12 x Lebensbaum Bio Postní čaj bylinkový, 20 pytlíků

12 x Lebensbaum Bio Postní čaj bylinkový, 20 pytlíků

12 x Lebensbaum Bio Postní čaj bylinkový, 20 pytlíků

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Lebensbaum Bio Postní čaj bylinkový, 20 pytlíků. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Lebensbaum Bio Postní čaj bylinkový, 20 pytlíků jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1079 Kč
Naše cena: 719 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečná bylinková čajová směs postní, z pečlivě vybraných bylinek, svěže citrónové chuti, pozitivně ovlivňující organismus během doby postní či v časech diet, s vysokým obsahem máty peprné a kopřivy, obohacená o pomerančovou kůru, citrónovou trávu, myrtu, aloisii a bezový květ, představuje unikátní, harmonicky vybranou bylinkovou směs, podporující lidský metabolismus nejen během dietních dob. Složení: Máta* (30%), kopřiva* (23%), citrónová tráva*, aloisie citrónová*, pomerančová kůra*, citrónová myrta*, bezový květ*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Lebensbaum Bio Postní čaj bylinkový, 20 pytlíků

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Lebensbaum Bio Postní čaj bylinkový, 20 pytlíků

Vít Hromadník, Přehvozdí:
Dopředu bych upřesnil, že jsem šetřivý typ, občas zřejmě až příliš. Takže než si zboží zakoupím, důkladně si to zkontroluji. Nepřekvapí vás proto jistě, že jsem si 12 x Lebensbaum Bio Postní čaj bylinkový, 20 pytlíků důkladně prolustroval na internetu a porovnal informativní texty. Překvapilo mě, že byly všechny příznivé. Velmi mě to znervóznilo, ovšem následně jsem si 12 x Lebensbaum Bio Postní čaj bylinkový, 20 pytlíků tak jako tak pořídil. No a není zbytí, než k těm kladným recenzím napsat ještě jedno své hodnocení. Byla to opravdu velmi dobrá koupě.

Viktor Bialas, Bečice:
Když jsem váš 12 x Lebensbaum Bio Postní čaj bylinkový, 20 pytlíků poprvé přinesl do kanceláře, docela jsem měl obavy, co mi na to přítel řekne. Má ve zvyku mi pořád dokola opakovat, že zbůhdarma utrácím za nesmysli, místo abych schovával kačky na potřebnější věci. Měl jsem obavu, že tentokrát to dopadne stejně. Ale díky bohu jsem se pletl. Sotva 12 x Lebensbaum Bio Postní čaj bylinkový, 20 pytlíků spatřil, řekla mi, ať jí ho půjčím, že ho otestujw. Co myslíte, jak to skončilo? Už mi ho nevrátil, a já si musel koupit nový, na druhou stranu, teď jsme hodně spokojení oba.

Lukáš Snop, Kámen:
Protože jsem člověk, který lpí na vlastnostech, více než na slevových akcích, koupil jsem si 12 x Lebensbaum Bio Postní čaj bylinkový, 20 pytlíků u tohoto prodejce. Než jsem to ale realizoval, kontaktoval jsem společnost, abych měl jistotu, že mi bude 12 x Lebensbaum Bio Postní čaj bylinkový, 20 pytlíků doručen ve vysoké kvalitě a přesném termínu. Nicméně jsem následně dostal odpověď, že i když u zboží stojí 12 x Lebensbaum Bio Postní čaj bylinkový, 20 pytlíků k dispozici, realita byla jiná. Navzdory tomu jsme se domluvili k spokojenosti pro nás všechny a obchod se vydařil na výbornou.

Miroslav Reiterman, Zhoř:
Hodnotím jakožto příležitostný uživatel (porovnání). Celkově se jedná o hezký 12 x Lebensbaum Bio Postní čaj bylinkový, 20 pytlíků s řadou příjemných vychytávek, který má vše,co běžný uživatel hledá. Velmi kvituji jeho bleskurychlost a možností přizpůsobit si užití svým potřebám.

Kamila Šorelová, Olbramovice:
Mudrovala jsem, co je pro mě správnou volbou. I když, že nejsem moc náročná, nakonec jsem si objednala 12 x Lebensbaum Bio Postní čaj bylinkový, 20 pytlíků. Hlavně proto, že se zdál za prodávanou cenu dobrý. Zjistila jsem si jeho dostupnost a nakonec zakoupila. Jsem víceméně spokojená. Asi bych byla měla radši za jinou barvu, ale to je Drobnost. Důležité je, že dělá to, co splňovat má.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 02. 2018.

Hodnocení 12 x Lebensbaum Bio Postní čaj bylinkový, 20 pytlíků

hodnocení 5/5 od 25 hodnotících

Diskuze 12 x Lebensbaum Bio Postní čaj bylinkový, 20 pytlíků

Petr L: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Nela B: já jsem to prostě chtěla

Zuzana L: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Klára V: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Kateřina K: Tento 12 x Lebensbaum Bio Postní čaj bylinkový, 20 pytlíků jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Lebensbaum Bio Postní čaj bylinkový, 20 pytlíků. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Lebensbaum Bio Postní čaj bylinkový, 20 pytlíků

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt