12 x Natumi Bio Ovesný nápoj s vápníkem, 1l

12 x Natumi Bio Ovesný nápoj s vápníkem, 1l

12 x Natumi Bio Ovesný nápoj s vápníkem, 1l

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Natumi Bio Ovesný nápoj s vápníkem, 1l. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Natumi Bio Ovesný nápoj s vápníkem, 1l jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1041 Kč
Naše cena: 694 Kč

Klasický ovesný nápoj s vysokým obsahem vápníku, z nejkvalitnějšího celozrnného ovsa, původem z Německa, a s přídavkem mořské řasy Lithothamnium jako bohatého zdroje vápníku, představuje lahodné ovesné pochutnání nejen pro vegany, ale jako zdravá alternativa klasickému mléku, výjimečné chuti s neutrálním aroma, najde své místo v každé zdravé kuchyni. Ovesný nápoj má ideální použití jako alternativa klasického mléka, do müsli, kaší, pudinků, na pečení a vaření či surové jako přírodní rostlinný nápoj a do rozličných mixů dle Vaší kulinářské fantazie.Složení: Celozrnný oves* (12%), slunečnicový olej*, mořská řasa Lithothamnium (0,4%), mořská sůl, voda. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 206 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 8.6 g, (z toho cukr: 4.5 g), Tuky: 1.3 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0.9 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0.2 g), Vláknina: 0.5 g, Bílkoviny: 0.7 g, Sůl: 0.12 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Natumi Bio Ovesný nápoj s vápníkem, 1l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Natumi Bio Ovesný nápoj s vápníkem, 1l

Jonáš Hatlák, Skapce:
Když něco kupuji, tak vyžaduji kvalitu a rychlost zaslání. Toho se ovšem málokdy dočkám. Před časem jsem objednával 12 x Natumi Bio Ovesný nápoj s vápníkem, 1l přes vás a vše, co jsem očekával, se mi splnilo do posledního puntíku. Výborně, tak by to mělo být. Byl jsem moc spokojený!

Laura Šmigurová, Kosova Hora:
Pořídila jsem si 12 x Natumi Bio Ovesný nápoj s vápníkem, 1l a byla jsem velice spokojená. Oslovil mne především kvůli tomu, že nejen dobře slouží, ale také skvěle vypadá. Mám ráda pěkné a kvalitní věci, které vynikají vysokou výdrží a jsou držáky. Velice mě potěšila radost také prakticky bleskurychlá rychlost doručení, protože jsem na doručení 12 x Natumi Bio Ovesný nápoj s vápníkem, 1l opravdu pospíchala.

Vojtěch Fiksa, Chotýčany:
Hodnotím jakožto domácí uživatel (porovnání). Celkově se jedná o roztomilý 12 x Natumi Bio Ovesný nápoj s vápníkem, 1l s řadou zajímavých funkcí, který má vše,co běžný uživatel hledá. Velmi oceňuji jeho odolnost a možností přizpůsobit si užití svým potřebám.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Natumi Bio Ovesný nápoj s vápníkem, 1l

hodnocení 5/5 od 30 hodnotících

Diskuze 12 x Natumi Bio Ovesný nápoj s vápníkem, 1l

Jaroslav : tak jsem to dostala aje to super

Roman H: 12 x Natumi Bio Ovesný nápoj s vápníkem, 1l je dobrý, ale chtělo yb to větší

Anežka K: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Barbora L: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Andrea N: Je to dostatečné?

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Natumi Bio Ovesný nápoj s vápníkem, 1l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Natumi Bio Ovesný nápoj s vápníkem, 1l

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt