12 x Natumi Bio Rýžový nápoj vanilkový, 1l

12 x Natumi Bio Rýžový nápoj vanilkový, 1l

12 x Natumi Bio Rýžový nápoj vanilkový, 1l

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj vanilkový, 1l. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj vanilkový, 1l jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1026 Kč
Naše cena: 684 Kč

Klasický rýžový bezlepkový nápoj vanilkový, původem z nejkvalitnější italské rýže, představuje lahodné potěšení, tradiční, jemně nasládlé, rýžové chuti s lehkým vanilkovým nádechem nejen pro vegany a celialiky, ale jako zdravá alternativa klasickému mléku, bohatá na rostlinné bílkoviny, a výjimečně přírodní vanilkové chuti, najde své místo v každé zdravé kuchyni. Rýžový nápoj má ideální použití jako alternativa klasického mléka, do müsli, kaší, pudinků, na pečení a vaření či surové jako přírodní rostlinný nápoj a do rozličných mixů dle Vaší kulinářské fantazie.Složení: Rýže* (14%), slunečnicový olej*, Bourbon-vanilkový extrakt*, mořská sůl, voda. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 215 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 10.3 g, (z toho cukr: 7.7 g), Tuky: 1.2 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0.8 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0.2 g), Vláknina: 0.2 g, Bílkoviny: 0.9 g, Sůl: 0.07 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj vanilkový, 1l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj vanilkový, 1l

Radek Rybárik, Meziboří:
S tímto výrobkem jsem maximálně spokojen. Pořízen pro staršího otce s úmysle jednoduchého běžného užívání. Ve prospěch 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj vanilkový, 1l hraje také malost i jeho nevelká váha. Na designu mi nezáleželo, ale i tak vzhlíží docela dobře a soudobě. Vhodný nejen pro začátečníky. Má všechny potřebné nastavení a poměr ceny a výkonu je více než přijatelný.

Matěj Dlouhý, Kaňovice:
ze začátku jsem koukal na podobným typem, nakonec vybral jsem z hodně důvodů tento 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj vanilkový, 1l. Je jednoduše funkční. Po vzhledové stránce skoro dokonalý. Moje paní hodnotí jednoduchý vzhled a hezkou vůni. Vypadá to, že si tuto skvělou věcičku budou v práci neustále půjčovat.

Zdeněk Ondič, Dubno:
Jako chlap nemám moc času zjišťovat různá řešení. Takže jsem věděl, jaký výrobek potřebuji. Našel jsem si ho a objednal. Vše proběhlo k mé naprosté spokojenosti. profesionální komunikace prodavačů a garance užitku mne přesvědčilo, že můžu tento 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj vanilkový, 1l všem doporučit. Jsem spokojen a přitom hezky překvapen, že opravdu to funguje tak rychle. Bezproblémový eshop.

Michael Šmejkal, Spytihněv:
12 x Natumi Bio Rýžový nápoj vanilkový, 1l, zakoupený ve Vašem obchodě je jeden z nejvýkonnějších, které jsem měl čas otestovat a porovnával jsem s nejméně šesti podobnými. Nejdříve jsem chtěl zakoupit jiný, ale když jsem si prošel všechna pro a proti zvolil jsem se nakoupit u Vás. I když uběhl již nějaký čas, jsem pořád spokojen a vím, že koupit ve Vašem e-shopu byla výborná volba. Děkuji rovněž za milé a vstřícné jednání.

Jonáš Šuhájek, Žihle:
Parádní spolehlivost! Mě překvapil, velmi dobře jsem se s ním naučil zacházet. Manželka mi nejdřív po tom, co se dozvěděla, že jsem to koupil na internetu, nechtěla uvěřit cenu nákupu. „To je nějaký levný, ne? Není to až moc málo za takovou věc? Vždyť je to 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj vanilkový, 1l!“ Její strachy se hned rozplynuly. Máme ho už víc než čtyři měsíce, nákupem jsme ušetřili spoustu peněz a opravdu nelitujeme!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj vanilkový, 1l

hodnocení 5/5 od 44 hodnotících

Diskuze 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj vanilkový, 1l

Alžběta V: já jsem to prostě chtěla

Josef M: funkční výrobek

Antonín D: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Barbora P: děda je z dárku je nadšený

Laura G: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj vanilkový, 1l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj vanilkový, 1l

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt