12 x Natumi Bio Sójový nápoj Natur, 1l

12 x Natumi Bio Sójový nápoj Natur, 1l

12 x Natumi Bio Sójový nápoj Natur, 1l

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Natumi Bio Sójový nápoj Natur, 1l. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Natumi Bio Sójový nápoj Natur, 1l jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 798 Kč
Naše cena: 532 Kč Ověřit dostupnost

Klasický sójový nápoj přírodní, prvotřídní kvality, původem z celých francouzských sójových bobů, představuje lahodné sójové pochutnání nejen pro vegany a celialiky, ale jako zdravá alternativa klasickému mléku, bohatá na rostlinné bílkoviny, výjimečné chuti s neutrálním aroma a prvotřídní kvality, najde své místo v každé zdravé kuchyni. Sójový nápoj má ideální použití jako alternativa klasického mléka, do müsli, kaší, pudinků, na pečení a vaření či surové jako přírodní rostlinný nápoj a do rozličných mixů dle Vaší kulinářské fantazie.Složení: Sójové boby*, voda. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 155 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 1.6 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 1.9 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0.2 g, Bílkoviny: 3.6 g, Sůl: 0.04 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Natumi Bio Sójový nápoj Natur, 1l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Natumi Bio Sójový nápoj Natur, 1l

Tomáš Kroutilík, Svojkov:
Hezká 12 x Natumi Bio Sójový nápoj Natur, 1l i do rodiny. Pro občasné zahrání v rodině stačí tři krabice (i přes menší možnosti obsahuje spoustu zábavy pro celou rodinu). Pro pravidelnější uživání a lepší stavění balíčků už to chce více jak jednu zkl. sadu. V případě, že holdujetemáte rádi} turnajům, tak 2 sady budou nejspíš vhodné, byť ne zcela nutné. Hraní dva na dva je tradiční a napínavé. Bitva s 1-2 hráči je speciální formát, který na turnajích moc neuvidíme, ale vhodnější pro partu lidí či rodinu (jen bude těžší do toho všechny zasvětit). 12 x Natumi Bio Sójový nápoj Natur, 1l mají vydařené barvy, jde o lovískovací téma a hlavní je jednoduchost sloučená se složitostí v taktice a strategii. Myšleno tak, že lehce pochopíte návod, ale podstatně hůře se naučíte pouýžívat tak, aby se Vám to hodilo. Chce to hodiny cvičení. :D

Adéla Zemčíková, Mrzky:
Člověk měl by číst složení (jako na všem) a nebýt líný se ptát a pak dříve nebo později dostane co chcepoptává}. Dostali by ode mne pět hvězdiček, kdyby nehrozilo, že si člověk omylem objedná 12 x Natumi Bio Sójový nápoj Natur, 1l z části z něčeho co dýchalo a mělo maminku a strýce.

Oliver Ludvíček, Šebestěnice:
Potřeboval jsem určité doplňující informace k 12 x Natumi Bio Sójový nápoj Natur, 1l a všechno mi bylo hezky a příjemně vysvětleno. Už to mne přesvědčilo, že si produkt určitě objednám. Samozřejmostí je i rychlost doručení, což pro mne byl milý bonus a navíc výrobek byl za velmi nízkou cenu. Všechno probíhalo rychle a jednoduše a díky těmto plusovým zkušenostem můžu produkt doporučit komukoliv, co o něj projevují zájem. Bezkonkurenčně nejlepší.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 02. 2018.

Hodnocení 12 x Natumi Bio Sójový nápoj Natur, 1l

hodnocení 5/5 od 24 hodnotících

Diskuze 12 x Natumi Bio Sójový nápoj Natur, 1l

Eva P: Ideální k osmnáctinám :)

Johana E: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Viktorie W: já jsem to prostě chtěla

Laura P: Je to dostatečné?

Oliver V: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Natumi Bio Sójový nápoj Natur, 1l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Natumi Bio Sójový nápoj Natur, 1l

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt