12 x Natumi Bio Špaldový nápoj Natur, 1l

12 x Natumi Bio Špaldový nápoj Natur, 1l

12 x Natumi Bio Špaldový nápoj Natur, 1l

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Natumi Bio Špaldový nápoj Natur, 1l. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Natumi Bio Špaldový nápoj Natur, 1l jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 953 Kč
Naše cena: 635 Kč Ověřit dostupnost

Klasický špaldový rostlinný nápoj přírodní, z nejkvalitnější celozrnné špaldové mouky, původem z Německa, představuje lahodné potěšení, tradiční špaldové, lehce oříškové chuti nejen pro vegany, ale jako zdravá alternativa klasickému mléku, bohatá na rostlinné bílkoviny, a výjimečně přírodní chuti, najde své místo v každé zdravé kuchyni. Špaldový nápoj přírodní má ideální použití jako alternativa klasického mléka, do müsli, kaší, pudinků, na pečení a vaření či surové jako přírodní rostlinný nápoj a do rozličných mixů dle Vaší kulinářské fantazie.Složení: Celozrnná špalda* (10%), slunečnicový olej*, mořská sůl, voda. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 188 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 8.4 g, (z toho cukr: 7.2 g), Tuky: 1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0.8 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0.1 g), Vláknina: 0.3 g, Bílkoviny: 0.3 g, Sůl: 0.12 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Natumi Bio Špaldový nápoj Natur, 1l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Natumi Bio Špaldový nápoj Natur, 1l

Kamila Bohatová, Vápenná:
Spokojenost zákazníka by vždy měla být na hlavním místě. To už říkal nejen Tomáš Baťa a přesto jde ale o fantasii. Ovšem zrovna 12 x Natumi Bio Špaldový nápoj Natur, 1l to splňuje, podobně tak, jako tento eshop, protože jsem nadmíru spokojena. Za nízkou cenu jsem koupila to, co jsem chtěla. Svou hodnotou rozhodně předčí stejné modely, tím jsem si jistá. Mám radost, že jsem nenaletěla nekvalitnímu výrobci.

Sebastian Ganyo, Zbrašín:
Dostal jsem ho od kamarádky. Já sám bych si předtím nikdy nepomyslel, že by mi mohl pomoci. Moje ego bylo lepší než já, i když jsem v vevnitř sebe docela trpěl. Pracoval jsem sám se sebou a předváděl si na hrdinu. Jsem manželce vděčný, protože díky jí jsem 12 x Natumi Bio Špaldový nápoj Natur, 1l otestoval a zjistil, že funguje a není náznak mu nevěřit. Už jsem ho doporučil i kolegovi z práce, který se mi svěřil se stejným zádrhelem.

Michael Hudík, Moravské Málkovice:
Když jsem objednával 12 x Natumi Bio Špaldový nápoj Natur, 1l, neměl jsem konkrétní představu. Důraz jsem kladl především na materiál, použití a termín doručení. Se vším mi vyšli v eshopu vstříc, byl jsem až překvapený korektním a solidním jednáním. Jsem opravdu nadšený a jistě tento 12 x Natumi Bio Špaldový nápoj Natur, 1l doporučím rodině. Perfektní e-shop, jsem uspokojený.

Roman Ostrý, Kobeřice u Brna:
12 x Natumi Bio Špaldový nápoj Natur, 1l je prostě jedinečný! Po saměťáku jsem se pár roků pohyboval po Asii jako obchodní zástupce a tak mám možnost porovnání. Je vidět obrovský pokrok a i v Česku je možné objevit hodně kvalitní nabídku. Po všech stránkách konkuruje prodejcům v Asii a cenově je asi levnější než v některých vedlejších zemích. Jen tak dál.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 02. 2018.

Hodnocení 12 x Natumi Bio Špaldový nápoj Natur, 1l

hodnocení 5/5 od 20 hodnotících

Diskuze 12 x Natumi Bio Špaldový nápoj Natur, 1l

Václav J: Jsem ráda, že to mám

Dominika O: já jsem to prostě chtěla

Markéta T: dobré

Kateřina P: Ideální k osmnáctinám :)

Ema B: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Natumi Bio Špaldový nápoj Natur, 1l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Natumi Bio Špaldový nápoj Natur, 1l

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt