12 x Natumi Bio Sójový nápoj s vápníkem, 1l

12 x Natumi Bio Sójový nápoj s vápníkem, 1l

12 x Natumi Bio Sójový nápoj s vápníkem, 1l

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Natumi Bio Sójový nápoj s vápníkem, 1l. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Natumi Bio Sójový nápoj s vápníkem, 1l jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 930 Kč
Naše cena: 620 Kč Ověřit dostupnost

Klasický sójový nápoj s vysokým obsahem vápníku, původem z celých francouzských sójových bobů, s přídavkem mořské řasy Lithothamnium jako bohatého zdroje vápníku, představuje lahodné sójové pochutnání nejen pro vegany a celialiky, ale jako zdravá alternativa klasickému mléku, výjimečné chuti s neutrálním aroma a prvotřídní kvality, najde své místo v každé zdravé kuchyni. Sójový nápoj má ideální použití jako alternativa klasického mléka, do müsli, kaší, pudinků, na pečení a vaření či surové jako přírodní rostlinný nápoj a do rozličných mixů dle Vaší kulinářské fantazie.Složení: Sójové boby* (8%), kukuřičný sirup*, mořské řasy Lithothamnium (0,6%), mořská sůl, voda, přírodní vanilkový extrakt. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 198 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 3.8 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 2.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0.4 g, Bílkoviny: 3.3 g, Sůl: 0.11 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Natumi Bio Sójový nápoj s vápníkem, 1l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Natumi Bio Sójový nápoj s vápníkem, 1l

Michaela Bachmannová, Mirošov:
Často jsem večer zůstávala doma. Nechtělo se mi šlapat mezi lidi. Kamarádky chodily skoro každý večer, ale já se tam jednoduše necítila hezky. Cítila jsem si mezi nimi až jako vyděděnec. Pak se mi jedna přítelkyně z práce mezi řečí svěřila, že 12 x Natumi Bio Sójový nápoj s vápníkem, 1l používá a je s ním opravdu spokojená. Doslova řekla, pomohl mi cítit se jako bohyně. To byl pro mě zlomový podmět. Téměř obratem jsem si ho zakoupila a často ho užívám. Večery už teda u strejdy netrávím, chodím se konečně užívat.

Viktor Kuták, Březiny:
Patřím k mužům, kteří neumí vybírat dárky. Často mě nenapadne nic hezkého, čím bych udělal radost. A často mě to dost mrzí. Teď, co jsem poznal 12 x Natumi Bio Sójový nápoj s vápníkem, 1l, je to ale zcela jiné. Už jsem ji jako dárek koupil celkem pěti lidem a všichni byli stejně rádi jako já. K tomu velice překvapení, že jsem se snadno já tak trefil s skvělým {dárkem|překvapením.

Hana Kakačová, Horní Újezd:
Byla jsem nákupem příjemně překvapena. Objednaný 12 x Natumi Bio Sójový nápoj s vápníkem, 1l dorazil v úžasně rychlém čase a já z něj měla velikou radost. Vyzdvihla bych jeho hezký vkusný design a samozřejmě praktičnost. To je můj šálek kávy, na to nedám dopustit. Znám lidi, kteří si pořídili něco podobného, ale od jiného výrobce (jméno si už nepamatuji) a nadávali na to, že je to k ničemu. Tohle je něco jiného, neselže! Půjčila jsem jim ho na týden a dali mi za pravdu. Kupujte originál, kupujte tohle!

Daniela Tererová, Bratrušov:
Běžně objednávám přes net a nutně jsem potřebovala ke svému využití 12 x Natumi Bio Sójový nápoj s vápníkem, 1l. Po srovnání cenových nabídek mi Vaše vypadala nejlepší a proto jsem 12 x Natumi Bio Sójový nápoj s vápníkem, 1l ihned objednala. Doba @dodání|doručení} byla standardní a také způsob platby mi postačil. Splnil moje očekávání a pokud zůstanete na rovnoměrné úrovni, tak jste získali další jasnou zákaznici.

Nikolas Loukotka, Brambory:
Kdysi jsem se párkrát napálil se nesolidními prodejci, takže jsem se trochu bál, jestli další objednávání neskončí stejně. Pro jistotu jsem do firmy párkrát telefonoval, všechno porovnával… Bez vytáček, nebyl jsem si jistý, jestli jsem finanční prostředky nevyhodil zbytečně. Ale nevyhodil. 12 x Natumi Bio Sójový nápoj s vápníkem, 1l mi byl doručen až před práh, kvalitně zabalený, bez jakékoliv vady na kvalitě a funguje bravurně. Doposud jsem na výrobku neshledal mínus. Zde budu stoprocentně nakupovat častěji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 02. 2018.

Hodnocení 12 x Natumi Bio Sójový nápoj s vápníkem, 1l

hodnocení 5/5 od 24 hodnotících

Diskuze 12 x Natumi Bio Sójový nápoj s vápníkem, 1l

Viktorie O: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Nikol W: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Ema L: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Rozálie H: nemá chybu

Zdeněk Z: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Natumi Bio Sójový nápoj s vápníkem, 1l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Natumi Bio Sójový nápoj s vápníkem, 1l

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt