12 x Natumi Bio Ovesný nápoj vanilkový, 1l

12 x Natumi Bio Ovesný nápoj vanilkový, 1l

12 x Natumi Bio Ovesný nápoj vanilkový, 1l

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Natumi Bio Ovesný nápoj vanilkový, 1l. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Natumi Bio Ovesný nápoj vanilkový, 1l jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1026 Kč
Naše cena: 684 Kč Ověřit dostupnost

Klasický ovesný nápoj vanilkový, z nejkvalitnějšího celozrnného ovsa, původem z Německa, představuje lahodné potěšení, tradiční ovesné chuti s lehkým vanilkovým nádechem nejen pro vegany, ale jako zdravá alternativa klasickému mléku, bohatá na rostlinné bílkoviny, a výjimečně přírodní vanilkové chuti, najde své místo v každé zdravé kuchyni. Ovesný nápoj vanilkový má ideální použití jako alternativa klasického mléka, do müsli, kaší, pudinků, na pečení a vaření či surové jako přírodní rostlinný nápoj a do rozličných mixů dle Vaší kulinářské fantazie.Složení: Celozrnný oves* (12%), slunečnicový olej*, Bourbon vanilkový extrakt*, mořská sůl, voda. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 203 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 8.5 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0.05 g, Bílkoviny: 0.6 g, Sůl: 0.12 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Natumi Bio Ovesný nápoj vanilkový, 1l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Natumi Bio Ovesný nápoj vanilkový, 1l

Jana Pekárnová, Krňany:
12 x Natumi Bio Ovesný nápoj vanilkový, 1l jsem si koupila zejména kvůli partnerovi. Přestože jsem si ho pořídila pro sebe, věděla jsem, že chlapovi to udělá radost. No a nepletla jsem se. Muž mě okamžitě pochválil a mimo to, že měl radost on, ji mám i já. Slouží mi velmi dobře a ten můj už ví, co mi má objednávat, abych byla spokojená .

Antonín Benesch, Břehy:
Jsem zase zcela spokojen. Jako obvykle padla má volba na tradiční eshop a vyplatilo se. Požadovaná provedení produktu a rychlé doručení. Jsem spokojen jak s levnou cenou, možností širokého výběru barevné varianty produktu, tak i s lehkým ovládáním bez přebytečných funkcí navíc. Žádné zdlouhavé čtení uživatelských příruček. Za mě plný počet bodů.

Sofie Karpianusová, Dolní Krupá:
12 x Natumi Bio Ovesný nápoj vanilkový, 1l je velmi hezký a užitečný. Velmi doporučuji. Cena je rovnoměrná zpracování. Neřekla bych však, že si zaplatíte více, dostanete něco lepšího. Pokud ano, já jsem s tímto produktem přesto spokojená. Myslím, že se jedná o poměrně nadprůměrný produkt, který umí spoustu věcí a za tu cenu umí vše, co potřebuji.

Dominik Lenner, Měkynec:
S 12 x Natumi Bio Ovesný nápoj vanilkový, 1l jsem se setkal, když jsem hledal šikovného pomocníka do dílny. Byl jsem pěkně překvapen jeho kvalitou a velmi lehkou prodejností. Velké skladové zásoby mi umožnily objednat si několik balení 12 x Natumi Bio Ovesný nápoj vanilkový, 1l, abych nemusel zase za měsíc objednávat. I přítelkyně byla spokojena a jistě se k tomuto 12 x Natumi Bio Ovesný nápoj vanilkový, 1l opět vrátíme.

Michaela Techlová, Brzánky:
Na tomto 12 x Natumi Bio Ovesný nápoj vanilkový, 1l se mi líbí široká škála všelijakého ovládání, i když ovládání je krapet složité a musel mi poradit sousedův dospívající syn. Těžko říct, jestli se to někdy naučím a jestli reálně všechny nastavení využiji. Budu ráda, když se naučím potřebné věci a zbytek asi nevyužiji. Přesto za takto nízkou cenu, bych nečekala tolik všemožných funkcí. Až budete všechny hledat, bacha na to, některé jsou unikátně schované. Nicméně manuál je poměrně přehledný.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 02. 2018.

Hodnocení 12 x Natumi Bio Ovesný nápoj vanilkový, 1l

hodnocení 5/5 od 52 hodnotících

Diskuze 12 x Natumi Bio Ovesný nápoj vanilkový, 1l

Klára K: já jsem to prostě chtěla

Gabriela T: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Lucie G: Tento 12 x Natumi Bio Ovesný nápoj vanilkový, 1l jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Jáchym R: 110 % spokojenost

Linda S: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Natumi Bio Ovesný nápoj vanilkový, 1l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Natumi Bio Ovesný nápoj vanilkový, 1l

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt