12 x Natumi Bio Jáhlový nápoj Natur, 1l

12 x Natumi Bio Jáhlový nápoj Natur, 1l

12 x Natumi Bio Jáhlový nápoj Natur, 1l

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Natumi Bio Jáhlový nápoj Natur, 1l. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Natumi Bio Jáhlový nápoj Natur, 1l jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1337 Kč
Naše cena: 891 Kč

Jedinečný jáhlový nápoj přírodní, z nejkvalitnějšího loupaného prosa (jáhly), původem z Německa, představuje lahodné potěšení, jedinečně obilné chuti nejen pro vegany a celialiky, ale jako jedinečná rostlinná alternativa klasickému mléku, bohatá na rostlinné bílkoviny, a výjimečné jáhlové chuti, najde své místo v každé zdravé kuchyni. Jáhlový nápoj přírodní má ideální použití jako alternativa klasického mléka, do müsli, kaší, pudinků, na pečení a vaření či surové jako přírodní rostlinný nápoj a do rozličných mixů dle Vaší kulinářské fantazie.Složení: Proso* (15%), slunečnicový olej*, mořská sůl*, voda. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 226 kJ (54 kcal) na 100 g. Sacharidy: 10 g, (z toho cukr: 5.5 g), Tuky: 1.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0.3 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0.7 g), Vláknina: 0.5 g, Bílkoviny: 0.7 g, Sůl: 0.08 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Natumi Bio Jáhlový nápoj Natur, 1l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Natumi Bio Jáhlový nápoj Natur, 1l

Matěj Valach, Budišovice:
kompaktni, planujeme s sebou brát i na dovcu, nezabere moc mista, takove male 12 x Natumi Bio Jáhlový nápoj Natur, 1l z toho je, materiálováđložením kombinace je super, bez komercnich maluvek, bocni okynka budou v lete fajne vetrat, dětsko je z neho nadsena, jsou tam i koliky na upevneni

Petr Hánl, Zachotín:
Po více jak jednom měsíci zkoušení tohoto 12 x Natumi Bio Jáhlový nápoj Natur, 1l musím napsat, že splňuje mé potřeby. Je funkční, ideální a hodně silný. Už při objednávání jsme s ženou ocenili perfektní jednání i montáž. Toto jednání by měla být kdekoliv, ale bohužel není.

Jana Liscová, Jakubovice:
Byla jsem nejprve skeptická, a protože nerada objednávám přes net. Byla jsem se na 12 x Natumi Bio Jáhlový nápoj Natur, 1l podívat v klasickém krámě. Otestovala jsem jej a byla jsem okouzlena, jakého užitečného pomocníka můžu mít v bytě. Nečekala jsem, sedla jsem k internetu a za výhodnou cenu jej koupila. Mám ho v bytě pár dní a nemůžu si ho užít. Musím se naučit jej zvládat, ale vypadá to lehce, tak asi nebude chyba.

Richard Folbr, Opolany:
Dávám zejména přednost vlastnostem a neřeším styl. Hlavní pro mě je, aby mi 12 x Natumi Bio Jáhlový nápoj Natur, 1l dlouho a bez problémů sloužil. Což tento 12 x Natumi Bio Jáhlový nápoj Natur, 1l opravdu garantuje, můžete si ho užívat kdekoliv. Pro všechny aktivní pány ho tak musím vřele doporučit. 12 x Natumi Bio Jáhlový nápoj Natur, 1l s vámi vždy absolvuje i cestu k moři. Pouze si dejte pozor, aby na něj nezačala žárlit vaše žena či přítelkyně.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Natumi Bio Jáhlový nápoj Natur, 1l

hodnocení 5/5 od 35 hodnotících

Diskuze 12 x Natumi Bio Jáhlový nápoj Natur, 1l

Lukáš M: funkční výrobek

Václav : Doufám, že to vydrží několik let :-D

Gabriela M: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Laura N: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Michal K: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Natumi Bio Jáhlový nápoj Natur, 1l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Natumi Bio Jáhlový nápoj Natur, 1l

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt