12 x Lebensbaum Bio Zelený čaj Sencha, 20 pytlíků

12 x Lebensbaum Bio Zelený čaj Sencha, 20 pytlíků

12 x Lebensbaum Bio Zelený čaj Sencha, 20 pytlíků

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Lebensbaum Bio Zelený čaj Sencha, 20 pytlíků. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Lebensbaum Bio Zelený čaj Sencha, 20 pytlíků jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 998 Kč
Naše cena: 665 Kč Ověřit dostupnost

Klasický zelený čaj Sencha, prvotřídní kvality, velice povzbuzujícího účinku a jemné, čerstvé chuti, představuje klasické, velice oblíbené, asijské čajové potěšení, pro svou jedinečnou chuť tradičně užívané při klasických čajových ceremoniích po celém světě, které si však najde místo i v každé zdravé kuchyni na přípravu lahodných povzbuzujících zelených čajů. Složení: Sencha zelený čaj*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Lebensbaum Bio Zelený čaj Sencha, 20 pytlíků

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Lebensbaum Bio Zelený čaj Sencha, 20 pytlíků

Adam Fišara, Kobylá nad Vidnavkou:
Potřeboval jsem nějaké další informace k 12 x Lebensbaum Bio Zelený čaj Sencha, 20 pytlíků a vše mi bylo mile a příjemně vysvětleno. Už to mne upozornilo, že si výrobek opravdu objednám. Samozřejmostí je i okamžitost doručení, což pro mne byl hezký přídavek a navíc model byl za hodně příjemnou cenu. Všechno probíhalo rychle a stručně a díky těmto pozitivním faktorům můžu produkt doporučit všem, co o něj mají zájem. Totálně nejlepší.

Jiří Ransdorf, Nezdice:
Než jsem si pořídil 12 x Lebensbaum Bio Zelený čaj Sencha, 20 pytlíků, tak jsem kontaktoval prodejce zda fakt mají 12 x Lebensbaum Bio Zelený čaj Sencha, 20 pytlíků k dispozici. Byl jsem pesimistický, ale bez důvodu, dva dny poté mi doma klepal kurýr. Prvotřídní rychlost doručení a dobrá cena.

Sára Kubáňová, Kašava:
Nakupuji na tomto obchodu dle potřeby. Vždy jsem spokojena jak s příjemnou komunikací, tak s zbožím, který mi dojde. Vše je pečlivě zabaleno a doručeno v nejrychlejší možné době. Jenom můžu tento model doporučit všem. Navíc budete hezky potěšeni tím, jak hezky vypadá. A příjemné jednání, vstřícnost a pilná komunikace jsou jen bonusem navíc, který si užívám.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 02. 2018.

Hodnocení 12 x Lebensbaum Bio Zelený čaj Sencha, 20 pytlíků

hodnocení 5/5 od 74 hodnotících

Diskuze 12 x Lebensbaum Bio Zelený čaj Sencha, 20 pytlíků

Kryštof K: Jsem ráda, že to mám

Vojtěch M: 110 % spokojenost

Radek V: je to fajné

Matouš Z: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Miroslav D: Celkem jsem spokojený.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Lebensbaum Bio Zelený čaj Sencha, 20 pytlíků. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Lebensbaum Bio Zelený čaj Sencha, 20 pytlíků

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt