12 x Mayka Bio Arašídové křupky, 75g

12 x Mayka Bio Arašídové křupky, 75g

12 x Mayka Bio Arašídové křupky, 75g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Mayka Bio Arašídové křupky, 75g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Mayka Bio Arašídové křupky, 75g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 864 Kč
Naše cena: 576 Kč

Klasické kukuřično-arašídové křupky, s vysokým obsahem arašídového másla, lahodně křupavé, arašídové chuti, představují tradiční, jemně slané, arašídové potěšení a oblíbenou bezlepkovou pochoutku, tradičně připravenou z těch nejkvalitnějších surovin, na které si rádi sami pochutnáte a ocení ji každá návštěva. Složení: Kukuřice* (55%), arašídové máslo* (33%), palmový olej*, mořská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: ArašídyEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2007 kJ (480 kcal) na 100 g. Sacharidy: 47 g, (z toho cukr: 1.9 g), Tuky: 27 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 7 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 2 g, Bílkoviny: 13 g, Sůl: 0.2 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Mayka Bio Arašídové křupky, 75g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Mayka Bio Arašídové křupky, 75g

Matyáš Rozkopal, Bohdašín:
Patřím k mužům, kteří neumí vybírat dárky. Často mě nenapadne nic skvělého, čím bych udělal radost. A občas mě to dost mrzí. Teď, co znám 12 x Mayka Bio Arašídové křupky, 75g, je to ale úplně jiné. Už jsem to jako dárek koupil asi pěti lidem a všichni byli stejně rádi jako já. Navíc velice překvapení, že jsem se zrovna já tak trefil s dobrým {dárkem|překvapením.

Viktorie Šnorbertová, Mladecko:
12 x Mayka Bio Arašídové křupky, 75g mi koupil přítel k narozeninám. Byla jsem krapet zaskočená. Takové překvapení si jen tak nedáváme. "Zkus to a uvidíš," řekl mi, když shlédl, jak se tvářím. S počáteční nedůvěrou, ale přece jen jsem 12 x Mayka Bio Arašídové křupky, 75g vyzkoušela. Nyní už se tomu spolu smějeme. S překvapením mě teda víc než potěšil.

Kateřina Mochánová, Lipí:
Spokojenost nakupujícího by vždy měla být na prvním místě. To už říkal nejen Tomáš Baťa a přesto jde ale o fantasii. Ovšem pouze 12 x Mayka Bio Arašídové křupky, 75g to splňuje, podobně tak, jako tento obchod, jelikož jsem hodně spokojena. Za nízkou cenu jsem dostala to, co jsem očekávala. Svou hodnotou rozhodně předčí stejné modely, tím jsem si jistá. Mám radost, že jsem nenaletěla špatnému výrobci.

Zdeněk Mateja, Libá:
Při nákupu 12 x Mayka Bio Arašídové křupky, 75g jsem hodně přísný. Stojím si za kvalitou a přijatelnou cenou. U vás jsem vše našel a ještě k tomu profesionální jednání, které zase nemusí být samozřejmost. Oceňuji rychlé odbavení mé objednávky, 12 x Mayka Bio Arašídové křupky, 75g je přesně takový, jaký očekávám a ještě jsem ušetřil. Tomu se říká báječný jednání. Z vás by si měly vzít ostatní obchody příklad.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Mayka Bio Arašídové křupky, 75g

hodnocení 5/5 od 22 hodnotících

Diskuze 12 x Mayka Bio Arašídové křupky, 75g

Alena K: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Tobiáš A: Jsem ráda, že to mám

Filip V: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Nikol H: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Kamila W: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Mayka Bio Arašídové křupky, 75g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Mayka Bio Arašídové křupky, 75g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt