12 x Mayka Bio Arašídové křupky, 75g

12 x Mayka Bio Arašídové křupky, 75g

12 x Mayka Bio Arašídové křupky, 75g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Mayka Bio Arašídové křupky, 75g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Mayka Bio Arašídové křupky, 75g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 786 Kč
Naše cena: 524 Kč

Klasické kukuřično-arašídové křupky, s vysokým obsahem arašídového másla, lahodně křupavé, arašídové chuti, představují tradiční, jemně slané, arašídové potěšení a oblíbenou bezlepkovou pochoutku, tradičně připravenou z těch nejkvalitnějších surovin, na které si rádi sami pochutnáte a ocení ji každá návštěva. Složení: Kukuřice* (55%), arašídové máslo* (33%), palmový olej*, mořská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: ArašídyEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2007 kJ (480 kcal) na 100 g. Sacharidy: 47 g, (z toho cukr: 1.9 g), Tuky: 27 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 7 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 2 g, Bílkoviny: 13 g, Sůl: 0.2 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Mayka Bio Arašídové křupky, 75g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Mayka Bio Arašídové křupky, 75g

Lukáš Miltner, Okrouhlá:
Již kdysi jsem chtěl takový výrobek vyzkoušet. V momentě, kdy jsem našel internetový obchod s 12 x Mayka Bio Arašídové křupky, 75g, již jsem neměl nad čímkoliv neustále pochybovat. Bezchybná komunikace ze strany prodejce, vše realizovalo na chlup takovým způsobem, jak jsem očekával. 12 x Mayka Bio Arašídové křupky, 75g ve smluvený termín přivezl kurýr a od té chvíle ho neustále k plné spokojenosti používám. Má ale jedinou vadu: Nebudete se ho chtít dát z ruky ani na chvilku.

Jáchym Breda, Blevice:
Klidně se přiznám, že jsem patřil k těm, co 12 x Mayka Bio Arašídové křupky, 75g považovali na hloupost. Pak jsem ale v práci slyšel kolegy, jak o něm nadšeně mluví. Vyhledal jsem si webové stránky a můj původně skálopevný názor vzal za své. I manželka mi řekla, že bych neměl hanit cokoliv, co jsem sám neotestoval. Takže jsem 12 x Mayka Bio Arašídové křupky, 75g koupil a hned druhý den ho dodali. Testuji ho sice teprve druhý den, ale nemám mu co vynadat. Věřím, že mě nezklame ani v budoucnosti.

Lucie Nowáková, Třešť:
Chystala jsem se na víkend a 12 x Mayka Bio Arašídové křupky, 75g nemohl chybět v kufru. Šikovný, kompaktní, příjemný. Vydrží i silnější zátěž, delší transport a náročnější vzdušné podmínky. Na jeho kvalitu se mohu spolehnout. Nikdy nezklame a je zárukou šťastného cesty zpět i z té nejdelší výpravy.

Petra Petrůjová, Ohníč:
Jako postarší ženská se dnes moc nevyznám v tom, co je kvalitní. Často dám na rady někoho zkušenějšího a na testy, které si model získal u jiných kupujících. V tomto případě jsem také dala na recenze jiných a vyplatilo se. 12 x Mayka Bio Arašídové křupky, 75g používám už tři dní a za tu dobu jsem nenašla nic, co by mě v budoucnu od zakoupení odradilo. Musím také zmínit velmi příjemné jednání ze strany eshopu.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 07. 2017.

Hodnocení 12 x Mayka Bio Arašídové křupky, 75g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Mayka Bio Arašídové křupky, 75g

Lukáš T: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Karolína T: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Martin T: 12 x Mayka Bio Arašídové křupky, 75g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Kryštof P: funkční výrobek

Viktorie M: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Mayka Bio Arašídové křupky, 75g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Mayka Bio Arašídové křupky, 75g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt