12 x Mogli Bio Těstoviny Safari pro děti, 300g

12 x Mogli Bio Těstoviny Safari pro děti, 300g

12 x Mogli Bio Těstoviny Safari pro děti, 300g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Mogli Bio Těstoviny Safari pro děti, 300g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Mogli Bio Těstoviny Safari pro děti, 300g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 773 Kč
Naše cena: 515 Kč

Jedinečné dětské těstoviny ve tvaru zvířátek z africké divočiny vyrobené z nejkvalitnější německé krupice z tvrdé pšenice vyhlášené pro svůj středomořský nešlechtěný zdraví přínosný původ představují jedinečné těstovinové potěšení pro Vaše nejmenší, kterého se nejenom nají, ale třeba i něco přiučí. Optimální jako klasická příloha dle Vaší kulinářské fantazie např. do polévek a k omáčkám.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1528 kJ (360 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73 g, (z toho cukr: 0.2 g), Tuky: 1.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 3.4 g, Bílkoviny: 12 g, Sůl: 0.2 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Mogli Bio Těstoviny Safari pro děti, 300g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Mogli Bio Těstoviny Safari pro děti, 300g

Johana Pospíšilíková, Borotice:
Měsíce hledám perfektní výrobek, který se mnou zvládne držet krok kamkoliv se vydám a nikdy mě nezradí. Vlastně hledala jsem. Pořád jsem nedokázala najít. Až do momentu, než jsem na webu vypátrala 12 x Mogli Bio Těstoviny Safari pro děti, 300g. V současnosti konečně nemusím provádět jakékoliv kompromisy, zvládne přesně to, co od něj čekám.

Simona Matejíková, Březsko:
Někdy jsem večer byla doma. Nechtělo se mi chodit do společnosti. Kámošky vyráželi skoro každý víkend, ale já se tam jednoduše necítila dobře. Přišla jsem si mezi nimi až méněcenně. Pak se mi jedna kamarádka z práce mezi řečí svěřila, že 12 x Mogli Bio Těstoviny Safari pro děti, 300g užívá a je s ním opravdu nadšená. Doslova řekla, pomohl mi cítit se jako žena. To byl pro mě zlomový impuls. Skoro obratem jsem si ho objednala a pravidelně ho užívám. Víkendy už teda doma netrávím, vyrážím se ráda bavit.

Antonín Škrlík, Cikháj:
12 x Mogli Bio Těstoviny Safari pro děti, 300g splnil moje očekávání a používám ho pravidelně. Už jsem takto zkoušel čtyři nebo šest konkurenční kusy, ale nyní vím, že budu vždy u 12 x Mogli Bio Těstoviny Safari pro děti, 300g. Nemám nejmenší domněnku se koukat po podobném modelu. 12 x Mogli Bio Těstoviny Safari pro děti, 300g si na můj popud koupilo v sousední rodině už asi šest lidí a nikoho neobalamutil. Což je v případě mého podezíravého tchána€souseda opravdu co říct.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 07. 2017.

Hodnocení 12 x Mogli Bio Těstoviny Safari pro děti, 300g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Mogli Bio Těstoviny Safari pro děti, 300g

Magdaléna : Je to dostatečné?

Marie H: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Aleš D: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Tereza B: děda je z dárku je nadšený

Linda : Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Mogli Bio Těstoviny Safari pro děti, 300g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Mogli Bio Těstoviny Safari pro děti, 300g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt