12 x Natumi Bio Sójový nápoj Natur, 1l

12 x Natumi Bio Sójový nápoj Natur, 1l

12 x Natumi Bio Sójový nápoj Natur, 1l

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Natumi Bio Sójový nápoj Natur, 1l. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Natumi Bio Sójový nápoj Natur, 1l jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 726 Kč
Naše cena: 484 Kč

Klasický sójový nápoj přírodní, prvotřídní kvality, původem z celých francouzských sójových bobů, představuje lahodné sójové pochutnání nejen pro vegany a celialiky, ale jako zdravá alternativa klasickému mléku, bohatá na rostlinné bílkoviny, výjimečné chuti s neutrálním aroma a prvotřídní kvality, najde své místo v každé zdravé kuchyni. Sójový nápoj má ideální použití jako alternativa klasického mléka, do müsli, kaší, pudinků, na pečení a vaření či surové jako přírodní rostlinný nápoj a do rozličných mixů dle Vaší kulinářské fantazie.Složení: Sójové boby*, voda. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 155 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 1.6 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 1.9 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0.2 g, Bílkoviny: 3.6 g, Sůl: 0.04 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Natumi Bio Sójový nápoj Natur, 1l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Natumi Bio Sójový nápoj Natur, 1l

Radim Mašanský, Unín:
12 x Natumi Bio Sójový nápoj Natur, 1l naprosto vyhovuje mým požadavkům. Je účinný a cena přitom hezká, řekl bych, že z něj činí výrobek dostupný|vhodný} opravdu komukoliv. K objednávce mě inspirovali hlavně kladné recenze jiných uživatelů. Říkal jsem si, že když je mnoho zákazníků spokojeno, je šance, že se mezi ně zařadím i já sám.

Marek Tobiášek, Hradištko:
Zakoupili jsme si Rohové provedení 12 x Natumi Bio Sójový nápoj Natur, 1l. Sestavení zabere hodně času a jsou potřeba tak tři lidi. Složení je hodně těžký oříšek, který jsme stavěli cca 2 hodiny. Chybělo spousty šroubků a ostatních věcí. Manuál je jen zbytečný cár papíru. Pořádně si rozmyslete kam 12 x Natumi Bio Sójový nápoj Natur, 1l chcete, protože přesunout jí tak, aby se nerozpadla je náročné. K sestavení je potřeba mít dobře šikovné pomůcky, ale výsledek stojí za to. Je prostorná, vzhledově nejlepší a vejde se do ní vše co chcete.

Dominika Holcová, Bílovec:
Nakupuji na tomto obchodu pravidelně. Vždy jsem ráda jak s hezkou komunikací, tak s zbožím, které mi přijde. Vše je kvalitně zabaleno a dodané v nejrychlejší možném času. Opravdu můžu tento model doporučit všem. Navíc budete příjemně potěšeni tím, jak perfektně slouží. A milé jednání, vstřícnost a skvělá komunikace jsou jen bonusem navíc, který si užívám.

Julie Vrlová, Bohuslavice:
Kdyby se mě kdokoliv zeptal, jestli 12 x Natumi Bio Sójový nápoj Natur, 1l splnil moje potřeby, řekla bych zcela, že ne. On je totiž opakovaně předčil. A to opravdu nepřeháním. Všem, kteří stále přemítají, bych doporučila, ať ho rozhodně zkusí. Netvrdím, že bude sedět každému. Ale já se rozhodně mezi spokojené zákazníky patřím.

Klára Čočková, Bílá Třemešná:
Nechci si stěžovat, zboží dorazilo v totálním pořádku. I když byla stanovena sedmi denní dodací lhůta, přišel mi výrobek už druhý den, hezky zabalený a bez vad. Okamžitě jsme ho museli na dvoře otestovat a funguje úžasně. Ani jsem nevěděla, že s tím budu tolik spokojená, ale jsem ráda, že jsem nečekala a 12 x Natumi Bio Sójový nápoj Natur, 1l zakoupila. Této koupě rozhodně nelituji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 07. 2017.

Hodnocení 12 x Natumi Bio Sójový nápoj Natur, 1l

hodnocení 5/5 od 7 hodnotících

Diskuze 12 x Natumi Bio Sójový nápoj Natur, 1l

Michaela P: nemá chybu

Lukáš K: je to fajné

Alžběta K: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Nikola K: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Viktor K: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Natumi Bio Sójový nápoj Natur, 1l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Natumi Bio Sójový nápoj Natur, 1l

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt