12 x Natumi Bio Sójový nápoj s vápníkem, 1l

12 x Natumi Bio Sójový nápoj s vápníkem, 1l

12 x Natumi Bio Sójový nápoj s vápníkem, 1l

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Natumi Bio Sójový nápoj s vápníkem, 1l. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Natumi Bio Sójový nápoj s vápníkem, 1l jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 846 Kč
Naše cena: 564 Kč

Klasický sójový nápoj s vysokým obsahem vápníku, původem z celých francouzských sójových bobů, s přídavkem mořské řasy Lithothamnium jako bohatého zdroje vápníku, představuje lahodné sójové pochutnání nejen pro vegany a celialiky, ale jako zdravá alternativa klasickému mléku, výjimečné chuti s neutrálním aroma a prvotřídní kvality, najde své místo v každé zdravé kuchyni. Sójový nápoj má ideální použití jako alternativa klasického mléka, do müsli, kaší, pudinků, na pečení a vaření či surové jako přírodní rostlinný nápoj a do rozličných mixů dle Vaší kulinářské fantazie.Složení: Sójové boby* (8%), kukuřičný sirup*, mořské řasy Lithothamnium (0,6%), mořská sůl, voda, přírodní vanilkový extrakt. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 198 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 3.8 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 2.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0.4 g, Bílkoviny: 3.3 g, Sůl: 0.11 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Natumi Bio Sójový nápoj s vápníkem, 1l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Natumi Bio Sójový nápoj s vápníkem, 1l

Patrik Uma, Hojanovice:
Hodně mě oslovil tento nový 12 x Natumi Bio Sójový nápoj s vápníkem, 1l, který byl uveden na trh. Hledal jsem záplavu drobností. Příjemně mě překvapil svou jednoduchostí na úklid, velkou výkonností a nízkou cenou. I žena si ho chválí, protože jí výkon výrazně zjednodušila práci a máme tak více času na sebe a na naše děti. Stal se z něj spolehlivý rodinný pomocník, bez kterého si už den nedovedeme představit.

Eliška Odložilová, Abertamy:
Poměr cena/výkon, jedná se o dobrý 12 x Natumi Bio Sójový nápoj s vápníkem, 1l, ne nejlepší, ale v této cenové kategorii mohu doporučit. Má trochu silnější ocas a poté se dostaví zajímavá směs chutí - což z mého pohledu vnímám jako úplně příjemné, po uplynutí dalších 2 vteřin se teprve dostaví líbezno v ústech. Bonus je hezký vzhled a navíc ve neokoukaném designu, jako dárek vhodné. Za nízký peníz solidní 12 x Natumi Bio Sójový nápoj s vápníkem, 1l, takže ok. Psáno po třetím panáku ;)

Michaela Dlugošová, Bludov:
Tento 12 x Natumi Bio Sójový nápoj s vápníkem, 1l jsem si pořídila kvůli nízké ceně a především proto, že byl na skladě. Byla jsem nervózní, protože zkušenosti zákazníků nebyly příliš skvělé. Nejvíce všem vadil den doručení. Bohužel měli pravdu. Tento 12 x Natumi Bio Sójový nápoj s vápníkem, 1l jsem musela mít poměrně rychle, a ve finále jsem ho dostala s několikadenním zpožděním, než u konkurence.

Markéta Hauzrová, Libějovice:
Nestává se mi často, že bych jakýkoliv 12 x Natumi Bio Sójový nápoj s vápníkem, 1l na počkání pochválila. Nejsem ochranitelka nabídek za každou cenu. Ale když jsem s ním opravdu ráda, proč se o to nepodělit. Třeba pomůže i někomu jinému. Co já se něčeho obdobného nahledala, takže dámy nemudrujte se a jistě otestujte. Navíc, zaslání je zdarma.

Sabina Malatová, Sedlatice:
Na eshopu jsem našla 12 x Natumi Bio Sójový nápoj s vápníkem, 1l, kterou jsem delší dobu hledala. Přehlednost výrobků a dodací termíny byly vynikající . Co se týče doručení, byla jsem mile překvapena. Obden mi dorazila smska, že dopoledne mi bude doručen balík. Což se za 2 hodiny stalo. Kurýr stal pod mým bytem s balíčkem v ruce. Za mě můžu jen pochválit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 07. 2017.

Hodnocení 12 x Natumi Bio Sójový nápoj s vápníkem, 1l

hodnocení 5/5 od 11 hodnotících

Diskuze 12 x Natumi Bio Sójový nápoj s vápníkem, 1l

Aleš J: Celkem jsem spokojený.

Barbora M: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Šimon K: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Natálie S: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Markéta C: nemá chybu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Natumi Bio Sójový nápoj s vápníkem, 1l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Natumi Bio Sójový nápoj s vápníkem, 1l

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt