12 x Natumi Bio Rýžový nápoj s vápníkem, 1l

12 x Natumi Bio Rýžový nápoj s vápníkem, 1l

12 x Natumi Bio Rýžový nápoj s vápníkem, 1l

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj s vápníkem, 1l. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj s vápníkem, 1l jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1026 Kč
Naše cena: 684 Kč Ověřit dostupnost

Klasický rýžový bezlepkový nápoj s vysokým obsahem vápníku, původem z kvalitní italské rýže, s přídavkem mořské řasy Lithothamnium jako bohatého zdroje vápníku, představuje lahodné rýžové pochutnání nejen pro vegany a celialiky, ale jako zdravá alternativa klasickému mléku, výjimečné chuti s neutrálním aroma, najde své místo v každé zdravé kuchyni. Rýžový nápoj má ideální použití jako alternativa klasického mléka, do müsli, kaší, pudinků, na pečení a vaření či surové jako přírodní rostlinný nápoj či do rozličných mixů dle Vaší kulinářské fantazie.Složení: Rýže* (13%), slunečnicový olej*, mořské řasy (Lithothamnium 0,6%), mořská sůl, voda. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 202 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 9.6 g, (z toho cukr: 6.5 g), Tuky: 1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0.4 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0.3 g), Vláknina: 0.8 g, Bílkoviny: 0.1 g, Sůl: 0.07 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj s vápníkem, 1l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj s vápníkem, 1l

Tereza Tököliová, Věžnice:
Přála jsem si dát radost a pořídila si u vás 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj s vápníkem, 1l. Potkala jsem se s milým a ochotným jednáním, perfektní komunikací a hlavně okamžitým doručením produktu. Tento 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj s vápníkem, 1l mne oslovil především proto, že skvěle vypadá a navíc ho nevalstní každý. Nakoupila jsem výborně, ideálně mi sedí a jsem nejvíc spokojená. Určitě si u vás zase pořídím jiný. Moc děkuji.

Johana Šebánková, Lipinka:
Já jsem na eshopy příliš stará, není to věc, ve které bych se vyznala. Popravdě tam umím pouze psát e-maily a hltat zprávy. Ale dcera mi nedávno ukázala, jak lze online objednávat a zakoupila mi tenhle 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj s vápníkem, 1l. Jasně, nebyla jsem přesvědčená o tom, zda mi k něčemu bude, avšak když ho pošta doručila a pěkně fungoval, musela mi ukázat jak si ho koupím svépomocí. Od toho dne si výrobek kupuji pravidelně, protože je to velmi šikovná věc a opravdu hodně mi usnadňuje život.

Štěpán Hlinomaz, Děkanovice:
S ohledem na to, že mi 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj s vápníkem, 1l vypověděl službu, byl jsem nucen objednat si další. Rozdíl mezi běžným a online prodejcem byl jak v ceně, tak dopravě a mimo jiné v přístupu prodávajícího. Přestože upřednostňuji osobní kontakt a možnost si 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj s vápníkem, 1l prozkoumat, nyní jsem volba padla službu e-shopu. Tohoto rozhodnutí nelituji a tuto společnost mohu doporučit.

Sabina Čistecká, Újezd:
12 x Natumi Bio Rýžový nápoj s vápníkem, 1l u nás v dílně jedna spolupracovnice vychvalovala tak, že jsem si tedy řekla, že kdyby měla být jen čtvrtina z toho pravda, chci to teda zkusit. Jsem spíš nedůvěřivá, ale když jsem ji tak slyšela, přišlo mi divné odmítat něco, s čím nemám sama zkušenost. Navíc ta cena není tak vysoká. Nelituji ani haléře, kterou jsem za 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj s vápníkem, 1l utratila. S pozitivními komentáři jsem se tak přidala ke spolupracovnici a od té doby si 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj s vápníkem, 1l objednaly další pět.

Tobiáš Chreno, Turovec:
Mít vlastní 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj s vápníkem, 1l je prostě osvobozující. Podle potřeby je hned po ruce když chci a to je skvělé

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 11. 2017.

Hodnocení 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj s vápníkem, 1l

hodnocení 5/5 od 7 hodnotících

Diskuze 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj s vápníkem, 1l

Michaela U: dobré

Magdaléna B: Ideální k osmnáctinám :)

Oliver K: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Markéta S: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Michal G: 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj s vápníkem, 1l je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj s vápníkem, 1l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj s vápníkem, 1l

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt