12 x Natumi Bio Ovesný nápoj s vápníkem, 1l

12 x Natumi Bio Ovesný nápoj s vápníkem, 1l

12 x Natumi Bio Ovesný nápoj s vápníkem, 1l

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Natumi Bio Ovesný nápoj s vápníkem, 1l. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Natumi Bio Ovesný nápoj s vápníkem, 1l jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 947 Kč
Naše cena: 631 Kč

Klasický ovesný nápoj s vysokým obsahem vápníku, z nejkvalitnějšího celozrnného ovsa, původem z Německa, a s přídavkem mořské řasy Lithothamnium jako bohatého zdroje vápníku, představuje lahodné ovesné pochutnání nejen pro vegany, ale jako zdravá alternativa klasickému mléku, výjimečné chuti s neutrálním aroma, najde své místo v každé zdravé kuchyni. Ovesný nápoj má ideální použití jako alternativa klasického mléka, do müsli, kaší, pudinků, na pečení a vaření či surové jako přírodní rostlinný nápoj a do rozličných mixů dle Vaší kulinářské fantazie.Složení: Celozrnný oves* (12%), slunečnicový olej*, mořská řasa Lithothamnium (0,4%), mořská sůl, voda. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 206 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 8.6 g, (z toho cukr: 4.5 g), Tuky: 1.3 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0.9 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0.2 g), Vláknina: 0.5 g, Bílkoviny: 0.7 g, Sůl: 0.12 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Natumi Bio Ovesný nápoj s vápníkem, 1l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Natumi Bio Ovesný nápoj s vápníkem, 1l

Hana Herzogová, Držovice:
Nějaký čas jsem váhala mezi touto 12 x Natumi Bio Ovesný nápoj s vápníkem, 1l a obdobným, podobným. Nakonec jsem si na reakci rozhovoru, kdy jsem si vyzkoušela, jestli je produkt opravdu na skladě a v jakém je stavu, zvolila tento produkt a své volby určitě nelituji. Nejen, že paní na telefonu byla skutečně příjemná a ochotná, zboží došlo skutečně brzy a v originálním stavu. Všechno jak má být, můžu jinak než doporučit.

Natálie Lazorková, Rodná:
Podívejte, tohle je věc, které si dělá reklamu samo. Asi není třeba ho uvádět, kdo vyzkoušel, ví, o čem mluvím a kdo ještě ne, ten by to měl ihned napravit! ;-) Ale kdyby se pořád našel někdo, kdo se s 12 x Natumi Bio Ovesný nápoj s vápníkem, 1l nesetkal, tak poradím, ať se nebojí a koupí si na zkoušku. Všichni si to pochvalují, funguje to a já nevidím důvod, proč nedoporučit i přátelům.

Matouš Šamberger, Nová Sídla:
12 x Natumi Bio Ovesný nápoj s vápníkem, 1l jsem si pořizoval přes internet. Nikdy jsem podobně nic nepořizoval, a byl jsem proto velmi moc nedůvěřivý. Nemusel jsem ale čekat dlouho, jen dva dny, než mi zastavila před domem doručovatelka a předala mi můj 12 x Natumi Bio Ovesný nápoj s vápníkem, 1l. Ani s dopravou mě nevyšel dráže, než v klasickém krámě, navíc jsem jej pořídil pohodlně u počítače. Úžasná služba.

Sabina Enenkelová, Raspenava:
Mám 12 x Natumi Bio Ovesný nápoj s vápníkem, 1l již 6 měsíců a pořád jsem nadšená

Matouš Abrahámek, Březí nad Oslavou:
Během nákupu 12 x Natumi Bio Ovesný nápoj s vápníkem, 1l jsem poměrně přísný. Stojím si za stálostí a nízkou cenou. U vás jsem vše našel a ještě navíc solidní jednání, které také nemusí být samozřejmost. Oceňuji kladné odbavení mé objednávky, 12 x Natumi Bio Ovesný nápoj s vápníkem, 1l je přesně takový, jaký očekávám a ještě jsem ušetřil. Tomu se říká perfektní nákup. Z vás by si měly vzít jiné obchody příklad.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 07. 2017.

Hodnocení 12 x Natumi Bio Ovesný nápoj s vápníkem, 1l

hodnocení 5/5 od 64 hodnotících

Diskuze 12 x Natumi Bio Ovesný nápoj s vápníkem, 1l

Daniela N: Proboha. To raději přispěju na charitu

Markéta P: Je to dostatečné?

Daniel B: Celkem jsem spokojený.

Viktorie M: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Anna : Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Natumi Bio Ovesný nápoj s vápníkem, 1l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Natumi Bio Ovesný nápoj s vápníkem, 1l

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt