12 x Lebensbaum Bio Postní čaj bylinkový, 20 pytlíků

12 x Lebensbaum Bio Postní čaj bylinkový, 20 pytlíků

12 x Lebensbaum Bio Postní čaj bylinkový, 20 pytlíků

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Lebensbaum Bio Postní čaj bylinkový, 20 pytlíků. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Lebensbaum Bio Postní čaj bylinkový, 20 pytlíků jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 981 Kč
Naše cena: 654 Kč

Jedinečná bylinková čajová směs postní, z pečlivě vybraných bylinek, svěže citrónové chuti, pozitivně ovlivňující organismus během doby postní či v časech diet, s vysokým obsahem máty peprné a kopřivy, obohacená o pomerančovou kůru, citrónovou trávu, myrtu, aloisii a bezový květ, představuje unikátní, harmonicky vybranou bylinkovou směs, podporující lidský metabolismus nejen během dietních dob. Složení: Máta* (30%), kopřiva* (23%), citrónová tráva*, aloisie citrónová*, pomerančová kůra*, citrónová myrta*, bezový květ*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Lebensbaum Bio Postní čaj bylinkový, 20 pytlíků

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Lebensbaum Bio Postní čaj bylinkový, 20 pytlíků

Kristián Mlynář, Mříčná:
Vyborný 12 x Lebensbaum Bio Postní čaj bylinkový, 20 pytlíků, bohuzel v nasi zemi drahá. Jeste zacatkem května stala přespříliš, nyni ji vetsina eshopů nabizi levněji. Nerozumim teto cenove politice. Pro mne to znamena jet do Bratislavy, abych usetril. Takto jsme tam jeli i pro mnohé věci. Co se to tady v Ostravě deje s cenami???

Roman Zedníček, Lednice:
Když už si něco objednávám, tak chci, abych měl pocit, že mi k tomu dávají taky jistý službu, zakoupení přes net, případnou možnost vrácení produktu a samozřejmě uvítám co nejrychlejší doručení. Nejednou jsem se spálil a nedůvěřuji preventivně. Tady mě ale nezklamali, byla to opravdu moc dobrá volba. Je příjemné znát kde dělají svou práci dobře.

Jan Slovenčík, Lipník:
Skvělá 12 x Lebensbaum Bio Postní čaj bylinkový, 20 pytlíků i do rodiny. Pro občasné pobavení v rodině stačí dvě krabice (i přes menší možnosti obsahuje spoustu zábavy pro 2-4 hráče). Pro pravidelnější uživání a lepší stavění balíčků už to chce více jak dvě zkl. sadu. V případě, že holdujetemáte rádi} turnajům, tak 3 sady budou nejspíš doporučené, byť ne zcela nutné. Hraní 1vs1 je tradiční a napínavé. Bitva s 1-2 hráči je speciální formát, který na turnajích moc nezhlédneme, ale vhodnější pro partu kamarádů či rodinu (jen bude těžší do toho všechny zasvětit). 12 x Lebensbaum Bio Postní čaj bylinkový, 20 pytlíků mají vydařené ilustrace, jde o fajnové téma a hlavní je jednoduchost sloučená se složitostí v využití a užitku. Myšleno tak, že lehce pochopíte pravidla, ale podstatně hůře se naučíte pouýžívat tak, aby se Vám to hodilo. Chce to hodiny používání. :D

Jiří Kníže, Žďárná:
Kupoval jsem dárky pro děti a vybrané 12 x Lebensbaum Bio Postní čaj bylinkový, 20 pytlíkůY jste měli skladem, což mne mile\hodně překvapilo oproti konkurenci. Navíc za úžasné ceny. Ihned jsem je objednal a druhý den mi je kurýrka přinesla do domů. Vše bylo naprosto perfektní.

Amálie Ricková, Znětínek:
Když jsem si ho pořizovala, objednávala jsem na jistotu. Všechny moje přítelkyně, které 12 x Lebensbaum Bio Postní čaj bylinkový, 20 pytlíků již mají, byly absolutně rády. Žádná z nich neměla žádné negativní zkušenosti, ba zcela naopak. A protože už jsem něco takového potřebovala velmi často, nebyl důvod proč dál váhat. Všechna moje přání byla na sto procent vyslyšena. Opravdu neznám nic úžasnějšího, co by bylo momentálně na trhu k {dostání|zakoupeníobjednání.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 07. 2017.

Hodnocení 12 x Lebensbaum Bio Postní čaj bylinkový, 20 pytlíků

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Lebensbaum Bio Postní čaj bylinkový, 20 pytlíků

Adéla R: děda je z dárku je nadšený

Martin U: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Matyáš P: je to fajné

Vanesa K: Je to dostatečné?

Denis P: tak jsem to dostala aje to super

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Lebensbaum Bio Postní čaj bylinkový, 20 pytlíků. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Lebensbaum Bio Postní čaj bylinkový, 20 pytlíků

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt