12 x MountHagen Bio Pražená káva mletá, 500g

12 x MountHagen Bio Pražená káva mletá, 500g

12 x MountHagen Bio Pražená káva mletá, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x MountHagen Bio Pražená káva mletá, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x MountHagen Bio Pražená káva mletá, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 3570 Kč
Naše cena: 2380 Kč

100% Arabica pražená mletá káva z fairtradového zemědělství z kávových bobů ručně sbíraných na prosluněných plantážích latinské Ameriky (Papua Nová Guinea, Peru a Honduras) představují svou silnou aromatickou chutí s harmonicky vyladěnou hořkostí optimální volbu pro milovníky kvalitní čerstvé pražené kávy Arabica pro chvíle pohody a každodenního odpočinku u šálku lahodné kávy.Složení: Káva Arabica* (100%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 758 kJ (182 kcal) na 100 g. Sacharidy: 1.5 g, (z toho cukr: 1.5 g), Tuky: 13.4 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 58.2 g, Bílkoviny: 14 g, Sůl: 0 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x MountHagen Bio Pražená káva mletá, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x MountHagen Bio Pražená káva mletá, 500g

Johana Macášková, Kostelec u Křížků:
Jednou jsme se s kamarádkami ve škole rozhodly, že si na internetu pořídíme hodně věcí v rámci jednoho nákupu, kvůli úspoře. Já jsem si tehdy vybrala v nabídce právě tento 12 x MountHagen Bio Pražená káva mletá, 500g, z důvodu, že se mi nic jiného nelíbilo. Ovšem byla to hodně dobrá volba. Zázraky jsem od něj nečekala, ale bylo to jinak. Vysoká kvalita, bezproblémové doručení, dobrá cena, jedním slovem skvělé!

Nikolas Kadlas, Deblín:
Byla to super nabídka. Podobné věci sleduji na internetu a v reklamách už dlouho, ale takhle dobrou cenu jsem u 12 x MountHagen Bio Pražená káva mletá, 500g opravdu ještě nezahlédl. Věděl jsem, že je kus opravdu dobrý, takže by byl určitě hřích nechat si ho za těchle super podmínek ztratit. nemeškal jsem ani sekundu a udělal jsem dobře. Už dávno mi nic neudělalo velkou radost.

Pavel Kloda, Cetyně:
Hledal jsem obchod, ve kterém mi vyjdou co nejvíc vstříc, protože mé potřeby byly celkem specifické. Obrátil jsem se nakonec na vás a pořídil přesně takový 12 x MountHagen Bio Pražená káva mletá, 500g, který jsem sháněl. Děkuji za podporu a trpělivost, jsem hodně náročný nakupující. Konečně jsem si objednal přesně to, co jsem potřeboval a jsem opravdu moc spokojený. Tento eshop doporučuji všemi deseti.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 07. 2017.

Hodnocení 12 x MountHagen Bio Pražená káva mletá, 500g

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze 12 x MountHagen Bio Pražená káva mletá, 500g

Denis N: Přišlo to celkem rychle

Veronika H: děda je z dárku je nadšený

Julie K: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Daniel V: Celkem jsem spokojený.

Markéta : nemá chybu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x MountHagen Bio Pražená káva mletá, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x MountHagen Bio Pražená káva mletá, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt