12 x Morgenland Bio Kokosové mléko, 200ml

12 x Morgenland Bio Kokosové mléko, 200ml

12 x Morgenland Bio Kokosové mléko, 200ml

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Morgenland Bio Kokosové mléko, 200ml. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Morgenland Bio Kokosové mléko, 200ml jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 849 Kč
Naše cena: 566 Kč

Přírodní kokosové mléko z kvalitních čerstvých kosových ořechů (60%) původem ze Srí Lanky bez jakýchkoliv konzervantů s jemnou kokosově krémovou chutí představuje jedinečné zdravé osvěžení pro všechny milovníky lahodných kokosových chutí. Kokosové mléko nachází široké spektrum užití v každé zdravé kuchyni především jako rostlinná alternativa klasické smetany a zejména do asijských omáček a pokrmů, ale i všude tam, kam Vás Vaše kulinářská fantazie navede. Složení: Kokosový extrakt* (60%), voda. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 901 kJ (218 kcal) na 100 g. Sacharidy: 3.4 g, (z toho cukr: 2 g), Tuky: 22 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 21.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina:

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Morgenland Bio Kokosové mléko, 200ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Morgenland Bio Kokosové mléko, 200ml

Simona Hluchníková, Rychnovek:
Od doby, kdy jsem 12 x Morgenland Bio Kokosové mléko, 200ml zakoupila, jsem se nemohla dočkat, až ho doručí. Líbila se mi komunikace s obchodem, kdy mě průběžně informovali o místu zásilky. Nakupující ihned vidí, že si ho jako zákazníka váží. Navíc jsem zaplatila dopředu, takže potvrzení o obdržení platby pro mě bylo velice uklidňující. Teď už mám 12 x Morgenland Bio Kokosové mléko, 200ml téměř měsíc a nemůžu si ho vynachválit.

Johana Vaidišová, Velké Opatovice:
Dobrá a užitečná věc. Měla jsem určitou strach, aby se nákup vyplatil. Brzy mě 12 x Morgenland Bio Kokosové mléko, 200ml přesvědčil - patří k dobrým a spolehlivým věcem, pracuje a plní to, co od něho chci. Budoucím nakupujícím poradím, ať pořídí víc naráz – finančně se to vyplatí. Samozřejmě doporučím rodině. Jen tak dál!

Richard Frolda, Držkov:
12 x Morgenland Bio Kokosové mléko, 200ml je prostě jedinečný! Po saměťáku jsem se několik let pohyboval po Asii jako obchodní zástupce a tak mám možnost srovnání. Je vidět obrovský pokrok a i v Česku je možné objevit velmi výbornou nabídku. Po všech stránkách konkuruje prodejcům v Evropě a cenově je dokonce dostupnější než v některých vedlejších zemích. Jen tak dál.

Amálie Turjanicová, Ostrava:
Za tento 12 x Morgenland Bio Kokosové mléko, 200ml uděluji největší palec nahoru. Velmi mě potěšil a mohu napsat, že jsem nečekala velký úspěch. Objednávala jsem tento výrobek y počátkunejdříve} jako dárek k vánocům, kdy jsem si ji po vyzkoušení musela objednat i já sama. Teď už v rodině kupujeme jen tento výrobek a nemůžeme si ho vynachválit. Všem nám bezchybně pracuje, pokud vím, nikdo s ním neměl zatím nijaký problém.

Zuzana Křesalová, Tržek:
Protože preferuji zdravý životní styl, měla jsem celkem obrovský problém nakoupit si produkty v klasickém obchodě. Navíc sortiment je velice omezen, ceny bývají předraženy, a tak jsem našla na internetu eshop, který se zabývá tímto designem. nemůžu nic jiného napsat, než že spokojenost předčila mé požadavky. Když jsem byla na vážkách ohledně 12 x Morgenland Bio Kokosové mléko, 200ml, zavolala jsem na uvedené číslo, kde mi hodná paní - slečna vysvětlila, z čeho se 12 x Morgenland Bio Kokosové mléko, 200ml sestavuje, na co se používá a společně jsme celou objednávku dotáhli do zdárného konce. Trochu mě zklamala doprava. Ale jak sama říkám, doprava je kapitola sama o sobě.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Morgenland Bio Kokosové mléko, 200ml

hodnocení 5/5 od 35 hodnotících

Diskuze 12 x Morgenland Bio Kokosové mléko, 200ml

Valerie S: Tento 12 x Morgenland Bio Kokosové mléko, 200ml jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Linda B: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Kristýna P: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Andrea V: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Matěj H: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Morgenland Bio Kokosové mléko, 200ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Morgenland Bio Kokosové mléko, 200ml

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt