12 x Naturata Atlantická mořská sůl jemná, 500g

12 x Naturata Atlantická mořská sůl jemná, 500g

12 x Naturata Atlantická mořská sůl jemná, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Naturata Atlantická mořská sůl jemná, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Naturata Atlantická mořská sůl jemná, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 548 Kč
Naše cena: 365 Kč Ověřit dostupnost

Mořská sůl atlantická, jemná, prvotřídní kvality, původem z portugalských mořských vod, nejodovaná, nerafinovaná a bez proti hrudkujících látek, představuje klasickou, přírodní volbu mořské soli na vaření, bez něhož se neobejde žádná zdravá kuchyně. Složení: Atlantická mořská sůl. Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Naturata Atlantická mořská sůl jemná, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Naturata Atlantická mořská sůl jemná, 500g

Julie Mühlbergerová, Mnichov:
Za můj roky používaný 12 x Naturata Atlantická mořská sůl jemná, 500g, na který jsem uvyklá, jsem hledala náhradu, protože původní již není k sehnání. Hledala jsem na webu a našla tento. Má mnohem lepší funkčnost a i pohledově se mi líbil, tak jsem ho hned objednala, protože i cenově je pro mne levný. Moje volba byla po všech ohledech dobrá a počítám i do budoucna.

Nela Taiblová, Řídelov:
12 x Naturata Atlantická mořská sůl jemná, 500g jsem obdržela k svátku od tchýně. Takže jsem byla víc než nedůvěřivá, protože manželova matka dříve občas naletěla podivuhodným ne zrovna poctivým prodejcům. Pomyslela jsem si, že za zkoušku nic nedám, když už je to ve skříni. A názor jsem změnila velmi obratem. Nyní jsem za ten dárek moc ráda. A navíc to vylepšilo i komunikace s tchýní.

Dominika Kešelová, Přísečná:
Chtěla jsem potěšit svého manžela vkusným dárkem, a proto jsem dlouho vybírala obchod, ve kterém jej pořídím. Jsem velmi nedůvěřivá a opatrná. Naštěstí jsem vybrala opravdu chytře. Prodavač e-shopu mne ubezpečil, že požadovaný 12 x Naturata Atlantická mořská sůl jemná, 500g mají skladem a pošlou jej do druhého dne, přítel byl z dárku nadšen a já jsem moc spokojena, že jsem nešlápla vedle.

Emma Legemzová, Kojice:
Pokaždé mě to stálo spoustu peněz. Potom jsem zjistila, že existuje i jeho verze do práce. Usmyslela jsem si, že už jsem do toho investovala tolik, že si 12 x Naturata Atlantická mořská sůl jemná, 500g jednoduše musím koupit. A udělala jsem sakra dobře. Peníze se mi už mnohonásobně vrátily zpátky. Funguje skvěle bez jakéhokoliv zádrhelu.

Michaela Čiefová, Slabce:
Jestliže by mi dřív někdo říkal, že si tu věc objednám, pravděpodobně bych se mu vysmála. Jenomže v době, kdy se nám s mužem narodil syn a já byla v domácnosti, fakt jsem se doma nudila a snažila se vyzkoušet spoustu nových věcí. A zaměřila jsem se zrovna na 12 x Naturata Atlantická mořská sůl jemná, 500g. Dneska bych tvrdila, že jsem měla štěstí. Protože to je věc, která by v domácnosti neměla nikomu chybět, jsem s ní hodně spokojená a moc se mi líbí.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 11. 2017.

Hodnocení 12 x Naturata Atlantická mořská sůl jemná, 500g

hodnocení 5/5 od 8 hodnotících

Diskuze 12 x Naturata Atlantická mořská sůl jemná, 500g

Václav Š: je to fajné

Johana H: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Kristián K: funkční výrobek

Natálie K: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Adéla M: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Naturata Atlantická mořská sůl jemná, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Naturata Atlantická mořská sůl jemná, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt