12 x Lima Bio Chipsy Tortilla Original, 90g

12 x Lima Bio Chipsy Tortilla Original, 90g

12 x Lima Bio Chipsy Tortilla Original, 90g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Lima Bio Chipsy Tortilla Original, 90g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Lima Bio Chipsy Tortilla Original, 90g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 813 Kč
Naše cena: 542 Kč

Klasické kukuřičné lupínky Tortilla Original, čistě přírodní, jemně solené, kukuřičné chuti a prvotřídní kvality, představují oblíbené kukuřičné lupínkové potěšení, jenž si lehce najde své místo jako lahodná kukuřičná pochoutka jak na každé oslavě, tak při pohodovém mlsání v klidu domova.Složení: Kukuřice*, slunečnicový olej* (25%), mořská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2184 kJ (523 kcal) na 100 g. Sacharidy: 53.3 g, (z toho cukr: 1 g), Tuky: 30.2 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 3.7 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 5.8 g, Bílkoviny: 6.7 g, Sůl: 1 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Lima Bio Chipsy Tortilla Original, 90g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Lima Bio Chipsy Tortilla Original, 90g

Oliver Funti, Sadov:
Mít vlastní 12 x Lima Bio Chipsy Tortilla Original, 90g je prostě perfektní. Podle potřeby je hned po ruce jak na zavolanou a to je nejlepší

Laura Mestlová, Horní Paseka:
Jednoho dne jsme se se sousedkami rozhodly, že si u internetového prodejce objednáme hodně produktů společně, z důvodu úspory. Já jsem si v tom čase zvolila z nabídky právě tento 12 x Lima Bio Chipsy Tortilla Original, 90g, z důvodu, že se mi líbil nejvíce. Avšak byla to velmi skvělá volba. Hodně jsem od něj nevyžadovala, ale překvapil mě. Nejvyšší kvalita, bezproblémové doručení, nízká cena, zkrátka skvělé!

Amálie Heimová, Dvory nad Lužnicí:
Jsem spokojená. 12 x Lima Bio Chipsy Tortilla Original, 90g byl velmi bleskově zaslán k mé plné štěstí. Určitě budu doporučovat dále všem svým přítelkyním v okolí a nejen jim. Protože se jedná opravdu o skvělý obchod, rychlá komunikace se zákazníky a pokud máte všetečný dotaz, vše vám hodně okamžitě a v klidně zodpoví. Uspokojuje mě, když se jedná o okamžité doručení nákupu a tady to skvěle funguje. Doporučuji!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Lima Bio Chipsy Tortilla Original, 90g

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze 12 x Lima Bio Chipsy Tortilla Original, 90g

Jiří S: Celkem jsem spokojený.

Emma P: nemá chybu

Daniela S: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Kateřina H: Je to dostatečné?

Lucie S: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Lima Bio Chipsy Tortilla Original, 90g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Lima Bio Chipsy Tortilla Original, 90g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt