12 x Lima Bio Kamutové chlebíčky celozrnné, 100g

12 x Lima Bio Kamutové chlebíčky celozrnné, 100g

12 x Lima Bio Kamutové chlebíčky celozrnné, 100g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Lima Bio Kamutové chlebíčky celozrnné, 100g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Lima Bio Kamutové chlebíčky celozrnné, 100g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 765 Kč
Naše cena: 510 Kč

Jedinečné celozrnné kamutové chlebíčky z prvotřídního kamutu, což je původní, nešlechtěná a zdravější odrůda pšenice, jemně solené mořskou solí, prvotřídní kvality a lahodné, jemně oříškové chuti, představují chutnou špaldovou pochoutku, jenž se báječně hodí jako základ na přípravu zdravé svačinky v každé zdravé kuchyni.Složení: Celozrnný kamut-pšenice Khorasan*, mořská sůl*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 63 g, (z toho cukr: 2 g), Tuky: 2.3 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 12.7 g, Bílkoviny: 16 g, Sůl: 0 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Lima Bio Kamutové chlebíčky celozrnné, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Lima Bio Kamutové chlebíčky celozrnné, 100g

Michael Reinisch, Zahájí:
Úžasné, dostal jsem přesně to, co jsem si objednal. Dodání bylo perfektní. 12 x Lima Bio Kamutové chlebíčky celozrnné, 100g je velmi hezký, vypadá přesně jako na fotce na eshopu. Mě přesvědčil, že kvalitní zboží se dá pořídit za rozumné peníze i přes internet. Když bych ale objednával znovu, vzal bych víc a použil je jako dárek pro rodinu. Mým rodičům by se totiž jistě také hodil. Tak příště... :-)

Filip Filadelfi, Pošná:
S ženou jsme poptávali výborný 12 x Lima Bio Kamutové chlebíčky celozrnné, 100g do naší zahrady. Hledali jsme dobrý 12 x Lima Bio Kamutové chlebíčky celozrnné, 100g, který nám vydrží delší dobu. Jsme již oba v důchodu a nemůžeme si dovolit vyhazovat peníze. Velmi jste nám pomohli při výběru, oceňujeme kvalitní a příjemné jednání.

Linda Konárková, Senetářov:
Prostě jsem potřebovala ve svém životě učinit podstatnou změnu. 12 x Lima Bio Kamutové chlebíčky celozrnné, 100g se k tomuto účelu ukázal jako stvořený. A opravdu, díky němu je každý můj den teď výrazně příjemnější než v minulosti. I vás někdy přepadne nutkání, že byste měli něco změnit? Ale nemáte k životní volbě většinou dost vůle. prostřednictvím 12 x Lima Bio Kamutové chlebíčky celozrnné, 100g budou podobné chmury okamžitě minulostí. Dojdete závěru, že na obrat k lepšímu stačí někdy velmi málo.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 07. 2017.

Hodnocení 12 x Lima Bio Kamutové chlebíčky celozrnné, 100g

hodnocení 5/5 od 61 hodnotících

Diskuze 12 x Lima Bio Kamutové chlebíčky celozrnné, 100g

Amálie P: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Michal : Tak až bude bunda doma, hodím foto

František : Jsem ráda, že to mám

Nela F: Ideální k osmnáctinám :)

Jan R: 110 % spokojenost

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Lima Bio Kamutové chlebíčky celozrnné, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Lima Bio Kamutové chlebíčky celozrnné, 100g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt