12 x Natumi Bio Rýžový nápoj lískooříškový, 1l

12 x Natumi Bio Rýžový nápoj lískooříškový, 1l

12 x Natumi Bio Rýžový nápoj lískooříškový, 1l

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj lískooříškový, 1l. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj lískooříškový, 1l jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1352 Kč
Naše cena: 901 Kč Ověřit dostupnost

Klasický rýžový nápoj s lískovými ořechy, mandlemi a praženým ječmenem, původem z kvalitního italské zemědělství, představuje lahodné oříškové potěšení nejen pro vegany, ale jako zdravá alternativa klasickému oříškovému mléku, bohatá na rostlinné bílkoviny, a výjimečně přírodní chuti, najde své místo v každé zdravé kuchyni. Rýžový nápoj oříškový má ideální použití jako alternativa klasického mléka, do müsli, kaší, pudinků, na sladké pečení či surové jako přírodní rostlinný nápoj či do rozličných mixů dle Vaší kulinářské fantazie.Složení: Rýže* (16%), lískové ořechy* (1,7%), slunečnicový olej*, mandle* (0,6%), ječmen*, mořská sůl, voda. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: Lepek, OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 346 kJ (83 kcal) na 100 g. Sacharidy: 10.7 g, (z toho cukr: 4.4 g), Tuky: 3.9 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 2 g, polynenasycené mastné kyseliny: 1.5 g), Vláknina: 1 g, Bílkoviny: 0.7 g, Sůl: 0.05 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj lískooříškový, 1l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj lískooříškový, 1l

Radek Lauko, Habří:
Opravdu príma věc, tohle se opravdu jen tak nesežene. Můžu to všem vřele doporučit, takový 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj lískooříškový, 1l jsem sháněl na netu hodně dlouho, ale vždycky měl nějakou chybu ? vysoká cena, mizerná kvalita, nebo chyby s dodáním zásilky... Každopádně tohle je prostě príma, a jsem po všech směrech spokojený. Tenhle 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj lískooříškový, 1l můžu rozhodně doporučit rodině, kteří něco stejného hledají.

Zuzana Chyská, Pivín:
Pro své děti chci to {nejlepší|. Při výběru tohoto 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj lískooříškový, 1l jsem byla obzvlášť opatrná a kladla jsem důraz především na kvalitu a zpracování. Výsledek mne pěkně překvapil. Zboží sice nebylo skladem, ale díky skvělým prodejcům jsem se dozvěděla, že mohu vybrat za hezčí cenu podobný, který poslouží podobným způsobem. Nakonec jsem ještě ušetřila a spokojenost je největší!

Václav Tupáček, Zruč nad Sázavou:
12 x Natumi Bio Rýžový nápoj lískooříškový, 1l jsem si vybral na základě dobré kombinace slibované kvality a výhodné ceny. Webové stránky jsou pěkně zpracované, budí ve mně důvěru a to považuji za důležité pro kupujícího hodně důležitý. Všem,kteří už nějakou chvíli přemýšlí, že by 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj lískooříškový, 1l vyzkoušeli, bych poradil, ať s koupí neváhají. Zcela jasně je nás, spokojených kupujících, dost, a potencionální drobnosti, které 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj lískooříškový, 1l někdy lidé reklamují, považuji ze nepodstatné. Tedy mně to radost z nákupu rozhodně nezkazilo.

Tobiáš Mokráš, Vysoký Újezd:
Celkem perfektní 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj lískooříškový, 1l, který je standardní unisex. Šikne se jak nám, hrubým mužům, tak křehkým dívkám, které potřebují dostávat něhu a pozornost€dohled. Přesvědčil jsem se, že pořád ještě existují 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj lískooříškový, 1l, které beze zbytku využijí obě pohlaví. Praktické balení, skvělé vlastnosti a intenzivní účinky dělají z 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj lískooříškový, 1l univerzálního pomocníka v každé chvíli. Přesvědčil jsem se o tom na vlastní kůži.

Adéla Vaďurová, Dnešice:
Než jsem ho otestovala 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj lískooříškový, 1l, byla jsem přesvědčená v tom, že nyní mě nic nemůže oslovit. Byla jsem hodně opatrná ke všem jiným produktům tohoto modelu, Neměla jsem s nimi hezké zážitky. To nebyl tenhle výrobek. Vyzkoušela jsem si, že pouze tento výrobek nabízí skutečně jedinečné funkce. Přitom počáteční výsledky na sebe nenechaly dlouho počkat. Jsem bez nadšení nadšená a doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 02. 2018.

Hodnocení 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj lískooříškový, 1l

hodnocení 5/5 od 68 hodnotících

Diskuze 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj lískooříškový, 1l

Markéta F: dobré

Lucie A: Je to dostatečné?

Dominika I: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Matouš B: tak jsem to dostala aje to super

Miroslav K: Přišlo to celkem rychle

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj lískooříškový, 1l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj lískooříškový, 1l

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt