12 x Natumi Bio Rýžový nápoj s vápníkem, 1l

12 x Natumi Bio Rýžový nápoj s vápníkem, 1l

12 x Natumi Bio Rýžový nápoj s vápníkem, 1l

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj s vápníkem, 1l. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj s vápníkem, 1l jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 933 Kč
Naše cena: 622 Kč

Klasický rýžový bezlepkový nápoj s vysokým obsahem vápníku, původem z kvalitní italské rýže, s přídavkem mořské řasy Lithothamnium jako bohatého zdroje vápníku, představuje lahodné rýžové pochutnání nejen pro vegany a celialiky, ale jako zdravá alternativa klasickému mléku, výjimečné chuti s neutrálním aroma, najde své místo v každé zdravé kuchyni. Rýžový nápoj má ideální použití jako alternativa klasického mléka, do müsli, kaší, pudinků, na pečení a vaření či surové jako přírodní rostlinný nápoj či do rozličných mixů dle Vaší kulinářské fantazie.Složení: Rýže* (13%), slunečnicový olej*, mořské řasy (Lithothamnium 0,6%), mořská sůl, voda. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 202 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 9.6 g, (z toho cukr: 6.5 g), Tuky: 1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0.4 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0.3 g), Vláknina: 0.8 g, Bílkoviny: 0.1 g, Sůl: 0.07 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj s vápníkem, 1l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj s vápníkem, 1l

Radim Šamárek, Velký Luh:
Po více jak jednom měsíci užívání tohoto 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj s vápníkem, 1l chci konstatovat, že splňuje moje očekávání. Je užitečný, ideální a hodně silný. Již při objednávání jsme s přítelkyní ocenili skvělé jednání i postavení. Takové jednání by měla být samozřejmost, ale bohužel není.

Lucie Burdychová, Drobovice:
Nejdříve jsem k 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj s vápníkem, 1l neměla zájem, ale po pár týdnech používání jsem si vyzkoušela, že jeho provedení zcela odpovídá popisu. Cena, kvalita, rychlost doručení zásilkovou službou. Vše proběhlo k perfektní spokojenosti mé i přátel. 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj s vápníkem, 1l chci určitě doporučit jak maminkám, tak jejich dětem.

Klára Křesinová, Nižní Lhoty:
K 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj s vápníkem, 1l mohu jen dodat, že jeho vlastnosti jsou naprosto dokonalé. K prodeji je v více barvách, které lze objednat v normálním obchodě. Spojuje v sobě bezvadnou zpracování s jemným a také skvělým vlivem na mé rozpoložení. Tyto účinky si pochvaluji nejen já, ale i můj dcera.

Miroslav Tietze, Krhanice:
Po zakoupení prvního výrobku této značky, jsem byl celkem překvapen. Na chvilku jsem se od tohoto výrobce vytratil, ale pomocí tady toho 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj s vápníkem, 1l jsem se k ní vrátil a chci napsat, že jsem hezky překvapen. Klobouk dolů, dostali se hodně dopředu. Nemám asi co diskutovat. Cena byla trochu vyšší, ale u takhle dokonalého produktu mi to nevadí. Za dokonalý produkt si rád zaplatím.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 07. 2017.

Hodnocení 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj s vápníkem, 1l

hodnocení 5/5 od 66 hodnotících

Diskuze 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj s vápníkem, 1l

Nikola K: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Nikol B: Ideální k osmnáctinám :)

Linda : Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Michael S: 110 % spokojenost

Oliver : Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj s vápníkem, 1l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj s vápníkem, 1l

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt