12 x Lima Bio Kamutové chlebíčky celozrnné, 100g

12 x Lima Bio Kamutové chlebíčky celozrnné, 100g

12 x Lima Bio Kamutové chlebíčky celozrnné, 100g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Lima Bio Kamutové chlebíčky celozrnné, 100g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Lima Bio Kamutové chlebíčky celozrnné, 100g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 842 Kč
Naše cena: 561 Kč

Jedinečné celozrnné kamutové chlebíčky z prvotřídního kamutu, což je původní, nešlechtěná a zdravější odrůda pšenice, jemně solené mořskou solí, prvotřídní kvality a lahodné, jemně oříškové chuti, představují chutnou špaldovou pochoutku, jenž se báječně hodí jako základ na přípravu zdravé svačinky v každé zdravé kuchyni.Složení: Celozrnný kamut-pšenice Khorasan*, mořská sůl*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 63 g, (z toho cukr: 2 g), Tuky: 2.3 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 12.7 g, Bílkoviny: 16 g, Sůl: 0 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Lima Bio Kamutové chlebíčky celozrnné, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Lima Bio Kamutové chlebíčky celozrnné, 100g

Natálie Kymlová, Radslavice:
Tento 12 x Lima Bio Kamutové chlebíčky celozrnné, 100g samozřejmě doporučuji. Po přečtení testů a popisku jsem si objednala rovnou tři kusy a jsem s nimi zcela ráda. Design i objem odpovídá obrázkům a s kontaktováním prodejce kvůli doručení taky nebyl jakýkoliv problém. Pracuji s nimi občasně a pořád vypadají tři jako nové. Jistě jim zůstanu věrná i dále a objednám další, bude-li třeba. Což si nemyslím, protože zatím pracují 100%.

Michal Otradovec, Slavonice:
Že vychytaný vzhled nemůže jít ruku v ruce s nadprůměrným výkonem? I já jsem si to myslel. Respektive do momentu, než jsem narazil na 12 x Lima Bio Kamutové chlebíčky celozrnné, 100g. Ostatní výrobky nechává daleko za sebou nejen tím, co zvládne, ale současně tím, jaký má design. Proto je jedinečným stylovým doplňkem všech moderních pánů. Vaše okolí vás s ním zaručeně nepřehlédne. Já osobně už 12 x Lima Bio Kamutové chlebíčky celozrnné, 100g používám každý den, stal se pro mě nepostradatelnou pomůckou.

Kristýna Skutková, Malíč:
Měla jsem velmi nedobrou zkušenost s nákupy na interentu, proto jsem se dlouho odhodlávala tímto způsobem něco dalšího zakoupit. Nakonec jsem to zkusila u vás a byla jsem hezky překvapena, že vše může jít jak po másle. Děkuji vám moc za nejlepší 12 x Lima Bio Kamutové chlebíčky celozrnné, 100g, který jsem u vás pořídila a brzy se na vás obrátím s další objednávkou.

Antonín Di-giusto, Jenišov:
Našel jsem v tomto eshopu jednu z těch levnějších cen 12 x Lima Bio Kamutové chlebíčky celozrnné, 100g, který jsem sháněl. Proto jsem pořídil, jelikož se mi líbil vzhled eshopu, na kterých bylo ihned vidět, co nakupující objednává. Zaslání modelu bylo bleskové, rychlé a bezchybné, takže jsem byl o to mnohem spokojen. S celým procesem objednání jsem velmi spokojen a výrobek je opravdu top. Můžu jen doporučit všem.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Lima Bio Kamutové chlebíčky celozrnné, 100g

hodnocení 5/5 od 34 hodnotících

Diskuze 12 x Lima Bio Kamutové chlebíčky celozrnné, 100g

Klára B: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Magdaléna V: já jsem to prostě chtěla

Barbora N: děda je z dárku je nadšený

Matouš M: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Marek U: 12 x Lima Bio Kamutové chlebíčky celozrnné, 100g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Lima Bio Kamutové chlebíčky celozrnné, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Lima Bio Kamutové chlebíčky celozrnné, 100g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt