12 x Lima Bio Kamutové chlebíčky celozrnné, 100g

12 x Lima Bio Kamutové chlebíčky celozrnné, 100g

12 x Lima Bio Kamutové chlebíčky celozrnné, 100g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Lima Bio Kamutové chlebíčky celozrnné, 100g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Lima Bio Kamutové chlebíčky celozrnné, 100g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 842 Kč
Naše cena: 561 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné celozrnné kamutové chlebíčky z prvotřídního kamutu, což je původní, nešlechtěná a zdravější odrůda pšenice, jemně solené mořskou solí, prvotřídní kvality a lahodné, jemně oříškové chuti, představují chutnou špaldovou pochoutku, jenž se báječně hodí jako základ na přípravu zdravé svačinky v každé zdravé kuchyni.Složení: Celozrnný kamut-pšenice Khorasan*, mořská sůl*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 63 g, (z toho cukr: 2 g), Tuky: 2.3 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 12.7 g, Bílkoviny: 16 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Lima Bio Kamutové chlebíčky celozrnné, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Lima Bio Kamutové chlebíčky celozrnné, 100g

Anna Pucharová, Slunečná:
Od toho času, co jsem na mateřské, objednávám často přes internet, je to pohodlnější, než se s miminkem tahat po nákupech, nebo si zařizovat hlídání. Využívám k tomu {často|vždy váš e-shop, kde vždy najdu produkty, které chcei. Narazila jsem tam i na tento 12 x Lima Bio Kamutové chlebíčky celozrnné, 100g, a to mě jen přesvědčilo v tom, že nakupovat u vás je dobrá volba. Nemůžeme si jej s manželem vynachválit.

Marie Szücsová, Doubrava:
S kámoškami jsme se před týdnem bavily o objednávání, a přišla řeč i na tenhle váš 12 x Lima Bio Kamutové chlebíčky celozrnné, 100g. Jedna z nich ho tam moc chválila, tak jsem si řekla, že ho taky otestuji, a je fakt hodně free! Nechápu, jak jsem bez něj mohla spoustu let exitovat! No, to je trochu nadsázka, ale opravdu je super, mega skvělý a jestli někdo váháte, tak určitě radím objednat, nevím o nikom, kdo by pak nebyl spokojený.

Kateřina Jakubčíková, Lichkov:
Obdržela jsem 12 x Lima Bio Kamutové chlebíčky celozrnné, 100g jako dárek a byla jsem moc mile překvapena. Jsem opravdu spokojená a šťastná, že mi manžel dal milý dárek.

Matěj Cvachovec, Oldřišov:
Hledal jsem obchod, ve kterém mi vyjdou maximálně vstříc, protože mé potřeby byly celkem zvláštní. Obrátil jsem se tedy na vás a koupil přesně takový 12 x Lima Bio Kamutové chlebíčky celozrnné, 100g, jaký jsem hledal. Děkuji za podporu a pomoc, jsem hodně náročný nakupující. Nakonec jsem si zakoupil přesně to, co jsem chtěl a jsem skutečně hodně spokojený. Tento eshop doporučuji všemi deseti.

Jan Soulek, Humburky:
Potřeboval jsem zakoupit 12 x Lima Bio Kamutové chlebíčky celozrnné, 100g v co nejlepší kvalitě a za přijatelnou cenu. Navíc jsem na to velmi pospíchal. Naštěstí jste mi vyšli opravdu vstříc, poradili, a zásilku odeslali urgentně. ZásilkuDárek} včera přišel a vše bylo v naprostém pořádku. Vážím si dobré komunikace a skvělému přístupu k zákazníkovi.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 11. 2017.

Hodnocení 12 x Lima Bio Kamutové chlebíčky celozrnné, 100g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Lima Bio Kamutové chlebíčky celozrnné, 100g

Johana K: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Andrea A: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Gabriela T: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Anežka Š: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Hana S: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Lima Bio Kamutové chlebíčky celozrnné, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Lima Bio Kamutové chlebíčky celozrnné, 100g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt