12 x MountHagen Bio Pražená káva mletá, 500g

12 x MountHagen Bio Pražená káva mletá, 500g

12 x MountHagen Bio Pražená káva mletá, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x MountHagen Bio Pražená káva mletá, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x MountHagen Bio Pražená káva mletá, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 3927 Kč
Naše cena: 2618 Kč Ověřit dostupnost

100% Arabica pražená mletá káva z fairtradového zemědělství z kávových bobů ručně sbíraných na prosluněných plantážích latinské Ameriky (Papua Nová Guinea, Peru a Honduras) představují svou silnou aromatickou chutí s harmonicky vyladěnou hořkostí optimální volbu pro milovníky kvalitní čerstvé pražené kávy Arabica pro chvíle pohody a každodenního odpočinku u šálku lahodné kávy.Složení: Káva Arabica* (100%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 758 kJ (182 kcal) na 100 g. Sacharidy: 1.5 g, (z toho cukr: 1.5 g), Tuky: 13.4 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 58.2 g, Bílkoviny: 14 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 12 x MountHagen Bio Pražená káva mletá, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x MountHagen Bio Pražená káva mletá, 500g

Matyáš Grexa, Okounov:
Nedávno jsem objevil katalog 12 x MountHagen Bio Pražená káva mletá, 500g, kde jsem si o tom dohledal detailnější informace. Zaujal mě už katalogovš podobě. Objednal jsem ho jako překvapení a zároveň praktickou pomůcku. A musím říct, že jsem určitě nekoupil špatně. Design, cena, kvalita – všechno na špičkové úrovni. Alespoň se nemusím obávat, že by takový dárek byl by nevhod. Nic co udělalo mé ženě velkou radost, jako tento 12 x MountHagen Bio Pražená káva mletá, 500g.

Karolína Kubisková, Třebestovice:
Jsem už postarší paní a v nových věcech se nějak nevyznám. Ale můj vnuk mi ukázal 12 x MountHagen Bio Pražená káva mletá, 500g a otázal se mě, zda bych jej také nechtěla. Přiznám se, že se mi celkem líbil a tak mi ho pořídil} a včera dopoledne přišel. I toto poděkování Vám za mě píše vnučka, kladla jsem jí na srdce aby napsala, že Vám hodně krát děkuji. Přeji mnoho zdraví a úspěchů.

Alžběta Brodíková, České Libchavy:
Recenzi chci napsat již delší dobu. O kvalitách 12 x MountHagen Bio Pražená káva mletá, 500g vím jak z doslechu, tak jsem měla možnost zkusit ho tak říkajíc na vlastní kůži. Vyhovovalo mi to po všech stránkách. Před měsícem tedy padlo rozhodnutí pořídit si jej natrvalo domů. Mám z něj radost. Člověka zahřeje, jakmile vidí ten rozdíl před pořízením a po něm. V případě výrobku se ani není co divit. Jeho propracovanost je znát. Doporučuji každému a povím o něm i kamarádkám.

Anna Weingärtnerová, Rapšach:
S tímto nákupem jsem nejvíce spokojená. 12 x MountHagen Bio Pražená káva mletá, 500g jsem si vybrala za účelem běhání a za tuto cenu si myslím, že jsem si krásněji vybrat nemohla. 12 x MountHagen Bio Pražená káva mletá, 500g jen a jen doporučuji, jednoznačně nebudete litovat!

Matěj Koča, Doubravy:
Tento 12 x MountHagen Bio Pražená káva mletá, 500g jsem napoprvé spatřil v novinách. Tehdy mě vůbec nezaujal, jevil se jako příliš přechválený. Ale pak jsem se bavil s kolegy z práce, kteří si výrovek objednali. Byli spokojení, doporučovali mi ho, tak jsem ho taky vyzkoušel. Myslím, že reklama na 12 x MountHagen Bio Pražená káva mletá, 500g tvrdila pravdu. Zpracování, blesková doprava, dlouhá životnost, prostě jedním slovem špica.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 02. 2018.

Hodnocení 12 x MountHagen Bio Pražená káva mletá, 500g

hodnocení 5/5 od 49 hodnotících

Diskuze 12 x MountHagen Bio Pražená káva mletá, 500g

Anežka T: Tento 12 x MountHagen Bio Pražená káva mletá, 500g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Patrik G: Celkem jsem spokojený.

Sabina B: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Tomáš V: Jsem ráda, že to mám

Sára D: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x MountHagen Bio Pražená káva mletá, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x MountHagen Bio Pražená káva mletá, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt