12 x Naturata Bio Celozrnný Knäckerbrot žitný, 250g

12 x Naturata Bio Celozrnný Knäckerbrot žitný, 250g

12 x Naturata Bio Celozrnný Knäckerbrot žitný, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 12 x Naturata Bio Celozrnný Knäckerbrot žitný, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 12 x Naturata Bio Celozrnný Knäckerbrot žitný, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 813 Kč
Naše cena: 542 Kč

Klasické celozrnné žitné křupavé plátky/suchary, z celozrnné žitné mouky, ochucené pouze mořskou solí, prvotřídní kvality a lahodné celozrnné chuti, představují klasickou křupavou pochoutku, vhodnou nejen na cesty, ale do každé zdravé kuchyně, kde jsou vždy po ruce a zcela nahrazují klasické čerstvé pečivo jako základ zdravé a plnohodnotné snídaně, svačiny či večeře.Složení: Celozrnná žitná mouka*, mořská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1408 kJ (334 kcal) na 100 g. Sacharidy: 63 g, (z toho cukr: 2.2 g), Tuky: 1.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 8.4 g, Sůl: 1.5 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 12 x Naturata Bio Celozrnný Knäckerbrot žitný, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Naturata Bio Celozrnný Knäckerbrot žitný, 250g

Hana Doboszová, Tisem:
12 x Naturata Bio Celozrnný Knäckerbrot žitný, 250g jsem sháněla několik měsíců, v mnoha eshopech byl vyprodaný, nebo drahý. Na radu přátel jsem si vybrala právě tento a jsem hodně spokojená. Kvalitně plní všechny svoje práce a má velmi hezký vzhled. Rovněž cena mi vyhovuje, a proto můžu doporučit i dalším.

Vít Pláněk, Katusice:
Kvalitní a cenově levný 12 x Naturata Bio Celozrnný Knäckerbrot žitný, 250g, ke kterému se rád vracím. Vadí mi pouze menší barevnost než u předchozí verze. Jinak jsem nadšený zpracováním. Byl to dárek, proto jsem si nemohl moc vybírat, ale opravdu mě to potěšilo. Přemýšlím o objednání dalšího výrobku této značky. Doporučuji.

Vít Kreis, Libřice:
Vzhledem k tomu, že mi 12 x Naturata Bio Celozrnný Knäckerbrot žitný, 250g nefunguje, musel jsem zakoupit si další. Rozdíl mezi běžným a eshopem byl jak v ceně, tak době dodání a mimo jiné v ochotě. Přestože upřednostňuji osobní setkání a možnost si 12 x Naturata Bio Celozrnný Knäckerbrot žitný, 250g osahat, tentokrát jsem volba padla službu online prodejce. Svého rozhodnutí nemám důvod litovat a tuto společnost doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 07. 2017.

Hodnocení 12 x Naturata Bio Celozrnný Knäckerbrot žitný, 250g

hodnocení 5/5 od 65 hodnotících

Diskuze 12 x Naturata Bio Celozrnný Knäckerbrot žitný, 250g

Magdaléna F: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Veronika B: já jsem to prostě chtěla

Vít J: Přišlo to celkem rychle

Zdeněk B: funkční výrobek

Johana D: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Naturata Bio Celozrnný Knäckerbrot žitný, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Naturata Bio Celozrnný Knäckerbrot žitný, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt