12 x Lebensbaum Bio Postní čaj bylinkový, 20 pytlíků

12 x Lebensbaum Bio Postní čaj bylinkový, 20 pytlíků

12 x Lebensbaum Bio Postní čaj bylinkový, 20 pytlíků

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Lebensbaum Bio Postní čaj bylinkový, 20 pytlíků. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Lebensbaum Bio Postní čaj bylinkový, 20 pytlíků jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1079 Kč
Naše cena: 719 Kč

Jedinečná bylinková čajová směs postní, z pečlivě vybraných bylinek, svěže citrónové chuti, pozitivně ovlivňující organismus během doby postní či v časech diet, s vysokým obsahem máty peprné a kopřivy, obohacená o pomerančovou kůru, citrónovou trávu, myrtu, aloisii a bezový květ, představuje unikátní, harmonicky vybranou bylinkovou směs, podporující lidský metabolismus nejen během dietních dob. Složení: Máta* (30%), kopřiva* (23%), citrónová tráva*, aloisie citrónová*, pomerančová kůra*, citrónová myrta*, bezový květ*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Lebensbaum Bio Postní čaj bylinkový, 20 pytlíků

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Lebensbaum Bio Postní čaj bylinkový, 20 pytlíků

Matěj Prodan, Poleň:
Chci vyzdvihnout hned pár dobrých hodnost tohoto Eshopu a hlavně výrobku, který jsem zde pořídil. Nejdříve to začala krásnou a profesionální komunikací, čistotou obchodu a skvělé ceny zboží, pak to pokračovalo okamžitým dodáním a skvělým zabalením balíku, už při doručení jsem věděl, že všechno bude jak má být. Neposlední bonusem je zcela nejlepší cena 12 x Lebensbaum Bio Postní čaj bylinkový, 20 pytlíků. Proto mohu doporučit jak mojim kolegům a kamarádům, tak i mámě a ostatním lidem. Bravo!

Patrik Lhota, Liběšice:
Měl jsem strach z nového 12 x Lebensbaum Bio Postní čaj bylinkový, 20 pytlíků, které se ukázaly jako zbytečné. Pomocí srozumitelnému manuálu jsem zvládl vše snadno a v celkové pohodě. Mohu každému klidně poradit. Práce s 12 x Lebensbaum Bio Postní čaj bylinkový, 20 pytlíků byla pro mě úlevou a zábavou, kterou si jistě užije kdokoliv tak, jako já. Reklama na 12 x Lebensbaum Bio Postní čaj bylinkový, 20 pytlíků mluví naprostou pravdu.

Karel Edwards, Býkovice:
V případě, že jste na nervy z agresivních reklam a přemlouvání, jak je ten který produkt zaručeně nejlepší, udělejte to jako já. Použijte namísto nedůvěryhodných reklamních frází raději skutečné zkušenosti zájemců, kteří si produkt skutečně otestovali. Já tak můžu opravdubez nadsázky tvrdit, že 12 x Lebensbaum Bio Postní čaj bylinkový, 20 pytlíků je tím nejlepším, co se mi dostalo do rukou.

Klára Kundratová, Chýnov:
12 x Lebensbaum Bio Postní čaj bylinkový, 20 pytlíků oslnil, mám ho odtud koupený od října a chci ho pochválit. Perfektně pracuje, nadchl mě i souseda, který na to zpočátku hleděl tak trochu s strachem. Argumenty ho udolaly a nakonec musel říci, že se pletl. Rádi ho nyní používáme oba dva. Luxusní výrobek za ještě luxusnější cenu. V téhle cenové hladině nemá dle mého názoru žádného konkurenta.

Marie Miketová, Stádlec:
Jelikož jsem žena, tak se vždy koukám na víc aspektů, co chce nejen 12 x Lebensbaum Bio Postní čaj bylinkový, 20 pytlíků, ale i obchod dodat. Tím myslím pro příklad cenu, zabalení zboží, rychlost dodání, design výrobku a zásadní je pro mne odpovídání na dotazy. A můžu říct, že se vším tímto jsem byla maximálně uspokojena. Cena je v dobrá, balení bylo v pohodě, žádné velké omotávání páskou nebo nevím čím a zaslání bylo do dvou dnů. Celkově můžu jen doporučit!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Lebensbaum Bio Postní čaj bylinkový, 20 pytlíků

hodnocení 5/5 od 13 hodnotících

Diskuze 12 x Lebensbaum Bio Postní čaj bylinkový, 20 pytlíků

Martin D: Jsem ráda, že to mám

Kateřina K: Je to dostatečné?

Dominika : Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Štěpán Z: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Barbora N: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Lebensbaum Bio Postní čaj bylinkový, 20 pytlíků. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Lebensbaum Bio Postní čaj bylinkový, 20 pytlíků

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt