12 x Natumi Bio Rýžový nápoj vanilkový, 1l

12 x Natumi Bio Rýžový nápoj vanilkový, 1l

12 x Natumi Bio Rýžový nápoj vanilkový, 1l

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj vanilkový, 1l. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj vanilkový, 1l jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1026 Kč
Naše cena: 684 Kč Ověřit dostupnost

Klasický rýžový bezlepkový nápoj vanilkový, původem z nejkvalitnější italské rýže, představuje lahodné potěšení, tradiční, jemně nasládlé, rýžové chuti s lehkým vanilkovým nádechem nejen pro vegany a celialiky, ale jako zdravá alternativa klasickému mléku, bohatá na rostlinné bílkoviny, a výjimečně přírodní vanilkové chuti, najde své místo v každé zdravé kuchyni. Rýžový nápoj má ideální použití jako alternativa klasického mléka, do müsli, kaší, pudinků, na pečení a vaření či surové jako přírodní rostlinný nápoj a do rozličných mixů dle Vaší kulinářské fantazie.Složení: Rýže* (14%), slunečnicový olej*, Bourbon-vanilkový extrakt*, mořská sůl, voda. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 215 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 10.3 g, (z toho cukr: 7.7 g), Tuky: 1.2 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0.8 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0.2 g), Vláknina: 0.2 g, Bílkoviny: 0.9 g, Sůl: 0.07 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj vanilkový, 1l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj vanilkový, 1l

David Barvíř, Lichoceves:
Doporučuji všem, kteří rádi kempují a řeší velikost kufru auta při balení všech nezbytností jako je stan,spacáky, karimatky, kempingový stoleček s křesly, oblečení, kola a pod. Toto je osobité 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj vanilkový, 1l řešení - vše zabaleno v kufru, který je po rozložení stolkem.

Nikol Porkertová, Kubšice:
Když jsem si ho kupovala, objednávala jsem na jistotu. Všechny moje přítelkyně, které 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj vanilkový, 1l již vlastní, byly absolutně rády. Žádná z nich neměla žádné špatné zkušenosti, ba právě naopak. A protože už jsem něco takového hledala velmi často, nebyl důvod proč dál to dokládat. Všechna moje očekávání byla na zcela naplněna. Opravdu neznám nic lepšího, co by bylo momentálně na trhu k {dostání|zakoupeníobjednání.

Julie Fadrná, Tetčice:
Dlouho jsem hledala něco usnadňující život a péči o mé příbuzné. A přesně požadovaný je toto 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj vanilkový, 1l. Ocenila jsem jeho funkce, které bylyskoro okamžitě. Jeho použití je jednoduché a zvládne ho i hloupější osoba nebo totální amatér. Nepotřebovala jsem nějaké speciální potřeby. Všechno dopadlo naprosto hladce a rychle.

Jonáš Fárek, Vír:
Častokrát jsem už prodělal. Většinou se nechám přemluvit a koupím věc, co zdaleka nesplňuje má přání. To stejné jsem si pomyslel i o 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj vanilkový, 1l, nenapadlo by mě, jak moc jsem se mýlil. Ze začátku jsem příliš překvapen nebyl, ale postupem času přicházím jen na samé přednosti. Nepamatuji si, kdy někdy se mi do rukou zatoulalo něco tak dokonalého, co dělá vše, co splňovat má. Bohužel se to neděje moc často a právě proto jsem tolik překvapen.

Amálie Kusíková, Janovice nad Úhlavou:
Nakoupila jsem na internetu, protože obcházení krámů je mnohdy jen ztráta času. Pracovně jsem plně vytížená a nemám čas na nesmysly a dohadování se s obchodníky. Na ESHOPu mi rychle dokázali nabídnout pomoc a pomoct se zorientovat. Díky tomu mně ihned došlo, že to, co hledám, je 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj vanilkový, 1l. }Maximální|Největší|Velkolepá} spokojenost, bezva cena!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 11. 2017.

Hodnocení 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj vanilkový, 1l

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj vanilkový, 1l

Lucie O: Tento 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj vanilkový, 1l jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Marie K: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Šárka P: já jsem to prostě chtěla

Daniel P: Jsem ráda, že to mám

Václav L: Celkem jsem spokojený.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj vanilkový, 1l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Natumi Bio Rýžový nápoj vanilkový, 1l

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt