12 x Natumi Bio Sójový nápoj s vápníkem, 1l

12 x Natumi Bio Sójový nápoj s vápníkem, 1l

12 x Natumi Bio Sójový nápoj s vápníkem, 1l

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Natumi Bio Sójový nápoj s vápníkem, 1l. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Natumi Bio Sójový nápoj s vápníkem, 1l jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 930 Kč
Naše cena: 620 Kč Ověřit dostupnost

Klasický sójový nápoj s vysokým obsahem vápníku, původem z celých francouzských sójových bobů, s přídavkem mořské řasy Lithothamnium jako bohatého zdroje vápníku, představuje lahodné sójové pochutnání nejen pro vegany a celialiky, ale jako zdravá alternativa klasickému mléku, výjimečné chuti s neutrálním aroma a prvotřídní kvality, najde své místo v každé zdravé kuchyni. Sójový nápoj má ideální použití jako alternativa klasického mléka, do müsli, kaší, pudinků, na pečení a vaření či surové jako přírodní rostlinný nápoj a do rozličných mixů dle Vaší kulinářské fantazie.Složení: Sójové boby* (8%), kukuřičný sirup*, mořské řasy Lithothamnium (0,6%), mořská sůl, voda, přírodní vanilkový extrakt. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 198 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 3.8 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 2.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0.4 g, Bílkoviny: 3.3 g, Sůl: 0.11 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Natumi Bio Sójový nápoj s vápníkem, 1l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Natumi Bio Sójový nápoj s vápníkem, 1l

Michaela Bachmannová, Mirošov:
Často jsem večer zůstávala doma. Nechtělo se mi chodit do společnosti. Přítelkyně chodily skoro každý víkend, ale já se tam jednoduše necítila hezky. Přišla jsem si mezi nimi až méněcenně. Pak se mi jedna kamarádka z práce mezi řečí pověděla, že 12 x Natumi Bio Sójový nápoj s vápníkem, 1l užívá a je s ním fakt spokojená. Doslova uvedla, pomohl mi cítit se jako bohyně. To byl pro mě zlomový podmět. Skoro okamžitě jsem si ho objednala a stále ho užívám. Víkendy už teda doma netrávím, chodím se konečně bavit.

Viktor Kuták, Březiny:
Patřím k mužům, kteří neumí vybírat dárky. Nikdy mě nenapadne nic hezkého, čím bych potěšil. A často mě to hodně mrzí. Teď, co jsem poznal 12 x Natumi Bio Sójový nápoj s vápníkem, 1l, je to ale úplně jiné. Už jsem ho jako dárek koupil asi šesti lidem a všichni byli stejně rádi jako já. K tomu velice překvapení, že jsem se zrovna já tak trefil s skvělým {dárkem|překvapením.

Hana Kakačová, Horní Újezd:
Byla jsem nákupem příjemně překvapena. Objednaný 12 x Natumi Bio Sójový nápoj s vápníkem, 1l dorazil v rekordně rychlém čase a já z něj měla velikou radost. Vyzdvihla bych jeho hezký vkusný design a samozřejmě praktičnost. To je můj šálek kávy, na to nedám dopustit. Znám lidi, kteří si pořídili něco podobného, ale od jiného výrobce (jméno si už nepamatuji) a nadávali na to, že je to k ničemu. Tohle je něco jiného, neselže! Půjčila jsem jim ho na týden a dali mi za pravdu. Kupujte originál, kupujte tohle!

Daniela Tererová, Bratrušov:
Normálně objednávám přes web a nutně jsem chtěla ke svému používání 12 x Natumi Bio Sójový nápoj s vápníkem, 1l. Po porovnání cenových nabídek mi Vaše vypadala nejlepší a proto jsem 12 x Natumi Bio Sójový nápoj s vápníkem, 1l okamžitě objednala. Doba @dodání|doručení} byla normální a také způsob platby mi postačil. Splnil moje očekávání a když zůstanete na rovnoměrné úrovni, tak jste dostali další jasnou zákaznici.

Nikolas Loukotka, Brambory:
Již jsem se párkrát napálil se nesolidními prodejci, takže jsem se trochu bál, jestli tento nakupování neskončí jako posledně. Pro jistotu jsem do e-shopu několikrát zavolal, vše sledoval… Bez vytáček, neměl jsem jistotu, jestli jsem korunky nevyhodil z okna. Ale mýlil jsem se. 12 x Natumi Bio Sójový nápoj s vápníkem, 1l mi byl dopraven až před dveře, důkladně zabalený, bez sebemenší známky poškození na kvalitě a slouží mi bravurně. Zatím jsem na něm nevypátral negativ. Zde budu stoprocentně objednávat nadále.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 11. 2017.

Hodnocení 12 x Natumi Bio Sójový nápoj s vápníkem, 1l

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze 12 x Natumi Bio Sójový nápoj s vápníkem, 1l

Radim D: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Matyáš Č: je to fajné

Jonáš T: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Filip N: 12 x Natumi Bio Sójový nápoj s vápníkem, 1l je dobrý, ale chtělo yb to větší

Alžběta L: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Natumi Bio Sójový nápoj s vápníkem, 1l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Natumi Bio Sójový nápoj s vápníkem, 1l

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt