12 x Lima Mořská sůl jemná, 1kg

12 x Lima Mořská sůl jemná, 1kg

12 x Lima Mořská sůl jemná, 1kg

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Lima Mořská sůl jemná, 1kg. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Lima Mořská sůl jemná, 1kg jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1389 Kč
Naše cena: 926 Kč

Mořská sůl jemná, prvotřídní kvality, těžena ve vzdálených oblastech Atlantického oceánu, představuje klasického solícího pomocníka, nepostradatelného v každé zdravé kuchyni.Složení: Mořská sůl. Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Lima Mořská sůl jemná, 1kg

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Lima Mořská sůl jemná, 1kg

Karel Daňsa, Jeníkovice:
Pro upřesnění bych podotkl, že jsem trochu skrblík, občas asi až příliš. Takže než si zboží zakoupím, důkladně si to prověřím. Nešokuje vás proto jistě, že jsem si 12 x Lima Mořská sůl jemná, 1kg důkladně vyhledal na webu a porovnal články. Nechápal jsem, že byly všechny kladné. Mírně mě to znervóznilo, ovšem nakonec jsem si 12 x Lima Mořská sůl jemná, 1kg tak jako tak zakoupil. No a není zbytí, než k těm kladným hodnocením doplnit ještě jednu svou zkušenost. Byla to jistě velmi výhodná koupě.

Kristýna Slimáčková, Tuklaty:
Recenzi chci napsat již delší dobu. O kvalitách 12 x Lima Mořská sůl jemná, 1kg vím jak z doslechu, tak jsem měla možnost zkusit ho tak říkajíc na vlastní oči. Vyhovovalo mi to po všech stránkách. Před měsícem tedy padlo rozhodnutí pořídit si jej natrvalo domů. Mám z něj radost. Člověka zahřeje, jakmile vidí ten rozdíl před pořízením a po něm. V případě výrobku se ani není co divit. Jeho propracovanost je znát. Doporučuji každému a povím o něm i holkám, kolegyním.

Alena Junková, Županovice:
Tento PROPDUCT jsem si vybrala, protože ji chtěla moje sestra. Jinak bych tento 12 x Lima Mořská sůl jemná, 1kg nikdy nevybrala, protože mi připadá hodně předražená, nemá ani barvu, dobrý vzhled, nic. Kvalitou tak za tři stovky. Ale děti zhlouplé reklamou si to vyžádají a my rodinní příslušníci, známí chceme udělat radost.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 07. 2017.

Hodnocení 12 x Lima Mořská sůl jemná, 1kg

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Lima Mořská sůl jemná, 1kg

Oliver P: funkční výrobek

Marie P: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Gabriela Z: Ideální k osmnáctinám :)

Veronika K: děda je z dárku je nadšený

Karolína B: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Lima Mořská sůl jemná, 1kg. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Lima Mořská sůl jemná, 1kg

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt