12 x Morgenland Bio Jablečné kroužky Mogli, 30g

12 x Morgenland Bio Jablečné kroužky Mogli, 30g

12 x Morgenland Bio Jablečné kroužky Mogli, 30g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Morgenland Bio Jablečné kroužky Mogli, 30g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Morgenland Bio Jablečné kroužky Mogli, 30g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 578 Kč
Naše cena: 385 Kč

Zdravé jablečné kroužky pro děti pomalu sušené bez jakýchkoliv přísad a konzervantů díky své jemně ovocné jablečné chuti a prvotřídní kvalitě představují ideální rychlou a zdravou svačinku a přísadu do domácích müsli plnou vitamínů a svěží čerstvé chuti nejen pro Vaše nejmenšíSložení: Sušené jablka*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1247 kJ (298 kcal) na 100 g. Sacharidy: 66.3 g, (z toho cukr: 63 g), Tuky: 2.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 9.6 g, Bílkoviny: 1.6 g, Sůl: 0.04 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Morgenland Bio Jablečné kroužky Mogli, 30g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Morgenland Bio Jablečné kroužky Mogli, 30g

Rozálie Navrátilíková, Dolní Domaslavice:
Jednou jsme se s kamarádkami ve škole dohodly, že si v eshopu zakoupíme větší množství zboží najednou, kvůli úspoře. Já jsem si v té chvíli zvolila v sortimentu právě tenhle 12 x Morgenland Bio Jablečné kroužky Mogli, 30g, protože se mi nic jiného nelíbilo. Avšak byla to fakt dobrá volba. Příliš jsem od něj nevyžadovala, ale překvapil mě. Vynikající kvalita, bezproblémové doručení, nízká cenovka, jedním slovem špica!

Magdaléna Populová, Všehrdy:
Prostě jsem potřebovala ve svém bytí realizovat nějakou změnu. 12 x Morgenland Bio Jablečné kroužky Mogli, 30g se k této příležitosti jevil jako perfektní řešení. A vážně, s ním je moje každodenní rutina teď podstatně příjemnější než kdykoliv předtím. I vás občas přepadne pocit, že byste se sebou prostě měli něco udělat? Ale nemáte k životní volbě většinou dostatek vůle. Pomocí 12 x Morgenland Bio Jablečné kroužky Mogli, 30g budou takové chmury obratem minulostí. Uvidíte, že na radikální změnu je zapotřebí často opravdu málo.

Jiří Kazimour, Rančířov:
Jedná se o krapet levnější model. Zamlouvá se mi poměr cena-výkon, ale poté už jsem si 12 x Morgenland Bio Jablečné kroužky Mogli, 30g zakoupil, tak jej určitě zužitkují. Za tu hodnotu je více méně jednodušší, ale jinak funguje hezky a myslím, že se nám v práci ještě naslouží. Pokud bych pořizoval opět, vzal bych levnější typ, která bude odpovídat poměru cena-výkon.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 30. 07. 2017.

Hodnocení 12 x Morgenland Bio Jablečné kroužky Mogli, 30g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Morgenland Bio Jablečné kroužky Mogli, 30g

Tobiáš H: je to fajné

Hana V: já jsem to prostě chtěla

Kamila H: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

František I: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Václav V: Přišlo to celkem rychle

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Morgenland Bio Jablečné kroužky Mogli, 30g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Morgenland Bio Jablečné kroužky Mogli, 30g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt