12 x Natumi Bio Ovesný nápoj vanilkový, 1l

12 x Natumi Bio Ovesný nápoj vanilkový, 1l

12 x Natumi Bio Ovesný nápoj vanilkový, 1l

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Natumi Bio Ovesný nápoj vanilkový, 1l. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Natumi Bio Ovesný nápoj vanilkový, 1l jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 933 Kč
Naše cena: 622 Kč

Klasický ovesný nápoj vanilkový, z nejkvalitnějšího celozrnného ovsa, původem z Německa, představuje lahodné potěšení, tradiční ovesné chuti s lehkým vanilkovým nádechem nejen pro vegany, ale jako zdravá alternativa klasickému mléku, bohatá na rostlinné bílkoviny, a výjimečně přírodní vanilkové chuti, najde své místo v každé zdravé kuchyni. Ovesný nápoj vanilkový má ideální použití jako alternativa klasického mléka, do müsli, kaší, pudinků, na pečení a vaření či surové jako přírodní rostlinný nápoj a do rozličných mixů dle Vaší kulinářské fantazie.Složení: Celozrnný oves* (12%), slunečnicový olej*, Bourbon vanilkový extrakt*, mořská sůl, voda. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 203 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 8.5 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0.05 g, Bílkoviny: 0.6 g, Sůl: 0.12 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Natumi Bio Ovesný nápoj vanilkový, 1l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Natumi Bio Ovesný nápoj vanilkový, 1l

Viktorie Hovjacká, Boršice:
Dostala jsem ho jako dárek. Do té doby jsem nikdy ani nepřemýšlela nad tím, že bych si ho sama koupila. Pak jsem se přece jen rozhodnula, že ho hned otestuji. Bez přehánění musím potvrdit, že jsem byla velmi mile spokojená. Kamarádky, které u mě byly na skok se okamžitě ptaly, jak jsem s ním zadobře. Tak jsem popravdě řekla, že si nemůžu stěžovat a bez váhání jsem jim jí doporučila.

Kamila Kroužecká, Dobruška:
Dobrá a užitečná věc. Měla jsem určitou obavu, aby se nákup vyplatil. Brzy mě 12 x Natumi Bio Ovesný nápoj vanilkový, 1l přesvědčil - patří k dobrým a spolehlivým věcem, pracuje a plní to, co od něho chci. Budoucím nakupujícím poradím, ať koupí víc naráz – finančně se to vyplatí. Samozřejmě doporučím přátelům. Jen tak dál!

Tadeáš Dítě, Třebíz:
Za mě 12 x Natumi Bio Ovesný nápoj vanilkový, 1l doporučuji a pravděpodobně se budu do tadytoho obchodu vracet. Děkuji.

Nikola Frišová, Jiříkovice:
Do ložnice jsme s přítelem vybírali vhodný 12 x Natumi Bio Ovesný nápoj vanilkový, 1l, který by splnil všechna naše očekávání. Jsme oba nesmírně nároční, když něco kupujeme dohromady, chceme maximální kvalitu. Manžel nejdříve nevěřil, že jsem vybrala vhodný eshop, on vždy vidí všechno příliš špatně. Nakonec mě ještě pochválil, že jsem opravdu vybrala odborníky na profesionální úrovni. Ještě jednou děkujeme.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 07. 2017.

Hodnocení 12 x Natumi Bio Ovesný nápoj vanilkový, 1l

hodnocení 5/5 od 66 hodnotících

Diskuze 12 x Natumi Bio Ovesný nápoj vanilkový, 1l

Alena K: Ideální k osmnáctinám :)

Sofie : Tento 12 x Natumi Bio Ovesný nápoj vanilkový, 1l jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Emma P: Proboha. To raději přispěju na charitu

Kateřina K: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Karel V: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Natumi Bio Ovesný nápoj vanilkový, 1l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Natumi Bio Ovesný nápoj vanilkový, 1l

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt