12 x Mogli Bio Těstoviny Safari pro děti, 300g

12 x Mogli Bio Těstoviny Safari pro děti, 300g

12 x Mogli Bio Těstoviny Safari pro děti, 300g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Mogli Bio Těstoviny Safari pro děti, 300g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Mogli Bio Těstoviny Safari pro děti, 300g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 849 Kč
Naše cena: 566 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné dětské těstoviny ve tvaru zvířátek z africké divočiny vyrobené z nejkvalitnější německé krupice z tvrdé pšenice vyhlášené pro svůj středomořský nešlechtěný zdraví přínosný původ představují jedinečné těstovinové potěšení pro Vaše nejmenší, kterého se nejenom nají, ale třeba i něco přiučí. Optimální jako klasická příloha dle Vaší kulinářské fantazie např. do polévek a k omáčkám.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1528 kJ (360 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73 g, (z toho cukr: 0.2 g), Tuky: 1.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 3.4 g, Bílkoviny: 12 g, Sůl: 0.2 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Mogli Bio Těstoviny Safari pro děti, 300g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Mogli Bio Těstoviny Safari pro děti, 300g

Samuel Švamberg, Voznice:
Rozmýšlel jsem z hodně variant, ale nakonec vyhrál 12 x Mogli Bio Těstoviny Safari pro děti, 300g. Dal jsem nejvíc na pozitivní komentáře jiných uživatelů, ty jsou pro mě důležité a vím, že se na ně mohu spolehnout. Neobjednal bych nevyzkoušené zboží. Ale když jsem si přečetl mnohé kladné ohlasy, nebylo o čem přemýšlet. Zakoupeno a mohu se přidat k těm, kteří mají jen kladné zkušenost. Určitě budu 12 x Mogli Bio Těstoviny Safari pro děti, 300g doporučovat dál, jelikož kvalitní zboží si to zaslouží.

Zdeněk Kalhotka, Vchynice:
Dostal jsem ho od milenky. Já sám bych si dříve nikdy nepomyslel, že by mi chtěl pomoci. Moje osobnost bylo lepší než já, i když jsem v vevnitř sebe celkem trpěl. Bojoval jsem sám se sebou a předváděl si na hrdinu. Jsem manželce vděčný, protože díky jí jsem 12 x Mogli Bio Těstoviny Safari pro děti, 300g otestoval a poznal, že funguje a není důvod mu nevěřit. Už jsem ho nadnesl i kolegovi z práce, která se mi svěřil se podobným zádrhelem.

Roman Vachout, Okna:
Přes internet nenakupuji moc často, protože mi vadí to, že si zboží nemohu otestovat a někdy jsou i předlouhé dodací lhůty. Ovšem v tomto obchodu jsem udělal změnu a vyplatilo se mi to. 12 x Mogli Bio Těstoviny Safari pro děti, 300g je přesně takový, jaký jsem potřeboval, splňuje mé očekávání, navíc za levnou cenu a dodání téměř okamžité. Ještě znovu děkuji. Určitě se na vás opět v blízké době obrátím.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 11. 2017.

Hodnocení 12 x Mogli Bio Těstoviny Safari pro děti, 300g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Mogli Bio Těstoviny Safari pro děti, 300g

Sára Ď: Je to dostatečné?

Vojtěch P: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Adéla T: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Miroslav G: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Barbora C: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Mogli Bio Těstoviny Safari pro děti, 300g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Mogli Bio Těstoviny Safari pro děti, 300g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt