12 x Mayka Bio Arašídové křupky, 75g

12 x Mayka Bio Arašídové křupky, 75g

12 x Mayka Bio Arašídové křupky, 75g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Mayka Bio Arašídové křupky, 75g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Mayka Bio Arašídové křupky, 75g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 864 Kč
Naše cena: 576 Kč Ověřit dostupnost

Klasické kukuřično-arašídové křupky, s vysokým obsahem arašídového másla, lahodně křupavé, arašídové chuti, představují tradiční, jemně slané, arašídové potěšení a oblíbenou bezlepkovou pochoutku, tradičně připravenou z těch nejkvalitnějších surovin, na které si rádi sami pochutnáte a ocení ji každá návštěva. Složení: Kukuřice* (55%), arašídové máslo* (33%), palmový olej*, mořská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: ArašídyEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2007 kJ (480 kcal) na 100 g. Sacharidy: 47 g, (z toho cukr: 1.9 g), Tuky: 27 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 7 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 2 g, Bílkoviny: 13 g, Sůl: 0.2 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Mayka Bio Arašídové křupky, 75g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Mayka Bio Arašídové křupky, 75g

Štěpán Švadlák, Vitiněves:
Pokud máte bolesti hlavy z agresivních reklam a přemlouvání, jak je ten který produkt zaručeně top, udělejte to jako já. Využijte namísto lživých marketingových chytáků raději skutečné zkušenosti zákazníků, kteří si výrobek na vlastní kůži vyzkoušeli. Já tak můžu opravduobjektivně napsat, že 12 x Mayka Bio Arašídové křupky, 75g je tím nejlepším, co si můžete dopřát.

Tomáš Lysák, Proseč pod Křemešníkem:
Byla to super nabídka. Podobné věci sleduji na webu a v reklamách už předlouho, ale takhle skvělou cenu jsem u 12 x Mayka Bio Arašídové křupky, 75g fakt ještě neviděl. Vím, že je kus opravdu bytelný, takže by byl určitě hřích nechat si ho za těchto príma podmínek utéct. Neváhal jsem ani minutu a udělal jsem vhodně. Už dlouho mi nic neudělalo velkou radost.

Richard Tamáš, Bystrá nad Jizerou:
Za mě 12 x Mayka Bio Arašídové křupky, 75g doporučuji a určitě se budu do tadytoho obchodu vracet. Děkuji.

David Krapf, Benešov nad Ploučnicí:
12 x Mayka Bio Arašídové křupky, 75g mě zlákal už v okamžiku, kdy jsem ho uviděl poprvé. Z prvního vzájemného setkání jsem měl nejdříve velké obavy, ale ty byly úplně zbytečné, jak jsem se utvrdil. Zejména se totiž 12 x Mayka Bio Arašídové křupky, 75g pyšní vskutku pohodlným ovládáním. Okamžitě si ho zažijí i lidé, kteří s tímto 12 x Mayka Bio Arašídové křupky, 75g do té doby předchozí zkušenosti neměli. Po prvním otestování si stoprocentně získá i vás.

Štěpán Binek, Chotěnov:
Koupí 12 x Mayka Bio Arašídové křupky, 75g jsem si nebyl upřímně jist, ale nakonec mohu být rád. Nepovažuji se za přísného kupujícího, přesto chci výkon a za nízkou cenu pořádný schopnosti. Tento eshop a jeho zboží mě příjemně překvapily. Kvalita je rovnoměrná ceně, výkon dle popisků a očekávání. Udělalo mi radost i designové zpracování, které je účelní a pěkné. jistě v blízké době objednám další kusy.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 11. 2017.

Hodnocení 12 x Mayka Bio Arašídové křupky, 75g

hodnocení 5/5 od 7 hodnotících

Diskuze 12 x Mayka Bio Arašídové křupky, 75g

Markéta F: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Josef S: Jsem ráda, že to mám

Marek B: funkční výrobek

Laura S: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Jáchym H: je to fajné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Mayka Bio Arašídové křupky, 75g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Mayka Bio Arašídové křupky, 75g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt