12 x Natumi Bio Jáhlový nápoj Natur, 1l

12 x Natumi Bio Jáhlový nápoj Natur, 1l

12 x Natumi Bio Jáhlový nápoj Natur, 1l

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Natumi Bio Jáhlový nápoj Natur, 1l. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Natumi Bio Jáhlový nápoj Natur, 1l jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1215 Kč
Naše cena: 810 Kč

Jedinečný jáhlový nápoj přírodní, z nejkvalitnějšího loupaného prosa (jáhly), původem z Německa, představuje lahodné potěšení, jedinečně obilné chuti nejen pro vegany a celialiky, ale jako jedinečná rostlinná alternativa klasickému mléku, bohatá na rostlinné bílkoviny, a výjimečné jáhlové chuti, najde své místo v každé zdravé kuchyni. Jáhlový nápoj přírodní má ideální použití jako alternativa klasického mléka, do müsli, kaší, pudinků, na pečení a vaření či surové jako přírodní rostlinný nápoj a do rozličných mixů dle Vaší kulinářské fantazie.Složení: Proso* (15%), slunečnicový olej*, mořská sůl*, voda. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 226 kJ (54 kcal) na 100 g. Sacharidy: 10 g, (z toho cukr: 5.5 g), Tuky: 1.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0.3 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0.7 g), Vláknina: 0.5 g, Bílkoviny: 0.7 g, Sůl: 0.08 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Natumi Bio Jáhlový nápoj Natur, 1l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Natumi Bio Jáhlový nápoj Natur, 1l

Sofie Poukarová, Nevojice:
Měla jsem štěstí a objednala jsem 12 x Natumi Bio Jáhlový nápoj Natur, 1l za lepší cenu. Čekala jsem skoro jeden dny, než balíček došel. Řešila jsem s eshopem nějaké problémy s fakturační adresou a uhrazením. Lehce se všechno vyjasnilo a produkt mi byl doručen. Ještě jsem pořádně nevyzkoušela všechny funkce, ale už teď jsem ráda a těším se, až budu mít mnoho času ho detailněji vyzkoušet a pochlubím se přátelům.

Antonín Lipčák, Horská Kvilda:
Potřeboval jsem objednat 12 x Natumi Bio Jáhlový nápoj Natur, 1l v co nejlepší kvalitě a za přijatelnou cenu. Navíc jsem na to hodně pospíchal. Naštěstí jste mi vyšli opravdu vstříc, poradili, a balíček odeslali obratem. ZásilkuDárek} včera přišel a vše bylo v naprostém pořádku. Vážím si dobré komunikace a skvělému přístupu k zákazníkovi.

Nela Fialková, Dolní Slivno:
design je pro mě primární. Studuji design a nemůžu si pořídit cokoliv, co se mi nelíbí. Právě 12 x Natumi Bio Jáhlový nápoj Natur, 1l mě velmi zaujal. Jak se říká, první myšlenka, dobrá myšlenka! Svým designem i zpracováním se mi opravdu líbí a jsem uspokojena. A ta levná cena, to je takový bonus.

Veronika Brchelová, Tetov:
Tento PROPDUCT jsem si vybrala, protože ji chtěla moje vnučka. Jinak bych tento 12 x Natumi Bio Jáhlový nápoj Natur, 1l nikdy nezakoupila, protože mi připadá nejvíc předražená, nemá ani speciální úpravu, dobrý vzhled, nic. Kvalitou tak za čtyři stovky. Ale děti zhlouplé reklamou si to vyžádají a my dospělí chceme udělat radost.

Markéta Wilhelmová, Našiměřice:
Potřebovala jsem ihned a levně pořídit 12 x Natumi Bio Jáhlový nápoj Natur, 1l. Vyšli jste mi vstříc, pomohli a odkázali mne na to, co jsem potřebovala. Dobré a férové jednání a hlavně balíček došel brzo, jak jsem chtěla. Super, tak by to mělo být vždy.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 07. 2017.

Hodnocení 12 x Natumi Bio Jáhlový nápoj Natur, 1l

hodnocení 5/5 od 65 hodnotících

Diskuze 12 x Natumi Bio Jáhlový nápoj Natur, 1l

Sebastian H: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Zuzana P: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Matyáš V: 12 x Natumi Bio Jáhlový nápoj Natur, 1l je dobrý, ale chtělo yb to větší

Anežka K: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Šárka G: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Natumi Bio Jáhlový nápoj Natur, 1l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Natumi Bio Jáhlový nápoj Natur, 1l

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt