12 x Natumi Bio Špaldový nápoj Natur, 1l

12 x Natumi Bio Špaldový nápoj Natur, 1l

12 x Natumi Bio Špaldový nápoj Natur, 1l

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Natumi Bio Špaldový nápoj Natur, 1l. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Natumi Bio Špaldový nápoj Natur, 1l jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 953 Kč
Naše cena: 635 Kč

Klasický špaldový rostlinný nápoj přírodní, z nejkvalitnější celozrnné špaldové mouky, původem z Německa, představuje lahodné potěšení, tradiční špaldové, lehce oříškové chuti nejen pro vegany, ale jako zdravá alternativa klasickému mléku, bohatá na rostlinné bílkoviny, a výjimečně přírodní chuti, najde své místo v každé zdravé kuchyni. Špaldový nápoj přírodní má ideální použití jako alternativa klasického mléka, do müsli, kaší, pudinků, na pečení a vaření či surové jako přírodní rostlinný nápoj a do rozličných mixů dle Vaší kulinářské fantazie.Složení: Celozrnná špalda* (10%), slunečnicový olej*, mořská sůl, voda. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 188 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 8.4 g, (z toho cukr: 7.2 g), Tuky: 1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0.8 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0.1 g), Vláknina: 0.3 g, Bílkoviny: 0.3 g, Sůl: 0.12 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Natumi Bio Špaldový nápoj Natur, 1l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Natumi Bio Špaldový nápoj Natur, 1l

Richard Strelec, Horní Jelení:
Letos na narozeniny jsem si řekl, že když objednávám moc dárků, že udělám radost i sobě, a něco si objednám. Jak jsem tak projížděl nabídky na webu, zalíbil se mi váš 12 x Natumi Bio Špaldový nápoj Natur, 1l. Tehdy jsem si pomyslel, že by se mi mohl hodit, a tak jsem si ho pořídil. Nečekal jsem nic moc, nemám s podobnými zbožím dostatečné zkušenosti, ale co mi přišlo, to předčilo i moje nejšílenější očekávání. Opravdu jsem nečekal, že by mi mohlo přijít něco tak perfektního! Příští Vánoce se na váš krám podívám hned, a počítám, že od vás zakoupím víc dárků než loni.

Tobiáš Kroupar, Chvalovice:
Přál jsem si udělat radost manželce k narozeninám. Absolutně jsem však neměl jasnou představu o tom, co pořídit. Obrátil jsem se na vás s očekáváním a udělal jsem výborně. Poradili jste mi, jak jste profesionálně uměli a nalezený 12 x Natumi Bio Špaldový nápoj Natur, 1l je perfektní. Dcera byla překvapená. Navíc jsem ještě ušetřil. Určitě u vás zase v budoucnu něco zakoupím, vše proběhlo naprosto hladce, až jsem byl sám šokovaný.

Nikol Brzezinová, Pohled:
Jako maminka samoživitelka nemám peněz zbytečně moc, ale 12 x Natumi Bio Špaldový nápoj Natur, 1l se mi hodně potřebuji a tak jsem se rozhodla jej objednat už kvůli tomu, že podobné výrobky jsou cenově vyšší a nezdály se mi tak hezké. A tuším, že jsem udělala dobře. Telefonicky jsem si potvrdila jeho stav skladem a děkuji moc za velmi dobrý model i za milé obchodování.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Natumi Bio Špaldový nápoj Natur, 1l

hodnocení 5/5 od 33 hodnotících

Diskuze 12 x Natumi Bio Špaldový nápoj Natur, 1l

Matyáš H: 12 x Natumi Bio Špaldový nápoj Natur, 1l je dobrý, ale chtělo yb to větší

Eva H: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Vojtěch M: funkční výrobek

Nikolas W: 110 % spokojenost

Nikolas T: Celkem jsem spokojený.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Natumi Bio Špaldový nápoj Natur, 1l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Natumi Bio Špaldový nápoj Natur, 1l

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt