12 x Lebensbaum Bio Ovocný čaj jablečný, 20 pytlíků

12 x Lebensbaum Bio Ovocný čaj jablečný, 20 pytlíků

12 x Lebensbaum Bio Ovocný čaj jablečný, 20 pytlíků

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Lebensbaum Bio Ovocný čaj jablečný, 20 pytlíků. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Lebensbaum Bio Ovocný čaj jablečný, 20 pytlíků jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1079 Kč
Naše cena: 719 Kč

Klasický ovocný čaj s vysokým obsahem jablka, kousky pomerančové a citrónové kůry, s černým bezem a rybízem, šípkem a červenou řepou, představuje lahodnou čajovou pochoutku, vytříbené jablečno-citrónové ovocné chuti s jemným aroma lesních plodů, vhodné do každé zdravé kuchyně pro osvěžující ovocné potěšení kdykoliv během roku. Složení: Jablko* (46%), ibišek*, pomerančová kůra* (10%), citronová kůra*, šípky*, černý bez*, černý rybíz*, červená řepa*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Lebensbaum Bio Ovocný čaj jablečný, 20 pytlíků

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Lebensbaum Bio Ovocný čaj jablečný, 20 pytlíků

Aleš Effenberk, Boršov nad Vltavou:
Doporučuji! Já osobně jsem z 12 x Lebensbaum Bio Ovocný čaj jablečný, 20 pytlíků nadšený a chválím kdekoliv, kde to jen je možné. V dnešní době, kdy se na zpracování příliš nekouká a kvantita převažuje nad kvalitou, je jedinou výjimkou. Jsem postarší generace a pamatuji si na časy, kdy výrobky vydrželi roky. A právě tento výrobek splňuje, používám ho už dlouho a jistě nadále budu. Hezký byl přístup obchodu, který mi ochotně zodpověděl mé otázky.

Nikol Hroníková, Všeradice:
Než jsem ho vyzkoušela 12 x Lebensbaum Bio Ovocný čaj jablečný, 20 pytlíků, byla jsem přesvědčená o tom, že už mě nic nemůže oslovit. Byla jsem velmi skeptická ke všem ostatním produktům tohoto typu, Neměla jsem s nimi dobré zkušenosti. To nebyl tenhle výrobek. Vyzkoušela jsem si, že jedině tento produkt nabízí reálně jedinečné funkce. Přitom počáteční výsledky na sebe nenechaly nějaký čas čekat. Jsem bez nadšení spokojená a doporučuji.

Julie Malčánková, Loužnice:
Poměr cena/výkon, jedná se o výhodný 12 x Lebensbaum Bio Ovocný čaj jablečný, 20 pytlíků, ne nejhorší, ale v této cenové relaci mohu doporučit. Má trochu ostřejší ocas a poté se dostaví zajímavá směs chutí - což z mého pohledu vnímám jako nejspíš příjemné, po uplynutí dalších 5 vteřin se teprve dostaví příjemno v ústech. Bonus je neotřelý vzhled a navíc ve vydařeném designu, jako dárek vhodné. Za nízký peníz solidní 12 x Lebensbaum Bio Ovocný čaj jablečný, 20 pytlíků, takže ok. Psáno po druhém panáku ;)

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Lebensbaum Bio Ovocný čaj jablečný, 20 pytlíků

hodnocení 5/5 od 11 hodnotících

Diskuze 12 x Lebensbaum Bio Ovocný čaj jablečný, 20 pytlíků

Tadeáš : Doufám, že to vydrží několik let :-D

Magdaléna K: Tento 12 x Lebensbaum Bio Ovocný čaj jablečný, 20 pytlíků jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Eva D: Je to dostatečné?

Alena T: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Andrea D: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Lebensbaum Bio Ovocný čaj jablečný, 20 pytlíků. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Lebensbaum Bio Ovocný čaj jablečný, 20 pytlíků

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt