12 x Natumi Bio Rýžový nápoj Natur, 1l

12 x Natumi Bio Rýžový nápoj Natur, 1l

12 x Natumi Bio Rýžový nápoj Natur, 1l

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj Natur, 1l. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj Natur, 1l jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 866 Kč
Naše cena: 577 Kč

Klasický rýžový bezlepkový nápoj přírodní, původem z nejkvalitnější italské rýže, představuje lahodné potěšení, tradiční, jemně rýžové chuti nejen pro vegany a celialiky, ale jako zdravá alternativa klasickému mléku, bohatá na rostlinné bílkoviny, a výjimečně přírodní chuti, najde své místo v každé zdravé kuchyni. Rýžový nápoj má ideální použití jako alternativa klasického mléka, do müsli, kaší, pudinků, na pečení a vaření či surové jako přírodní rostlinný nápoj a do rozličných mixů dle Vaší kulinářské fantazie.Složení: Rýže* (13%), slunečnicový olej*, mořská sůl, voda. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 202 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 9.6 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0.8 g, Bílkoviny: 0.1 g, Sůl: 0.07 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj Natur, 1l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj Natur, 1l

Šárka Balousová, Přeborov:
Nějaký čas jsem váhala mezi tímto 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj Natur, 1l a jiným, skoro stejným. Nakonec jsem si na základě rozhovoru, kdy jsem si vyzkoušela, jestli je produkt opravdu v obchodě a v jakém je stavu, vybrala tento produkt a svého výběru určitě nelituji. Nejen, že paní na emailu byla skutečně milá a vstřícná, zboží dorazilo opravdu brzy a v originálním stavu. Všechno jak má být, nemůžu jenom než doporučit.

Jonáš Rézi, Žár:
Jelikož jsem člověk, který si zakládá na kvalitě, více než na cenovce, pořídil jsem si 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj Natur, 1l na těchto internetových stránkách. Než jsem to však udělal, obrátil jsem se na společnost, abych měl jistotu, že mi bude 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj Natur, 1l doručen ve špičkové kvalitě a přesném termínu. Bohužel jsem následně dostal odpověď, že i když prodejce avizuje 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj Natur, 1l k dispozici, nebylo tak. Nicméně jsme našli řešení spokojenosti pro mě i eshop a obchod se vydařil v pohodě.

Sofie Kuťáková, Zákolany:
Mám 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj Natur, 1l již měsíc a stále jsem nadšená

Natálie Kejdušová, Oplany:
Tento PROPDUCT jsem si zakoupila, protože ji chtěla moje maminka. Jinak bych tuto 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj Natur, 1l nikdy neobjednala, protože mi připadá hodně předražená, nemá ani dobrý vzhled, dobrý vzhled, nic. Kvalitou tak za tři stovky. Ale lidi zhlouplé reklamou si to vyžádají a my dospělí chceme udělat radost.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 30. 07. 2017.

Hodnocení 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj Natur, 1l

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj Natur, 1l

Adam H: 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj Natur, 1l je dobrý, ale chtělo yb to větší

Patrik : Přišlo to celkem rychle

Denisa L: Proboha. To raději přispěju na charitu

Nela N: dobré

Šárka K: nemá chybu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj Natur, 1l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj Natur, 1l

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt