12 x Natumi Bio Jáhlový nápoj Natur, 1l

12 x Natumi Bio Jáhlový nápoj Natur, 1l

12 x Natumi Bio Jáhlový nápoj Natur, 1l

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Natumi Bio Jáhlový nápoj Natur, 1l. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Natumi Bio Jáhlový nápoj Natur, 1l jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1337 Kč
Naše cena: 891 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečný jáhlový nápoj přírodní, z nejkvalitnějšího loupaného prosa (jáhly), původem z Německa, představuje lahodné potěšení, jedinečně obilné chuti nejen pro vegany a celialiky, ale jako jedinečná rostlinná alternativa klasickému mléku, bohatá na rostlinné bílkoviny, a výjimečné jáhlové chuti, najde své místo v každé zdravé kuchyni. Jáhlový nápoj přírodní má ideální použití jako alternativa klasického mléka, do müsli, kaší, pudinků, na pečení a vaření či surové jako přírodní rostlinný nápoj a do rozličných mixů dle Vaší kulinářské fantazie.Složení: Proso* (15%), slunečnicový olej*, mořská sůl*, voda. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 226 kJ (54 kcal) na 100 g. Sacharidy: 10 g, (z toho cukr: 5.5 g), Tuky: 1.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0.3 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0.7 g), Vláknina: 0.5 g, Bílkoviny: 0.7 g, Sůl: 0.08 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Natumi Bio Jáhlový nápoj Natur, 1l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Natumi Bio Jáhlový nápoj Natur, 1l

Sofie Cupalová, Chotutice:
Já osobně nemám s 12 x Natumi Bio Jáhlový nápoj Natur, 1l své dlouhodobé zkušenosti, pořídila jsem ho mamince. Sáhla jsem po něm především proto, že měl v tisku opravdu kladné recenze a protože spousta kamarádek se s ním také setkalo. Matka, navzdory tomu, že byla zprvu mírně rozpačitá, si ho nyní velmi chválí. Vždy, když k ní přijedu, tak o tom mluví a je moc nadšená.

Magdaléna Schönerová, Dobříč:
Potřebovala jsem rychle a levně pořídit 12 x Natumi Bio Jáhlový nápoj Natur, 1l. Vyšli jste mi vstříc, poradili a odkázali mne na to, co jsem hledala. Skvělé a férové jednání a hlavně dárek došel včas, jak jsem potřebovala. Super, tak by to mělo být všude.

Denisa Heváková, Němětice:
Ano, doporučuji!!! V žádném případě neztratí asi u nikoho doma. Solidní kvalita zpracování, žádný šmejd. Původně jsme chtěli 12 x Natumi Bio Jáhlový nápoj Natur, 1l na hlavně zahradu, protože tam byl léta potřeba a nic podobného za přijatelný peníz se nedalo najít, ale nakonec jsem zakoupil jeden kus i domů, přece jen, tam ho využijeme také...

Kamila Hasmanová, Hrčava:
Od doby, kdy jsem 12 x Natumi Bio Jáhlový nápoj Natur, 1l zakoupila, jsem se nemohla vydržet, až dodají. Líbila se mi diskuze s obchodem, kdy mě během dopravy informovali o stavu nákupu. Člověk hned vidí, že si ho jako zákazníka váží. Navíc jsem zaplatila dopředu, takže informace o přijetí platby pro mě bylo velice důležité. Teď už mám 12 x Natumi Bio Jáhlový nápoj Natur, 1l téměř rok a nemůžu si ho vynachválit.

Zuzana Vosyková, Albrechtice nad Orlicí:
Jelikož jsem žena, tak se pokaždé ohlížím na víc aspektů, co může nejen 12 x Natumi Bio Jáhlový nápoj Natur, 1l, ale i eshop dodat. Tím myslím například cenu, zabalení výrobku, rychlost dodání, design zboží a důležitá je pro mne odpovídání na dotazy. A můžu konstatovat, že se vším tímto jsem byla nejvíce spokojená. Cena je v levná, balení bylo v klidu, žádné přehnané omotávání stretchkou nebo nevím čím a doručení bylo do dvou dnů. Opravdu můžu pouze doporučit!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 02. 2018.

Hodnocení 12 x Natumi Bio Jáhlový nápoj Natur, 1l

hodnocení 5/5 od 75 hodnotících

Diskuze 12 x Natumi Bio Jáhlový nápoj Natur, 1l

Vojtěch P: Přišlo to celkem rychle

Matouš K: Jsem ráda, že to mám

Adam T: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Vanesa D: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Tadeáš P: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Natumi Bio Jáhlový nápoj Natur, 1l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Natumi Bio Jáhlový nápoj Natur, 1l

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt