12 x Lebensbaum Bio Zelený čaj Sencha, 20 pytlíků

12 x Lebensbaum Bio Zelený čaj Sencha, 20 pytlíků

12 x Lebensbaum Bio Zelený čaj Sencha, 20 pytlíků

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Lebensbaum Bio Zelený čaj Sencha, 20 pytlíků. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Lebensbaum Bio Zelený čaj Sencha, 20 pytlíků jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 998 Kč
Naše cena: 665 Kč

Klasický zelený čaj Sencha, prvotřídní kvality, velice povzbuzujícího účinku a jemné, čerstvé chuti, představuje klasické, velice oblíbené, asijské čajové potěšení, pro svou jedinečnou chuť tradičně užívané při klasických čajových ceremoniích po celém světě, které si však najde místo i v každé zdravé kuchyni na přípravu lahodných povzbuzujících zelených čajů. Složení: Sencha zelený čaj*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Lebensbaum Bio Zelený čaj Sencha, 20 pytlíků

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Lebensbaum Bio Zelený čaj Sencha, 20 pytlíků

Emma Kuchtíková, Česká Rybná:
12 x Lebensbaum Bio Zelený čaj Sencha, 20 pytlíků překvapil, mám ho odtud objednaný od července a chci ho pochválit. Výborně pracuje, nadchl mě i manžela, který na to zpočátku hleděl tak trochu s nedůvěrou. Argumenty ho udolaly a nakonec musel přiznat, že se pletl. Rádi ho nyní používáme oba dva. Luxusní výrobek za ještě luxusnější cenu. V téhle cenové hladině nemá dle mého názoru žádného konkurenta.

Michal Pácha, Štěnovický Borek:
Než jsem objednal, tak jsem zavolal do eshopu zda opravdu mají 12 x Lebensbaum Bio Zelený čaj Sencha, 20 pytlíků na skladě. Byl jsem nedůvěřivý, ale bylo to zbytečné, za 3 dny mi doma zvonil doručovatel. Perfektní rychlost doručení.

Petr Littner, Dolní Krupá:
Doporučil mi ho otec. Prý 12 x Lebensbaum Bio Zelený čaj Sencha, 20 pytlíků užíval už dlouho a skutečně mu pomohl. Chvíli jsem se rozmýšlel, zda se mi to hodí. Když jsem si ale vzpomněl jak předlouhou dobu už s tím bojuji, rozhodl jsem se, že to zkusím. Nechtělo se mi kdekoliv stát frontu, takže jsem si ho zakoupil přes on-line formulář a nechal si ho pohodlně doručit až domu. A chci říci, že tedy udělal jsem dobře.

Zuzana Příkazká, Sobíňov:
Jsem už postarší žena a v novodobých věcech se nějak nevyznám. Ale můj vnuk mi ukázal 12 x Lebensbaum Bio Zelený čaj Sencha, 20 pytlíků a otázal se mě, zda bych jej také nepotřebovala. Přiznám se, že se mi docela líbil a tak mi ho pořídil} a včera ráno dorazil. I tohle poděkování Vám za mě píše vnučka, kladla jsem jí na srdce aby napsala, že Vám hodně krát děkuji. Přeji mnoho zdraví a úspěchů.

Viktor Ganyo, Horušice:
Tento 12 x Lebensbaum Bio Zelený čaj Sencha, 20 pytlíků jsem zakoupil poprvé a můžu s radostí recenzovat, že jsem stoprocentně spokojený. Výrobek funguje jak má, vše bylo doručeno v pořádku a hlavně v krátkém čase. A i když to byl můj první nákup, tak po této zkušenosti můžu říct, že tento výrobek si zase pořídím jen zde. Jsem zcela šťastný a můžu všem pouze doporučit. Spolehlivost a kvalita. Báječné.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Lebensbaum Bio Zelený čaj Sencha, 20 pytlíků

hodnocení 5/5 od 36 hodnotících

Diskuze 12 x Lebensbaum Bio Zelený čaj Sencha, 20 pytlíků

Laura K: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Zdeněk : Přišlo to celkem rychle

Šárka V: děda je z dárku je nadšený

Valerie C: Tento 12 x Lebensbaum Bio Zelený čaj Sencha, 20 pytlíků jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Michal H: 12 x Lebensbaum Bio Zelený čaj Sencha, 20 pytlíků je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Lebensbaum Bio Zelený čaj Sencha, 20 pytlíků. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Lebensbaum Bio Zelený čaj Sencha, 20 pytlíků

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt