12 x Morgenland Bio Jablečné kroužky Mogli, 30g

12 x Morgenland Bio Jablečné kroužky Mogli, 30g

12 x Morgenland Bio Jablečné kroužky Mogli, 30g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Morgenland Bio Jablečné kroužky Mogli, 30g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Morgenland Bio Jablečné kroužky Mogli, 30g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 636 Kč
Naše cena: 424 Kč Ověřit dostupnost

Zdravé jablečné kroužky pro děti pomalu sušené bez jakýchkoliv přísad a konzervantů díky své jemně ovocné jablečné chuti a prvotřídní kvalitě představují ideální rychlou a zdravou svačinku a přísadu do domácích müsli plnou vitamínů a svěží čerstvé chuti nejen pro Vaše nejmenšíSložení: Sušené jablka*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1247 kJ (298 kcal) na 100 g. Sacharidy: 66.3 g, (z toho cukr: 63 g), Tuky: 2.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 9.6 g, Bílkoviny: 1.6 g, Sůl: 0.04 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Morgenland Bio Jablečné kroužky Mogli, 30g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Morgenland Bio Jablečné kroužky Mogli, 30g

Sofie Krchová, Vinary:
12 x Morgenland Bio Jablečné kroužky Mogli, 30g mi fakt pomohl vyřešit problém, který mě už několik let sužoval. Díky němu jsem vitálnější a mám mnohem pozitivnější mysl. To samozřejmě oceňují především kamarádi. Volný čas se nám pomocí 12 x Morgenland Bio Jablečné kroužky Mogli, 30g daří užívat si skutečně plnými doušky. Až prostřednictvím věcičky mám chuť něco dělat a jsem opravdu šťastná. 12 x Morgenland Bio Jablečné kroužky Mogli, 30g je nejvýhodnější investice pro vaši pohodu.

Matyáš Fronc, Víska u Jevíčka:
Tenhle 12 x Morgenland Bio Jablečné kroužky Mogli, 30g jsem objednával prvně. Upřímně jsem nevěděl, co od něho můžu čekat a byl jsem mile překvapený. Navíc produkt nekoresponduje ceně, cena byla malá, ale produkt je perfektní! Takže mohu jen doporučit. Když přidám klady co se týče rychlosti dodání a balení výrobku, tak jsem skutečně naprosto uspokojen a šťasten, že i slušné obchody se u nás v republice najdou. Doporučuji!

Patrik Žatka, Křelov-Břuchotín:
Jak jsem spokojený s 12 x Morgenland Bio Jablečné kroužky Mogli, 30g? Určitě objednávající dostane to, co si objedná. Co se týká nákupu přes internet, hodně mě potěšilo rychlé dodání i přehlednost internetového obchodu. Líbí se mi, že nabízí velký výběr produktů a každý si tak v něm najde to svoje. Jenom je škoda, že o tom neví více lidí. Určitě by šel na odbyt!

Alžběta Bromková, Březová-Oleško:
Tuto 12 x Morgenland Bio Jablečné kroužky Mogli, 30g je zcela TOP. V minulosti jsem jej objednávala u jiných a velmi často jsem se setkala s tím, že po nějaké době přestal prodávat. Jedině u vás jsem dostala hdně delší záruku, perfektní manuál a také možnost bezplatné porady. Jsem totálně spokojená a velmi si vážím takto ochotného prodeje.

Alžběta Menčíková, Lodín:
Hodně úžasná věc, nalákala mě na koupi rada mojí dcery. Prý to mám vyzkoušet a budu žasnout, co dokáže za zázraky. Objednala jsem si a opravdu to není špatné. Vybrala jsem si na shopu model, který se mi nejvíc líbil a nechala si ho poslat na svou adresu. Nestálo to ani hodně peněz a nakoupila jsem to z pohodlí gauče. :-] Teď mám 12 x Morgenland Bio Jablečné kroužky Mogli, 30g u sebe a spokojenost, pohoda.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 02. 2018.

Hodnocení 12 x Morgenland Bio Jablečné kroužky Mogli, 30g

hodnocení 5/5 od 31 hodnotících

Diskuze 12 x Morgenland Bio Jablečné kroužky Mogli, 30g

Aneta H: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Ondřej K: 110 % spokojenost

Valerie K: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Denisa R: Je to dostatečné?

Marie R: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Morgenland Bio Jablečné kroužky Mogli, 30g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Morgenland Bio Jablečné kroužky Mogli, 30g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt