12 x Lebensbaum Bio Zelený čaj Sencha, 20 pytlíků

12 x Lebensbaum Bio Zelený čaj Sencha, 20 pytlíků

12 x Lebensbaum Bio Zelený čaj Sencha, 20 pytlíků

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Lebensbaum Bio Zelený čaj Sencha, 20 pytlíků. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Lebensbaum Bio Zelený čaj Sencha, 20 pytlíků jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 998 Kč
Naše cena: 665 Kč Ověřit dostupnost

Klasický zelený čaj Sencha, prvotřídní kvality, velice povzbuzujícího účinku a jemné, čerstvé chuti, představuje klasické, velice oblíbené, asijské čajové potěšení, pro svou jedinečnou chuť tradičně užívané při klasických čajových ceremoniích po celém světě, které si však najde místo i v každé zdravé kuchyni na přípravu lahodných povzbuzujících zelených čajů. Složení: Sencha zelený čaj*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Lebensbaum Bio Zelený čaj Sencha, 20 pytlíků

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Lebensbaum Bio Zelený čaj Sencha, 20 pytlíků

Adam Fišara, Kobylá nad Vidnavkou:
Potřeboval jsem určité doplňující informace k 12 x Lebensbaum Bio Zelený čaj Sencha, 20 pytlíků a všechno mi bylo mile a odborně řečeno. Už to mne upozornilo, že si produkt opravdu zakoupím. Samozřejmostí je i rychlost dodání, což pro mne byl příjemný bonus a navíc výrobek byl za velmi příjemnou cenu. Všechno probíhalo ihned a stručně a díky těmto plusovým faktorům můžu výrobek doporučit komukoliv, co o něj projevují zájem. Absolutně nejlepší.

Jiří Ransdorf, Nezdice:
Než jsem si zakoupil 12 x Lebensbaum Bio Zelený čaj Sencha, 20 pytlíků, tak jsem kontaktoval prodejce zda fakt mají 12 x Lebensbaum Bio Zelený čaj Sencha, 20 pytlíků k odeslání. Byl jsem nedůvěřivý, ale neopodstatněně, za dva dny mi doma zvonil zaměstnanec zásilkové služby. Vysoká rychlost přepravy a dobrá cena.

Sára Kubáňová, Kašava:
Nakupuji na tomto obchodu pravidelně. Vždy jsem ráda jak s hezkou komunikací, tak s produktem, který mi dojde. Vše je pečlivě zabaleno a dodané v nejrychlejší možné době. Jenom můžu tento kus doporučit všem. Navíc budete příjemně potěšeni tím, jak perfektně vypadá. A milé jednání, vstřícnost a okamžité komunikace jsou jen bonusem navíc, který si užívám.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 11. 2017.

Hodnocení 12 x Lebensbaum Bio Zelený čaj Sencha, 20 pytlíků

hodnocení 5/5 od 13 hodnotících

Diskuze 12 x Lebensbaum Bio Zelený čaj Sencha, 20 pytlíků

Julie B: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Denis S: Přišlo to celkem rychle

Kateřina S: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Anna B: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Radek Z: Celkem jsem spokojený.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Lebensbaum Bio Zelený čaj Sencha, 20 pytlíků. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Lebensbaum Bio Zelený čaj Sencha, 20 pytlíků

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt