12 x Natumi Bio Rýžový nápoj vanilkový, 1l

12 x Natumi Bio Rýžový nápoj vanilkový, 1l

12 x Natumi Bio Rýžový nápoj vanilkový, 1l

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj vanilkový, 1l. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj vanilkový, 1l jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 933 Kč
Naše cena: 622 Kč

Klasický rýžový bezlepkový nápoj vanilkový, původem z nejkvalitnější italské rýže, představuje lahodné potěšení, tradiční, jemně nasládlé, rýžové chuti s lehkým vanilkovým nádechem nejen pro vegany a celialiky, ale jako zdravá alternativa klasickému mléku, bohatá na rostlinné bílkoviny, a výjimečně přírodní vanilkové chuti, najde své místo v každé zdravé kuchyni. Rýžový nápoj má ideální použití jako alternativa klasického mléka, do müsli, kaší, pudinků, na pečení a vaření či surové jako přírodní rostlinný nápoj a do rozličných mixů dle Vaší kulinářské fantazie.Složení: Rýže* (14%), slunečnicový olej*, Bourbon-vanilkový extrakt*, mořská sůl, voda. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 215 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 10.3 g, (z toho cukr: 7.7 g), Tuky: 1.2 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0.8 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0.2 g), Vláknina: 0.2 g, Bílkoviny: 0.9 g, Sůl: 0.07 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj vanilkový, 1l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj vanilkový, 1l

Dominik Kroutilík, Lubné:
K mému životnímu jubileu jsem chtěl něco, čím bych si udělal radost a trochu, jak se říká, si ocukroval práci. Přátelé mi doporučili 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj vanilkový, 1l, mnozí s ním mají osobité zkušenost. Protože se mi na první pohled zamlouval a je cenově dostupný, po chvilkovém váhání jsem si ho zakoupil. Chci napsat, že se mi neuvěřitelně líbí a jako dárek je úžasný. Mám z něj obrovskou radost.

Jana Stryjová, Chrbonín:
Tento 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj vanilkový, 1l určitě doporučuji. Po přečtení testů a popisku jsem si zakoupila rovnou čtyři kusy a jsem s nimi zcela ráda. Vzhled i objem odpovídá obrázkům a s kontaktováním prodejce kvůli dodání taky nebyl žádný zádrhel. Používám je střídavě a pořád vypadají čtyři jako nové. Jistě jim zůstanu věrná i dále a objednám další, bude-li potřeba. Což nepředpokládám, jelikož dosud pracují 100%.

Sebastian Dneboský, Mlečice:
Tento 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj vanilkový, 1l jsem nakoupil poprvé a můžu s láskou napsat, že jsem stoprocentně spokojený. Produkt funguje dostatečně, vše dorazilo v pořádku a hlavně v rekordním čase. A i když to byl můj první objednávka, tak po této zkušenosti chci napsat, že tento výrobek si zase objednám jen odsud. Jsem opravdu šťastný a chci všem jen doporučit. Jistota a rychlost. Báječné.

Nikola Dosedlová, Brandýs nad Orlicí:
Za tento 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj vanilkový, 1l uděluji největší palec nahoru. Velmi mě udělal radost a mohu napsat, že jsem nečekala velký úspěch. Objednávala jsem tento výrobek y počátkunejdříve} jako dárek k svátku, kdy jsem si ho po otestování musela objednat i já sama. Teď už v rodině objednáváme jen tento produkt a nemůžeme si ho dostatečně užít. Všem nám dobře pracuje, pokud vím, nikdo s ním neměl zatím žádný problém.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 30. 07. 2017.

Hodnocení 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj vanilkový, 1l

hodnocení 5/5 od 72 hodnotících

Diskuze 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj vanilkový, 1l

Zdeněk K: funkční výrobek

Michaela T: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Petra F: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Karolína P: Tento 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj vanilkový, 1l jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Daniela D: Je to dostatečné?

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj vanilkový, 1l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj vanilkový, 1l

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt