12 x Naturata Atlantická mořská sůl jemná, 500g

12 x Naturata Atlantická mořská sůl jemná, 500g

12 x Naturata Atlantická mořská sůl jemná, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Naturata Atlantická mořská sůl jemná, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Naturata Atlantická mořská sůl jemná, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 548 Kč
Naše cena: 365 Kč Ověřit dostupnost

Mořská sůl atlantická, jemná, prvotřídní kvality, původem z portugalských mořských vod, nejodovaná, nerafinovaná a bez proti hrudkujících látek, představuje klasickou, přírodní volbu mořské soli na vaření, bez něhož se neobejde žádná zdravá kuchyně. Složení: Atlantická mořská sůl. Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Naturata Atlantická mořská sůl jemná, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Naturata Atlantická mořská sůl jemná, 500g

Julie Mühlbergerová, Mnichov:
Za náš roky používaný 12 x Naturata Atlantická mořská sůl jemná, 500g, na který jsem zvyklá, jsem hledala obdobu, protože původní již není k dostání. Hledala jsem na webu a našla tento. Má o hodně lepší vlastnosti a i vzhledově se mi líbil, tak jsem jej okamžitě objednala, protože i cenově je pro mne levný. Má volba byla po všech ohledech dobrá a počítám i nadále.

Nela Taiblová, Řídelov:
12 x Naturata Atlantická mořská sůl jemná, 500g jsem dostala k narozeninám od tchýně. Proto jsem byla víc než opatrná, protože manželova maminka dříve často naletěla nejrůznějším ne zrovna poctivým obchodníkům. Pomyslela jsem si, že za zkoušku skoro nedám, když už je to ve skříni. A názor jsem změnila hodně obratem. Dneska jsem za to překvapení moc ráda. A navíc to zlepšilo i moje vztahy s tchýní.

Dominika Kešelová, Přísečná:
Chtěla jsem potěšit svého syna vkusným dárkem, a proto jsem dlouho vybírala obchod, ve kterém jej pořídím. Jsem hodně nedůvěřivá a opatrná. Naštěstí jsem vybrala opravdu chytře. Zaměstnanec e-shopu mne ubezpečil, že požadovaný 12 x Naturata Atlantická mořská sůl jemná, 500g mají skladem a zašlou jej do druhého dne, syn byl z dárku překvapen a já jsem moc uspokojena, že jsem dobře vybrala.

Emma Legemzová, Kojice:
Pokaždé mě to stálo spoustu peněz. Pak jsem zjistila, že existuje i jeho verze na ven. Usmyslela jsem si, že už jsem do toho investovala tolik, že si 12 x Naturata Atlantická mořská sůl jemná, 500g jednoduše musím koupit. A udělala jsem sakra dobře. Peníze se mi už hodně krát vrátily zpátky. Funguje perfektně bez jediného zádrhelu.

Michaela Čiefová, Slabce:
Jestliže by mi kdysi kdokoliv říkal, že si tohle koupím, stoprocentně bych to znegovala. Ale v období, kdy se nám s mužem narodilo miminko a já byla na mateřské, hodně jsem se sama nudila a zkoušela něco nového. A zaměřila jsem se právě na 12 x Naturata Atlantická mořská sůl jemná, 500g. Teď bych řekla, že jsem měla kliku. Jelikož to je záležitost, která by doma neměla nikomu chybět, jsem s ní velmi spokojená a nedám na ni dopustit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 02. 2018.

Hodnocení 12 x Naturata Atlantická mořská sůl jemná, 500g

hodnocení 5/5 od 38 hodnotících

Diskuze 12 x Naturata Atlantická mořská sůl jemná, 500g

Tadeáš B: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Vanesa J: nemá chybu

Roman N: 110 % spokojenost

Aneta M: Tento 12 x Naturata Atlantická mořská sůl jemná, 500g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Radim G: Přišlo to celkem rychle

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Naturata Atlantická mořská sůl jemná, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Naturata Atlantická mořská sůl jemná, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt