12 x Natumi Bio Rýžový nápoj lískooříškový, 1l

12 x Natumi Bio Rýžový nápoj lískooříškový, 1l

12 x Natumi Bio Rýžový nápoj lískooříškový, 1l

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj lískooříškový, 1l. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj lískooříškový, 1l jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1352 Kč
Naše cena: 901 Kč Ověřit dostupnost

Klasický rýžový nápoj s lískovými ořechy, mandlemi a praženým ječmenem, původem z kvalitního italské zemědělství, představuje lahodné oříškové potěšení nejen pro vegany, ale jako zdravá alternativa klasickému oříškovému mléku, bohatá na rostlinné bílkoviny, a výjimečně přírodní chuti, najde své místo v každé zdravé kuchyni. Rýžový nápoj oříškový má ideální použití jako alternativa klasického mléka, do müsli, kaší, pudinků, na sladké pečení či surové jako přírodní rostlinný nápoj či do rozličných mixů dle Vaší kulinářské fantazie.Složení: Rýže* (16%), lískové ořechy* (1,7%), slunečnicový olej*, mandle* (0,6%), ječmen*, mořská sůl, voda. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: Lepek, OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 346 kJ (83 kcal) na 100 g. Sacharidy: 10.7 g, (z toho cukr: 4.4 g), Tuky: 3.9 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 2 g, polynenasycené mastné kyseliny: 1.5 g), Vláknina: 1 g, Bílkoviny: 0.7 g, Sůl: 0.05 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj lískooříškový, 1l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj lískooříškový, 1l

Radek Lauko, Habří:
Opravdu bezva věcička, tohle se zcela jen tak nenajde. Můžu to všem vřele doporučit, takový 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj lískooříškový, 1l jsem hledal na netu hodně dlouho, ale vždy měl nějakou vadu ? vysoká cena, špatná kvalita, nebo chyby s dodáním zásilky... Každopádně toto je prostě príma, a jsem po všech směrech spokojený. Tenhle 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj lískooříškový, 1l můžu jasně doporučit rodině, kteří něco podobného shánějí.

Zuzana Chyská, Pivín:
Pro své děti chci to {nejlepší|. Při výběru tady toho 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj lískooříškový, 1l jsem byla obzvlášť opatrná a kladla jsem důraz především na materiál a zpracování. Výsledek mne mile překvapil. Zboží sice nebylo skladem, ale díky skvělým prodejcům jsem se dozvěděla, že mohu zakoupit za výhodnější cenu obdobný, který poslouží podobným způsobem. Nakonec jsem ještě ušetřila a spokojenost je veliká!

Václav Tupáček, Zruč nad Sázavou:
12 x Natumi Bio Rýžový nápoj lískooříškový, 1l jsem si vybral na základě příjemné kombinace slibované kvality a prodejní ceny. Webové stránky jsou pěkně zpracované, vytvářejí ve mně důvěru a to považuji za faktor pro zákazníka hodně důležitý. Všem,kteří už nějakou dobu zvažují, že by 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj lískooříškový, 1l zakoupily, bych radil, ať s koupí neváhají. Zcela jasně je nás, klidných zákazníků, dost, a potencionální drobnosti, které 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj lískooříškový, 1l občas lidé reklamují, považuji ze drobné. Tedy mně to radost z objednávky rozhodně nezkazilo.

Tobiáš Mokráš, Vysoký Újezd:
Celkem perfektní 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj lískooříškový, 1l, který je normální unisex. Šikne se jak nám, hrubým mužům, tak křehkým ženám, které potřebují dostávat hebkost a pozornost€dohled. Přesvědčil jsem se, že stále ještě existují 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj lískooříškový, 1l, které beze zbytku využijí obě pohlaví. Šikovné balení, výborné vlastnosti a intenzivní účinky dělají z 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj lískooříškový, 1l rodinného pomocníka v každé situaci. Vyzkoušel jsem se o tom na svoji kůži.

Adéla Vaďurová, Dnešice:
Než jsem ho vyzkoušela 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj lískooříškový, 1l, byla jsem přesvědčená o tom, že už mě nic nemůže oslovit. Byla jsem velmi skeptická ke všem ostatním produktům tohoto typu, Neměla jsem s nimi dobré zkušenosti. To nebyl tento výrobek. Vyzkoušela jsem si, že jedině tento výrobek nabízí skutečně jedinečné funkce. Přitom první výsledky na sebe nenechaly nějaký čas počkat. Jsem bez nadšení spokojená a doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 11. 2017.

Hodnocení 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj lískooříškový, 1l

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj lískooříškový, 1l

Kristýna B: Ideální k osmnáctinám :)

Dominik H: Jsem ráda, že to mám

Samuel V: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Jonáš B: funkční výrobek

Tomáš B: 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj lískooříškový, 1l je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj lískooříškový, 1l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj lískooříškový, 1l

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt