12 x Lima Bio Chipsy Tortilla Original, 90g

12 x Lima Bio Chipsy Tortilla Original, 90g

12 x Lima Bio Chipsy Tortilla Original, 90g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Lima Bio Chipsy Tortilla Original, 90g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Lima Bio Chipsy Tortilla Original, 90g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 813 Kč
Naše cena: 542 Kč Ověřit dostupnost

Klasické kukuřičné lupínky Tortilla Original, čistě přírodní, jemně solené, kukuřičné chuti a prvotřídní kvality, představují oblíbené kukuřičné lupínkové potěšení, jenž si lehce najde své místo jako lahodná kukuřičná pochoutka jak na každé oslavě, tak při pohodovém mlsání v klidu domova.Složení: Kukuřice*, slunečnicový olej* (25%), mořská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2184 kJ (523 kcal) na 100 g. Sacharidy: 53.3 g, (z toho cukr: 1 g), Tuky: 30.2 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 3.7 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 5.8 g, Bílkoviny: 6.7 g, Sůl: 1 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Lima Bio Chipsy Tortilla Original, 90g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Lima Bio Chipsy Tortilla Original, 90g

Jakub Slaměna, Střemošice:
Objednat 12 x Lima Bio Chipsy Tortilla Original, 90g je dobrá volba. Užívám ho už několik měsíců a vidím pouze pozitiva, jednoduše jsem doslova ohromen. Nad koupí jsem se rozhodoval poměrně zdatně, stále jsem se nemohl nadchnout, ale nakonec mě kladné ohlasy ostatních přesvědčily a jsem rád. Má další volba bude stejná. Vždy je lepší vybrat jistotu. Zvlášť v dnešním času.

Anna Křivohlávková, Žatec:
Upozornila mě na něj reklama na webu. Důsledně jsem se koukla do komentářů pod článkem. Očekávala jsem, že jako opakovaně budou názory spíše neutrální, jak už to tak u hodně komentářů bývá. Byla jsem překvapená, že to bylo opačně. To už ve mně rostlo pokušení ho vyzkoušet. Nevydržela jsem se 12 x Lima Bio Chipsy Tortilla Original, 90g a jsem za to moc ráda. I já se v diskuzi mohla podělit o svůj kladný komentář.

Marie Sváková, Stará Říše:
Chtěla jsem jakýmkoliv stylem udělat dojem. Jednoduše jsem potřebovala ideální restart. Když jsem na 12 x Lima Bio Chipsy Tortilla Original, 90g jedinečnou náhodou narazila, prvně mě okamžitě napadlo bylo - to by mohlo být konečně ono. A moje intuice mě nezklamala. Od toho času jsem sama se sebou opravdu spokojená a cítím, že změnu vnímá i moje okolí.

Michael Vaca, Zlatá Koruna:
12 x Lima Bio Chipsy Tortilla Original, 90g je prostě vynikající! Po saměťáku jsem se několik roků pohyboval po Asii jako obchoďák a tak mám možnost srovnání. Je vidět obrovský pokrok a i v Česku je možné objevit hodně kvalitní nabídku. Po všech stránkách konkuruje prodejcům v Evropě a cenově je asi levnější než v některých vedlejších státech. Jen tak dál.

Filip Vencálek, Poleň:
12 x Lima Bio Chipsy Tortilla Original, 90g si někde našla přítelkyně a tak jsem se rozhodl objednat ho k našemu svátku. S místem kde a jak to vybrat mi musela pomoci dcera a nakonec i zakoupila. Společně jsme jej pak vybalily a zkontrolovali, zda je v dobrém stavu. Oběma se nám moc líbil a žena bude mít určitě radost. Dcera povídala, že si objedná taky. Děkujeme.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 02. 2018.

Hodnocení 12 x Lima Bio Chipsy Tortilla Original, 90g

hodnocení 5/5 od 33 hodnotících

Diskuze 12 x Lima Bio Chipsy Tortilla Original, 90g

Amálie N: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Klára Z: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Šárka M: Je to dostatečné?

Adam F: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Tadeáš Y: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Lima Bio Chipsy Tortilla Original, 90g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Lima Bio Chipsy Tortilla Original, 90g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt