12 x Natumi Bio Sójový nápoj Natur, 1l

12 x Natumi Bio Sójový nápoj Natur, 1l

12 x Natumi Bio Sójový nápoj Natur, 1l

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Natumi Bio Sójový nápoj Natur, 1l. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Natumi Bio Sójový nápoj Natur, 1l jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 798 Kč
Naše cena: 532 Kč

Klasický sójový nápoj přírodní, prvotřídní kvality, původem z celých francouzských sójových bobů, představuje lahodné sójové pochutnání nejen pro vegany a celialiky, ale jako zdravá alternativa klasickému mléku, bohatá na rostlinné bílkoviny, výjimečné chuti s neutrálním aroma a prvotřídní kvality, najde své místo v každé zdravé kuchyni. Sójový nápoj má ideální použití jako alternativa klasického mléka, do müsli, kaší, pudinků, na pečení a vaření či surové jako přírodní rostlinný nápoj a do rozličných mixů dle Vaší kulinářské fantazie.Složení: Sójové boby*, voda. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 155 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 1.6 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 1.9 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0.2 g, Bílkoviny: 3.6 g, Sůl: 0.04 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Natumi Bio Sójový nápoj Natur, 1l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Natumi Bio Sójový nápoj Natur, 1l

Adam Vecek, Bedřichov:
Mít vlastní 12 x Natumi Bio Sójový nápoj Natur, 1l je prostě neocenitelné. Podle potřeby je hned po ruce jak na zavolanou a to je nejlepší

Václav Šimral, Lopeník:
Já jsem uspokojený. Jedná se už u můj druhý model 12 x Natumi Bio Sójový nápoj Natur, 1l a nemůžu se ho uspokojit. Asi jsem bačkora, ale když mi něco vyhovuje, kupuji to dokola a dokola. Obávám se, že bych při objednání něčeho obdobného byl zarmoucen. Tento 12 x Natumi Bio Sójový nápoj Natur, 1l mi vyhovuje svou zpracováním, užitkem a designem. Pozitivně hodnotím design, který se však za dobu vývoje hodně proměnil.

Kristián Tesař, Sádek:
Vybíral jsem z hodně variant, ale nakonec zvítězil 12 x Natumi Bio Sójový nápoj Natur, 1l. Dal jsem nejvíc na kladné zkušenosti ostatních recenzentů, ty jsou pro mě důležité a vím, že se na ně mohu spolehnout. Neobjednal bych nevyzkoušené zboží. Ale když jsem si přečetl všechny pozitivní ohlasy, nebylo o čem váhat. Doručeno a mohu se přidat k těm, kteří mají jen pozitivní zkušenost. Rozhodně budu 12 x Natumi Bio Sójový nápoj Natur, 1l doporučovat dál, jelikož kvalitní zboží si to zaslouží.

Karolína Čablíková, Běhařov:
Chtěla jsem už nějaký čas pomoct. Ale skutečně efektivně. Přece jen jsem se doma starala o rozsáhlou rodinu a síly už mi docházely. Nechtěla jsem skončit jako nasrané, utahaná bába, která bude ostatním jenom na starost. Když jsem dověděla se, že existuje 12 x Natumi Bio Sójový nápoj Natur, 1l, který mi reálně může pomoci, neváhala jsem. Teď můžu bez obav říct, že jsem to zase já. Zvládám v pohodě vše co chci a navíc mi přebývá čas i síla na to, co dělá šťastnou také mě.

Roman Pejla, Jedlany:
Po zakoupení prvního kusu tohoto výrobce, jsem byl celkem překvapen. Na chvilku jsem se od této značky odpoutal, ale díky tohoto 12 x Natumi Bio Sójový nápoj Natur, 1l jsem se k němu vrátil a musím říct, že jsem příjemně překvapen. Čepici dolů, dostali se hodně dopředu. Nemám asi co diskutovat. Cena byla celkem vyšší, ale u takto kvalitního výrobku mi to nevadí. Za dokonalý produkt si rád připlatím.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Natumi Bio Sójový nápoj Natur, 1l

hodnocení 5/5 od 9 hodnotících

Diskuze 12 x Natumi Bio Sójový nápoj Natur, 1l

Viktorie V: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Nela L: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Anežka H: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Daniela S: nemá chybu

Barbora S: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Natumi Bio Sójový nápoj Natur, 1l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Natumi Bio Sójový nápoj Natur, 1l

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt