12 x Natumi Bio Špaldový nápoj Natur, 1l

12 x Natumi Bio Špaldový nápoj Natur, 1l

12 x Natumi Bio Špaldový nápoj Natur, 1l

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Natumi Bio Špaldový nápoj Natur, 1l. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Natumi Bio Špaldový nápoj Natur, 1l jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 866 Kč
Naše cena: 577 Kč

Klasický špaldový rostlinný nápoj přírodní, z nejkvalitnější celozrnné špaldové mouky, původem z Německa, představuje lahodné potěšení, tradiční špaldové, lehce oříškové chuti nejen pro vegany, ale jako zdravá alternativa klasickému mléku, bohatá na rostlinné bílkoviny, a výjimečně přírodní chuti, najde své místo v každé zdravé kuchyni. Špaldový nápoj přírodní má ideální použití jako alternativa klasického mléka, do müsli, kaší, pudinků, na pečení a vaření či surové jako přírodní rostlinný nápoj a do rozličných mixů dle Vaší kulinářské fantazie.Složení: Celozrnná špalda* (10%), slunečnicový olej*, mořská sůl, voda. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 188 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 8.4 g, (z toho cukr: 7.2 g), Tuky: 1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0.8 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0.1 g), Vláknina: 0.3 g, Bílkoviny: 0.3 g, Sůl: 0.12 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Natumi Bio Špaldový nápoj Natur, 1l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Natumi Bio Špaldový nápoj Natur, 1l

Oliver Jakeš, Lačnov:
Jako operátor výroby si potrpím na jednoduchost a 100% spolehlivost. A přesně tyto vlastnosti 12 x Natumi Bio Špaldový nápoj Natur, 1l podle mé dosavadní zkušenosti má. Objednal jsem si ho přes internet a za 2 dny byl u mě doma. Od nákupu jsem jej použil mnohokrát a nikdy mou důvěru nezklamal. Opravdu vysoce oceňuji výbornou všestrannost a líbivý účelný design. Skvělá kvalita výrobku i servis, 100% doporučuji!

Lucie Pálová, Důl:
Pořídila jsem především kvůli morčatům a jejich chlupům (a samozřejmě synovy lenosti) Je třeba mít alespoň pootevřené okno, jinak vám 12 x Natumi Bio Špaldový nápoj Natur, 1l vytopí kuchyň:) Když se podíváte kolik barvy je z jedné dávky a co všechno jste si na lanech nechávali vsáknout do země, asi se podivíte.

Josef Marval, Věžná:
S tímto 12 x Natumi Bio Špaldový nápoj Natur, 1l jsem naprosto spokojen. Zpočátku jsem ho obdržel na otestování, ale za žádnou cenu bych ho už nevrátil. Beze zbytku naplnil mé očekávání. Šikovný pomocník v super kvalitě. I když jsem jako muž na domácí záležitosti celkem nešika, nemusel jsem mít strach s 12 x Natumi Bio Špaldový nápoj Natur, 1l dělat. Ovládá se více než jednoduše, má malou spotřebu energie a jeho chod je velmi klidný. Klidně ho komukoliv doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 07. 2017.

Hodnocení 12 x Natumi Bio Špaldový nápoj Natur, 1l

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Natumi Bio Špaldový nápoj Natur, 1l

Štěpán A: je to fajné

Rozálie C: děda je z dárku je nadšený

Adéla M: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Alena D: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Hana K: Tento 12 x Natumi Bio Špaldový nápoj Natur, 1l jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Natumi Bio Špaldový nápoj Natur, 1l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Natumi Bio Špaldový nápoj Natur, 1l

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt