12 x Lebensbaum Bio Zelený čaj Darjeeling Ambootia, 20 pytlíků

12 x Lebensbaum Bio Zelený čaj Darjeeling Ambootia, 20 pytlíků

12 x Lebensbaum Bio Zelený čaj Darjeeling Ambootia, 20 pytlíků

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Lebensbaum Bio Zelený čaj Darjeeling Ambootia, 20 pytlíků. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Lebensbaum Bio Zelený čaj Darjeeling Ambootia, 20 pytlíků jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1182 Kč
Naše cena: 788 Kč

Jedinečný zelený čaj Darjeeling, sypaný, prvotřídní kvality a jedinečné chuti, původem z německého biodynamického zemědělství, které se nachází v oblasti Ambootia na jižních svazích Himaláje, představuje klasické, zelené, čajové potěšení v podobě čaje Darjeeling, jehož charakteristickou chuť ocení nejen čajový gurmáni, ale i v každé zdravé kuchyni pro chvíle jedinečného, povzbuzujícího a osvěžujícího čajového zážitku, kdykoliv během roku. Složení: Zelený čaj Darjeeling*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Lebensbaum Bio Zelený čaj Darjeeling Ambootia, 20 pytlíků

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Lebensbaum Bio Zelený čaj Darjeeling Ambootia, 20 pytlíků

Šárka Swaczynová, Vlkanov:
12 x Lebensbaum Bio Zelený čaj Darjeeling Ambootia, 20 pytlíků jsem si objednala zejména kvůli partnerovi. Navzdory tomu, že jsem si ho zakoupila pro sebe, byla jsem přesvědčena o tom, že muži se bude zamlouvat. No a měla jsem pravdu. Manžel mě velmi pochválil a mimo to, že byl nadšený, jsem byla nadšená i já. Funguje fakt dobře a můj muž už ví, co mi má objednávat, abych byla v klidu.

Samuel Sinu, Stonava:
12 x Lebensbaum Bio Zelený čaj Darjeeling Ambootia, 20 pytlíků, který jsem potřeboval, byl jen v tomto eshopu. Byl jsem příjemně překvapen z velké nabídky. Proces objednávání mne přesvědčil o spolehlivosti tohoto eshopu. A tak mohu doporučit lidem, kteří upřednostňují kvalitu za bezkonkurenční cenu. Jediným mínusem je zřejmě jako všude, doprava.

Sofie Bobrová, Tojice:
Protože vyznávám zdravý životní styl, měla jsem docela velký problém sehnat si zboží v klasickém krámě. Navíc sortiment je velice omezen, ceny jsou nadsazené, a tak jsem našla na netu obchod, který se zaobírá tímto designem. Nemohu nic jiného napsat, než že spokojenost předčila mé očekávání. Když jsem byla nerozhodná ohledně 12 x Lebensbaum Bio Zelený čaj Darjeeling Ambootia, 20 pytlíků, zavolala jsem na tamní číslo, kde mi hodná paní - dáma pohovořila, z čeho se 12 x Lebensbaum Bio Zelený čaj Darjeeling Ambootia, 20 pytlíků skládá, jak se používá a dohromady jsme celou zakázku dotáhli do úspěšného konce. Trochu mě zklamala doprava. Ale jak sama píšu, doručení je kapitola sama o sobě.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 29. 07. 2017.

Hodnocení 12 x Lebensbaum Bio Zelený čaj Darjeeling Ambootia, 20 pytlíků

hodnocení 5/5 od 57 hodnotících

Diskuze 12 x Lebensbaum Bio Zelený čaj Darjeeling Ambootia, 20 pytlíků

Sofie U: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Vanesa U: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Šárka Z: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Sofie M: Proboha. To raději přispěju na charitu

Gabriela V: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Lebensbaum Bio Zelený čaj Darjeeling Ambootia, 20 pytlíků. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Lebensbaum Bio Zelený čaj Darjeeling Ambootia, 20 pytlíků

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt