12 x MountHagen Bio Pražená káva mletá, 500g

12 x MountHagen Bio Pražená káva mletá, 500g

12 x MountHagen Bio Pražená káva mletá, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x MountHagen Bio Pražená káva mletá, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x MountHagen Bio Pražená káva mletá, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 3927 Kč
Naše cena: 2618 Kč Ověřit dostupnost

100% Arabica pražená mletá káva z fairtradového zemědělství z kávových bobů ručně sbíraných na prosluněných plantážích latinské Ameriky (Papua Nová Guinea, Peru a Honduras) představují svou silnou aromatickou chutí s harmonicky vyladěnou hořkostí optimální volbu pro milovníky kvalitní čerstvé pražené kávy Arabica pro chvíle pohody a každodenního odpočinku u šálku lahodné kávy.Složení: Káva Arabica* (100%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 758 kJ (182 kcal) na 100 g. Sacharidy: 1.5 g, (z toho cukr: 1.5 g), Tuky: 13.4 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 58.2 g, Bílkoviny: 14 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 12 x MountHagen Bio Pražená káva mletá, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x MountHagen Bio Pražená káva mletá, 500g

Matyáš Grexa, Okounov:
Nedávno jsem objevil katalog 12 x MountHagen Bio Pražená káva mletá, 500g, kde jsem si o něm přečetl podrobnější informace. Oslovil mě už papírově podobě. Objednal jsem ho jako dárek a zároveň praktickou pomůcku. A musím napsat, že jsem určitě nekoupil blbě. Vzhled, cena, provedení – všechno na špičkové úrovni. Alespoň se nemusím bát, že by takový dárek přišel nevhod. Nic co udělalo mé manželce takovou radost, jako tento 12 x MountHagen Bio Pražená káva mletá, 500g.

Karolína Kubisková, Třebestovice:
Jsem už starší dáma a v novodobých věcech se nějak nevyznám. Ale můj vnuk mi ukázal 12 x MountHagen Bio Pražená káva mletá, 500g a otázal se mě, zda bych jej taky nepotřebovala. Přiznám se, že se mi docela líbil a tak mi ho pořídil} a včera ráno dorazil. I toto poděkování Vám za mě píše dcera, dávala jsem jí na srdéčko aby napsala, že Vám hodně krát děkuji. Přeji mnoho zdraví a úspěchů.

Alžběta Brodíková, České Libchavy:
Recenzi chci napsat již delší dobu. O výhodách 12 x MountHagen Bio Pražená káva mletá, 500g vím jak ze slyšení, tak jsem měla možnost zkusit ho tak říkajíc na vlastní oči. Vyhovovalo mi to po všech stránkách. Včera tedy padlo rozhodnutí pořídit si jej natrvalo domů. Mám z něj radost. Člověka potěší, jakmile vidí ten rozdíl před pořízením a po něm. V případě výrobku se ani není co divit. Jeho kvalita je znát. Doporučuji každému a povím o něm i holkám, kolegyním.

Anna Weingärtnerová, Rapšach:
S tímto nákupem jsem nejvíce spokojená. 12 x MountHagen Bio Pražená káva mletá, 500g jsem si vybrala za účelem pohodlí a za tuto cenu si myslím, že jsem si rozumněji vybrat nemohla. 12 x MountHagen Bio Pražená káva mletá, 500g jen a jen doporučuji, rozhodně nebudete litovat!

Matěj Koča, Doubravy:
Tenhle 12 x MountHagen Bio Pražená káva mletá, 500g jsem nejdřív zahlédl na billboardu. Předtím mě příliš neoslovil, myslel jsem, že je nepřirozeně přechválený. Avšak poté jsem se bavil s kamarády z fotbalu, kteří si zboží objednali. Byli spokojení, doporučovali mi ho, tak jsem ho taky objednal. Teď tvrdím, že reklama na 12 x MountHagen Bio Pražená káva mletá, 500g byla pravdivá. Zpracování, ryhlé doručení, dlouhá životnost, zkrátka jedním slovem spokojenost.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 11. 2017.

Hodnocení 12 x MountHagen Bio Pražená káva mletá, 500g

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze 12 x MountHagen Bio Pražená káva mletá, 500g

Veronika H: Je to dostatečné?

Karel P: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Vojtěch K: Přišlo to celkem rychle

Eva L: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Nikol K: děda je z dárku je nadšený

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x MountHagen Bio Pražená káva mletá, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x MountHagen Bio Pražená káva mletá, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt