12 x Lebensbaum Bio Zelený čaj Darjeeling Ambootia, 20 pytlíků

12 x Lebensbaum Bio Zelený čaj Darjeeling Ambootia, 20 pytlíků

12 x Lebensbaum Bio Zelený čaj Darjeeling Ambootia, 20 pytlíků

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Lebensbaum Bio Zelený čaj Darjeeling Ambootia, 20 pytlíků. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Lebensbaum Bio Zelený čaj Darjeeling Ambootia, 20 pytlíků jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1299 Kč
Naše cena: 866 Kč

Jedinečný zelený čaj Darjeeling, sypaný, prvotřídní kvality a jedinečné chuti, původem z německého biodynamického zemědělství, které se nachází v oblasti Ambootia na jižních svazích Himaláje, představuje klasické, zelené, čajové potěšení v podobě čaje Darjeeling, jehož charakteristickou chuť ocení nejen čajový gurmáni, ale i v každé zdravé kuchyni pro chvíle jedinečného, povzbuzujícího a osvěžujícího čajového zážitku, kdykoliv během roku. Složení: Zelený čaj Darjeeling*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Lebensbaum Bio Zelený čaj Darjeeling Ambootia, 20 pytlíků

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Lebensbaum Bio Zelený čaj Darjeeling Ambootia, 20 pytlíků

Josef Fontoš, Chlístovice:
12 x Lebensbaum Bio Zelený čaj Darjeeling Ambootia, 20 pytlíků, který jsem hledal, byl jen u tohoto prodejce. Byl jsem nadšen z bohaté nabídky. Proces objednávání mne přesvědčil o solidnosti tohoto eshopu. Proto mohu doporučit lidem, kteří vyžadují kvalitu za bezkonkurenční cenu. Jediným mínusem je asi jako vždy, přeprava.

Johana Foitová, Chotěboř:
Vybírala jsem dárek k vánocům pro svou babičku. Měla jsem nějakou představu, ale neuměla jsem zvolit to nejlepší. hodný prodejkyně ve vašem e-shopu mi pomohli. Obdržela jsem skvělý tip, za který jsem hodně vděčná. 12 x Lebensbaum Bio Zelený čaj Darjeeling Ambootia, 20 pytlíků se mamince hodně líbil a dnes po pár měsících je pořád velmi spokojená. Balíček mi přišel rychle, jak jsem hledala, jelikož jsem dárek kupovala na poslední chvíli. Skvělá a osobitá jednání.

Sabina Komárová, Zhoř:
Musím se přiznat, že jsem v minulosti asi dvakrát vyzkoušela stejný výrobek jako je 12 x Lebensbaum Bio Zelený čaj Darjeeling Ambootia, 20 pytlíků. Nabídka ostatních výrobců ale nebyla úplně přehledná a přišlo mi, že propagují něco, co nejde dodržet. S nákupem jsem pak moc spokojená nebyla. Dokonce chyběl český manuál, druhý výrobce by celkově problémový (nepříjemná komunikace, obtížná reklamace zboží). V případě 12 x Lebensbaum Bio Zelený čaj Darjeeling Ambootia, 20 pytlíků mě ale oslovila už jeho předvedení a milost prodejce. Z počátku jsem se na 12 x Lebensbaum Bio Zelený čaj Darjeeling Ambootia, 20 pytlíků dotazovala a mé otázky byly trpělivě zodpovězeny, i když jsem si zatím vůbec nic nezakoupila. Tento přístup mě k nákupu motivoval a musím říct, že jsem nakonec našla spolehlivého prodejce a také kvalitní výrobek, který chci všem doporučit.

Sára Lasotová, Chudenín:
V internetové prodejně jsem si objednala 12 x Lebensbaum Bio Zelený čaj Darjeeling Ambootia, 20 pytlíků, který v normálním obchodě stojí více jak pár korun. Navzdory tomu, že jsem byla varována mým partnerem, že drahé produkty není příliš chytré pořizovat v e-shopu, chtěla jsem udělat příteli dobrou náladu (sobě stejně tak), a tak jsem si jej zakoupila. Velká spokojenost jak s cenou, tak s termínem doručení. Vřele doporučuji tento eshop.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Lebensbaum Bio Zelený čaj Darjeeling Ambootia, 20 pytlíků

hodnocení 5/5 od 42 hodnotících

Diskuze 12 x Lebensbaum Bio Zelený čaj Darjeeling Ambootia, 20 pytlíků

Kamila J: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Nikol M: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Petra D: Ideální k osmnáctinám :)

Markéta K: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Oliver R: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Lebensbaum Bio Zelený čaj Darjeeling Ambootia, 20 pytlíků. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Lebensbaum Bio Zelený čaj Darjeeling Ambootia, 20 pytlíků

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt