12 x Mogli Bio Těstoviny Safari pro děti, 300g

12 x Mogli Bio Těstoviny Safari pro děti, 300g

12 x Mogli Bio Těstoviny Safari pro děti, 300g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Mogli Bio Těstoviny Safari pro děti, 300g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Mogli Bio Těstoviny Safari pro děti, 300g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 849 Kč
Naše cena: 566 Kč

Jedinečné dětské těstoviny ve tvaru zvířátek z africké divočiny vyrobené z nejkvalitnější německé krupice z tvrdé pšenice vyhlášené pro svůj středomořský nešlechtěný zdraví přínosný původ představují jedinečné těstovinové potěšení pro Vaše nejmenší, kterého se nejenom nají, ale třeba i něco přiučí. Optimální jako klasická příloha dle Vaší kulinářské fantazie např. do polévek a k omáčkám.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1528 kJ (360 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73 g, (z toho cukr: 0.2 g), Tuky: 1.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 3.4 g, Bílkoviny: 12 g, Sůl: 0.2 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Mogli Bio Těstoviny Safari pro děti, 300g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Mogli Bio Těstoviny Safari pro děti, 300g

Šárka Siposová, Trnávka:
Chci se přiznat, že jsem v dříve asi třikrát vyzkoušela podobný model jako je 12 x Mogli Bio Těstoviny Safari pro děti, 300g. Nabídka ostatních prodejců ale nebyla zcela přehledná a přišlo mi, že propagují něco, co nemohou splnit. S nákupem jsem teda moc uspokojená nebyla. V jednom případě chyběl český manuál, druhý dodavatel by docela problémový (ošklivá komunikace, složitá reklamace zboží). V případě 12 x Mogli Bio Těstoviny Safari pro děti, 300g mě ale oslovila už jeho předvedení a vstřícnost prodejce. Nejprve jsem se na 12 x Mogli Bio Těstoviny Safari pro děti, 300g vyptávala a mé otázky byly dostatečně zodpovězeny, ačkoliv jsem si doteď vůbec nic nezakoupila. Takový přístup mě k nákupu motivoval a chci říct, že jsem teda našla spolehlivého dodavatele a také výborný výrobek, který mohu všem poradit.

Lucie Tonarová, Křídla:
Ano, doporučuji!!! V žádném případě neztratí asi u nikoho doma. Solidní kvalita zpracování, žádný šunt. Původně jsme chtěli 12 x Mogli Bio Těstoviny Safari pro děti, 300g na hlavně chalupu, protože tam byl léta potřeba a nic podobného za přijatelný peníz se nedalo najít, ale nakonec jsem zakoupil jeden kus i domů, přece jen, tam ho využijeme také...

Josef Příkopa, Chotěvice:
Parádní nákup, z mojí strany panuje naprostá radost jak s vaším přístupem, tak i s 12 x Mogli Bio Těstoviny Safari pro děti, 300gem, který jsem si objednal. Častokrát se mi stalo, že mi byl balík, nebo zásilka doručen poškozený, ale ten váš byl doručen zcela v pořádku, korektně, v nejvyšší kvalitě, a za cenu, kterou bych jinde těžko našel. Jsem rád, že můžu prohlásit, že jsem s nákupem u vás velmi spokojený, a jsem si jist, že až budu objednávat za rok, určitě se k vám vrátím.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Mogli Bio Těstoviny Safari pro děti, 300g

hodnocení 5/5 od 31 hodnotících

Diskuze 12 x Mogli Bio Těstoviny Safari pro děti, 300g

Jiří : je to fajné

Viktorie U: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Michal I: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Matouš M: 110 % spokojenost

Roman K: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Mogli Bio Těstoviny Safari pro děti, 300g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Mogli Bio Těstoviny Safari pro děti, 300g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt