12 x Naturata Atlantická mořská sůl jemná, 500g

12 x Naturata Atlantická mořská sůl jemná, 500g

12 x Naturata Atlantická mořská sůl jemná, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Naturata Atlantická mořská sůl jemná, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Naturata Atlantická mořská sůl jemná, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 497 Kč
Naše cena: 331 Kč

Mořská sůl atlantická, jemná, prvotřídní kvality, původem z portugalských mořských vod, nejodovaná, nerafinovaná a bez proti hrudkujících látek, představuje klasickou, přírodní volbu mořské soli na vaření, bez něhož se neobejde žádná zdravá kuchyně. Složení: Atlantická mořská sůl. Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Naturata Atlantická mořská sůl jemná, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Naturata Atlantická mořská sůl jemná, 500g

Aleš Mildorf, Smidary:
Docela perfektní 12 x Naturata Atlantická mořská sůl jemná, 500g, týden jsem neudělal tak výhodný nákup. Vydrží fakt docela dost, nerozbije se, a vypadá docela hezky. Určitě mi ulehčil hodně práce, a jsem rád, že se mi ho podařilo najít. Hledal jsem jej totiž na internetu hodně dlouho, ale za pěknou cenu dlouho marně, až jsem viděl na váš krám. Hodně mě oslovil návod u 12 x Naturata Atlantická mořská sůl jemná, 500g, proto jsem se rozhodl si jej objednat. To, co mi dorazilo, mě přesvědčilo, že mám co dělat se solidní a velmi dobrou obchodem.

Anežka Karbanová, Světí:
12 x Naturata Atlantická mořská sůl jemná, 500g se mně líbil, měl skvělé recenze, prošel testem jehož výsledky byly na stránkách krámu zveřejněny a byl za dobrou cenu. S produktem jsem spokojená a doporučila bych ho tatínkovi

Jakub Chuděj, Deštnice:
Činnost této 12 x Naturata Atlantická mořská sůl jemná, 500g je plně srovnatelná s nabízenými zahraničními výrobky za čtyřnásobnou cenu, kolikrát i vyšší. Ale v fabrice jsou machři, to vím už dávno. Prostě je totálně blbuvzdorná.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 07. 2017.

Hodnocení 12 x Naturata Atlantická mořská sůl jemná, 500g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Naturata Atlantická mořská sůl jemná, 500g

Sofie K: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Sofie F: já jsem to prostě chtěla

Andrea K: děda je z dárku je nadšený

Matouš S: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

David K: Celkem jsem spokojený.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Naturata Atlantická mořská sůl jemná, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Naturata Atlantická mořská sůl jemná, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt