12 x Lima Bio Chipsy Tortilla Original, 90g

12 x Lima Bio Chipsy Tortilla Original, 90g

12 x Lima Bio Chipsy Tortilla Original, 90g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Lima Bio Chipsy Tortilla Original, 90g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Lima Bio Chipsy Tortilla Original, 90g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 813 Kč
Naše cena: 542 Kč Ověřit dostupnost

Klasické kukuřičné lupínky Tortilla Original, čistě přírodní, jemně solené, kukuřičné chuti a prvotřídní kvality, představují oblíbené kukuřičné lupínkové potěšení, jenž si lehce najde své místo jako lahodná kukuřičná pochoutka jak na každé oslavě, tak při pohodovém mlsání v klidu domova.Složení: Kukuřice*, slunečnicový olej* (25%), mořská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2184 kJ (523 kcal) na 100 g. Sacharidy: 53.3 g, (z toho cukr: 1 g), Tuky: 30.2 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 3.7 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 5.8 g, Bílkoviny: 6.7 g, Sůl: 1 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Lima Bio Chipsy Tortilla Original, 90g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Lima Bio Chipsy Tortilla Original, 90g

František Drs, Lopeník:
Velmi mě zaujal tento nejnovější 12 x Lima Bio Chipsy Tortilla Original, 90g, který byl dodán na trh. Hledal jsem moře zbytečností. Hezky mě překvapil svou jednoduchostí na úklid, silnou výkonností a nízkou cenou. I manželka si ho pochvaluje, protože jí práce velmi ulehčila práci a máme tak více času na rodinu a na naše děti. Stal se z něj spolehlivý domácí pomocník, bez něhož si už den nedovedeme představit.

Laura Kubalcová, Třebovle:
Někdy jsem o víkendu byla doma. Nechtělo se mi chodit do společnosti. Kamarádky vyráželi skoro každý večer, ale já se tam jednoduše necítila dobře. Cítila jsem si mezi nimi až méněcenně. Pak se mi jedna přítelkyně z práce mezi řečí pověděla, že 12 x Lima Bio Chipsy Tortilla Original, 90g používá a je s ním opravdu nadšená. Doslova uvedla, pomohl mi cítit se jako žena. To byl pro mě prvotní impuls. Skoro obratem jsem si ho objednala a stále ho užívám. Večery už opravdu na chatě netrávím, vyrážím se ráda bavit.

Sofie Szilvásiová, Litoboř:
S 12 x Lima Bio Chipsy Tortilla Original, 90g jsem nejvíce spokojená, dobře sedí, jsou perfektně šité, nikde netáhnout, jsou velmi krásné. Všichni mi je přejí, takže dělají radost nejen mně, ale i přítelovi :)

Karolína Pribulová, Radslavice:
Jsem uspokojená, vše bylo okamžité, od objednání do doručení a v nejbližší době si objednám ještě jednu 12 x Lima Bio Chipsy Tortilla Original, 90g, do knaceláře. Ta první byla na zahradu. Vyhovuje mi její výška .Ještě jednou děkuji Hezký den

Jakub Kacl, Pacetluky:
S ohledem na to, že mi 12 x Lima Bio Chipsy Tortilla Original, 90g přestal fungovat, nezbylo, než zakoupit si další. Rozdíl mezi klasickým a online prodejcem byl jak v ceně, tak dostupnosti a mimo jiné v ochotě. Navzdory tomu, že mi je milejší osobní kontakt a možnost si 12 x Lima Bio Chipsy Tortilla Original, 90g prozkoumat, teď jsem zvolil službu online prodejce. Svého rozhodnutí nemám proč litovat a tohoto prodejce mohu doporučit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 04. 2018.

Hodnocení 12 x Lima Bio Chipsy Tortilla Original, 90g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Lima Bio Chipsy Tortilla Original, 90g

Dominik P: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Matouš S: tak jsem to dostala aje to super

Karolína O: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Filip M: Jsem ráda, že to mám

Johana D: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Lima Bio Chipsy Tortilla Original, 90g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Lima Bio Chipsy Tortilla Original, 90g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt