12 x Natumi Bio Rýžový nápoj s vápníkem, 1l

12 x Natumi Bio Rýžový nápoj s vápníkem, 1l

12 x Natumi Bio Rýžový nápoj s vápníkem, 1l

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj s vápníkem, 1l. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj s vápníkem, 1l jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1026 Kč
Naše cena: 684 Kč Ověřit dostupnost

Klasický rýžový bezlepkový nápoj s vysokým obsahem vápníku, původem z kvalitní italské rýže, s přídavkem mořské řasy Lithothamnium jako bohatého zdroje vápníku, představuje lahodné rýžové pochutnání nejen pro vegany a celialiky, ale jako zdravá alternativa klasickému mléku, výjimečné chuti s neutrálním aroma, najde své místo v každé zdravé kuchyni. Rýžový nápoj má ideální použití jako alternativa klasického mléka, do müsli, kaší, pudinků, na pečení a vaření či surové jako přírodní rostlinný nápoj či do rozličných mixů dle Vaší kulinářské fantazie.Složení: Rýže* (13%), slunečnicový olej*, mořské řasy (Lithothamnium 0,6%), mořská sůl, voda. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 202 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 9.6 g, (z toho cukr: 6.5 g), Tuky: 1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0.4 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0.3 g), Vláknina: 0.8 g, Bílkoviny: 0.1 g, Sůl: 0.07 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj s vápníkem, 1l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj s vápníkem, 1l

Tereza Tököliová, Věžnice:
Přála jsem si dát radost a pořídila si u vás 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj s vápníkem, 1l. Setkala jsem se s milým a ochotným jednáním, profesionální komunikací a hlavně okamžitým doručením zboží. Tento 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj s vápníkem, 1l mne oslovil hlavně proto, že krásně vypadá a navíc ho nevalstní každý. Udělala jsem dobře, ideálně mi sedí a jsem maximálně spokojená. Určitě si u vás zase koupím další. Moc děkuji.

Johana Šebánková, Lipinka:
Já jsem na nákup přes internet už stará, není to sféra, ve které bych se orientovala. V podstatě umím na webu jenom posílat e-maily a hltat informace v magazínech. Ale dcera mi jednou vysvětlila, jak lze online nakupovat a objednala mi tento 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj s vápníkem, 1l. Jistě, netušila jsem, jestli ho uplatním, nicméně když dorazil domů a pěkně fungoval, musela mi prozradit jakým způsobem si produkt koupím sama. Od toho dne si výrobek pořizuji s železnou pravidelností, protože je to velmi šikovná věc a skutečně hodně mi usnadňuje život.

Štěpán Hlinomaz, Děkanovice:
Vzhledem k tomu, že mi 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj s vápníkem, 1l nefunguje, nezbylo, než objednat si ještě jeden. Rozdíl mezi klasickým a e/shopem byl jak v ceně, tak dopravě a mimo to v přístupu prodávajícího. Přestože upřednostňuji osobní setkání a možnost si 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj s vápníkem, 1l vyzkoušet, pro jednou jsem jsem dal na službu e-shopu. Tohoto rozhodnutí nelituji a tohoto prodejce si vážím.

Sabina Čistecká, Újezd:
12 x Natumi Bio Rýžový nápoj s vápníkem, 1l u nás v dílně jedna spolupracovnice propagovala tak, že jsem si tedy rozmyslela, že kdyby měla být jen čtvrtina z toho realita, chci to teda vyzkoušet. Jsem spíš opatrná, ale když jsem ji tak slyšela, přišlo mi divné zatracovat něco, s čím nemám samotná zkušenost. Navíc ta cena není tak nerozumná. Nelituji ani koruny, kterou jsem za 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj s vápníkem, 1l zaplatila. S pozitivními příspěvky jsem se tak přidala ke spolupracovnici a od té doby si 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj s vápníkem, 1l zakoupily další tři.

Tobiáš Chreno, Turovec:
Mít vlastní 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj s vápníkem, 1l je prostě skvělé. Podle potřeby je hned po ruce jak na zavolanou a to je nejlepší

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 02. 2018.

Hodnocení 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj s vápníkem, 1l

hodnocení 5/5 od 73 hodnotících

Diskuze 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj s vápníkem, 1l

Magdaléna P: Ideální k osmnáctinám :)

Nikol B: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Markéta P: Je to dostatečné?

Karolína H: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Andrea H: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj s vápníkem, 1l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj s vápníkem, 1l

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt