12 x Natumi Bio Sójový nápoj Natur, 1l

12 x Natumi Bio Sójový nápoj Natur, 1l

12 x Natumi Bio Sójový nápoj Natur, 1l

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Natumi Bio Sójový nápoj Natur, 1l. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Natumi Bio Sójový nápoj Natur, 1l jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 798 Kč
Naše cena: 532 Kč Ověřit dostupnost

Klasický sójový nápoj přírodní, prvotřídní kvality, původem z celých francouzských sójových bobů, představuje lahodné sójové pochutnání nejen pro vegany a celialiky, ale jako zdravá alternativa klasickému mléku, bohatá na rostlinné bílkoviny, výjimečné chuti s neutrálním aroma a prvotřídní kvality, najde své místo v každé zdravé kuchyni. Sójový nápoj má ideální použití jako alternativa klasického mléka, do müsli, kaší, pudinků, na pečení a vaření či surové jako přírodní rostlinný nápoj a do rozličných mixů dle Vaší kulinářské fantazie.Složení: Sójové boby*, voda. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 155 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 1.6 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 1.9 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0.2 g, Bílkoviny: 3.6 g, Sůl: 0.04 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Natumi Bio Sójový nápoj Natur, 1l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Natumi Bio Sójový nápoj Natur, 1l

Tomáš Kroutilík, Svojkov:
Dobrý 12 x Natumi Bio Sójový nápoj Natur, 1l i do rodiny. Pro občasné pobavení v rodině stačí dvě krabice (i přes menší možnosti obsahuje spoustu zábavy pro celou rodinu). Pro pravidelnější zábavu a lepší stavění balíčků už to chce více jak jednu zkl. sadu. V případě, že holdujetemáte rádi} turnajům, tak 1 sady budou nejspíš doporučené, byť ne zcela nutné. Hraní jeden na jednoho je klasika a napínavé. Bitva s 2-3 hráči je speciální formát, který na turnajích moc nezhlédneme, ale vhodnější pro partu kamarádek či rodinu (jen bude složitější do toho všechny zasvětit). 12 x Natumi Bio Sójový nápoj Natur, 1l mají vydařené barvy, jde o fajnové téma a hlavní je jednoduchost sloučená se složitostí v využití a užitku. Myšleno tak, že lehce pochopíte pravidla, ale podstatně hůře se naučíte pouýžívat tak, aby se Vám to hodilo. Chce to dny používání. :D

Adéla Zemčíková, Mrzky:
Člověk musí číst složení (jako na všem) a nebýt pohodlný se ptát a pak dříve nebo později dostane co hledápoptává}. Dostali by ode mne plný počet hvězdiček, kdyby nehrozilo, že si člověk omylem koupí 12 x Natumi Bio Sójový nápoj Natur, 1l z části z něčeho co dýchalo a mělo tetu a strýce.

Oliver Ludvíček, Šebestěnice:
Potřeboval jsem určité další informace k 12 x Natumi Bio Sójový nápoj Natur, 1l a vše mi bylo mile a příjemně řečeno. Už to mne upozornilo, že si výrobek určitě zakoupím. Samozřejmostí je i rychlost doručení, což pro mne byl příjemný přídavek a navíc produkt byl za hodně nízkou cenu. Vše probíhalo ihned a bez okolků a díky těmto plusovým zkušenostem můžu produkt doporučit všem, co o něj projevují zájem. Totálně nejlepší.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 11. 2017.

Hodnocení 12 x Natumi Bio Sójový nápoj Natur, 1l

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Natumi Bio Sójový nápoj Natur, 1l

Eva G: nemá chybu

Tereza K: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Eliška R: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Miroslav R: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Roman P: 110 % spokojenost

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Natumi Bio Sójový nápoj Natur, 1l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Natumi Bio Sójový nápoj Natur, 1l

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt