12 x Naturata Atlantická mořská sůl jemná, 500g

12 x Naturata Atlantická mořská sůl jemná, 500g

12 x Naturata Atlantická mořská sůl jemná, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Naturata Atlantická mořská sůl jemná, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Naturata Atlantická mořská sůl jemná, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 548 Kč
Naše cena: 365 Kč

Mořská sůl atlantická, jemná, prvotřídní kvality, původem z portugalských mořských vod, nejodovaná, nerafinovaná a bez proti hrudkujících látek, představuje klasickou, přírodní volbu mořské soli na vaření, bez něhož se neobejde žádná zdravá kuchyně. Složení: Atlantická mořská sůl. Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Naturata Atlantická mořská sůl jemná, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Naturata Atlantická mořská sůl jemná, 500g

Sebastian Gazur, Křepice:
Celkem perfektní 12 x Naturata Atlantická mořská sůl jemná, 500g, který je normální unisex. Šikne se jak nám, drsným chlapům, tak jemným ženám, které potřebují dostávat něhu a pozornost€dohled. Přesvědčil jsem se, že pořád ještě existují 12 x Naturata Atlantická mořská sůl jemná, 500g, které konečně využijí obě pohlaví. Praktické balení, skvělé vlastnosti a intenzivní účinky dělají z 12 x Naturata Atlantická mořská sůl jemná, 500g rodinného pomocníka v každé chvíli. Vyzkoušel jsem se o tom na svoji kůži.

Anna Soubustová, Skorotice:
Dostala jsem ho jako překvapení. Do té doby jsem nikdy ani nepřemýšlela o tom, že bych si ho sama koupila. Pak jsem se přece jen rozhodla, že ho hned zkusím. Bez výčitek chci potvrdit, že jsem byla hodně hezky překvapená. Přítelkyně, které u mě byly na skok se ihned ptaly, jak jsem s ní spokojená. Tak jsem popravdě pověděla, že si nemohu stěžovat a bez váhání jsem jim to doporučila.

Šárka Geisslerová, Dolní Stakory:
Tenhle 12 x Naturata Atlantická mořská sůl jemná, 500g, to je zkrátka naprosto prvotřídní věcička! Odkládala jsem si na něj docela dlouho, protože se mi několikrát ušetřené peníze nějakým způsobem vytratily, ale následně jsem si ho koupila a je to totálně cool. Ale především oceňuji, že má super design. Ne že by to byla jediná výhoda, ale pro mě je to podstatné. Ale je to i skvělá věcička, dejte na můj názor :-D

Vojtěch Lála, Horní Kamenice:
Už několikrát jsem se chystal podobný produkt vyzkoušet. Ale až jsem našel internetový obchod s 12 x Naturata Atlantická mořská sůl jemná, 500g, rázem nebylo nad čímkoliv pořád pochybovat. Bezchybná zákaznická podpora ze strany firmy, všechno se uskutečnilo do puntíku tak, jak jsem očekával. 12 x Naturata Atlantická mořská sůl jemná, 500g zanedlouho přivezl pošťák a od té doby ho den co den k absolutní spokojenosti používám. Má však drobnou vadu: Nebudete se ho chtít dát z ruky ani na minutu.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 09. 2017.

Hodnocení 12 x Naturata Atlantická mořská sůl jemná, 500g

hodnocení 5/5 od 23 hodnotících

Diskuze 12 x Naturata Atlantická mořská sůl jemná, 500g

Radim U: tak jsem to dostala aje to super

Kristýna N: děda je z dárku je nadšený

Laura T: nemá chybu

Matěj K: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Kamila M: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Naturata Atlantická mořská sůl jemná, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Naturata Atlantická mořská sůl jemná, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt