zboží jsem si všiml jen omylem přes jednu webovou reklamu. Když jsem si prohlédl popis, napadlo mě, že by nemusel být nevhodný, proto jsem si jej nechal zaslat. Přiznám se, nevěřil jsem hodně, že by váš 12 x Lebensbaum Bio Čaj Tygří síla, 20 pytlíků mohl být tak perfektní, ovšem použití předčil mé očekávání. Protože s koupí přes internet nemám dosti pozitivní zkušenosti pro různou vhodnost zboží a ne vždy hezké ceny, za tenhle nákup dávám stoprocentně palec nahoru!

Viktorie Herková, Košík:
12 x Lebensbaum Bio Čaj Tygří síla, 20 pytlíků jsem si poprvé pořídila na jaře. Po objednání jsem si objednáním nebyla jista, ale škoda ani vrácení zboží vůbec nenásledovalo. Tahle krabička je totiž zcela skvělá! Už od prvního dne jsem si ji zamilovala a používám jí skoro pořád. Před měsícem mi přišel další kus pro tchýni a ta je z toho taky nadšená. Určitě hodlám objednávat další.

Matouš Jandejsek, Rejchartice:
12 x Lebensbaum Bio Čaj Tygří síla, 20 pytlíků bych vytkl roztomilý design. Zpracováním se může rovnat dražším výrobkům. Vyzkoušel jsem více těchto produktů a tento by se dostal tak na druhé místo z šesti. Dal bych kolem sedmdesáti procent. Užívám jej jej tedy jen krátce, tak nemůžu ještě přesně zhodnotit, ale věřím, že budu spokojený. Nadchlo mě na první užití jak 12 x Lebensbaum Bio Čaj Tygří síla, 20 pytlíků funguje. Tím se můžu chlubit všude okolo.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 07. 2017.

Hodnocení 12 x Lebensbaum Bio Čaj Tygří síla, 20 pytlíků

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Lebensbaum Bio Čaj Tygří síla, 20 pytlíků

Petra C: dobré

Markéta W: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Petra : Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Adéla D: Tento 12 x Lebensbaum Bio Čaj Tygří síla, 20 pytlíků jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Magdaléna P: děda je z dárku je nadšený

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Lebensbaum Bio Čaj Tygří síla, 20 pytlíků. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Lebensbaum Bio Čaj Tygří síla, 20 pytlíků

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt