12 x Lima Bio Chipsy Tortilla Original, 90g

12 x Lima Bio Chipsy Tortilla Original, 90g

12 x Lima Bio Chipsy Tortilla Original, 90g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Lima Bio Chipsy Tortilla Original, 90g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Lima Bio Chipsy Tortilla Original, 90g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 813 Kč
Naše cena: 542 Kč Ověřit dostupnost

Klasické kukuřičné lupínky Tortilla Original, čistě přírodní, jemně solené, kukuřičné chuti a prvotřídní kvality, představují oblíbené kukuřičné lupínkové potěšení, jenž si lehce najde své místo jako lahodná kukuřičná pochoutka jak na každé oslavě, tak při pohodovém mlsání v klidu domova.Složení: Kukuřice*, slunečnicový olej* (25%), mořská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2184 kJ (523 kcal) na 100 g. Sacharidy: 53.3 g, (z toho cukr: 1 g), Tuky: 30.2 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 3.7 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 5.8 g, Bílkoviny: 6.7 g, Sůl: 1 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Lima Bio Chipsy Tortilla Original, 90g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Lima Bio Chipsy Tortilla Original, 90g

Jakub Slaměna, Střemošice:
Koupit 12 x Lima Bio Chipsy Tortilla Original, 90g je správná volba. Užívám ho už pár týdnů a vidím jen samá pozitiva, prostě jsem doslova překvapen. Nad koupí jsem se rozhodoval poměrně zdatně, stále jsem se nemohl rozhodnout, ale nakonec mě kladné recenze ostatních přesvědčily a jsem rád. Má další volba bude stejná. Vždy je lepší vybrat jistotu. Zvlášť v dnešní době.

Anna Křivohlávková, Žatec:
Upozornila mě na něj nabídka na internetu. Důsledně jsem se podívala do diskuze pod článkem. Čekala jsem, že jako obvykle budou názory spíše hanlivé, jak už to tak u mnoha diskuzí bývá. Byla jsem překvapená, že to bylo zcela jinak. To už ve mně rostlo chuť ho otestovat. Nevydržela jsem se 12 x Lima Bio Chipsy Tortilla Original, 90g a jsem za to moc ráda. I já se v komentářích chtěla podělit o svůj pozitivní komentář.

Marie Sváková, Stará Říše:
Potřebovala jsem jakýmkoliv způsobem udělat dojem. Prostě jsem potřebovala vhodnou restart. Když jsem na 12 x Lima Bio Chipsy Tortilla Original, 90g jedinečnou náhodou narazila, prvně mě okamžitě napadlo bylo - to by mohlo být nakonec ono. A moje intuice mě nezklamala. Od té doby jsem sama se sebou opravdu spokojená a mám pocit, že změnu poznalo i moje okolí.

Michael Vaca, Zlatá Koruna:
12 x Lima Bio Chipsy Tortilla Original, 90g je jednoduše vynikající! Po saměťáku jsem se pár let pohyboval po Evropě jako obchoďák a tak mám možnost srovnání. Je vidět velký pokrok a i v Česku je možné objevit hodně výbornou nabídku. Ve všech směrech konkuruje prodejcům v zahraničí a cenově je asi dostupnější než v některých okolních státech. Jen tak dál.

Filip Vencálek, Poleň:
12 x Lima Bio Chipsy Tortilla Original, 90g si v obchodě vyhlédla manželka a tak jsem se rozhodl objednat ho k našemu svátku. S místem kde a jak to vybrat mi musela pomoci dcera a nakonec i zakoupila. Spolu jsme jej pak vybalily a zkontrolovali, zda je v dobrém stavu. Oběma se nám moc líbil a přítelkyně bude mít určitě radost. Kamarádka říkala, že si objedná taky. Děkujeme.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 11. 2017.

Hodnocení 12 x Lima Bio Chipsy Tortilla Original, 90g

hodnocení 5/5 od 7 hodnotících

Diskuze 12 x Lima Bio Chipsy Tortilla Original, 90g

Hana Š: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Eva R: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Nela J: Tento 12 x Lima Bio Chipsy Tortilla Original, 90g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Veronika C: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Nikol V: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Lima Bio Chipsy Tortilla Original, 90g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Lima Bio Chipsy Tortilla Original, 90g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt