12 x Morgenland Bio Kokosové mléko, 200ml

12 x Morgenland Bio Kokosové mléko, 200ml

12 x Morgenland Bio Kokosové mléko, 200ml

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Morgenland Bio Kokosové mléko, 200ml. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Morgenland Bio Kokosové mléko, 200ml jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 849 Kč
Naše cena: 566 Kč Ověřit dostupnost

Přírodní kokosové mléko z kvalitních čerstvých kosových ořechů (60%) původem ze Srí Lanky bez jakýchkoliv konzervantů s jemnou kokosově krémovou chutí představuje jedinečné zdravé osvěžení pro všechny milovníky lahodných kokosových chutí. Kokosové mléko nachází široké spektrum užití v každé zdravé kuchyni především jako rostlinná alternativa klasické smetany a zejména do asijských omáček a pokrmů, ale i všude tam, kam Vás Vaše kulinářská fantazie navede. Složení: Kokosový extrakt* (60%), voda. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 901 kJ (218 kcal) na 100 g. Sacharidy: 3.4 g, (z toho cukr: 2 g), Tuky: 22 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 21.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina:

3 důvody proč prodáváme 12 x Morgenland Bio Kokosové mléko, 200ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Morgenland Bio Kokosové mléko, 200ml

Laura Šliková, Velká Skrovnice:
Od toho času, co jsem s mimčem, nakupuji často přes internet, je to klidnější, než se s prckem tahat po nákupech, nebo si objednávat hlídání. Využívám k tomu {často|vždy váš obchod, kde vždycky najdu produkty, které potřebuji. Narazila jsem tam i na tento 12 x Morgenland Bio Kokosové mléko, 200ml, a to mě jen utvrdilo v tom, že objednávat u vás je dobrá volba. Nemůžeme si jej s manželem vynachválit.

František Kašuba, Litohoř:
Tento 12 x Morgenland Bio Kokosové mléko, 200ml jsem našel shodou okolností v internetovém obchodě. Recenze na něj byly vesměs skvělé, takže jsem si řekl, že by to nemusel být velký risk. Jasně, že jsem měl mírný strach, to je zřejmě při koupi na internetu normální, ale jakmile mi 12 x Morgenland Bio Kokosové mléko, 200ml přivezli domů, přišel jsem na to, že strach byl úplně neopodstatněné. Funguje perfektně, opravdu mi pomáhá a zpětně jsem velmi rád, že jsem si ho koupil. Bomba!

Barbora Hykešová, Řídelov:
Dlouho jsem hledala něco usnadňující život a starost o mé příbuzné. A přesně takový je toto 12 x Morgenland Bio Kokosové mléko, 200ml. Ocenila jsem jeho funkce, které se dostavilytéměř okamžitě. Její použití je lehké a zvládne ho i hloupější osoba nebo totální amatér. Nepotřebovala jsem nějaké speciální pomůcky. Všechno šlo celkem klidně a rychle.

Dominika Rybínová, Velký Chlumec:
12 x Morgenland Bio Kokosové mléko, 200ml jsem si pořídila na tomto webu. A jaká je má zkušenost? Já i mnoho jiných uživatelů hodnotíme kladně malou energetickou náročnost, bohaté vybavení, bezproblémový chod. Co ovšem nebylo k nalezení, byl manuál na používání v rodném jazyce, a některé komponenty nelze repasovat. Přesto celkově hodnotím kladně.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 11. 2017.

Hodnocení 12 x Morgenland Bio Kokosové mléko, 200ml

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Morgenland Bio Kokosové mléko, 200ml

Magdaléna S: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Sára F: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Ondřej F: Celkem jsem spokojený.

Marie V: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Daniel J: tak jsem to dostala aje to super

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Morgenland Bio Kokosové mléko, 200ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Morgenland Bio Kokosové mléko, 200ml

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt