12 x Lebensbaum Bio Postní čaj bylinkový, 20 pytlíků

12 x Lebensbaum Bio Postní čaj bylinkový, 20 pytlíků

12 x Lebensbaum Bio Postní čaj bylinkový, 20 pytlíků

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Lebensbaum Bio Postní čaj bylinkový, 20 pytlíků. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Lebensbaum Bio Postní čaj bylinkový, 20 pytlíků jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1079 Kč
Naše cena: 719 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečná bylinková čajová směs postní, z pečlivě vybraných bylinek, svěže citrónové chuti, pozitivně ovlivňující organismus během doby postní či v časech diet, s vysokým obsahem máty peprné a kopřivy, obohacená o pomerančovou kůru, citrónovou trávu, myrtu, aloisii a bezový květ, představuje unikátní, harmonicky vybranou bylinkovou směs, podporující lidský metabolismus nejen během dietních dob. Složení: Máta* (30%), kopřiva* (23%), citrónová tráva*, aloisie citrónová*, pomerančová kůra*, citrónová myrta*, bezový květ*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Lebensbaum Bio Postní čaj bylinkový, 20 pytlíků

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Lebensbaum Bio Postní čaj bylinkový, 20 pytlíků

Vít Hromadník, Přehvozdí:
Pro upřesnění bych uvedl, že jsem šetřivý typ, podle některých asi až příliš. Tudíž než si zboží objednám, důkladně si vše zkontroluji. Nepřekvapí vás proto jistě, že jsem si 12 x Lebensbaum Bio Postní čaj bylinkový, 20 pytlíků pečlivě vyhledal online a přečetl si informativní texty. Byl jsem překvapen, že byly vesměs pozitivní. Velmi mě to znejistilo, ovšem následně jsem si 12 x Lebensbaum Bio Postní čaj bylinkový, 20 pytlíků stejně objednal. No a není zbytí, než k těm dobrým recenzím přidat ještě jedno své doporučení. Byla to rozhodně velmi výhodná koupě.

Viktor Bialas, Bečice:
Když jsem váš 12 x Lebensbaum Bio Postní čaj bylinkový, 20 pytlíků poprvé přinesl domů, docela jsem měl obavy, co mi na to žena řekne. Má ve zvyku mi neustále dokola opakovat, že zbytečně utrácím za nesmysli, místo abych schovával kačky na důležitější věci. Měl jsem obavu, že tentokrát to dopadne obdobně. Ale díky bohu jsem se pletl. Sotva 12 x Lebensbaum Bio Postní čaj bylinkový, 20 pytlíků spatříla, řekla mi, ať jí ho půjčím, že ho otestujw. Co myslíte, jak to skončilo? Už mi ho nevrátil, a já si musel pořídit nový, na druhou stranu, teď jsme hodně spokojení oba.

Lukáš Snop, Kámen:
Z důvodu, že jsem zákazník, který lpí na kvalitním zpracování, více než na cenovce, koupil jsem si 12 x Lebensbaum Bio Postní čaj bylinkový, 20 pytlíků na tomto webu. Než jsem to však udělal, obrátil jsem se na firmu, abych měl jistotu, že mi bude 12 x Lebensbaum Bio Postní čaj bylinkový, 20 pytlíků doručen ve špičkové kvalitě a včas. Nicméně jsem následně zjistil, že přestože je v popisku 12 x Lebensbaum Bio Postní čaj bylinkový, 20 pytlíků k dispozici, bylo to opačně. Navzdory tomu jsme dosáhli spokojenosti pro mě i prodejce a obchod se vydařil bez problémů.

Miroslav Reiterman, Zhoř:
Hodnotím jakožto zahradní uživatel (porovnání). Celkově se jedná o příjemný 12 x Lebensbaum Bio Postní čaj bylinkový, 20 pytlíků s řadou zajímavých funkcí, který má vše,co běžný uživatel hledá. Velmi kvituji jeho bleskurychlost a možností přizpůsobit si ovládání svým očekáváním.

Kamila Šorelová, Olbramovice:
Mudrovala jsem, co je pro mě vhodnou volbou. I přesto, že nejsem nijak náročná, nakonec jsem si zakoupila 12 x Lebensbaum Bio Postní čaj bylinkový, 20 pytlíků. Hlavně proto, že vypadal za prodávanou cenu dobrý. Ověřila jsem si jeho dostupnost a nakonec objednala. Jsem víceméně spokojená. Asi bych byla měla radši za jinou barvu, ale to je maličkost. Hlavní je, že splňuje to, co dělat má.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 11. 2017.

Hodnocení 12 x Lebensbaum Bio Postní čaj bylinkový, 20 pytlíků

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Lebensbaum Bio Postní čaj bylinkový, 20 pytlíků

Vojtěch A: 110 % spokojenost

Andrea G: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Jaroslav L: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Josef K: je to fajné

Markéta V: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Lebensbaum Bio Postní čaj bylinkový, 20 pytlíků. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Lebensbaum Bio Postní čaj bylinkový, 20 pytlíků

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt