12 x Natumi Bio Špaldový nápoj s mandlemi, 1l

12 x Natumi Bio Špaldový nápoj s mandlemi, 1l

12 x Natumi Bio Špaldový nápoj s mandlemi, 1l

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Natumi Bio Špaldový nápoj s mandlemi, 1l. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Natumi Bio Špaldový nápoj s mandlemi, 1l jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1322 Kč
Naše cena: 881 Kč Ověřit dostupnost

Klasický špaldový rostlinný nápoj s mandlemi, z nejkvalitnější celozrnné špaldové mouky, původem z Německa, představuje lahodné mandlové potěšení nejen pro vegany, ale jako zdravá alternativa klasickému mléku, bohatá na rostlinné bílkoviny, a výjimečné mandlové chuti, najde své místo v každé zdravé kuchyni. Špaldový nápoj mandlový má ideální použití do müsli, kaší, pudinků, na sladké pečení či surové jako přírodní rostlinný nápoj výjimečné chuti a do rozličných mixů dle Vaší kulinářské fantazie.Složení: Celozrnná špalda* (15%), mandle* (2,5%), slunečnicový olej*, mořská sůl, voda. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: Lepek, OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 250 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 8.9 g, (z toho cukr: 7 g), Tuky: 2.3 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 1.9 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0.1 g), Vláknina: 0.6 g, Bílkoviny: 0.7 g, Sůl: 0.12 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Natumi Bio Špaldový nápoj s mandlemi, 1l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Natumi Bio Špaldový nápoj s mandlemi, 1l

Dominik Nohýnek, Vlčatín:
Jsem zase zcela spokojen. Jako obvykle padla má volba na tradiční obchod a vyplatilo se. Očekávaná provedení produktu a rychlé doručení. Jsem spokojen jak s přiměřenou cenou, možností širokého výběru barevné varianty zboží, tak i s jednoduchým ovládáním bez přebytečných nastavení navíc. Žádné zdlouhavé čtení uživatelských příruček. Za mě plný počet bodů.

Julie Psotková, Moravská Nová Ves:
12 x Natumi Bio Špaldový nápoj s mandlemi, 1l JSEM NAŠLA JENOM V NABÍDCE TOHOTO OBCHODU, PROVEDENI SPLŇUJE MOJE OČEKÁVÁNÍ A JSEM 100% SPOKOJENA. DOPORUČUJI TENTO OBCHOD I OSTATNÍM ZÁKAZNÍKŮM.

Patrik Vičan, Kamenný Přívoz:
„Již jsi otestoval 12 x Natumi Bio Špaldový nápoj s mandlemi, 1l?“ ptali se mě moji spolupracovníci. Několik měsíců jsem jim odsekával, že zatím nikoliv. A vlastně ani moc nechápal, proč bych si ho zakoupit měl. Otázek bylo ale den ode dne víc. Takže jsem učinil rozhodnutí zkrátka 12 x Natumi Bio Špaldový nápoj s mandlemi, 1l důkladně vyzkoušet. A pak jsem jim dal za pravdu. 12 x Natumi Bio Špaldový nápoj s mandlemi, 1l je totiž vskutku vynikající, zrovna tak, jak mi bylo řečeno. I já tak můžu svému okolí položit otázku: „A již jsi si pořídil 12 x Natumi Bio Špaldový nápoj s mandlemi, 1l?“

Alžběta Žiaková, Pernink:
Jistě jsem zpočátku byla jako většina mírně opatrná. Vyhledala jsem ale množství objektivních názorů a nechala jsem se také nalákat k otestování 12 x Natumi Bio Špaldový nápoj s mandlemi, 1l. A skvěle jsem učinila. Teď se ke kladným recenzím totiž určitě musím přidat. Jestli teď s objednávkou váháte, tak neváhejte a 12 x Natumi Bio Špaldový nápoj s mandlemi, 1l si objednejte. Zklamaní nebudete, 12 x Natumi Bio Špaldový nápoj s mandlemi, 1l patří ve své kategorii k tomu nejlepšímu.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 02. 2018.

Hodnocení 12 x Natumi Bio Špaldový nápoj s mandlemi, 1l

hodnocení 5/5 od 56 hodnotících

Diskuze 12 x Natumi Bio Špaldový nápoj s mandlemi, 1l

Vanesa Č: Je to dostatečné?

Aneta U: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Nikola R: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Kristýna V: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Eva H: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Natumi Bio Špaldový nápoj s mandlemi, 1l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Natumi Bio Špaldový nápoj s mandlemi, 1l

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt