12 x Natumi Bio Rýžový nápoj s vápníkem, 1l

12 x Natumi Bio Rýžový nápoj s vápníkem, 1l

12 x Natumi Bio Rýžový nápoj s vápníkem, 1l

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj s vápníkem, 1l. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj s vápníkem, 1l jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1026 Kč
Naše cena: 684 Kč

Klasický rýžový bezlepkový nápoj s vysokým obsahem vápníku, původem z kvalitní italské rýže, s přídavkem mořské řasy Lithothamnium jako bohatého zdroje vápníku, představuje lahodné rýžové pochutnání nejen pro vegany a celialiky, ale jako zdravá alternativa klasickému mléku, výjimečné chuti s neutrálním aroma, najde své místo v každé zdravé kuchyni. Rýžový nápoj má ideální použití jako alternativa klasického mléka, do müsli, kaší, pudinků, na pečení a vaření či surové jako přírodní rostlinný nápoj či do rozličných mixů dle Vaší kulinářské fantazie.Složení: Rýže* (13%), slunečnicový olej*, mořské řasy (Lithothamnium 0,6%), mořská sůl, voda. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 202 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 9.6 g, (z toho cukr: 6.5 g), Tuky: 1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0.4 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0.3 g), Vláknina: 0.8 g, Bílkoviny: 0.1 g, Sůl: 0.07 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj s vápníkem, 1l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj s vápníkem, 1l

Vít Hynouš, Mezno:
12 x Natumi Bio Rýžový nápoj s vápníkem, 1l bych vytkl nepraktický design. Zpracováním se může rovnat nejdražším výrobkům. Vyzkoušel jsem více těchto produktů a tento by se dostal tak na druhé místo z pěti. Dal bych kolem sedmdesáti procent. Užívám jej jej zatím jen krátce, tak nemůžu ještě přesně napsat, ale věřím, že budu spokojený. Nadchlo mě na první pohled jak 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj s vápníkem, 1l je dobrý. Tím se můžu chlubit všude okolo.

Hana Vilímovská, Svratouch:
Tento 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj s vápníkem, 1l, to je prostě totálně boží super věcička! Odkládala jsem si na něj několik měsíců, protože se mi vždycky ušetřené peníze nějakým způsobem rozletěly, ale nedávno jsem si ho koupila a je to fakt bomba. Ale zejména se mi líbí, že je krásný. Ne že by to byla jediná kladná stránka, ale pro mě je to podstatné. Ale je to současně praktická věc, dejte na mě :-D

Kristián Pankratz, Tisová:
Po zkušenostech se dílenským nářadím už nakupuji pouze 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj s vápníkem, 1l. Skvěle drží, rukojeť je jemná. S 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj s vápníkem, 1l se dostanete úplně všude. Koupil jsem ji na domácí práce, párkrát použita na železo. Funguje skvěle

Magdaléna Boucová, Stádlec:
Vybrat si ten správný produkt může být náročný úkol. K mání je totiž pestrá paleta rozdílných alternativ. Já jsem se rozhodla 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj s vápníkem, 1l a svého rozhodnutí zaručeně nelituji. Týdny používání mi mé rozhodnutí jen utvrdilo a jsem si naprosto jistá, že bych nikdy nerozhodla jinak. 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj s vápníkem, 1l jsem následně předvedla i širokému okolí. A s potěšením bych o něm tímto způsobem doporučila i vám.

Adéla Horecká, Rapotice:
Potřebovala jsem tento 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj s vápníkem, 1l velmi rychle poslat a měla jsem hodně specifické přání. Díky vám vše dopadlo dobře a já jsem byla hodně překvapená profesionálním přístupem. 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj s vápníkem, 1l je přesně takový, jaký jsem nutně musela mít. Kamarád je nadšený (byl to dárek pro něho), takže spokojenost na obou stranách. Kéž by všechny e-shopy fungovaly tak jistě, jako ten váš. To by bylo objednávání ještě mnohem příjemnější.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj s vápníkem, 1l

hodnocení 5/5 od 30 hodnotících

Diskuze 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj s vápníkem, 1l

Václav M: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Michaela S: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Tereza B: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Nikol L: já jsem to prostě chtěla

Šárka S: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj s vápníkem, 1l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj s vápníkem, 1l

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt