12 x Mogli Bio Těstoviny Safari pro děti, 300g

12 x Mogli Bio Těstoviny Safari pro děti, 300g

12 x Mogli Bio Těstoviny Safari pro děti, 300g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Mogli Bio Těstoviny Safari pro děti, 300g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Mogli Bio Těstoviny Safari pro děti, 300g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 849 Kč
Naše cena: 566 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné dětské těstoviny ve tvaru zvířátek z africké divočiny vyrobené z nejkvalitnější německé krupice z tvrdé pšenice vyhlášené pro svůj středomořský nešlechtěný zdraví přínosný původ představují jedinečné těstovinové potěšení pro Vaše nejmenší, kterého se nejenom nají, ale třeba i něco přiučí. Optimální jako klasická příloha dle Vaší kulinářské fantazie např. do polévek a k omáčkám.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1528 kJ (360 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73 g, (z toho cukr: 0.2 g), Tuky: 1.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 3.4 g, Bílkoviny: 12 g, Sůl: 0.2 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Mogli Bio Těstoviny Safari pro děti, 300g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Mogli Bio Těstoviny Safari pro děti, 300g

Samuel Švamberg, Voznice:
Vybíral jsem z hodně variant, ale nakonec zvítězil 12 x Mogli Bio Těstoviny Safari pro děti, 300g. Dal jsem nejvíc na pozitivní komentáře ostatních uživatelů, ty jsou pro mě směrodatné a vím, že se na ně můžu spolehnout. Neobjednal bych nevyzkoušené výrobky. Ale když jsem si přečetl mnohé pozitivní recenze, nebylo o čem váhat. Zakoupeno a mohu se přidat k těm, kteří mají jen kladné recenze. Rozhodně budu 12 x Mogli Bio Těstoviny Safari pro děti, 300g doporučovat dalším, jelikož dobré zboží si to zaslouží.

Zdeněk Kalhotka, Vchynice:
Obdržel jsem ho od kamarádky. Já sám bych si dříve nikdy nepřiznal, že by mi chtěl pomoci. Moje ego bylo silnější než já, i když jsem v vevnitř sebe vlastně trpěl. Pracoval jsem sám se sebou a hrál si na borce. Jsem milence vděčný, protože díky jí jsem 12 x Mogli Bio Těstoviny Safari pro děti, 300g zkusil a zjistil, že pracuje a není náznak mu nedůvěřovat. Už jsem ho doporučil i kolegovi z práce, která se mi svěřil se stejným problémem.

Roman Vachout, Okna:
Přes internet nehledám moc často, jelikož mi chybí to, že si zboží nemohu otestovat a někdy jsou i předlouhé doručovací lhůty. Ovšem v tomto eshopu jsem udělal výjimku a vrátilo se mi to. 12 x Mogli Bio Těstoviny Safari pro děti, 300g je přesně takový, jaký jsem sháněl, splňuje moje očekávání, navíc za skvělou cenu a dodání téměř bleskové. Ještě opět děkuji. Jistě se na vás opět v brzké době obrátím.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 02. 2018.

Hodnocení 12 x Mogli Bio Těstoviny Safari pro děti, 300g

hodnocení 5/5 od 17 hodnotících

Diskuze 12 x Mogli Bio Těstoviny Safari pro děti, 300g

Viktor G: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Lucie D: Je to dostatečné?

Amálie K: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Sofie A: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Anna Š: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Mogli Bio Těstoviny Safari pro děti, 300g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Mogli Bio Těstoviny Safari pro děti, 300g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt